Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Moški v luksuznih avtih in sponzoruše zraven

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 06.07.2022 ob 09:01

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 06.07.2022 ob 01:44

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:45

Odgovor na objavo uporabnika
Kržičan, 03.07.2022 ob 21:12

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:01

Mene nič ne motijo.

Tukaj gre za zelo jasen odnos, vsak od njiju točno ve kaj išče, in kaj daje. Nobenih nejasnosti in nepoštenosti.

On išče obvezen dodatek za svoj avto, kot je bil včasih tist kužek, ki je z glavo migal, se kdo spomni?

Ona išče nekoga, ki jo bo vozil okoli in ji plačeval.

Oba dobita svoje, jaz ne vidim problema najmanjšega.

 

A nisi ti zadnjič nekaj kokodakala o finančni neodvisnosti žensk, ki so garancija za njihove pravice? Pa da je gospodinja brez službe sužnja svojemu descu?

Jaz ne kokodakam.

Kot drugo, pustim ljudem živeti, kot jim paše, za razliko od tebe, ki se v vse vtakneš, ko da imaš pri sebi že vse pošlihtano.

Če kateri paše biti peroksidna blondinka na roki starga deca, naj bo, mene ni zato nič manj. Meni je pomembno samo to, da je to NJENA IZBIRA , in ne da je prisljena v ekonomsko odvisnost zaradi patriarhalnih retardov.

Vidiš razliko?

 

 

REPLIKA“,

jaz ne vidim razlike. Kot prvo bi mogle te ženske, da bi odločale imeti svobodno voljo, te pa večina ljudi nima. Te ženske so produkti patriarhata. Vzgojene za kurbe z tradicionalno vzgojo, ki uči da so fantki in punčke različni.

Vidim le, da si LIBERALNA FEMINISTKA in se zato ne razumeš z mano, ker sem pač blizu RADIKALNEMU FEMINIZMU, ki pa je pravi feminizem❗

LIBERALNI FEMINIZEM pa sploh ni noben feminizem, ampak le podaljšek patriarhata.

In tvoje razmišlanje REPLIKA je moško razmišlanje.

Najbolj hvaležni pa so ti za mentaliteto, ki jo zastopaš ravno moški.

Saj ženske so še vedno kurbe za njih, samo brez zvodnika. TO PA JE OPIS LIBERARNEGA FEMINIZMA. Da se ženska prodaja zdaj sama.

In moški se presrečno slinijo naprej. 😂

Da se hvališ z radikalnostjo, ni favno znak inteligence. Ne poznam niti ene tematike na svetu, ki bi zahtevala radikalnost, vse se da rešiti zlepa, počasi in z dogovorom. Fanatiki ste pa rak rana reševanja problemov.

Saj RADIKALEN FEMINIZEM ni tako radikalen kot se sliši ta besedna zveza(radikalen feminizem). Je predvsem logičen. Poduči se o njemu.

Še več, radikalnim feministkam očitajo, da so iste kot moški šovinisti, ker vrjamejo v biološki spol in to, da se rodiš kot moški ali kot ženska. In ne podpirajo trans gibanja in LGBTQ+ ideologije.

Odgovor na objavo uporabnika
trix467, 05.07.2022 ob 12:35

Peroksidni lasje so meni ogabni, ker jih ima preveč žensk, pač nič samozavesti.

pri vseh teh pobarvanih laseh je grdo ker se vidi narastek in uno črno temno rjava res ni lepo za vidt.. pobarvane mislijo da so zato urejene, u bistvu pa ta grd narastek kaže le neurejenost kar dodatno potrjujejo skrepani lasje. Le tej pač zdravi ne morejo bit in v reali (pustmo reklame tam je itak vse predelano) je mnogo takihh za vidt.

Odgovor na objavo uporabnika
231heo, 06.07.2022 ob 08:40

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 06.07.2022 ob 04:22

Odgovor na objavo uporabnika
231heo, 05.07.2022 ob 14:18

Odgovor na objavo uporabnika
babe358, 05.07.2022 ob 13:33

Je ogromno keš pičk.Ampak  dedi vemo,da je z nami  samo za fukat in zaradi denarja.Saj nismo tumasti.Saj zato so pa občasne,dokler jih druga ne menja.

Tudi ženske tako delamo, brez skrbi. Dober samo za f**, potem pa adijo mucek, starost bomo dočakale z drugačnim. Keš pičke hočemo moške samo otrebit in izkoristit, ljubimo jih pa ne.

 

231heo“, 

ni logike v temu kar pišeš in se sliši kot paradoks.

Tudi ženske tako delate? Kot kdo? Saj ni tema o tipih, ki so keš pičke! 🙄

Napišeš da tipe hočete samo za fuk.

No res nisem vedel, da keš pičke iščejo tipe zarad fuka. Mislil sem, da zaradi denarja.

Razen če trdiš, da so samo lepi bogati?

 

Čudne, čudne stvari pišeš. Adijo logika.

 

Ja, ne boš verjel, tudi ženske iščemo dober seks, ker znamo denar zaslužiti tudi kako drugače, npr. z dobro službo. Ne sedimo v dobrih avtih samo take brez svojih služb in financ. Nas pa znajo tile žrebci kar dobro pof***, niso sicer vsi dobri, ampak nekje 85 % pa.  Včasih pa še plačajo, to je pa zame napitnina, s čimer si kupim nekaj, kar uporabljava skupaj, ko se zopet dobiva.

Ne boš verjel, stara sem 45 let in še vedno se dobivam s 25 let starimi bogatimi mladeniči, ki z menoj uživajo, sploh ker vedo, da od njih nočem drugega kot dober seks.

Razumeš ti nekaj? Ne rabimo več ženske nekoga, ki nas bo preživljal na starost ali nam delal družbo – za to imamo svoj vir financ, družba pa se tako ali tako vedno najde.

231heo“,

še vedno je paradoks. Sej tudi tipi, ki iščejo keš pičke ne gledajo na to, da so bogate. 🙄

TOREJ, ČE TI IŠČEŠ BOGATEGA, POTEM JE TO TUKAJ RAZLIKA.

Me pa čudi, da se hočeš kot samozavestna, emancipirana, svobodna in močna ženska, dajati v kategorijo keš pičk, ki so nič drugega kot podrejene prostitutke, ki služijo z vlogo, ki jim jo je dal patrialhalen moški svet (vlogo fuk objekta). In to je tako zelo neemancipatorno.

Za močne ženske kot si ti so moški objekti in gledajo za lepimi in mladimi.

No mogoče si se malo nespretno izrazila v tej temi.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 06.07.2022 ob 09:34

231heo“,

še vedno je paradoks. Sej tudi tipi, ki iščejo keš pičke ne gledajo na to, da so bogate. 🙄

TOREJ, ČE TI IŠČEŠ BOGATEGA, POTEM JE TO TUKAJ RAZLIKA.

Me pa čudi, da se hočeš kot samozavestna, emancipirana, svobodna in močna ženska, dajati v kategorijo keš pičk, ki so nič drugega kot podrejene prostitutke, ki služijo z vlogo, ki jim jo je dal patrialhalen moški svet (vlogo fuk objekta). In to je tako zelo neemancipatorno.

Za močne ženske kot si ti so moški objekti in gledajo za lepimi in mladimi.

No mogoče si se malo nespretno izrazila v tej temi.

Žal nisi razumel. Ni paradoks, hec je samo v tem, da imajo bogati moški ful visok libido in vsaj 85 % od njih je zelo dobrih v postelji. TO je EDINO kar jaz iščem pri njih. SAMOZAVEST ki jih dela dobre je***e, nič drugega … meni njegov denar nič ne pomaga v finančnem smislu.

Jaz seksam iz užitka in ne zaradi denarja. Dovolj nazorno?

Odgovor na objavo uporabnika
231heo, 06.07.2022 ob 11:35

Žal nisi razumel. Ni paradoks, hec je samo v tem, da imajo bogati moški ful visok libido in vsaj 85 % od njih je zelo dobrih v postelji. TO je EDINO kar jaz iščem pri njih. SAMOZAVEST ki jih dela dobre je***e, nič drugega … meni njegov denar nič ne pomaga v finančnem smislu.

Jaz seksam iz užitka in ne zaradi denarja. Dovolj nazorno?

231heo“,

Ne pol si se narobe izrazila, ko si napisala: “Keš pičke hočemo moške samo otrebit in izkoristit, ljubimo jih pa ne.” Ti si pol nasprotje KEŠ PIČKE. Ti si tista, ki vodi in ne tista, ki išče nekoga, da bi jo kupil. Ti si subjekt in ne zgolj objekt, predmet, ki ga ima moški za okras.

Možno, da je res, da mladi bogataši dobro seksajo. Pri temu koliko se morajo gnati za uspeh in koliko časa jim to vzame se mora v njih nabirati dosti neizživetosti in dosti neporabljene spolne energije. Zato so toliko potentni, ko pride do seksa.

Drugače pa mislim, da zna biti tudi kakšen reven mlad jugo lepotec (za desetko lep) tudi zelo potenten in strasten ljubimec v postelji.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 06.07.2022 ob 12:35

231heo“,

Ne pol si se narobe izrazila, ko si napisala: “Keš pičke hočemo moške samo otrebit in izkoristit, ljubimo jih pa ne.” Ti si pol nasprotje KEŠ PIČKE. Ti si tista, ki vodi in ne tista, ki išče nekoga, da bi jo kupil. Ti si subjekt in ne zgolj objekt, predmet, ki ga ima moški za okras.

Možno, da je res, da mladi bogataši dobro seksajo. Pri temu koliko se morajo gnati za uspeh in koliko časa jim to vzame se mora v njih nabirati dosti neizživetosti in dosti neporabljene spolne energije. Zato so toliko potentni, ko pride do seksa.

Drugače pa mislim, da zna biti tudi kakšen reven mlad jugo lepotec (za desetko lep) tudi zelo potenten in strasten ljubimec v postelji.

Ok, priznam, da sem se narobe izrazila, ampak je bila tema o tem. Morala bi uporabiti navednici.

New Report

Close