Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški vidi mamo v njej

Moški vidi mamo v njej

Moški so precej ponosna bitja. Zato praviloma ciljajo na ženske, ki so vsaj malo slabše od njih (na enem ali več področjih), ker od njih ne pričakujejo zavrnitve. Pri boljši ženski je tveganje za zavrnitev večje, pa tudi moškega je strah, da je kasneje ne bi mogel obvladati. Lahko to kupiš, ali pa ne….Slovenia is a free country. :)))
[/quote]

Super in resnično si tole napisala. Strah jih je obvladati žensko, ki ima svojo glavo in zna jasno in glasno povedati kaj in kako. Boji se zavrnitve. Tiste, ki jim je vse prav in kimajo so jim pa super, ker itak vejo da karkoli bojo počeli ne bojo itak nič rekle. Takle mamo 🙂

Izbira je, samo kakšna je perspektiva te izbire. Za eno noč?
[/quote]

Ne tudi za kaj resnega lahko zakaj pa ne 🙂

Ne tudi za kaj resnega lahko zakaj pa ne 🙂
[/quote]
Zakaj ne?
Če je ona izbrana zaradi svojega videza…. kdo/kakšni moški izbirajo svoje partnerke na tak način?
Dvomim, da jih zanima njena notranjost, njene težave. Eno noč bo že zdržal z njo več pa nima interesa 😉
Kvantiteta ni garancija za “dober izbor”

če je ženska za pogledat ok in je privlačna bo imela vedno kandidate. Zakaj pa ene 40 letnice tako fajn izgledajo in ima kakšna več izbire kot kakšna zagrenjena 24 letnica.
[/quote]

Kje pa. Nasprotno!
40-letnica, ki nima več nekih zavor, ki je moškega ni strah je lahko zelo privlačna. Vprašanje je le za koliko časa. 24-letnica ima pred sabo še vso to pot, vprašanje je le kaj v resnici hoče.
Občutek, da ženske dojemam kot ranljive punčke, si dobi le zaradi mojega vedenja, da se post-wall ženski lahko življenje, ki ji je prej obetalo zabavo in lagodno življenje, zaradi svoje privlačnosti in lažnega občutka, da bo tako tudi ostalo, nepovratno obrne na glavo v manj kot enem letu.
…zna biti boleča izkušnja, ki se je večina takih, rahlo neodgovornih 40-letnic niti ne zaveda.

Izbira je, samo kakšna je perspektiva te izbire. Za eno noč?
[/quote]

Jep, za eno noč ali par krogov se vedno najde kak potrebnež.

Ne tudi za kaj resnega lahko zakaj pa ne 🙂
[/quote]

Aha… za redke milfoljubce in 60+ letnike. 😉

Kje pa. Nasprotno!
40-letnica, ki nima več nekih zavor, ki je moškega ni strah je lahko zelo privlačna. Vprašanje je le za koliko časa. 24-letnica ima pred sabo še vso to pot, vprašanje je le kaj v resnici hoče.
Občutek, da ženske dojemam kot ranljive punčke, si dobi le zaradi mojega vedenja, da se post-wall ženski lahko življenje, ki ji je prej obetalo zabavo in lagodno življenje, zaradi svoje privlačnosti in lažnega občutka, da bo tako tudi ostalo, nepovratno obrne na glavo v manj kot enem letu.
…zna biti boleča izkušnja, ki se je večina takih, rahlo neodgovornih 40-letnic niti ne zaveda.
[/quote]

Nič bat. 40 letne dobro vemo, da v življenju nič ne traja večno. Živimo tukaj in zdaj. Cenimo življenje in vso lepoto, ki ga ponuja. Ne obremenjujemo se več kaj bodo drugi rekli. Zato ljubimo kdaj dosti mlajše od sebe, ker so nam po energiji kompatibilni. So neobremenjeni, polni življenja. Ne delamo si utvar, da bo z nami večno. Vendar ko ljubimo, ljubimo močno in ničesar obžalujemo. Ko je čas, pustiš osebo oditi. Ostane ti lep spomin in zavedanje, da živiš in čutiš življenje, brez travm. Jaz vidim moje življene lepo in bogato, z vaše perspektive pa je vse narobe. Vse je v glavi.

Nič bat. 40 letne dobro vemo, da v življenju nič ne traja večno. Živimo tukaj in zdaj. Cenimo življenje in vso lepoto, ki ga ponuja. Ne obremenjujemo se več kaj bodo drugi rekli. Zato ljubimo kdaj dosti mlajše od sebe, ker so nam po energiji kompatibilni. So neobremenjeni, polni življenja. Ne delamo si utvar, da bo z nami večno. Vendar ko ljubimo, ljubimo močno in ničesar obžalujemo. Ko je čas, pustiš osebo oditi. Ostane ti lep spomin in zavedanje, da živiš in čutiš življenje, brez travm. Jaz vidim moje življene lepo in bogato, z vaše perspektive pa je vse narobe. Vse je v glavi.
[/quote]

Res je, stvar perspektive. Ta je drugačna, ko si sam, drugačna, ko si z nekom v zvezi in spet drugačna, ko imaš otroke in še drugačna, ko gre za kombinacije prej omenjenih.

Res je, stvar perspektive. Ta je drugačna, ko si sam, drugačna, ko si z nekom v zvezi in spet drugačna, ko imaš otroke in še drugačna, ko gre za kombinacije prej omenjenih.
[/quote]

Globoke misli. Hvala, da deliš to z nami. Pogledi na situacijo so različni. Me pa zanima zakaj voda za kavo na Kredarici zavre prej, kot v Postojni?

Moški dinozavri ste nasedli na čereh lastnih fantazij in zdaj babe tu nekaj prepričujete.

Kje pa. Nasprotno!
40-letnica, ki nima več nekih zavor, ki je moškega ni strah je lahko zelo privlačna. Vprašanje je le za koliko časa. 24-letnica ima pred sabo še vso to pot, vprašanje je le kaj v resnici hoče.
Občutek, da ženske dojemam kot ranljive punčke, si dobi le zaradi mojega vedenja, da se post-wall ženski lahko življenje, ki ji je prej obetalo zabavo in lagodno življenje, zaradi svoje privlačnosti in lažnega občutka, da bo tako tudi ostalo, nepovratno obrne na glavo v manj kot enem letu.
…zna biti boleča izkušnja, ki se je večina takih, rahlo neodgovornih 40-letnic niti ne zaveda.
[/quote]

In spet neka jada jada, kako bi si morala ženska do smrti želeti nekoga, kot si ti.

Gori s erogaš milfam, kdo si jih sploh želi. Katera si pa sploh želi ločenega 40-letnika? Skoraj nobena.

In spet neka jada jada, kako bi si morala ženska do smrti želeti nekoga, kot si ti.

Gori s erogaš milfam, kdo si jih sploh želi. Katera si pa sploh želi ločenega 40-letnika? Skoraj nobena.
[/quote]

Ločenka ki jo nihče povoha, tudi ko je usmrajena je dobra smet ločencu. High quality, ni kej.

Jaz še vedno opažam, da solidno zgledajočo 40-letnico, ločeno, prej kdo povoha kot ločenega dedca.

Ne glede na vse, tole drži, ker je moška potreba še vedno precej velika in zato izbira za 40-letnice tudi.

Ločenka ki jo nihče povoha, tudi ko je usmrajena je dobra smet ločencu. High quality, ni kej.
[/quote]

Odvisno v kakem stanju je ona in v kakem stanju je on. Fizično in ekonomsko… 😉

Globoke misli. Hvala, da deliš to z nami. Pogledi na situacijo so različni. Me pa zanima zakaj voda za kavo na Kredarici zavre prej, kot v Postojni?
[/quote]

Jbg, vedno sem za moralno držo, ne glede na vse. Vidim pa da se dogaja vse živo. 😉

Super in resnično si tole napisala. Strah jih je obvladati žensko, ki ima svojo glavo in zna jasno in glasno povedati kaj in kako. Boji se zavrnitve. Tiste, ki jim je vse prav in kimajo so jim pa super, ker itak vejo da karkoli bojo počeli ne bojo itak nič rekle. Takle mamo 🙂
[/quote]

Obe z Antilopo sta dobo napisali.

Dodajam še: strah pred odgovornostjo: starejša ženska ima stvari pod kontrolo in njemu ni potrebno početi nič. Samo izvršuje njene želje/ukaze. Ne rabi razmišljati s svojo glavo, ker za to je ona tam.

Medtem ko mlajša rabi močnega moškega, ki ji bo oporo in jo bo vodil. To je velika odgovornost in veliko dela.
Eni moški so raje copate in se pustijo voditi, kot da bi bili pravi moški.

Ja ful je zrelo imeti 15 let mlajšo. Ki se bo z leti itak naveličala ostarelega dedca.

25-letnica in 40-letnik pogojno gre skup, če on zgleda mladostno. Ko bo ona stara 40, pa ne bo 55-letnika gledala.

Aja, zato ker prinese samo cunje se pa mora skoz s tabo strinjat pa ti v vsem kimat al kaj. Pa daj no. Prav privoščim ti eno tako, ki ti bo gobcala nazaj, se ti ne bo podredila in ti bo povedla kar ti je treba povedat.
[/quote]

Babe sam opletate z jeziki:-)

Stara sem 39 let. Imam 32 let starega tipa. Da bi imela 54 let starega deda? Pa to je skoraj toliko staro kot moj tast. Hvala lepa. In ja imava družino. Oba otroka sta v že šoli hvala lepa. Je pa moj bil mladi ati to pa res.

Moški mora biti sam svoj in čimmanj računati na babe. To je edino zdravilo. Vsako drugo iskanje odgovorov zakaj kako je samo pot v pogubo. BTDT tu šprodaja neko svojo teorijo, na podlagi katere je on sam nasedel na čeri, kot on pravi.

Dokler dec računa na babe, je samo suženj nagona. Morš to izklopit.

Jaz sem že pred 15 leti pogruntal, da so babe premalo zanesljiva bitja in da zame ni nič takega, kot t. i. resna zveza. Danes, ko opazujem ločitve, vem, da sem imel prav. Današnje 40-letnice so 25-letnice izpred 15 let.

In te, ki si danes iščejo 25-letnice, čez 15 let čaka ista zgodba. Res ne vem, zakaj bi bile današnje 25-letnice kaj drugačne, kot pred 15 leti?

Babe sam opletate z jeziki:-)
[/quote]

Eh, ni tak hudo 😉

New Report

Close