Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Odgovor na objavo uporabnika
Ha, 04.07.2022 ob 11:50

Odgovor na objavo uporabnika
smešno, 04.07.2022 ob 09:30

Odgovor na objavo uporabnika
Ha, 04.07.2022 ob 09:23

Odgovor na objavo uporabnika
ene260, 03.07.2022 ob 21:04

ene tok šimfate kakor sponzoruše….a ste jim fouš, date kaj zraven…ne poznate jih osebno…lahko so zabavne, imajo smisel za humor, da se moški nasmeje, sprosti, si da duška, so tudi kvalitete….poznajo psihologijo moških…

ker ve ste pa idealne, gospodinje, kuharice, popolne žene….zatežene, zamorjene, kot hlod, brez življenja…

no, vam možek kajlo hitro spusti…se lima ravno na takšne….pol pa v jok pa na Mon- jamrat- varanje in bla, bla bla….

Ma ne bluzi. Če ti veš da od katere mone mož vara, kar z besedo na dan. Če ne ššš. Namreč lažne obtožbe so kaznivo dejanje. Če tebi ne gre s tvojo ali če ti nisi kapas držat oneta doma rezerviranega za svojo žensko, ne posplošuj na vse druge. Eni se dobro zavedajo kaj imajo in ne želijo tega izgubiti zaradi pleh sponzoruš. Tako ima lahko vsak. Moški z okusom in pametjo pa izbere tako, ki je ne more imeti nihče. Dobro žensko je danes težko dobiti, obstajajo pa in jaz jih poznam ogromno. Imajo pa vse tudi take moške ob sebi, ki so dobri. Bi lahko rekli, da se kvalitetna roba zavoha med sabo. Če greš v kitajsko trgovino in povohaš tiste cunje, smrdijo po plastiki in strupih, če greš v kvalitetno trgovino pa vohaš kašmir, svilo, je drugače ne? No, vse ima tudi svojo ceno. Nekdo si lahko privošči le kitajsko robo, pa ponaredke s pijace, drugi pa kupi en kos pa kvaliteten, ker ne tekmuje s tistimi plehkimi, se ne razkazuje in mu ni treba dokazovati svoje vrednosti, pomembnosti s plehom ali lepo žensko brez vsebine, katero potem vara kjerkoli ujame kakšno drugo zajčico in temu reče svoboda, odprta zveza in podobne larifari neumnosti, ki si izmislijo, da lažje preživijo bedo od svoje realnosti in to je, da so prazni, plitki, votli, brez vsake vsebine ali vrednosti, zato jo morajo umetno privzdigniti na tak prozoren način. Zato nas to ne gane, jih pa vidimo in opazimo, ne le v Portorožu. Pa tudi komentiramo, ker zaradi takih je marsikdo v stiski, zaradi takih labilni ljudje delajo vse sorte neumnosti, da bi dosegli nek svoj role model in njegov življenjski slog, zaradi takih mladina raste v prazne zombije, ki jim je pomembno le kakšen avto bo parkiran na dvorišču. Raje privzdignite nekoga, ki je tega vreden, pohvalite nekoga, ki dela dobro za ljudi, ki je ustvaril kaj s trdim delom, ki živi častno življenje, ki ljubi svojo partnerico, ki jo izbere zaradi globokih čustev do nje, ne zaradi videza…itd. mi smo družba in mi soustvarjamo prihodnost in mi smo zgled mladim. Zato smo nekateri kritični in glasni, ker ne želimo da se razpade napačna ideologija, ne želimo pleh družbe ne instant rešitev, ki ne držijo hiše kot švoh temelji. Želimo zdravo družbo. Če niste sposobni biti taki kot opisujem, vsaj bodite tiho! Če ste zjebani v dušo ali je nimate, prav tako utihnite, niste kompetentni niti komentirati na enem čveku, ker kazite javno mnenje. Če ne zmorete niti toliko empatije, srčnosti, da s svojim komentarjem polepšate ta forum, mu dodate vrednost, spizdite v svoja pleh življenja in ne hodite bruhat svoj gnev sem gor, pišite to v dnevnik raje.

Razumete zdaj, ali narišem miselni vzorec?

Sočutnost in empatija kar dehtita iz tvoje objave 🙂

Aja pardon, sočutje je treba samo do takih ki po tvoje živijo kazat. Druge pa proglašat za plehke in nevredne ker niso tebi podobni, čeprav jih sploh ne poznaš in edino kar veš o njih je to da so blond in imajo dober avto. Zelo poduhovljeno 🙂

Tebi ne bi pomagalo tudi če bi ti človek narisal, kaj ti čem …pameti ne znam še točiti. Seveda sem sočutna, če ne bi vas že zdavnaj poslala v 3pm, tako pa vam skušam dopovedati na lep način, da živite v zmoti in neavtentično. Bežite od sebe in si domišljate, da je to prav. Zunanjim opazovalcem je to vidno iz letala. Kdor pozna vsaj malo psohologijo človeka, pa vas itak bere kot odprto knjigo. Ne leti to na nobene blondinke ali lastnike dobrih avtomobilov, ne posplošuj in mi ne trpaj besed v usta, jaz sem svoje stališče zelo jasno izrazila. Ko na tv otrok reče, da ko bo velik bo jutuber, ker želi imet lamborginije kot Andrew Tate se zamisliš. Sploh ko veš kakšne neumnosti kvasi tak trol. On dobro služi na ta račun, ljudje pa mislijo da dejansko tako lepo živi. Ko se taki obesijo ali predozirajo pri 27ih pa žal ostajajo še vedno role model mladini. Če ti ne vidiš problema v tem preseravanju in kurčenju, potem spadaš v ta nezreli del družbe, ki vodi čredo direkt v prepad. Če ti kasiraš in živiš na ta račun, vidiš da tvoj denar in premoženje ni vredno počenega grofa, če boš enemu otroku zjebal lajf, si luzer. Pranje vesti z dobrodelnostjo potem ne izniči grehov, ki si jih z leti nakopljete. Zato pravim, raje skromno, zmerno, nihče ni nikomur fovš pošteno zasluženega bogastva in taki, ki so lahko s svojim delovanjem zgled družbi, se mu jaz vedno priklonim. Vsa čast ljudem, ki ohranjajo vrednote, čast in dostojanstvo in z lastno sposobnostjo uspejo priti do življenjakega stila, ki si ga želijo, ob tem pa ne uničujejo življenja drugim – posredno z zgledom mladini na primer ali neposredno na hrbtih delavcev. A takih je res malo. In taki se ne kurčijo s pleharco po Portorožu. To je ta razlika med bogatimi, uspešnimi, zdravimi in wannabepopular luzerji.

Pa mi imamo dober avto, ne služimo z bluzenjem, nobenih youtube ne gledamo ali delamo, nobenih otrok ne zavajamo, pa blond sem (naravno). Gremo sicer redko v portorož, ampak če bi nas ti videla bi predvidevala da smo prazni in se razkazujemo. Zato ker se ne vozimo v nikakvem avtu. In ker ne izgledam kot zjahana kobila. Pa btw večino premoženja je iz moje strani, mož trikrat manj od mene zasluži, jaz imam svoje podjetje. Ampak za slovenčke sva očitno plehka razkazovalca, ker si drzneva voziti v avtu ki nama je všeč. Če bi hotela delovati uspešno, poduhovljeno bi očitno morala hoditi naokoli z kapo in v razštelani toyoti. Patetični ste. In ne nič poduhovljeni če ljudi na prvi pogled sodite. Predsodkov imate toliko da bi lahko knjigo napisali o njih. Problem je samo ker se ne zavedate da so predsodki in mislite da so resnica.

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 04.07.2022 ob 12:08

Pa mi imamo dober avto, ne služimo z bluzenjem, nobenih youtube ne gledamo ali delamo, nobenih otrok ne zavajamo, pa blond sem (naravno). Gremo sicer redko v portorož, ampak če bi nas ti videla bi predvidevala da smo prazni in se razkazujemo. Zato ker se ne vozimo v nikakvem avtu. In ker ne izgledam kot zjahana kobila. Pa btw večino premoženja je iz moje strani, mož trikrat manj od mene zasluži, jaz imam svoje podjetje. Ampak za slovenčke sva očitno plehka razkazovalca, ker si drzneva voziti v avtu ki nama je všeč. Če bi hotela delovati uspešno, poduhovljeno bi očitno morala hoditi naokoli z kapo in v razštelani toyoti. Patetični ste. In ne nič poduhovljeni če ljudi na prvi pogled sodite. Predsodkov imate toliko da bi lahko knjigo napisali o njih. Problem je samo ker se ne zavedate da so predsodki in mislite da so resnica.

Tudi branje z razumevanjem ti ne gre najbolje. Delaj na tem.

Če se ne bi prepoznala v zapisanem, te ne bi zbodlo in ne bi tako odgovorila, s takim tonom. Očitno imaš za predelati določene stvari pri sebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Repilika, 03.07.2022 ob 20:13

Sponzoruštvo bi bilo treba z zakonom prepovedat, ker gre za mačistično patriarhalno izkoriščanje ubogih žensk. Koliko uboge reve pretrpijo, ko jih tisti napihnjeni purani na sovozniškem sedežu in z odprto streho razkazujejo okolici kot lutke v izložbi.

Replika, ti bi tudi, pa ste popušili v vaših projektih, ociganili ljudi in ušli v vukojebino.

Odgovor na objavo uporabnika
ali pa ja ne, 04.07.2022 ob 12:18

Replika, ti bi tudi, pa ste popušili v vaših projektih, ociganili ljudi in ušli v vukojebino.

Če citiraš in lažeš, daj točno, tale tukaj je Repilika če nisi seveda kar ti, obseden z mano kot vedno.

Da se ti da.

Za kaj rabiš za sex pobarvane lase in puder in šminko. Puder se med poljubljanjem razmaže. Po moje sex tu nima nobene veze. Naj se vidi razkoš? Samo za pogledat nič drugega.

Zdaj, če vozi dober/drag avto (čeprav ne vem, koliko je lahko ženska sploh kompatibilna, da oceni vrednost avta :)), pomeni da je ona sponzorusa!? Ker..? Je upedenana, pa dobro zgleda? Daj zamisli se malo…

Pa dec je bogat brezdelnež, ker je s tako žensko in vozi dober avto!?

Da nisi samo mal preveč zafustrirana pa ljubosumna, ker si ti in možek ne moreta privoščiti malo luksuza!?

“Gledaj sebe i svoja posla,” bi rekli naši bratje 😉

Ne se ubadati s tem, kaj kdo ima, od kod, ipd….

Odgovor na objavo uporabnika
luksuzna blamaža, 03.07.2022 ob 18:15

Ta teden smo bili v Portorožu in sem malo bolj pozorno opazila nekaj. Vedno, ko je dec v nekem luksuznem avtu, ponavad še kakšen kabrio, zraven njega sedi peroksidna plastična sponzoruša. Sam ta vikend sem videla najmanj 15 takšnih primerov, pa se sploh jih nisem trudila iskat. Sam vidiš luksuzen avto, za volanom dec in zraven peroksidnica.

Pa so ti deci res srečni, al se ne zavedajo, da so z njimi sam zarad dnara?

 

Sem peroksidnica, ampak nisem sopotnica v luksuznem avtu. Ahahaha, sama ga vozim in ima kar 480 konjev, trenutno je zlato rumene barve, računam pa na nakup novega, najraje bi imela črnega. Avto mi nudi vse, tudi nadvse komforten seks in v njem je tudi hladilnik, noter pa šampanjec.

 

 

 

Edino še ne vem, kakšno prikolico bi za zraven – za naklad palet ali kontejnerja.

Peroksidni lasje so meni ogabni, ker jih ima preveč žensk, pač nič samozavesti.

seveda se zavedajo. pravzaprav se taksni iscejo med sabo, ker imajo veliko skupnega. obojim je od vsebine paketa pomembnejsi zunanji videz.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6807, 03.07.2022 ob 20:11

Dober avto te pripelje od točke A do točke B.

Zelo dober avto te pa pripelje od točke A do točke G.

Mavricni, si bil prepoznan

Je ogromno keš pičk.Ampak  dedi vemo,da je z nami  samo za fukat in zaradi denarja.Saj nismo tumasti.Saj zato so pa občasne,dokler jih druga ne menja.

Odgovor na objavo uporabnika
babe358, 05.07.2022 ob 13:33

Je ogromno keš pičk.Ampak  dedi vemo,da je z nami  samo za fukat in zaradi denarja.Saj nismo tumasti.Saj zato so pa občasne,dokler jih druga ne menja.

Tudi ženske tako delamo, brez skrbi. Dober samo za f**, potem pa adijo mucek, starost bomo dočakale z drugačnim. Keš pičke hočemo moške samo otrebit in izkoristit, ljubimo jih pa ne.

 

Odgovor na objavo uporabnika
231heo, 05.07.2022 ob 14:18

Tudi ženske tako delamo, brez skrbi. Dober samo za f**, potem pa adijo mucek, starost bomo dočakale z drugačnim. Keš pičke hočemo moške samo otrebit in izkoristit, ljubimo jih pa ne.

 

Saj vemo to mi moški.Samo fora  je v tem,da moški, ki damo kaj nase, s  starostjo postanemo šarmantni.Na katere se pa spet mlade lepijo.Na stare babe,pa se žal ne lepijo mladi dedi.

Ljudje zadeve presojamo na osnovi nam znanega. Citirana oseba je dober pokazatelj kaj se zgodi z zivljensko neikusenimi omejenci. Na osnovi tisto malega kar jim je znano, se skrajno samozavestni, da so popili vsi znanost sveta. V bistvu pa so zaplankanci, ki pojma o pojmu nimajo.

Odgovor na objavo uporabnika
babe358, 05.07.2022 ob 19:42

Saj vemo to mi moški.Samo fora  je v tem,da moški, ki damo kaj nase, s  starostjo postanemo šarmantni.Na katere se pa spet mlade lepijo.Na stare babe,pa se žal ne lepijo mladi dedi.

to ni res

a jo kdo mogoče sili da je znjim!!??? mislm kakšni komentarji, IQ ledišča

a jo kdo mogoče sili da je znjim!!??? mislm kakšni komentarji, IQ ledišča

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 03.07.2022 ob 20:52

Fovšija je huda reč.

Crkujem od smeha kako folk svojo fovšijo zavija v celofan smisla življenja in ostali instant filozofij.

Vsak naj pometa pred svojim pragom.

Saj veste kako pravijo bolje s kolesom v kurbarijo kot z mečko na delo.

Pa še ena od Zmelkow ….  smisel življenja je ležanje na plaži z možgani na off in čivavo na straži….

LADYGALADRIEL“,

seveda se smejiš pametovanjem o smislu živlenja, če si pa sama navadna sponzoruša (kvazintelektualna). Gotovo bi takšne moško ženske odnose sponzoruš in njihovih sponzorjov upravičila z evolucijo in mislimi iz svojih knjig. Ti sploh ženska nisi, ampak si patriarhalni moški izdelek. 🤮

Zato pa obožuješ serijo (Igre prestolov) kjer večino časa ženske kažejo joške in kot kurbice skačejo okoli starih decov.

Poden od podna. Ta zaostala amerika in vi njene kurbice. Ponižanje za ženske.

Še telenovele iz globoko katoliške mehike bolj emancipatorno prikazujejo ženske kot pa to tvoje slaboumno sranje.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:45

Odgovor na objavo uporabnika
Kržičan, 03.07.2022 ob 21:12

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:01

Mene nič ne motijo.

Tukaj gre za zelo jasen odnos, vsak od njiju točno ve kaj išče, in kaj daje. Nobenih nejasnosti in nepoštenosti.

On išče obvezen dodatek za svoj avto, kot je bil včasih tist kužek, ki je z glavo migal, se kdo spomni?

Ona išče nekoga, ki jo bo vozil okoli in ji plačeval.

Oba dobita svoje, jaz ne vidim problema najmanjšega.

 

A nisi ti zadnjič nekaj kokodakala o finančni neodvisnosti žensk, ki so garancija za njihove pravice? Pa da je gospodinja brez službe sužnja svojemu descu?

Jaz ne kokodakam.

Kot drugo, pustim ljudem živeti, kot jim paše, za razliko od tebe, ki se v vse vtakneš, ko da imaš pri sebi že vse pošlihtano.

Če kateri paše biti peroksidna blondinka na roki starga deca, naj bo, mene ni zato nič manj. Meni je pomembno samo to, da je to NJENA IZBIRA , in ne da je prisljena v ekonomsko odvisnost zaradi patriarhalnih retardov.

Vidiš razliko?

 

 

REPLIKA“,

jaz ne vidim razlike. Kot prvo bi mogle te ženske, da bi odločale imeti svobodno voljo, te pa večina ljudi nima. Te ženske so produkti patriarhata. Vzgojene za kurbe z tradicionalno vzgojo, ki uči da so fantki in punčke različni.

Vidim le, da si LIBERALNA FEMINISTKA in se zato ne razumeš z mano, ker sem pač blizu RADIKALNEMU FEMINIZMU, ki pa je pravi feminizem❗

LIBERALNI FEMINIZEM pa sploh ni noben feminizem, ampak le podaljšek patriarhata.

In tvoje razmišlanje REPLIKA je moško razmišlanje.

Najbolj hvaležni pa so ti za mentaliteto, ki jo zastopaš ravno moški.

Saj ženske so še vedno kurbe za njih, samo brez zvodnika. TO PA JE OPIS LIBERARNEGA FEMINIZMA. Da se ženska prodaja zdaj sama.

In moški se presrečno slinijo naprej. 😂

231heo“, 

ni logike v temu kar pišeš in se sliši kot paradoks.

Tudi ženske tako delate? Kot kdo? Saj ni tema o tipih, ki so keš pičke! 🙄

Napišeš da tipe hočete samo za fuk.

No res nisem vedel, da keš pičke iščejo tipe zarad fuka. Mislil sem, da zaradi denarja.

Razen če trdiš, da so samo lepi bogati?

 

Čudne, čudne stvari pišeš. Adijo logika.

 

Nagravžne so.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 06.07.2022 ob 04:22

231heo“, 

ni logike v temu kar pišeš in se sliši kot paradoks.

Tudi ženske tako delate? Kot kdo? Saj ni tema o tipih, ki so keš pičke! 🙄

Napišeš da tipe hočete samo za fuk.

No res nisem vedel, da keš pičke iščejo tipe zarad fuka. Mislil sem, da zaradi denarja.

Razen če trdiš, da so samo lepi bogati?

 

Čudne, čudne stvari pišeš. Adijo logika.

 

Ja, ne boš verjel, tudi ženske iščemo dober seks, ker znamo denar zaslužiti tudi kako drugače, npr. z dobro službo. Ne sedimo v dobrih avtih samo take brez svojih služb in financ. Nas pa znajo tile žrebci kar dobro pof***, niso sicer vsi dobri, ampak nekje 85 % pa.  Včasih pa še plačajo, to je pa zame napitnina, s čimer si kupim nekaj, kar uporabljava skupaj, ko se zopet dobiva.

Ne boš verjel, stara sem 45 let in še vedno se dobivam s 25 let starimi bogatimi mladeniči, ki z menoj uživajo, sploh ker vedo, da od njih nočem drugega kot dober seks.

Razumeš ti nekaj? Ne rabimo več ženske nekoga, ki nas bo preživljal na starost ali nam delal družbo – za to imamo svoj vir financ, družba pa se tako ali tako vedno najde.

misliš na takšne sponzoruse

. https://youtu.be/aY315DSuhVw

Vidite avto ki gre mimo vas po cesti, notri dva človeka in na podlagi tiste par sekund videnega naredite celoten profil moškega in ženske v avtu in njunega življenja. Veste kaj čutita, kaj želita, koliko sta povezana, kakšna sta po karakterju, kaj delata ali ne delata, kakšne imata cilje, ……. tako sposobni, vse to v parih sekundah vidite, ampak zase pa niti toliko ne znate narediti analize in plana da bi bili zmožni sami zase in svoje življenje poskrbeti. Zelo pametno usmerjena energija.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 06.07.2022 ob 01:44

REPLIKA“,

jaz ne vidim razlike. Kot prvo bi mogle te ženske, da bi odločale imeti svobodno voljo, te pa večina ljudi nima. Te ženske so produkti patriarhata. Vzgojene za kurbe z tradicionalno vzgojo, ki uči da so fantki in punčke različni.

Vidim le, da si LIBERALNA FEMINISTKA in se zato ne razumeš z mano, ker sem pač blizu RADIKALNEMU FEMINIZMU, ki pa je pravi feminizem❗

LIBERALNI FEMINIZEM pa sploh ni noben feminizem, ampak le podaljšek patriarhata.

In tvoje razmišlanje REPLIKA je moško razmišlanje.

Najbolj hvaležni pa so ti za mentaliteto, ki jo zastopaš ravno moški.

Saj ženske so še vedno kurbe za njih, samo brez zvodnika. TO PA JE OPIS LIBERARNEGA FEMINIZMA. Da se ženska prodaja zdaj sama.

In moški se presrečno slinijo naprej. 😂

Da se hvališ z radikalnostjo, ni favno znak inteligence. Ne poznam niti ene tematike na svetu, ki bi zahtevala radikalnost, vse se da rešiti zlepa, počasi in z dogovorom. Fanatiki ste pa rak rana reševanja problemov.

New Report

Close