Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški so večinoma slabi

moški so večinoma slabi

Pa naj ti bo to gola resnica, če tako želiš.

Kar je zelo žalostno, kar si napisala, pa vendar še kako resnično … Danes ženski res ni lahko …


hmmmmmmmmmmmm


hmmmmmmmmmmmm
[/quote]

Za zvezo sta vedno potrebna 2 in tudi zenska je imela vso moznost izbire, kakor tudi moski, ampak ocitno so prevladale druge vrline, potem pa jok in stok ter skripanje z zobmi. Obstajajo tudi zvesti in vzorni moski, pa ni jih malo, ampak nekako niso ravno terna za vsa ta zensceta, ki iscejo financno preskrbljenost, da bodo dobile bad boya, priljubljenega zrebca, potem v srednjih petih pa spoznajo svojo napako. Ja, kakor si si postlala, tako bos pa zdaj spala, ni moj problem 🙂

Za zvezo sta vedno potrebna 2 in tudi zenska je imela vso moznost izbire, kakor tudi moski, ampak ocitno so prevladale druge vrline, potem pa jok in stok ter skripanje z zobmi. Obstajajo tudi zvesti in vzorni moski, pa ni jih malo, ampak nekako niso ravno terna za vsa ta zensceta, ki iscejo financno preskrbljenost, da bodo dobile bad boya, priljubljenega zrebca, potem v srednjih petih pa spoznajo svojo napako. Ja, kakor si si postlala, tako bos pa zdaj spala, ni moj problem 🙂
[/quote]

Glede na to, da je tema vzeta iz naftalina me zanima ali je tu kje tisti roman, ki ga je leta 2001 rt srbela? Je uspel rešiti problem?

Glede na to, da je tema vzeta iz naftalina me zanima ali je tu kje tisti roman, ki ga je leta 2001 rt srbela? Je uspel rešiti problem?
[/quote]

Roman je zaradi srbecice zal ze pokojen, ni prenesel pritiska, pa tudi drugacni casi so bili in ni nasel kolega, da bi ga popraskal tam, kamor sonce nikoli ne posije 🙂

Kake moške pa imate večina? Saj ste že preden ste se spustile v kaj resnega vedela kako je.
Pri meni je bilo dokler sem bil še poročen takole.

Ker sem iz službe prišel uro prej sem šel po otroke in takoj začel kuhati kosilo, da je bilo to čim prej na mizi. Tak, da sem jaz razmišljal kaj se bo kuhalo. Nekih ekstremnih hobijev nisem imel, ker mi je bilo na prvem mestu skrbeti za otroke. Seksal bi, ampak je bila ona večinoma večerov utrujena, potem se je na lepem odločila da družinsko življenje ni zanjo in je odšla.
Zgleda, da je bilo nekje nekaj narobe, ampak kaj hočemo.

New Report

Close