Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Odgovor na objavo uporabnika
Lola105, 03.07.2022 ob 22:14

Odgovor na objavo uporabnika
luzerji, 03.07.2022 ob 22:11

Odgovor na objavo uporabnika
Lola105, 03.07.2022 ob 22:08

Odgovor na objavo uporabnika
luzerji, 03.07.2022 ob 22:00

Odgovor na objavo uporabnika
Lola105, 03.07.2022 ob 21:52

He he..tipično narcistično obnašanje. Glejte me, kako sem jaz the best ipd nebuloze v resnici pa depresija in ena velika žalost za šajni fasado. Ne hvala.

Luzerji vedno mislite da se ljudje ki imajo več/jim gre bolje kot vam/so lepši kot vi….razkazujejo. V resnici se pa mogoče samo pelje v avtu ki mu je všeč na kofe z žensko ki mu je všeč. Še opazi ne vaših zavistnih frisov in bevskanja da se razkazujejo. To samo luzerji delate. Gledate druge namesto da bi svoje življenje živeli in uživali v trenutku in komentirate kaj je po vaše narobe z njimi. Luzersko do amena. Omislite si življenje ki ne bo tako bedno da ga boste dajali na stranski tir za to da se imate čas ukvarjati z popolnimi tujci. Dam roko v ogenj da tudi resničnostne šove gledaš. Pa komentiraš in kritiziraš ljudi tam :). Patetično.

Luzer te je naredil. Nanj nisi nič ponosen? Ga ne razkazuješ? Žene tudi ne? kaj pa mamica? Luzerka tudi ona samo ti mudonja Haaha.. Velja za oba spola.

Bodite resni. Noben zlagan odnos se ne da skriti. Plehki odnosi niso zadovoljujoči in čeprav se še tako trudite zagovarjati plehkost vam ne rata najbolje.

Nekateri smo drugačni in iščemo tisto nekaj več, česar noben denar ne more kupiti.

 

 

Mogoče bi našla če ne bi ves svoj prosti čas zabila za to da druge opazuješ in kritiziraš.

Jaz sem že našla oziroma me je našlo kar je meni namenjeno. Hvala za skrb vseeno. V prostem času pa počnem točno tisto v čemer najbolj uživam… pa če je tebi prav ali ne. Jaz živim zase ne zato da bi pustila vtis na druge. Nisem ne sponzor ne sponzoruša 😉

Ja čestitke 🙂

Lepo da živiš zase, ne boš verjela tudi ostali živijo zase. Nekateri celo tako da ne opazujejo ostalih okoli in se ukvarjajo z njimi. Samo ti si domišljaš da živijo za to da se tebi razkazujejo :). Kdo je tu narcisoiden bi se dalo debatirat.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 03.07.2022 ob 22:14

jahhhh in na podlagi takih sponzoruiš smo tega okrivljene vse. ma briga me kak avto ima tip-važno da ga zna varno vozit in pazit na vse soudeležence v prometu. Pleh me nikoli ni zanimal, zakaj tipi še kar mislijo, da bodo naredili vtis name z plehom, kešom itd? Vrednote, ki mene zanimajo se ne da z denarjem kupit!

Zakaj bi se kdo trudil nate narediti vtis? Kaj bi imel od tega?

Odgovor na objavo uporabnika
Vam bom jaz povedala, 03.07.2022 ob 22:15

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 22:06

Odgovor na objavo uporabnika
Kržičan, 03.07.2022 ob 21:59

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:45

Odgovor na objavo uporabnika
Kržičan, 03.07.2022 ob 21:12

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:01

Mene nič ne motijo.

Tukaj gre za zelo jasen odnos, vsak od njiju točno ve kaj išče, in kaj daje. Nobenih nejasnosti in nepoštenosti.

On išče obvezen dodatek za svoj avto, kot je bil včasih tist kužek, ki je z glavo migal, se kdo spomni?

Ona išče nekoga, ki jo bo vozil okoli in ji plačeval.

Oba dobita svoje, jaz ne vidim problema najmanjšega.

 

A nisi ti zadnjič nekaj kokodakala o finančni neodvisnosti žensk, ki so garancija za njihove pravice? Pa da je gospodinja brez službe sužnja svojemu descu?

Jaz ne kokodakam.

Kot drugo, pustim ljudem živeti, kot jim paše, za razliko od tebe, ki se v vse vtakneš, ko da imaš pri sebi že vse pošlihtano.

Če kateri paše biti peroksidna blondinka na roki starga deca, naj bo, mene ni zato nič manj. Meni je pomembno samo to, da je to NJENA IZBIRA , in ne da je prisljena v ekonomsko odvisnost zaradi patriarhalnih retardov.

Vidiš razliko?

 

 

Katera je potem po tvoje zdaj ekonomsko odvisna od retardov? Mislim, v Sloveniji?

Ne vem, je ne poznam. Tudi nikol nisem rekla, da jo. Mal napletaš u tri krasne spet.

 

Kaj se pa potem Inštitut 8. marec in podobna feministična društva nekaj kur.čijo in z jajci opletajo? A je treba tega? Naj živijo in patriarhalne desce pustijo po svoje živeti.

Tud pod razno ne vem o čem govoriš. Verjetno sem spregledala, kdaj so govorile o blondinkah v dragih avtomobilih

🤔

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
si kar zadel bistvo, 03.07.2022 ob 20:07

Odgovor na objavo uporabnika
DrY, 03.07.2022 ob 20:01

Odgovor na objavo uporabnika
luksuzna blamaža, 03.07.2022 ob 18:15

Ta teden smo bili v Portorožu in sem malo bolj pozorno opazila nekaj. Vedno, ko je dec v nekem luksuznem avtu, ponavad še kakšen kabrio, zraven njega sedi peroksidna plastična sponzoruša. Sam ta vikend sem videla najmanj 15 takšnih primerov, pa se sploh jih nisem trudila iskat. Sam vidiš luksuzen avto, za volanom dec in zraven peroksidnica.

Pa so ti deci res srečni, al se ne zavedajo, da so z njimi sam zarad dnara?

 

Zakaj pa povprecnice iscejo “resnega” z dobro sluzbo, svojim stanovanjem in naivno vero v zensko ljubezen, da ji v duho “enakosti” dvigne zivljenski standard in omogoci varno in financno stabilno zivljenje?

Kaj naj situirani tip pocne s tabo, ce zeli prosti dan izkoristi za to, da se v svojem tretjem avtu zapelje na morje? Ti si pa na polno vpeta v neko brezvezno “kariero”, da zasluzis tisti 900 evrov mesecno za prezivetje? Pa se enakost si domisljas in od tipa pricakujes, da se s tabo ne vem kako usklajuje, pogaja kam pa kako, itd? No, kaj si naj s tabo zacne? Za pogledat tako nisi kaj prida, z noko vrhunsko spolnostjo se tako ne mores pohvaliti, fleksibilna si kot ladijsko sidro, … No, kaj za boga naj tak tip s tabo pocne? Edino smiselno, da ima poleg sebe zensko, ki mu lahko kaj nudi. Tu mu ne mores ponuditi NIC! Pa smo spet tam, da se moderne zenske tako vec niti ne vprasati kaj si moski sploh zeli.

 

Ni bistvene razlike med avtorico in tisto sponzorušo, edino sponzoruša je precej bolj brihtna kot avtorica. Sponzoruši ni treba delat, tiste 10 min potrpi da se tip sprazni in potem dobi luksuzno brezdelje. Med tem pa avtorica mora poslušat zateženega moža, ki je povrh vsega še kakšen spolni manijak in hoče vsako uro seks, hkrati pa je ne zna zadovoljit. Ona pa vsa zafrustrirana, mora biti služkinja možu, otrokom za 0€ in še mora garati za 900€ na mesec.

 

Te “barbike” so po mojih izkušnjah, večinoma tudi v postelji za nič. Njihov svet še začne in konča s sliko, ki jih lahko prilepijo v Instagram. Tudi moški, ki se z njimi kažejo v resnici sploh niso bogati. Kaj pa je danes kupiti avto na leasing. Mislite, da bo nekdo, ki je res sposoben zaslužiti ogromno denarja, izgubljal čas z takimi tepkami?

Odgovor na objavo uporabnika
luzerji, 03.07.2022 ob 22:16

Ja čestitke 🙂

Lepo da živiš zase, ne boš verjela tudi ostali živijo zase. Nekateri celo tako da ne opazujejo ostalih okoli in se ukvarjajo z njimi. Samo ti si domišljaš da živijo za to da se tebi razkazujejo :). Kdo je tu narcisoiden bi se dalo debatirat.

Potem ne govorimo o istemu tipu ljudi. Če se ti prepoznaš v avtoričinem zapisu je to tvoj triger, ne obešaj se name zaradi tega, ampak pri sebi ugotovi zakaj te moti, da komentiramo temo na forumu. Lol. Če ne bi bilo žalostno bi se od srca nasmejala.. ampak se mi v resnici smilite. Ne morem iz svoje empatične kože. In ja, ljudje ki se konstantno mečejo ven z luksuzom so plehki. Pika. Poznam bogate ljudi, ki ne čutijo potrebe po metanju ven in razkazovanju, zato se čutim kompetentno primerjati. Forum pa je namenjen čveku. Če ste občutljive mimozice je bolj pametno,

da berete knjige 😉

Odgovor na objavo uporabnika
moraliziranje, 03.07.2022 ob 21:48

Dajte moralizirat tukaj, pol vas je takih ki se vam lastni partnerji gnusijo pa jih prenašate ali zaradi otrok ali zaradi hiše ali zaradi okolice ali zato da niste sami…..kar na enkrat ste pa vsi ekstra poduhovljeni in imate čustveno zadovoljujoče in povezanost s svojimi partnerji. Zato ker nimate fancy avta in blond las :). No za informacijo, tudi revni, rjavolasi/rdečelasi/črnolasi….so plehki. Samo tako očitno ni kot pri bogatih. In tudi med bogatimi so ljudje z zadovoljujočimi čustvenimi vezami. Ampak ok, kar tolažite se da je denar slab – nesrečni prazni ljudje, povprečneži in reveži pa puhtijo od sreče in čudovitih medosebnih odnosov.

Taksno obnasanje je SLO klasika, polsedica vsezivljenske komunajzarske indoktrinacije.

Ce imas mlajso in ali lepso zensko, boljsi avto, vec tega ali onega, … si ljudje, ki te obdajajo domisljajo, da lahko zenska s tabo le z gnusom seksa in se to proti placilu oz. dragem sponzoriranju njenega brezdelja, pri tem pa sta oba seveda lahko le skrajno plitka, neumna in vsestransko slaba izkoriscevalca vsega dobrega na tem svetu, ki je poosebljeno v osebi, ki ti vse to ocita, lol. In pa, jasno, pocutita se vsestransko slabo, zivita katastrofo od zivljenja, … ljudje, ki jim vse to ocitajo brez, da bi se jim karkoli svitalo o enem ali drugem, pa so sirajno poduhovljene neomadezevane osebe, ki zivijo le od zraka idealna bogato izpolnhena zivljenja polna vsega dobrega, lol.

Absurdistan, ki vecini Slovencev zal ni ociten…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 22:19

Tud pod razno ne vem o čem govoriš. Verjetno sem spregledala, kdaj so govorile o blondinkah v dragih avtomobilih

🤔

Tudi jaz ne vem, če so govorile o blondinkah. Zakaj bi?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kr en 15587, 03.07.2022 ob 22:20

Te “barbike” so po mojih izkušnjah, večinoma tudi v postelji za nič. Njihov svet še začne in konča s sliko, ki jih lahko prilepijo v Instagram. Tudi moški, ki se z njimi kažejo v resnici sploh niso bogati. Kaj pa je danes kupiti avto na leasing. Mislite, da bo nekdo, ki je res sposoben zaslužiti ogromno denarja, izgubljal čas z takimi tepkami?

Beda sirokih mnozic se pokaze v tem, ko se na vsak nacin poskusa predstaviti tako zenske kot moske iz uvodnega posta teme kot nekaj najslabsega kar obstaja brez, da bi o njih vedeli karkoli drugega kot, da so menda bili ob nekem casu na neki obmorski cesti v dobrem avtomobilu. S tem, da so avtorici tako le taksni padli v oci. Mnoge druge pa je spregledala. Skratka, gre za podpihovanje nekih stereotipov, ki so kot kruh slovenskemu plebstvu, da se malo bolje pocuti v lastni kozi.

In, ja, marsikatera “plasticna” instagram “zvezda”, ko malo poblize v zivo spremljas njeno obnasanje, deluje katastrufa hladno, obsotno, naduvano, vse za javni image, itd. Ampak na konkretnem tipu je, da presodi, ce mu do nje je ali ne. Pa tudi to, da ima ne vem kak avto se ne pomeni, da ni skrajno naiven servilnez, ki se pusti zenskam za prazen nic izkoriscati. Ali obratno.

Kakorkoli ze, to da se dva peljata ob obmorski cesta se ne nujno pomeni vec kot to, da sta sla na zmenek. Nikjer ne pise, da gre za ne vem kaksne pare, ki ne vem kako seksajo, furajo zveze ali karkoli drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
DrY, 03.07.2022 ob 22:43

Beda sirokih mnozic se pokaze v tem, ko se na vsak nacin poskusa predstaviti tako zenske kot moske iz uvodnega posta teme kot nekaj najslabsega kar obstaja brez, da bi o njih vedeli karkoli drugega kot, da so menda bili ob nekem casu na neki obmorski cesti v dobrem avtomobilu. S tem, da so avtorici tako le taksni padli v oci. Mnoge druge pa je spregledala. Skratka, gre za podpihovanje nekih stereotipov, ki so kot kruh slovenskemu plebstvu, da se malo bolje pocuti v lastni kozi.

In, ja, marsikatera “plasticna” instagram “zvezda”, ko malo poblize v zivo spremljas njeno obnasanje, deluje katastrufa hladno, obsotno, naduvano, vse za javni image, itd. Ampak na konkretnem tipu je, da presodi, ce mu do nje je ali ne. Pa tudi to, da ima ne vem kak avto se ne pomeni, da ni skrajno naiven servilnez, ki se pusti zenskam za prazen nic izkoriscati. Ali obratno.

Kakorkoli ze, to da se dva peljata ob obmorski cesta se ne nujno pomeni vec kot to, da sta sla na zmenek. Nikjer ne pise, da gre za ne vem kaksne pare, ki ne vem kako seksajo, furajo zveze ali karkoli drugega.

Kako se ti razburjaš, petelinček. Kaj te tako prizadane, ker ena napiše, kar pač napiše? Tipičen majhen zakompleksan slovenček, ki ne prenese tujega mnenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Did you no wrong, 03.07.2022 ob 22:19

Zakaj bi se kdo trudil nate narediti vtis? Kaj bi imel od tega?

ti ne vem zakaj.. 🙄.. bistvo v mojem zapisu pa je, da me pleh ne zanima.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 22:11

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 03.07.2022 ob 22:01

@ luksuzna blamaža

Ja lej no… pač vrsta ekonomske zveze. Veliko boljša od povprečne ekonomske v kateri prav tako mnogi vztrajajo. Tu dedca vsaj ženska ne nervira, sika, mu žre živce… ker ve, da jo bo takoj zamenjal. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=5jlI4uzZGjU

To je eno, drugo pa … Ne mislit, da je tako žensko tako lahko dobit, da je dovolj lepa, da so mu jo prjatli (in mimoidoči) fouš, da ne govori preveč, da ni občutljiva na ravnanje z njo, če je ustrezno kompenzirana, da se zna obnašat in mu ne delat sramote pred kolegi….

Ni tko simpl.  Jih ni na vsakem vogalu deset.

@ Replika325

No, to o čemer govoriš, pa ne vem kakšna je situacija pri “nabavi”, ker nisem v teh krogih. Zgleda, da ti bolje obvladaš to sceno. 🤣

Jaz samo pravim, da je boljše gledat nasmejan obraz nekaj ur, kot kislo kumaro cele dneve. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 03.07.2022 ob 22:53

Kako se ti razburjaš, petelinček. Kaj te tako prizadane, ker ena napiše, kar pač napiše? Tipičen majhen zakompleksan slovenček, ki ne prenese tujega mnenja.

Glede na to, da se je vecina odzvala kot se je, klasicno podpihovanje stereotipov, bi se lahko tvoj prispevek, komentiranje mojega nekoliko drugacnega mnenja, prej uvrstilo med razburjanje kot obratno.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 03.07.2022 ob 22:54

ti ne vem zakaj.. 🙄.. bistvo v mojem zapisu pa je, da me pleh ne zanima.

Katero zensko pa zanima pleh? Pleh najbolj zanima adolescente, fante, ne punce, kaksne zenske neki, lol. Paljenje na pleh se tukaj in na splosno uporablja zato, ker tako si folk, ki se s plehom ne more “postavljati”, predstavlja plehkosti tistih za katere meni, da imajo vec, da se lahko v svoji kozi bolje pocuti in se naprej zivi v prepricanje, da je v bistvu boljsi ceprav nekaj nima. Vse je to neka mentalna gimnastika, lol.

Odgovor na objavo uporabnika
DrY, 03.07.2022 ob 23:53

Katero zensko pa zanima pleh? Pleh najbolj zanima adolescente, fante, ne punce, kaksne zenske neki, lol. Paljenje na pleh se tukaj in na splosno uporablja zato, ker tako si folk, ki se s plehom ne more “postavljati”, predstavlja plehkosti tistih za katere meni, da imajo vec, da se lahko v svoji kozi bolje pocuti in se naprej zivi v prepricanje, da je v bistvu boljsi ceprav nekaj nima. Vse je to neka mentalna gimnastika, lol.

sponozoruše ane.. in pod pleh je zajeto materialno na splošno. 🤷‍♀️

V sloveniji moraš tudi če imaš denar voziti 10 let staro škodo in imeti rjavolaso ženo, ker drugače si plehek in nesrečen človek 🙂

Patetično za zjokat. Ja zaradi vas da se razkazujejo kupijo avto. Ne zato ker ga lahko in jim je všeč. Zaradi vas imajo blondinke. Ne zato ker so jim všeč. In ja plehki so. Vsi v dobrih avtih z blondinkami. Nesrečni. Tam se vozijo samo zato da jih ostali srečneži lahko gledate. Ne zato ker morajo pač po cesti do kafiča. Vozijo se zato da se VAM pokažejo 🙂

Ta teden pa slovenčki z dobrimi avti? Da si drznejo. A to imajo kakšno menjavo? Prejšnji teden ukrajinci, ta teden slovenci….čakam v nestrpnem pričakovanju kdo naslednji teden 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Hijahoj, 03.07.2022 ob 21:13

Tako je- moški ima veselje, s takšnimi, ki se rade nasmejijo, zabavajo, igrajo, ….jim naraste adrenalin in testosteron…je v moški naravi lovca….

Ma kakšni lovci neki, to je ostalo v prazgodovini! Danes ste poženščene pi… ki se vam ne da potruditi niti ujeti žensko, ampak čakate da ona vas zaprosi. Pa še takrat vam je vse težko. Iščete krajšnjice, bližnjice da pridete do denarja, iščete lahke ženske, ki vas lovijo, da vam ni treba in seveda kaj je lažje kot ujeti eno sponzorušo na pleh. Zato pa hočete denar, moč, slavo, da čim več plehkih zamenjate. Za lovca ni trofeja vsaka lisička ali zajec, ki ga je enostavno ujeti s pravo pastjo, ampak tiste najbolj zaj… ki se ne pustijo kar tako in se več lovcev bori za njo. Tisto je trofeja! Zdaj vsaj veste kam spadate in kar nehajte z nekim plenilskim nagonom, ker nič od tega že dolgo ne dokazujete več. Zato vas je 50% gejev, ostalih 20 ne vejo niti sami več kaj so in evo še 20% nekih pleh sponzorjev zajčic ..kaj ostane normalni ženstveni ženski? Tistih 10% je ponavadi že zgodaj poročenih z družino, hišo in službo, ki jim ni do žuranja ali varanja, ampak se posvečajo družini. Zato so ženske samske do 40. Žal.

A se ne obremenjujejo s tem ponavadi moški? 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
ene260, 03.07.2022 ob 21:04

ene tok šimfate kakor sponzoruše….a ste jim fouš, date kaj zraven…ne poznate jih osebno…lahko so zabavne, imajo smisel za humor, da se moški nasmeje, sprosti, si da duška, so tudi kvalitete….poznajo psihologijo moških…

ker ve ste pa idealne, gospodinje, kuharice, popolne žene….zatežene, zamorjene, kot hlod, brez življenja…

no, vam možek kajlo hitro spusti…se lima ravno na takšne….pol pa v jok pa na Mon- jamrat- varanje in bla, bla bla….

Ma ne bluzi. Če ti veš da od katere mone mož vara, kar z besedo na dan. Če ne ššš. Namreč lažne obtožbe so kaznivo dejanje. Če tebi ne gre s tvojo ali če ti nisi kapas držat oneta doma rezerviranega za svojo žensko, ne posplošuj na vse druge. Eni se dobro zavedajo kaj imajo in ne želijo tega izgubiti zaradi pleh sponzoruš. Tako ima lahko vsak. Moški z okusom in pametjo pa izbere tako, ki je ne more imeti nihče. Dobro žensko je danes težko dobiti, obstajajo pa in jaz jih poznam ogromno. Imajo pa vse tudi take moške ob sebi, ki so dobri. Bi lahko rekli, da se kvalitetna roba zavoha med sabo. Če greš v kitajsko trgovino in povohaš tiste cunje, smrdijo po plastiki in strupih, če greš v kvalitetno trgovino pa vohaš kašmir, svilo, je drugače ne? No, vse ima tudi svojo ceno. Nekdo si lahko privošči le kitajsko robo, pa ponaredke s pijace, drugi pa kupi en kos pa kvaliteten, ker ne tekmuje s tistimi plehkimi, se ne razkazuje in mu ni treba dokazovati svoje vrednosti, pomembnosti s plehom ali lepo žensko brez vsebine, katero potem vara kjerkoli ujame kakšno drugo zajčico in temu reče svoboda, odprta zveza in podobne larifari neumnosti, ki si izmislijo, da lažje preživijo bedo od svoje realnosti in to je, da so prazni, plitki, votli, brez vsake vsebine ali vrednosti, zato jo morajo umetno privzdigniti na tak prozoren način. Zato nas to ne gane, jih pa vidimo in opazimo, ne le v Portorožu. Pa tudi komentiramo, ker zaradi takih je marsikdo v stiski, zaradi takih labilni ljudje delajo vse sorte neumnosti, da bi dosegli nek svoj role model in njegov življenjski slog, zaradi takih mladina raste v prazne zombije, ki jim je pomembno le kakšen avto bo parkiran na dvorišču. Raje privzdignite nekoga, ki je tega vreden, pohvalite nekoga, ki dela dobro za ljudi, ki je ustvaril kaj s trdim delom, ki živi častno življenje, ki ljubi svojo partnerico, ki jo izbere zaradi globokih čustev do nje, ne zaradi videza…itd. mi smo družba in mi soustvarjamo prihodnost in mi smo zgled mladim. Zato smo nekateri kritični in glasni, ker ne želimo da se razpade napačna ideologija, ne želimo pleh družbe ne instant rešitev, ki ne držijo hiše kot švoh temelji. Želimo zdravo družbo. Če niste sposobni biti taki kot opisujem, vsaj bodite tiho! Če ste zjebani v dušo ali je nimate, prav tako utihnite, niste kompetentni niti komentirati na enem čveku, ker kazite javno mnenje. Če ne zmorete niti toliko empatije, srčnosti, da s svojim komentarjem polepšate ta forum, mu dodate vrednost, spizdite v svoja pleh življenja in ne hodite bruhat svoj gnev sem gor, pišite to v dnevnik raje.

Razumete zdaj, ali narišem miselni vzorec?

Odgovor na objavo uporabnika
Ha, 04.07.2022 ob 09:23

Ma ne bluzi. Če ti veš da od katere mone mož vara, kar z besedo na dan. Če ne ššš. Namreč lažne obtožbe so kaznivo dejanje. Če tebi ne gre s tvojo ali če ti nisi kapas držat oneta doma rezerviranega za svojo žensko, ne posplošuj na vse druge. Eni se dobro zavedajo kaj imajo in ne želijo tega izgubiti zaradi pleh sponzoruš. Tako ima lahko vsak. Moški z okusom in pametjo pa izbere tako, ki je ne more imeti nihče. Dobro žensko je danes težko dobiti, obstajajo pa in jaz jih poznam ogromno. Imajo pa vse tudi take moške ob sebi, ki so dobri. Bi lahko rekli, da se kvalitetna roba zavoha med sabo. Če greš v kitajsko trgovino in povohaš tiste cunje, smrdijo po plastiki in strupih, če greš v kvalitetno trgovino pa vohaš kašmir, svilo, je drugače ne? No, vse ima tudi svojo ceno. Nekdo si lahko privošči le kitajsko robo, pa ponaredke s pijace, drugi pa kupi en kos pa kvaliteten, ker ne tekmuje s tistimi plehkimi, se ne razkazuje in mu ni treba dokazovati svoje vrednosti, pomembnosti s plehom ali lepo žensko brez vsebine, katero potem vara kjerkoli ujame kakšno drugo zajčico in temu reče svoboda, odprta zveza in podobne larifari neumnosti, ki si izmislijo, da lažje preživijo bedo od svoje realnosti in to je, da so prazni, plitki, votli, brez vsake vsebine ali vrednosti, zato jo morajo umetno privzdigniti na tak prozoren način. Zato nas to ne gane, jih pa vidimo in opazimo, ne le v Portorožu. Pa tudi komentiramo, ker zaradi takih je marsikdo v stiski, zaradi takih labilni ljudje delajo vse sorte neumnosti, da bi dosegli nek svoj role model in njegov življenjski slog, zaradi takih mladina raste v prazne zombije, ki jim je pomembno le kakšen avto bo parkiran na dvorišču. Raje privzdignite nekoga, ki je tega vreden, pohvalite nekoga, ki dela dobro za ljudi, ki je ustvaril kaj s trdim delom, ki živi častno življenje, ki ljubi svojo partnerico, ki jo izbere zaradi globokih čustev do nje, ne zaradi videza…itd. mi smo družba in mi soustvarjamo prihodnost in mi smo zgled mladim. Zato smo nekateri kritični in glasni, ker ne želimo da se razpade napačna ideologija, ne želimo pleh družbe ne instant rešitev, ki ne držijo hiše kot švoh temelji. Želimo zdravo družbo. Če niste sposobni biti taki kot opisujem, vsaj bodite tiho! Če ste zjebani v dušo ali je nimate, prav tako utihnite, niste kompetentni niti komentirati na enem čveku, ker kazite javno mnenje. Če ne zmorete niti toliko empatije, srčnosti, da s svojim komentarjem polepšate ta forum, mu dodate vrednost, spizdite v svoja pleh življenja in ne hodite bruhat svoj gnev sem gor, pišite to v dnevnik raje.

Razumete zdaj, ali narišem miselni vzorec?

*razpase

Sočutnost in empatija kar dehtita iz tvoje objave 🙂

Aja pardon, sočutje je treba samo do takih ki po tvoje živijo kazat. Druge pa proglašat za plehke in nevredne ker niso tebi podobni, čeprav jih sploh ne poznaš in edino kar veš o njih je to da so blond in imajo dober avto. Zelo poduhovljeno 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 03.07.2022 ob 23:34

@ Replika325

No, to o čemer govoriš, pa ne vem kakšna je situacija pri “nabavi”, ker nisem v teh krogih. Zgleda, da ti bolje obvladaš to sceno. 🤣

Jaz samo pravim, da je boljše gledat nasmejan obraz nekaj ur, kot kislo kumaro cele dneve. 🤣

Ma ne obvladam scene ;))) samo par takih možakarjev s prikolicami sem pa že srečala, ja.

S temi puncami se nimaš ama popolnoma nič z pogovarjat, ne vem, a se pretvarjajo, da imajo tako prazne glave, ali pa je to osnovna zahteva ;))

Je pa tako, da v prvi fazi njihov9  življenje popolnoma napolni skrb zase in za svojo zunanjost , ki jo jemljejo kot polno službo :))

v drugi fazi se pa naučijo peči pecivo in se prelevijo v pridno trofejno ženo kakšnega drugorazrednega obrtnika, glavno da je velika bajta in mercedes, pa je. Seveda ostanejo doma, praviloma se zredijo in poležavajo ob bazenu, če ga imajo.

Vsi srečni, vsi zadovoljni, jaz tudi, ker mi ni treba biti z njimi :))

 

Kaj če je zraven sedela njegova mama, sestra ali žena pobarvana na peroksidno blond?

lol

stari (je leto mlajši od mene) ima tudi težkega bemweja, jaz pa na blond pobarvana. torej paševa v stereotip 😀

 

nima veze, da sem mu jaz šla za poroka za kredit za avto

😂🤣😂🤣😂🤣

Odgovor na objavo uporabnika
smešno, 04.07.2022 ob 09:30

Sočutnost in empatija kar dehtita iz tvoje objave 🙂

Aja pardon, sočutje je treba samo do takih ki po tvoje živijo kazat. Druge pa proglašat za plehke in nevredne ker niso tebi podobni, čeprav jih sploh ne poznaš in edino kar veš o njih je to da so blond in imajo dober avto. Zelo poduhovljeno 🙂

Tebi ne bi pomagalo tudi če bi ti človek narisal, kaj ti čem …pameti ne znam še točiti. Seveda sem sočutna, če ne bi vas že zdavnaj poslala v 3pm, tako pa vam skušam dopovedati na lep način, da živite v zmoti in neavtentično. Bežite od sebe in si domišljate, da je to prav. Zunanjim opazovalcem je to vidno iz letala. Kdor pozna vsaj malo psohologijo človeka, pa vas itak bere kot odprto knjigo. Ne leti to na nobene blondinke ali lastnike dobrih avtomobilov, ne posplošuj in mi ne trpaj besed v usta, jaz sem svoje stališče zelo jasno izrazila. Ko na tv otrok reče, da ko bo velik bo jutuber, ker želi imet lamborginije kot Andrew Tate se zamisliš. Sploh ko veš kakšne neumnosti kvasi tak trol. On dobro služi na ta račun, ljudje pa mislijo da dejansko tako lepo živi. Ko se taki obesijo ali predozirajo pri 27ih pa žal ostajajo še vedno role model mladini. Če ti ne vidiš problema v tem preseravanju in kurčenju, potem spadaš v ta nezreli del družbe, ki vodi čredo direkt v prepad. Če ti kasiraš in živiš na ta račun, vidiš da tvoj denar in premoženje ni vredno počenega grofa, če boš enemu otroku zjebal lajf, si luzer. Pranje vesti z dobrodelnostjo potem ne izniči grehov, ki si jih z leti nakopljete. Zato pravim, raje skromno, zmerno, nihče ni nikomur fovš pošteno zasluženega bogastva in taki, ki so lahko s svojim delovanjem zgled družbi, se mu jaz vedno priklonim. Vsa čast ljudem, ki ohranjajo vrednote, čast in dostojanstvo in z lastno sposobnostjo uspejo priti do življenjakega stila, ki si ga želijo, ob tem pa ne uničujejo življenja drugim – posredno z zgledom mladini na primer ali neposredno na hrbtih delavcev. A takih je res malo. In taki se ne kurčijo s pleharco po Portorožu. To je ta razlika med bogatimi, uspešnimi, zdravimi in wannabepopular luzerji.

New Report

Close