Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Mene nič ne motijo.

Tukaj gre za zelo jasen odnos, vsak od njiju točno ve kaj išče, in kaj daje. Nobenih nejasnosti in nepoštenosti.

On išče obvezen dodatek za svoj avto, kot je bil včasih tist kužek, ki je z glavo migal, se kdo spomni?

Ona išče nekoga, ki jo bo vozil okoli in ji plačeval.

Oba dobita svoje, jaz ne vidim problema najmanjšega.

 

ene tok šimfate kakor sponzoruše….a ste jim fouš, date kaj zraven…ne poznate jih osebno…lahko so zabavne, imajo smisel za humor, da se moški nasmeje, sprosti, si da duška, so tudi kvalitete….poznajo psihologijo moških…

ker ve ste pa idealne, gospodinje, kuharice, popolne žene….zatežene, zamorjene, kot hlod, brez življenja…

no, vam možek kajlo hitro spusti…se lima ravno na takšne….pol pa v jok pa na Mon- jamrat- varanje in bla, bla bla….

ni neke znanosti v tem, pač poznajo moške, kaj rabijo v določenem momentu, tisto nekaj- kar se pri ženi ne dobi…in, če zato imajo obiske v fancy klube in lokale, nočitev v hotelu,  prevoz v kabrioletu, šampanjec, škampe, sorbet….zakaj ne….nič ni zastonj….

ala film Pretty woman- Čedno dekle varianta….

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:01

Mene nič ne motijo.

Tukaj gre za zelo jasen odnos, vsak od njiju točno ve kaj išče, in kaj daje. Nobenih nejasnosti in nepoštenosti.

On išče obvezen dodatek za svoj avto, kot je bil včasih tist kužek, ki je z glavo migal, se kdo spomni?

Ona išče nekoga, ki jo bo vozil okoli in ji plačeval.

Oba dobita svoje, jaz ne vidim problema najmanjšega.

 

A nisi ti zadnjič nekaj kokodakala o finančni neodvisnosti žensk, ki so garancija za njihove pravice? Pa da je gospodinja brez službe sužnja svojemu descu?

Tako je- moški ima veselje, s takšnimi, ki se rade nasmejijo, zabavajo, igrajo, ….jim naraste adrenalin in testosteron…je v moški naravi lovca….

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 03.07.2022 ob 20:52

Fovšija je huda reč.

Crkujem od smeha kako folk svojo fovšijo zavija v celofan smisla življenja in ostali instant filozofij.

Vsak naj pometa pred svojim pragom.

Saj veste kako pravijo bolje s kolesom v kurbarijo kot z mečko na delo.

Pa še ena od Zmelkow ….  smisel življenja je ležanje na plaži z možgani na off in čivavo na straži….

Kaj pa tisti komad od Zmelkoow: Jaz se ne prodam, za noben denar …

Odgovor na objavo uporabnika
Hijahoj, 03.07.2022 ob 21:13

Tako je- moški ima veselje, s takšnimi, ki se rade nasmejijo, zabavajo, igrajo, ….jim naraste adrenalin in testosteron…je v moški naravi lovca….

Ja, ženske imajo rade lovce, ki znajo pristopit in osvojit. Tega se pa naučijo samo prek kurbirskih izkušenj.

In kaj je tisto nekaj- kar se pri ženi ne dobi ….?

Da mu dela drrrr-mrrrrr, ob peroksidni blondinki….?

Da prevara z eno “bimbo” ….?

ala Kennedy in Marlyn Monroe varianta….?

Kaj pridne, idealne možičke naredi- spremeni v momentu in izgubijo razsodnost- nadzor…in so samo še pohlevni mucki pri eni sponzoruši….?

Kaj je ta skrivnost, kaj imajo …?

Odgovor na objavo uporabnika
ene260, 03.07.2022 ob 21:04

ene tok šimfate kakor sponzoruše….a ste jim fouš, date kaj zraven…ne poznate jih osebno…lahko so zabavne, imajo smisel za humor, da se moški nasmeje, sprosti, si da duška, so tudi kvalitete….poznajo psihologijo moških…

ker ve ste pa idealne, gospodinje, kuharice, popolne žene….zatežene, zamorjene, kot hlod, brez življenja…

no, vam možek kajlo hitro spusti…se lima ravno na takšne….pol pa v jok pa na Mon- jamrat- varanje in bla, bla bla….

Načeloma obsojam, priznam, a po drugi strani odkrito napišem, da če bi morala garati za minimalca ali le malo čez, marsikaj požreti, pa bila brez resnih možnosti, da z normalnim delom pridem do lastne strehe nad glavo, hkrati pa preštevati evrčke, da bodo do naslednje plače, bi se tudi sama morda šla sponzorušo. Ne rabim luksuza, a neko normalno življenje, da ti ni treba gledati ravno na vsak evro, se mi zdi, da je že treba imeti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kržičan, 03.07.2022 ob 21:12

A nisi ti zadnjič nekaj kokodakala o finančni neodvisnosti žensk, ki so garancija za njihove pravice? Pa da je gospodinja brez službe sužnja svojemu descu?

Jaz ne kokodakam.

Kot drugo, pustim ljudem živeti, kot jim paše, za razliko od tebe, ki se v vse vtakneš, ko da imaš pri sebi že vse pošlihtano.

Če kateri paše biti peroksidna blondinka na roki starga deca, naj bo, mene ni zato nič manj. Meni je pomembno samo to, da je to NJENA IZBIRA , in ne da je prisljena v ekonomsko odvisnost zaradi patriarhalnih retardov.

Vidiš razliko?

 

 

Dajte moralizirat tukaj, pol vas je takih ki se vam lastni partnerji gnusijo pa jih prenašate ali zaradi otrok ali zaradi hiše ali zaradi okolice ali zato da niste sami…..kar na enkrat ste pa vsi ekstra poduhovljeni in imate čustveno zadovoljujoče in povezanost s svojimi partnerji. Zato ker nimate fancy avta in blond las :). No za informacijo, tudi revni, rjavolasi/rdečelasi/črnolasi….so plehki. Samo tako očitno ni kot pri bogatih. In tudi med bogatimi so ljudje z zadovoljujočimi čustvenimi vezami. Ampak ok, kar tolažite se da je denar slab – nesrečni prazni ljudje, povprečneži in reveži pa puhtijo od sreče in čudovitih medosebnih odnosov.

He he..tipično narcistično obnašanje. Glejte me, kako sem jaz the best ipd nebuloze v resnici pa depresija in ena velika žalost za šajni fasado. Ne hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Se splača, 03.07.2022 ob 21:15

Kaj pa tisti komad od Zmelkoow: Jaz se ne prodam, za noben denar …

Vse ima svojo ceno.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:45

Jaz ne kokodakam.

Kot drugo, pustim ljudem živeti, kot jim paše, za razliko od tebe, ki se v vse vtakneš, ko da imaš pri sebi že vse pošlihtano.

Če kateri paše biti peroksidna blondinka na roki starga deca, naj bo, mene ni zato nič manj. Meni je pomembno samo to, da je to NJENA IZBIRA , in ne da je prisljena v ekonomsko odvisnost zaradi patriarhalnih retardov.

Vidiš razliko?

 

 

Katera je potem po tvoje zdaj ekonomsko odvisna od retardov? Mislim, v Sloveniji?

Odgovor na objavo uporabnika
Lola105, 03.07.2022 ob 21:52

He he..tipično narcistično obnašanje. Glejte me, kako sem jaz the best ipd nebuloze v resnici pa depresija in ena velika žalost za šajni fasado. Ne hvala.

Luzerji vedno mislite da se ljudje ki imajo več/jim gre bolje kot vam/so lepši kot vi….razkazujejo. V resnici se pa mogoče samo pelje v avtu ki mu je všeč na kofe z žensko ki mu je všeč. Še opazi ne vaših zavistnih frisov in bevskanja da se razkazujejo. To samo luzerji delate. Gledate druge namesto da bi svoje življenje živeli in uživali v trenutku in komentirate kaj je po vaše narobe z njimi. Luzersko do amena. Omislite si življenje ki ne bo tako bedno da ga boste dajali na stranski tir za to da se imate čas ukvarjati z popolnimi tujci. Dam roko v ogenj da tudi resničnostne šove gledaš. Pa komentiraš in kritiziraš ljudi tam :). Patetično.

Odgovor na objavo uporabnika
luksuzna blamaža, 03.07.2022 ob 18:15

Ta teden smo bili v Portorožu in sem malo bolj pozorno opazila nekaj. Vedno, ko je dec v nekem luksuznem avtu, ponavad še kakšen kabrio, zraven njega sedi peroksidna plastična sponzoruša. Sam ta vikend sem videla najmanj 15 takšnih primerov, pa se sploh jih nisem trudila iskat. Sam vidiš luksuzen avto, za volanom dec in zraven peroksidnica.

Pa so ti deci res srečni, al se ne zavedajo, da so z njimi sam zarad dnara?

 

@ luksuzna blamaža

Ja lej no… pač vrsta ekonomske zveze. Veliko boljša od povprečne ekonomske v kateri prav tako mnogi vztrajajo. Tu dedca vsaj ženska ne nervira, sika, mu žre živce… ker ve, da jo bo takoj zamenjal. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=5jlI4uzZGjU

Odgovor na objavo uporabnika
moraliziranje, 03.07.2022 ob 21:48

Dajte moralizirat tukaj, pol vas je takih ki se vam lastni partnerji gnusijo pa jih prenašate ali zaradi otrok ali zaradi hiše ali zaradi okolice ali zato da niste sami…..kar na enkrat ste pa vsi ekstra poduhovljeni in imate čustveno zadovoljujoče in povezanost s svojimi partnerji. Zato ker nimate fancy avta in blond las :). No za informacijo, tudi revni, rjavolasi/rdečelasi/črnolasi….so plehki. Samo tako očitno ni kot pri bogatih. In tudi med bogatimi so ljudje z zadovoljujočimi čustvenimi vezami. Ampak ok, kar tolažite se da je denar slab – nesrečni prazni ljudje, povprečneži in reveži pa puhtijo od sreče in čudovitih medosebnih odnosov.

Ja, enkrat denar ni pomemben, vsi so prazni, ki ga imajo, v drugih temah pa babe spet napadajo luzerje in sinčke pri mamah, ki ničesar niso ustvarili.

Pustimo vsakemu kar potrebuje. Bogataši z drago plastiko, revni z plastično napihljivo.

Pametna ženska zasluži zase dovolj da je neodvisna od moškega in tudi ta lahko izbira…

Odgovor na objavo uporabnika
Kržičan, 03.07.2022 ob 21:59

Katera je potem po tvoje zdaj ekonomsko odvisna od retardov? Mislim, v Sloveniji?

Ne vem, je ne poznam. Tudi nikol nisem rekla, da jo. Mal napletaš u tri krasne spet.

 

Odgovor na objavo uporabnika
luzerji, 03.07.2022 ob 22:00

Luzerji vedno mislite da se ljudje ki imajo več/jim gre bolje kot vam/so lepši kot vi….razkazujejo. V resnici se pa mogoče samo pelje v avtu ki mu je všeč na kofe z žensko ki mu je všeč. Še opazi ne vaših zavistnih frisov in bevskanja da se razkazujejo. To samo luzerji delate. Gledate druge namesto da bi svoje življenje živeli in uživali v trenutku in komentirate kaj je po vaše narobe z njimi. Luzersko do amena. Omislite si življenje ki ne bo tako bedno da ga boste dajali na stranski tir za to da se imate čas ukvarjati z popolnimi tujci. Dam roko v ogenj da tudi resničnostne šove gledaš. Pa komentiraš in kritiziraš ljudi tam :). Patetično.

Luzer te je naredil. Nanj nisi nič ponosen? Ga ne razkazuješ? Žene tudi ne? kaj pa mamica? Luzerka tudi ona samo ti mudonja Haaha.. Velja za oba spola.

Bodite resni. Noben zlagan odnos se ne da skriti. Plehki odnosi niso zadovoljujoči in čeprav se še tako trudite zagovarjati plehkost vam ne rata najbolje.

Nekateri smo drugačni in iščemo tisto nekaj več, česar noben denar ne more kupiti.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lola105, 03.07.2022 ob 22:08

Luzer te je naredil. Nanj nisi nič ponosen? Ga ne razkazuješ? Žene tudi ne? kaj pa mamica? Luzerka tudi ona samo ti mudonja Haaha.. Velja za oba spola.

Bodite resni. Noben zlagan odnos se ne da skriti. Plehki odnosi niso zadovoljujoči in čeprav se še tako trudite zagovarjati plehkost vam ne rata najbolje.

Nekateri smo drugačni in iščemo tisto nekaj več, česar noben denar ne more kupiti.

 

 

Mogoče bi našla če ne bi ves svoj prosti čas zabila za to da druge opazuješ in kritiziraš.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 03.07.2022 ob 22:01

@ luksuzna blamaža

Ja lej no… pač vrsta ekonomske zveze. Veliko boljša od povprečne ekonomske v kateri prav tako mnogi vztrajajo. Tu dedca vsaj ženska ne nervira, sika, mu žre živce… ker ve, da jo bo takoj zamenjal. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=5jlI4uzZGjU

To je eno, drugo pa … Ne mislit, da je tako žensko tako lahko dobit, da je dovolj lepa, da so mu jo prjatli (in mimoidoči) fouš, da ne govori preveč, da ni občutljiva na ravnanje z njo, če je ustrezno kompenzirana, da se zna obnašat in mu ne delat sramote pred kolegi….

Ni tko simpl.  Jih ni na vsakem vogalu deset.

Odgovor na objavo uporabnika
luzerji, 03.07.2022 ob 22:11

Mogoče bi našla če ne bi ves svoj prosti čas zabila za to da druge opazuješ in kritiziraš.

Jaz sem že našla oziroma me je našlo kar je meni namenjeno. Hvala za skrb vseeno. V prostem času pa počnem točno tisto v čemer najbolj uživam… pa če je tebi prav ali ne. Jaz živim zase ne zato da bi pustila vtis na druge. Nisem ne sponzor ne sponzoruša 😉

jahhhh in na podlagi takih sponzoruiš smo tega okrivljene vse. ma briga me kak avto ima tip-važno da ga zna varno vozit in pazit na vse soudeležence v prometu. Pleh me nikoli ni zanimal, zakaj tipi še kar mislijo, da bodo naredili vtis name z plehom, kešom itd? Vrednote, ki mene zanimajo se ne da z denarjem kupit!

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 22:06

Ne vem, je ne poznam. Tudi nikol nisem rekla, da jo. Mal napletaš u tri krasne spet.

 

Kaj se pa potem Inštitut 8. marec in podobna feministična društva nekaj kur.čijo in z jajci opletajo? A je treba tega? Naj živijo in patriarhalne desce pustijo po svoje živeti.

New Report

Close