Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški z otroci od prej

Moški z otroci od prej


Preberi še enkrat, počasi in poskusi odmislit, da si to ti. Da je to tvoja zgodba. Čisto realno je.
Mogoče res malo grobo, ampak saj nisi mimoza ali kaj:
—-
Če si bila do sedaj brez otrok si bolj komot sorte in boš z moškim z otrokom furala safr.
In oni s teboj.
Ker si bolj egoistično naravnana in nimaš pojma, kaj pomeni starševstvo,. Si pač skrbela za svojo rit do 40+ in to je to. Nimaš pojma, kaj pomeni imeti otroka. Bolje za vse, da se ne zapletaš, če nisi sebe pripravljena postaviti na 2 mesto.
——–
A kaj ni res mogoče? do 40+ leta si skrbela samo zase.
Pojma nimaš kaj pomeni biti starš.

V čem je problem, da s sedaj tu ogorčeno in prizadeto prepucavaš?
Tako nizko, kot se ti spuščaš, se jaz ne bom. To ni moj nivo.
S svojo samskostjo, neplodnostjo in svojo zagrenjenostjo se boš morala še naprej spopadati sama. Zaenkrat očitno v tem nisi najbolj uspešna.
[/quote]
Ej ženska, najbolj zagrenjena deluješ tu ti. Ti si imela otroke zato, ker si jih hotela imeti. To je tudi velik egoizem, ki si ga ne priznaš. Preden napadeš še mene – imam otroke in moža. Spet zato, ker sem si to sama želela. In mi ni žal. Vseeno pa ne obsojam tistih, ki nimajo otrok. Avtorica trezno razmišlja, kar je super, da ne bo kasneje nepotrebnih prepirov. Sem pa tudi sama mnenja, da partner z otroki ni zanjo. Samo tak z odraslimi otroki še pogojno pride v poštev.
[/quote]

Hvala. Lepo napisano.
Tudi tisto glede partnerja in otrok. Sem tudi sama razmišljala, da tisti z večjimi otroki ja, z malimi pa nikakor.

Pri meni se to ni izslo, saj me je otrok motil ze v biti, to je, da obstaja od prej in ker je to mocna in trajna vez med bivsima partnejema. Pa ti stiki in otrok tu pa tam pa tu. Mene je enostavno prevec motil. Ravno tako konstantno kamorkoli sva sla, so ga vsi sprasevali kako je mali, je sedaj z bivso vse ok, ipd. Leta gor dol, ljubezen je custvo, predanost in za zensko varnost. Samica na prvem mestu in nato z mladickom. Valjda ti gre na bruhanje, saj je preteklost skozi tu.

Se zanimivost, moja prijateljica je psihoterapevt in ko je bila brez otrok ni mogla sprejeti res kul decka z otrokom od prej. Pa se je tudi trudila.

Se to- zanimivo to mnogi enacijo z neljubeznijo do otrok. Je pa ravno obratno- ker nekoga tako zelo ljubis, ne mores sprejeti tega, saj s tem sprejemas tudi bivso partnerko. Ter predvsem, ker je druzina ena, tipicno danes pa locitev ter lokomotiva krusnih starsev in pol bratov in sester.
Najdi decka brez!

Mene otroci od prej ne bi motili, sploh ker vem, da imajo nekateri moški slabe izkušnje s prejšnjimi partnericami, ženami. Mogoče je bil čisto v redu oče in mož, pa je žena zabluzila. Seveda, če bi mi bil drugače ta moški v redu.

Prov srčno upam…..da se ne srečava………….:))))))))))))))))

To je tipična ‘patologija’ žensk ki ne morejo imeti otroka.


Ma gre, glej če si tam blizu trideset, bi bila malo mlada zame in malo stara za sina, v povprečju pa dobra za oba. 🙂
[/quote]

Hehe, dobra ti je ta,….

Za avtorica, ma, ne gre,….. jebo te, čim si v dvomih, se ne sili nikamor, ker lahko zjebeš svoj in od morebitnega partnerja lajf. A veš kako je v življenju, če imaš dušo in imaš človeka rad, je šala mala sprejet tistega, ki imaš rad, če ne, delaš samomor v vsakem pogledu.
Mimogrede, sem imel takšno izkušnjo in me je nerviralo, ko mi je prišla takratna z otrokom na obisk, samo kaj čes, ko si je tako želela z mano bit, pa rečeš ajd, bomo potrpeli…..

Otroci, otroci… In če najdeš takega brez otrok, si že razmišljala o njegovi mami, sploh če živi z njo?

Sem se kar nekaj časa družila z enim takim. Lahko rečem, da je bilo vse čudovito… razen, mama naredi to tako, mama bi to… In ko se mu je še zareklo, da mama ne zmore več skrbet za njega kot včasih, sva počasi končala.

Upam, da nisi ti starš, ker si ne predstavljam, da tako zlobno bitje kot si ti, vzgaja otroka. Si mogoče mamica tistih morilcev mačk iz včerajšne teme?
[/quote]
uuuuuu smo stopili mački na rep
[/quote]
ti

egoizem
samo s svojim pisanjem kažeš svoj karakter.
Nekoga, ki ga sploh ne poznaš, preko neta obsodiš nekih neg. osebnostnih značilnosti kar preko ekrana in potem, ko se jasno človek postavi zase, ga še bolj napadeš s temi manipulativnimi forami.
A svojega egoizma v takem ravnanju, da ne rečem nesramnosti, napadalnosti in zlobe pa ne vidiš?
Pa otroke imaš in se tako obnašaš. Jih tudi tako vzgajaš? Če da, je to grozljivo.
malo vesti ti ne bi škodilo in vsaj tega, da človeka prej spoznaš predno ga napadeš z nekimi osebnostnimi sodbami in predvsem tudi, da ne sodiš na podlagi nekih svojih omejenih predsodkov.


Ma gre, glej če si tam blizu trideset, bi bila malo mlada zame in malo stara za sina, v povprečju pa dobra za oba. 🙂
[/quote]

Hehe, dobra ti je ta,….

Za avtorica, ma, ne gre,….. jebo te, čim si v dvomih, se ne sili nikamor, ker lahko zjebeš svoj in od morebitnega partnerja lajf. A veš kako je v življenju, če imaš dušo in imaš človeka rad, je šala mala sprejet tistega, ki imaš rad, če ne, delaš samomor v vsakem pogledu.
Mimogrede, sem imel takšno izkušnjo in me je nerviralo, ko mi je prišla takratna z otrokom na obisk, samo kaj čes, ko si je tako želela z mano bit, pa rečeš ajd, bomo potrpeli…..
[/quote]

No, ko sem se jaz začela resno zapletat z moškim brez otrok in sem mu povedala, kaj tudi s pravnega vidika pomenijo pastorki, je rekel, da mu bo v čast in veselje skrbeti za njih.

Ampak biti s staršem, pa da nimaš rad otrok, mora biti zanje res peklensko. V bistvu ne štekam očetov in mam, ki se sploh odločijo za zvezo z nekom, ki ne sprejema njegovih otrok. Vem pa, da je takih ljudi kar nekaj, otroci pa j.bene stranke.

Avtorica, v bistvu, če je tip resnično dober oče z občutkom za svoje otroke, se s tabo sploh ne bo vezal. Če se pa vseeno bo, bi pa mogoče ti morala premislit, s kakšno osebo si … Vsaj jaz na to tako gledam.

Hehe, dobra ti je ta,….

Za avtorica, ma, ne gre,….. jebo te, čim si v dvomih, se ne sili nikamor, ker lahko zjebeš svoj in od morebitnega partnerja lajf. A veš kako je v življenju, če imaš dušo in imaš človeka rad, je šala mala sprejet tistega, ki imaš rad, če ne, delaš samomor v vsakem pogledu.
Mimogrede, sem imel takšno izkušnjo in me je nerviralo, ko mi je prišla takratna z otrokom na obisk, samo kaj čes, ko si je tako želela z mano bit, pa rečeš ajd, bomo potrpeli…..
[/quote]

No, ko sem se jaz začela resno zapletat z moškim brez otrok in sem mu povedala, kaj tudi s pravnega vidika pomenijo pastorki, je rekel, da mu bo v čast in veselje skrbeti za njih.

Ampak biti s staršem, pa da nimaš rad otrok, mora biti zanje res peklensko. V bistvu ne štekam očetov in mam, ki se sploh odločijo za zvezo z nekom, ki ne sprejema njegovih otrok. Vem pa, da je takih ljudi kar nekaj, otroci pa j.bene stranke.

Avtorica, v bistvu, če je tip resnično dober oče z občutkom za svoje otroke, se s tabo sploh ne bo vezal. Če se pa vseeno bo, bi pa mogoče ti morala premislit, s kakšno osebo si … Vsaj jaz na to tako gledam.
[/quote]

Otroci bogastvo? V kakem smislu?


uuuuuu smo stopili mački na rep
[/quote]
ti

egoizem
samo s svojim pisanjem kažeš svoj karakter.
Nekoga, ki ga sploh ne poznaš, preko neta obsodiš nekih neg. osebnostnih značilnosti kar preko ekrana in potem, ko se jasno človek postavi zase, ga še bolj napadeš s temi manipulativnimi forami.
A svojega egoizma v takem ravnanju, da ne rečem nesramnosti, napadalnosti in zlobe pa ne vidiš?
Pa otroke imaš in se tako obnašaš. Jih tudi tako vzgajaš? Če da, je to grozljivo.
malo vesti ti ne bi škodilo in vsaj tega, da človeka prej spoznaš predno ga napadeš z nekimi osebnostnimi sodbami in predvsem tudi, da ne sodiš na podlagi nekih svojih omejenih predsodkov.
[/quote]
Lej, saj lahko izlivaš svoj gnev pod starim nickom.
Me nič ne moti.
Če ti jih pa paše menjati – ti samo uživaj.
Mogoče boš zato čez vikend boljše volje in se bo celo pojavil kakšen voljan brez – otrok.
Da le ne boš zako zategnjena.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=9566529&p=9567235&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p9567235


ti

egoizem
samo s svojim pisanjem kažeš svoj karakter.
Nekoga, ki ga sploh ne poznaš, preko neta obsodiš nekih neg. osebnostnih značilnosti kar preko ekrana in potem, ko se jasno človek postavi zase, ga še bolj napadeš s temi manipulativnimi forami.
A svojega egoizma v takem ravnanju, da ne rečem nesramnosti, napadalnosti in zlobe pa ne vidiš?
Pa otroke imaš in se tako obnašaš. Jih tudi tako vzgajaš? Če da, je to grozljivo.
malo vesti ti ne bi škodilo in vsaj tega, da človeka prej spoznaš predno ga napadeš z nekimi osebnostnimi sodbami in predvsem tudi, da ne sodiš na podlagi nekih svojih omejenih predsodkov.
[/quote]
Lej, saj lahko izlivaš svoj gnev pod starim nickom.
Me nič ne moti.
Če ti jih pa paše menjati – ti samo uživaj.
Mogoče boš zato čez vikend boljše volje in se bo celo pojavil kakšen voljan brez – otrok.
Da le ne boš zako zategnjena.
[/quote]

vsak izgovor ti je dober za napadanje, morebiti se prej prepričaš predno sodiš in to po krivici. lahko admin potrdi,da nisem avtorica. Tako da prej kot se boš zazrla vase in v svojo zlobo in negativno osebnost in odnos do drugih, bolje bo.

Znanka ima od prej 3 otroke pa z ta novim še 1 otroka. Poročila se je mlada, po 15 letih je ugotovila, da se ji mož goni naokrog že skoraj od začetka. Se je ločila ter po enem letu našla drugega. Star 40+, nikoli poročen, brez otrok. Njega njegovi otroci niso nikoli motili. Za njih skrbi kot za svoje. Otroci pravega očeta menda sploh ne pogrešajo, ker se že prej ni menil za njih. Danes pa menda tudi ne kaj dosti. Sta se skupaj vselila po nekaj mesecih, po 1 letu sta se pa že poročila. Danes sta poročena ene 5 let. Zaenkrat jima gre. Vse je odvisno ali je partner sprejeti tuje otroke ali ne.

Izkušnje so različne.Jaz in on imava otroka iz prejšnje veze sicer že skoraj odrasla,ampak sem na začetku izrazila jasno stališče,da se nimam namena postavljat v vlogo starša njegovega otroka,ne jemljem si te pravice,ker to pripada njima.Njuna naloga in obveznost je,da vzgajata otroka ter skrbita zanj kot starša.Njegov otrok pride k nama za vikend in zaenkrat imamo dober odnos,jaz se pogovarjam z njim mu na nevsiljiv način kaj svetujem,če me vpraša ali želi še moje mnenje .Za vse ostalo sta zadolžena njegov oče in mama.Če pa se bi karkoli zalomilo ali ohromilo odnos med mano in njegovim otrokom pa je v prvi vrsti naloga očeta,da se pogovori z njim ga vpraša o vzrokih ali bojaznih…Niso krivi otroci za slabe odnose med dvema ali nesprejemanje druge osebe ampak pogosto so vzroki nerazčiščeni odnosi tistih dveh ,ki sta se razšla npr.en izmed njiju si je uredil življenje z drugo osebo med tem,ko druga stran nima iz takih ali drugačnih razlogov urejenega življenja na tem področju in posledično kuje zamere se nekako ne more sprijaznit z dejstvom,da poti nazaj več ni in,da je primorana sprejet neizpodbitno odločitev kar se tiče zaključka zveze .Nekateri to težko sprejmejo ne glede na obdobje,ki ga preživijo ločeni od bivšega partnerja .
Vse je odvisno od vseh vpletenih in smiselno je ne posegat v nerazčiščene odnose,kjer je prtljaga lahko prevelik zalogaj za marsikoga.

Napisala si, da ti ni do tega, da bi skrbela za otroke.
Res mi ni jasno, zakaj ta tema?
Da se prepucavaš in dobiš potrditev, da ne želiš biti z moškim, ki ima otroka? Pa saj to že veš.
Da težiš eni forumašici, kako svojega otroka ne mara(kje sploh zveš, da ima otroka?), ker ti nočeš otrok? Od kje ti ideja, da je ona mučenica? Hm… prej je tebe brati zagrenjeno.

Odsvetujem, sicer vedno obstaja moznost, da bo vse ok ampak realnost in moje osebne izkusnje pravijo drugace. A res potrebujes komplikacije in dodatno prtljago v lifu??? Pojdi na en eksoticen dopust in ti bo vse jasno.

New Report

Close