Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu moški striptease

moški striptease

Rada bi, da bi moj mož plesal zame…. da bi mi prihajalo od ugodja gledanja njegovih sexi gibov, miganja z rito…..slačenja….

Backa moja ljuba, a to velja tudi za internetnega možka?

Uau, ej, to pa pridem gledat, itak, da….

Ljubi, DAJ!!!!
Kar me boš naučil, to bom doma sprobala. In uživala.

In kaj naj mi naredimo, da bo tvoj mož plesal striptiz? 😉 Jaz bi pa ga doma, ampak ni nikoli časa… :-). Peljal bi jo kam gledat profije, ampak jih ni nikjer… 🙁

kren napisal:

> In kaj naj mi naredimo, da bo tvoj mož plesal striptiz? 😉 Jaz
> bi pa ga doma, ampak ni nikoli časa… :-). Peljal bi jo kam
> gledat profije, ampak jih ni nikjer… 🙁

Rada bi predloge, kaj počnete doma, ja? In bi ga naučila, saj ni ena mona.
Bo plesal, če mu rečem, kaj naj dela….Bi šli skupaj? Gledat mislim?

Pridi, boš mela kaj videt, a ne backa?

Bom draga moja!

Ja, ljubi. Tvojega debelega, meni najljubšega. In tvojo lepo ritko, tvoje boke, ramena, čudovito glavo in oči. Ne morem, da te ne bi vmes poljubljala…kar mal me odrin, moraš plesat še prej…

Hojla, vidva, tu v drugi vrsti se slabo vidi….
Backa, se boš morala vsest………..

Bom ljubica, sam sm lačen!

Kar obe bodita čisto zraven, da vaju lahko primem..

Zdaj mi boš pa še dece navlekla zraven?

Saj kren lahko tudi zapleše, bomo z veseljem tudi njega pogledale, a ne?

Kren je sicer čist v redu dečko, sam pri seksu hočem met sam ženske. A je to normalno?
Sicer pa vas mal zapuščam

Pa se vrneš? Počakamo lepo v vrstah?

Ja, in ne prerivajte se, prosim, hahahaaaaa

…si zamudu,KREN, so bli tud v SLO, eni fejst fantje, Chippen…(nekaj podobnega), so zagreli občinstvo (v glavnem ženske, tud moški-so trdno držali svoje ljubce) na ful,… ampak, bi tud tebe gledala (če bi bil zraven tko naravno duhovit kot si), še pomagala bi ti…pa nič denarja v hlačke tiščala, bi bolj božala…sam da veš, tangice so obvezne…
Drgač pa, tud mi imamo ene slačifante, Total knocout( tko nekak).

………… zdaj moram pa že na dveh temah čakat!!!

Sediš v napol osvetljenem prostoru, oblečena samo v meni najljubši barvi hlačk in modrčku, iz zvočnikov se sliši tiha melodija v latino ritmu…. Vsa v pričakovanju pogleduješ proti vratom in prikažem se….

Čisto počasi se ti približujem in se pozibavam v bokih sem in tja ter naprej nazaj, čisto počasi v taktu glasbe…..

Na sebi imam le (samo zate) nizke spodnjice sive barve, potemnela koža od solarija se sveti, saj je celo telo naoljeno in gladko. Gledaš moje črne dlake po okončinah in prsih (o fuj!), prsa so kot trikotnik obrnjen navzdol, na nogah, rokah in prsih so vidne posledice ukvarjanja s športom – same mišice, ki jih namerno še bolj napenjam…. Vseskozi se polahko pozibavam in obračam proti tebi, takrat zagledaš močno izboklino na mojih spodnjicah in stegneš roko… toda namerno ti obrnem hrbet in se preko zadnjice začnem slačit, vmes spustim spodnjice na sprednji strani, tako da pridejo na plan komaj porasle črne dlake… Takrat hočeš, da jih odvržem kar na hitro, tvoje roke poletijo k meni in sam ne vem kdaj sem gol, ti pa z obema rokama zagrabiš moj penis in ga ljubkuješ……Tudi ti si v tenutku gola, znajdeva se na tleh in se ljubiva živalsko, pri tem pa si govoriva opolzke besede, jaz pa na tvoje uho: “oooo backa moja”…

Mi v drugi vrsti pa
plosk, plosk, plosk…

No, ja, saj sedaj že proč gledamo, samo tvoj show smo spremljali…

Bravo, KIR, hvala! Pa si res povedal. Lepo, lepo, lepo.
Nisem niti v sanjah vedela, da si tako lep, tako močan, skladen…kakšno srečo čutim v svojih rokah, niti sama nisem prej čutila, ljubim tvoj prsni koš, ljubim tvoja ramena, mišice na rokah, zadnjici, uf, noge so me čist zrajcale…črne dlake, uf, uf, skodrane, čudovito dišijo, mehke in svedraste?? Tvoj penis pa je nekaj najlepšega in najgladkejšega kar sem kdaj čutila v dlaneh. In potem ko si se zaril vame si mi tako lepo govoril, jaz pa tebi; daj me, daj me, daj me, DAJ ME!!!!! porini ga noter, ne morem več čakat, ja, ja, hmmmm, ja…še, ljubi, še, še, še, čudovit si p. …., daaj me po…….j!!!!!

Bolj za en k. je bil, ne? Sicer bi poslinila desetaka in ga prilepila na mojega nabreklega, haha

hahah…zdaj pa nehajta….ker se že meni sline cedijo….haha

Kako lepo vedno pišeš! Poljubljam te, spet letim za kakšno urco, mater ta služba!

New Report

Close