Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški se ne umivajo rok

Moški se ne umivajo rok

Kolega mi je enkrat vprašal, če sem se pošprical po rokah, ker se umivam roke. V javnih straniščih oziroma lokalih nastopi problem, ko moraš prijeti za umazano kljuko, ko zapuščaš WC. Umivanje rok je potem brez učinka.

Saj ti jamras, kako ga ne dobis, nvm kaj bi rada slisala. Glede umivanja je res, da so eni pravi gnusi in tudi ze veliko zensk mi je povedalo kar grozljive zgodbe z oralci, ko enostavno niso bili umiti moski. Ampak vseeno mislim, da je cistoca povprecno vecja pri moskih, kot pa pri zenskah. Je pa res, da orala pove veliko o zdravju in cistoci cloveka, tako da ce tam kaj ne stima, ves, da si na zadnjem vlaku in je cas, da jo popihas, kajti osebna higiena je nujna, ce ni tega, potem tudi ni reda v hisi, pospravljalnih navad in potem nimas nic.
[/quote]

Jaz jamram? Od kje ti pa to?
Ne vem, ampak mislim, da ne obstaja ženska, ki se ji ne bi tipi ponujali, da ji dajo penis v usta ali pa kam drugam.
Ti ne vem kako zgledajo zanemarjeni tipi, se ne zapletam s takimi. Z ženskami pa sploh ne. Mi je pa po tej temi vsekakor jasno zakaj toliko jokanja s strani moških, da jih ženske nočejo oralno zadovoljevat oz. da sploh nočejo seksat.

Hja, ti si umiješ roke, primeš za kljuko, ki jo je prijel tudi monovec, ki je sral, scal pa si ni umil rok :(.

Mene pa zanima ali si samo po scanju ne umivate rok ali po sranju tudi ne?
Marko, hahahah, Robi in ostali, ki vam je umvianje rok po scanju tuje, kako po sranju?

roke si iz samospoštovanja do mojega otepača operem predno ščim ☺
potem pa si umijem oneta, če pričakujem, da mi ga bo katera vlekla ☺

Jaz jamram? Od kje ti pa to?
Ne vem, ampak mislim, da ne obstaja ženska, ki se ji ne bi tipi ponujali, da ji dajo penis v usta ali pa kam drugam.
Ti ne vem kako zgledajo zanemarjeni tipi, se ne zapletam s takimi. Z ženskami pa sploh ne. Mi je pa po tej temi vsekakor jasno zakaj toliko jokanja s strani moških, da jih ženske nočejo oralno zadovoljevat oz. da sploh nočejo seksat.
[/quote]

Tole, kar tu pisejo, so moski v manjsini, ceprav se tule zbirajo ravno tile odpadniki, zato je tako visok neumivanja ocitno. Glede spolnosti, pa ni problem v cistoci, ker jih je velika vecina cistih, ampak so pristopi popolnoma zgreseni, moski ne znajo vec zensko ocarati, me znajo operirati z njo pri spolnosti. Res zalostno in povsem vas razumem, zenske, ko izgubljate upanje in potrpljenje, tudi jaz bi ga, ce bi bil obdan s taosnimi teleti.

To pa lepo od tebe :).
Aja, jaz tamponov ne uporabljam, uporabljam pa mens. skodelico in preden jo ven ali noter dajem, si umijem roke.

Tole, kar tu pisejo, so moski v manjsini, ceprav se tule zbirajo ravno tile odpadniki, zato je tako visok neumivanja ocitno. Glede spolnosti, pa ni problem v cistoci, ker jih je velika vecina cistih, ampak so pristopi popolnoma zgreseni, moski ne znajo vec zensko ocarati, me znajo operirati z njo pri spolnosti. Res zalostno in povsem vas razumem, zenske, ko izgubljate upanje in potrpljenje, tudi jaz bi ga, ce bi bil obdan s taosnimi teleti.
[/quote]

To kar verjamem, da je na monu nadpovprečna koncentracija odpadnikov. V reali je manj takih telet oz. se jim pač ognem in se družim z normalnimi moškimi. Se najdejo taki moški, ki znajo z žensko :). Še nimam slabe izkušnje z moškimi v razmerju, spolnosti. Res pa je, da se ne zapletam z bebci.

To pa lepo od tebe :).
Aja, jaz tamponov ne uporabljam, uporabljam pa mens. skodelico in preden jo ven ali noter dajem, si umijem roke.
[/quote]

Tale skodelica za veckratno uporabo je sele nagravzna in pravo leglo bakterij, pa kako ne morete zenske uporabljat vlozkov, vam jih je tko tezko 3x na dan zamenjat tistih par dni na mesec? Mislim, kdo je potem len!

Je rekel tip, ki že leta visi na monu in se cmiha, ker ga je žena nagnala :).
Nisem ti jaz kriva, da te nobena ženska ne povoha :).
Je pa prav smešno, ko že leta tu gor visiš in udrihaš po ženskah. Mogoče bi raje začel se umivat pa bi te vendarle mogoče katera vsaj malo povohala :).
[/quote]
Vedno me nasmeješ s svojimi bedarijami, ko kažeš kako si blesavo. 🙂

To kar verjamem, da je na monu nadpovprečna koncentracija odpadnikov. V reali je manj takih telet oz. se jim pač ognem in se družim z normalnimi moškimi. Se najdejo taki moški, ki znajo z žensko :). Še nimam slabe izkušnje z moškimi v razmerju, spolnosti. Res pa je, da se ne zapletam z bebci.
[/quote]

Sem vesel zate. Zdaj pa grem z mona, da se slucajno ne nalezem kaksnih slabih navad. 🙂


Vedno me nasmeješ s svojimi bedarijami, ko kažeš kako si blesavo. 🙂
[/quote]

O lejga, pa jaz sem vedela,da si ti Polarc. Ko začneš s svojim srednjim spolom, se izdaš kdo si :). Ej, kako ti gre plačevanje preživnine za otroke, ki jih je tvoji ženi naredil poštar?

Sem vesel zate. Zdaj pa grem z mona, da se slucajno ne nalezem kaksnih slabih navad. 🙂
[/quote]

Pametno, najbolje, da grem jaz tudi dol.
Jaz ne priznam nikomur, da vem za MON 🙂 ali pa celo, da tu kaj pišem :).

Je rekel tip, ki že leta visi na monu in se cmiha, ker ga je žena nagnala :).
Nisem ti jaz kriva, da te nobena ženska ne povoha :).
Je pa prav smešno, ko že leta tu gor visiš in udrihaš po ženskah. Mogoče bi raje začel se umivat pa bi te vendarle mogoče katera vsaj malo povohala :).
[/quote]

kaj bi pa imela od tega vohanja, če je umit?

Res se neki fino dela, pomoje je samska in zakompleksana in jo vsak po prvi pijaci odpika, ker vid, v kaj se je zapletu, pomoje niti ni se prisla tako dalec, da bi lahko karkoli vlekla.
[/quote]

Zgleda kot da še vadi na prstih. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

prvi na novi strani

Če te res zanima, pridi enkrat, ko bom končal s sranjem, pa lahko poližeš moje prste in se prepričaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če te res zanima, pridi enkrat, ko bom končal s sranjem, pa lahko poližeš moje prste in se prepričaš. 🙂
[/quote]

Kaki gnusi ste eno monovci.

Vsak otrok ve, da si je treba po lulanju, kakanju umiti roke z milom, prav tako pred jedjo in po jedi, zvecer pa tusiranje, umivanje oz kopanje in umivanje zob zvecer in zjutraj. Pa to vedo ze otroci v vrtcu to je osnovna higiena, ki mora biti ze otroku sprogramirana v mozgane, da to tako je in je to vsakodnevna rutina. Imam tri se majhne otroke in jim je to cisto jasno, pa npr. Ce grejo na veliko potrebo, se obrisejo in se vedno umijejo v bideju (ce smo doma seveda), fanta pa ce gresta po tusiranju se lulat, vzameta se loncek z vodo, da si lulija umijeta noter, da ni ponoci umazan. Tako da ne razumem kaksni packi ste nekateri odrasli, res lahko vas je sram in so vam otrici za zgled.

A to kontriliras, kako si lulija umijes in si jima sama malo na pomoc priskocila pri umivanju lulija ali kako to pri vas fukcionira?

Ej, govorim o tri in pet letnem otroku, ne 15 letniku!!!!!

No ja, imaš nemarneže kot je Marko, ampak tole, ko pa mona piše, da si morajo sinovi tiče v kozarcu umivat je pa druga skrajnost.

Tole je res bolano, ko si morajo riti v bidejih prat in tice v lonckih umivat, se mi zdi, da je malo dusevno motena tota mona ali pa ji je v fetis gledanje ticev svojih otrok, kakorkoli obrnes je to naravnost bolano in nagnusno, nvm kako imajo lahko taksni otroke! Bljek


NImam dovolj velikega lončka… ajmar pa nekak ne zgleda…

A vzameta lonček za čaj/kakav s sabo, da si umijeta lulčija?

New Report

Close