Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški vas je ženska kdaj izkoristila za seks?

Moški vas je ženska kdaj izkoristila za seks?

me veseli, da se ukvarjaš z mano, a malo nazaj si rekla, da mi nimaš časa namenjati pozornosti. torej ne le sebi, lažeš tudi drugim.

očitno pa je, da si stisnila rep med noge in bi iz razumljivih razlogov rada zamenjala temo. razumem, a tvoja hribovska psihoanaliza bo morda zabavala koga drugega.

pa veliko sreče pri lovu.
[/quote]

Viharni, te bo za uha, saj te kuži, da si multinično.

Ignoriraj ga, Š.

Viharni, te bo za uha, saj te kuži, da si multinično.

Ignoriraj ga, Š.
[/quote]

vetrovni bosanc je včasih multinično, ampak ni ista oseba kot jaz, žal je vaša tolažba zaman.

jah, tudi v seksu mora štimat, ne samo pri pogovorih, dopisovanju in dejtanju 🙂

Zaradi katerih detajlov v seksu je skliznila, vesta pa samo onadva 🙂


Tebe je izkoristila? Napiši mal več ☻

Tebe je izkoristila? Napiši mal več ☻


Tebe je izkoristila? Napiši mal več ☻
[/quote]

ženska sem. sem to parkrat naredila, pa me je pač zanimalo če sem edina

ženska sem. sem to parkrat naredila, pa me je pač zanimalo če sem edina
[/quote]

Je to super feeling, kajne? ☺

Kako lahko ženska moškega izkoristi za seks ? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako lahko ženska moškega izkoristi za seks ? 🙂
[/quote]

To se tud jaz sprasujem😄

To se tud jaz sprasujem😄
[/quote]

jaz pa tebe in predhodnika: kako lahko moški žensko? razen da ji obljubi, da ji bo kasneje plačal, pa ji ne.

jaz pa tebe in predhodnika: kako lahko moški žensko? razen da ji obljubi, da ji bo kasneje plačal, pa ji ne.
[/quote]

Ko oba svršita vsaj enkrat, je zadeva poštena.

To se tud jaz sprasujem😄
[/quote]

Jah kaj se sprenevedete, no. Enako, kot moški alias “požiralec žensk” in štepač črtic: 1-max 2x hopacupa, potem pa : next in line. So tudi take ženske, “požiralke moških” se imenujejo.

Jah kaj se sprenevedete, no. Enako, kot moški alias “požiralec žensk” in štepač črtic: 1-max 2x hopacupa, potem pa : next in line. So tudi take ženske, “požiralke moških” se imenujejo.
[/quote]

Ja, saj če sta seksala skupaj, predvidevam, da sta, sta obe enakokrat. Kako potem lahko rečeš, da je eden drugega izkoristil, ta drug pa prvega ne? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close