Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški – zakaj ne uporabljate zaščite?

Moški – zakaj ne uporabljate zaščite?


Rebec ,SVT min 50 kos.[/quote]

kakšna je kvaliteta? se rade zatikajo?[/quote]
Dela kot šus:-)) Na strelcu imajo objavljen test. Sam sem jih vzel , nisem jih pa še sprobal.

kakšna je kvaliteta? se rade zatikajo?[/quote]
Dela kot šus:-)) Na strelcu imajo objavljen test. Sam sem jih vzel , nisem jih pa še sprobal.[/quote]

Hvala za info 🙂
včasih se pa kaj pametnega tu gor najde 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Dela kot šus:-)) Na strelcu imajo objavljen test. Sam sem jih vzel , nisem jih pa še sprobal.[/quote]

Hvala za info 🙂
včasih se pa kaj pametnega tu gor najde :)[/quote]
Sem zamočil- STV
http://www.rebec.si/si/naboj-stv-9x19mm-fmj-124gr-i2530.shtml

Hvala za info 🙂
včasih se pa kaj pametnega tu gor najde :)[/quote]
Sem zamočil- STV
http://www.rebec.si/si/naboj-stv-9x19mm-fmj-124gr-i2530.shtml%5B/quote%5D

sem že našla. 🙂
javi samo kako bodo delali. Cena je res ugodna.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Sem zamočil- STV
http://www.rebec.si/si/naboj-stv-9x19mm-fmj-124gr-i2530.shtml%5B/quote%5D

sem že našla. 🙂
javi samo kako bodo delali. Cena je res ugodna.[/quote]
Ni problema. Takoj , ko pridejo na vrsto:-))

Jaz več ne uporabljam kondomov zaradi neprimernega odnosa trgovcev do kupca. Ko se mi je enkrat strgal kljub oglaševanju o kvaliteti, sem ga hotel vrnit in zahteval da mi vrnejo kupnino. Zagrozil sem tudi, da jih bom tožil za vračilo preživnine, če bi s kaj prijelo pa so me vrgli ven. Takih trgovcev in proizvajalcev pač ne bom podpiral s svojim denarjem.

Saj to je….ona reče, da jemlje tabletke, on pa ok potem je za kontracepcijo poskrbljeno. Če je kaj narobe je ona kriva. Z kondomom pa itak noče noben seksat, ker ni za nikamor.

Saj to je….ona reče, da jemlje tabletke, on pa ok potem je za kontracepcijo poskrbljeno. Če je kaj narobe je ona kriva. Z kondomom pa itak noče noben seksat, ker ni za nikamor.[/quote]

Čiste laži. Tipi, ki seksajo brez zaščite nočejo priznat, da so kreteni in potem lažejo, da je ženska rekla, da jemlje KT.
Z lažjo bi radi prikrili svojo krivdo. Kriva sta oba, ker nista bila zaščitena. Samo lažnivci bi radi krivdo naprtili ženski. Če ne gre drugače pa tako, da lažejo, da je rekla, da jemlje KT.

Saj to je….ona reče, da jemlje tabletke, on pa ok potem je za kontracepcijo poskrbljeno. Če je kaj narobe je ona kriva. Z kondomom pa itak noče noben seksat, ker ni za nikamor.[/quote]

Čiste laži. Tipi, ki seksajo brez zaščite nočejo priznat, da so kreteni in potem lažejo, da je ženska rekla, da jemlje KT.
Z lažjo bi radi prikrili svojo krivdo. Kriva sta oba, ker nista bila zaščitena. Samo lažnivci bi radi krivdo naprtili ženski. Če ne gre drugače pa tako, da lažejo, da je rekla, da jemlje KT.[/quote]

Imam kar nekaj znank, ki so same priznale, da so se dragemu zlagale. Rekle so mu, da jemljejo KT pa jih sploh niso….samo da nebo on slučajno hotel s kondomom pa potem otrok nebo. Ja sem tudi sama dolgo časa nazaj mislila isto….nanjo krivdo vali pa je sam kriv. Kot ti zgoraj pišeš. Dokler nisem slišala kontra zgodbe (njene) ter ugotovila da je marsikateri moški govoril resnico.

Čiste laži. Tipi, ki seksajo brez zaščite nočejo priznat, da so kreteni in potem lažejo, da je ženska rekla, da jemlje KT.
Z lažjo bi radi prikrili svojo krivdo. Kriva sta oba, ker nista bila zaščitena. Samo lažnivci bi radi krivdo naprtili ženski. Če ne gre drugače pa tako, da lažejo, da je rekla, da jemlje KT.[/quote]

Imam kar nekaj znank, ki so same priznale, da so se dragemu zlagale. Rekle so mu, da jemljejo KT pa jih sploh niso….samo da nebo on slučajno hotel s kondomom pa potem otrok nebo. Ja sem tudi sama dolgo časa nazaj mislila isto….nanjo krivdo vali pa je sam kriv. Kot ti zgoraj pišeš. Dokler nisem slišala kontra zgodbe (njene) ter ugotovila da je marsikateri moški govoril resnico.[/quote]

NIkoli še nisem slišala niti ene ženske, da bi lagala o jemanju KT. Nimam takih kolegic. Zgleda, da se v drugačnem okolju sučem.
Sem pa slišala že več moških, ki imajo otroke pa direkt povedo, da jih niso nikoli hoteli. Samo tudi ni noben trdil, da je ženska lagala, da jemlje KT.
Tako, da jaz o tem množičnem laganju žensk glede KT niti malo ne verjamem.
Sem pa slišala ravno zadnjič moškega kako je razlagal kolegu, da je ženi naredil 4 otroke, da mu ne bo ušla in da naj tudi on poskrbi, da bo imel dovolj otrok, da ne bo žena razmišljala o neumnostih.

Čiste laži. Tipi, ki seksajo brez zaščite nočejo priznat, da so kreteni in potem lažejo, da je ženska rekla, da jemlje KT.
Z lažjo bi radi prikrili svojo krivdo. Kriva sta oba, ker nista bila zaščitena. Samo lažnivci bi radi krivdo naprtili ženski. Če ne gre drugače pa tako, da lažejo, da je rekla, da jemlje KT.[/quote]

Imam kar nekaj znank, ki so same priznale, da so se dragemu zlagale. Rekle so mu, da jemljejo KT pa jih sploh niso….samo da nebo on slučajno hotel s kondomom pa potem otrok nebo. Ja sem tudi sama dolgo časa nazaj mislila isto….nanjo krivdo vali pa je sam kriv. Kot ti zgoraj pišeš. Dokler nisem slišala kontra zgodbe (njene) ter ugotovila da je marsikateri moški govoril resnico.[/quote]
No, o tem, da imaš res zanimive znanke, ne bom. Bom te pa vprašala naslednje. Kaj pa ko moški ženski reče, da je sterilen, pa potem ta vseeno zanosi? Kolikor se spomnim, je večina pljuvala po njej, da je totalno neodgovorna. Torej so tudi moški teh tvojih prijateljic totalno neodgovorni? Kako se lahko zanašajo na drugega, če pa sami nič ne storijo?


Verjamem, da obstajajo manipulanti na eni in drugi strani. Si pa osvetlila problematiko, ki je nekateri naši prijatelji na Monu nikoli ne bodo priznali: za nekatere moške je otrok sredstvo za lastninjenje ženske. Ti moški so se zelo dobro naučili, kako je treba postopati v primeru, ko ima baba vendarle kakšne ideje o odhodu: jokati, kako njemu družina pomeni vse na svetu, kako mu otroci pomenijo vse in kakšna slaba mama je ona in kakšna dobra mama je on in kako je ON želel te otroke, ne pa ona … Se najdejo ljudje, ki nasedejo.

Ne vem, ampak težko si predstavljam, da bi ena ženska legala, da jemlje KT pa ne bi. Mislim kakšen je sploh to odnos, da moški ima razmerje s tako žensko, če to sploh res obstaja?
Kakšen moški ima žensko, ki laže glede jemanja KT? Težko verjamem jaz vsem tem zgodbicam in ja težko verjamem, da ima normalen moški razmerje z žensko, ki laže, da jemlje KT, v resnici jih pa ne jemlje.

Glede tega, da je treba ženski narediti otroke, da jo tako privežeš nase pa sem bila tudi jaz šokirana. Vem, da je med starejšimi moškimi bilo to kar pogost pojav. Ženski narediti več otrok, fajn je,da ne hodi v službo in je on rešen. Do konca življenja bo ostala ob njem. Tega sem dosti slišala. Ampak predvsem med starejšimi. Bolje rečeno starimi.
Zato sem bila toliko bolj presenečena, da to velja tudi še danes. Da nek mlajši moški to uči drugega mladca in temu sploh to ni bilo nič čudno, ampak povsem ok.
Nisem pričakovala, da so tudi med mladimi še najdejo taki moški. Tudi nisem pričakovala, da se med mladimi ženskami najdejo take, da imajo toliko otrok kot mož reče. Govorim o ženi zgoraj omenjenega možakarja. Ona pa vsa naveličana ob več otrokih, ogromno dela. Komaj čaka, da bodo odrasli. Vsa živčna. Se človek prav vpraša kako, da se danes take stvari še vedno dogajajo in kaj je ženski, da ima več otrok kot si jih želi. Če ne drugače pa bi res lahko lagala glede KT in bi prikrila, da jih jemlje pa bi bilo.


Lahko ti odgovorim iz prve roke. Nihče te ne sili v rojevanje, to je čisto preveč poenostavljena slika. Dokler se imate vsi radi, je super, da ste vsi skupaj ena velika družinica. Če gledam nazaj, je bila prva rdeča zastavica tam, ko se je njemu strašno mudilo z otroki. Ampak kaj veš, ko si sam še najstnik. A ni super, da ima tako rad otroke? Celo tako zelo, da bi na vsak način rad te otroke prej, kot bi ti rada diplomirala (“a ti je bolj pomembna družina ali nek papir?”), pa ne samo enega otroka. Prej kot bi ti rada delala vsaj izpit za avto, da ne boš odvisna od njega (“saj ne morem verjet, kakšne izgovore imaš, da ti ne bi bilo treba imet otrok”), prej kot bi ti rada vsaj začela služit denar (“saj jaz služim, ti se kar z otroki ukvarjaj”) … Problem se začne, ko se tip v nekem trenutku ob kupu otrok začne počutit, kot da je zdaj to to in se lahko sprosti. Ker kam mu boš pa ušla, a? Meni ni bil problem kup otrok, on pa je bil problem, vsak dan večji. Zaradi tega vedno skočim v zrak, ko kdo tukaj uporablja tisto zlajnano o tem, komu si dala noge narazen. Nekateri ljudje pokažejo pravi obraz šele takrat, ko so enkrat prepričani, da so tvoji lastniki. Prej pa res ne moreš vedet, ali ima samo strašno rad otroke ali je zadaj kaj drugega – sploh ko si sam še napol otrok.


Lahko ti odgovorim iz prve roke. Nihče te ne sili v rojevanje, to je čisto preveč poenostavljena slika. Dokler se imate vsi radi, je super, da ste vsi skupaj ena velika družinica. Če gledam nazaj, je bila prva rdeča zastavica tam, ko se je njemu strašno mudilo z otroki. Ampak kaj veš, ko si sam še najstnik. A ni super, da ima tako rad otroke? Celo tako zelo, da bi na vsak način rad te otroke prej, kot bi ti rada diplomirala (“a ti je bolj pomembna družina ali nek papir?”), pa ne samo enega otroka. Prej kot bi ti rada delala vsaj izpit za avto, da ne boš odvisna od njega (“saj ne morem verjet, kakšne izgovore imaš, da ti ne bi bilo treba imet otrok”), prej kot bi ti rada vsaj začela služit denar (“saj jaz služim, ti se kar z otroki ukvarjaj”) … Problem se začne, ko se tip v nekem trenutku ob kupu otrok začne počutit, kot da je zdaj to to in se lahko sprosti. Ker kam mu boš pa ušla, a? Meni ni bil problem kup otrok, on pa je bil problem, vsak dan večji. Zaradi tega vedno skočim v zrak, ko kdo tukaj uporablja tisto zlajnano o tem, komu si dala noge narazen. Nekateri ljudje pokažejo pravi obraz šele takrat, ko so enkrat prepričani, da so tvoji lastniki. Prej pa res ne moreš vedet, ali ima samo strašno rad otroke ali je zadaj kaj drugega – sploh ko si sam še napol otrok.[/quote]

Zadetek v polno.
Ta moški je kar dosti starejši od žene. Poročila sta se, ko je bila še ona najstnica. Prepričal jo je, da ni šla v službo, ne študirat, ker da imajo doma dovolj. Mudilo se mu je z otroki, to je povsem res. V glavnem opis je v nulo. Edino izpit za avto je pa prej naredila :). Ostalo pa v nulo. Seveda pa živi pri njemu, gara kot črna živina in je vse seveda nanj napisano. Zdaj tudi, če bi iskala službo, je ne bo dobila. Tako, da ja, je čisto odvisna od njega.

Tudi sama sem že slišala in to od mlajšega moškega. 25-35 let stara družba, kako je treba ženski otroke naštancat, da je zaposlena. Sam pa varal na veliko.
To so manipulanti in verjamem da kakšna mlajša bi hitro padla na to “ljubezen do nje in do otrok”.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Jaz sem včasih mislila, da je to značilno samo za tastare :). Je pa več kot očitno, da tisti, ki imajo tako razmišljanje ali varajo ali popivajo ali kaj takega. V glavnem so vse prej kot zaželeni samci.

Presenečena sem tudi, da se še kar najde nekaj takih, ki svojim puncam ne bi dovoli v službo. Znanka je imela fanta, ki ji ni več dovolil hodit v službo, ker je bila natakarica in ji je govoril, da se drugi tipi slinijo po njej, ko je v službi. Da ima on dovolj plače, da bo oba preživljal. Nasedla je, pustila službo, rodila otroka. No potem so se pa začele batine. Pa punca mlada. No potem se je spravila k pameti in šla na svoje in v službo.

Jaz sem včasih mislila, da je to značilno samo za tastare :). Je pa več kot očitno, da tisti, ki imajo tako razmišljanje ali varajo ali popivajo ali kaj takega. V glavnem so vse prej kot zaželeni samci.

Presenečena sem tudi, da se še kar najde nekaj takih, ki svojim puncam ne bi dovoli v službo. Znanka je imela fanta, ki ji ni več dovolil hodit v službo, ker je bila natakarica in ji je govoril, da se drugi tipi slinijo po njej, ko je v službi. Da ima on dovolj plače, da bo oba preživljal. Nasedla je, pustila službo, rodila otroka. No potem so se pa začele batine. Pa punca mlada. No potem se je spravila k pameti in šla na svoje in v službo.[/quote]

Bi bil pa kar hud alarm že, če bi kaj takega zahteval. Škoda je, da kaj takega dojameš prepozno.
Veš najhuje pa je, da so taki tipčki ponavadi tako plitki po drugi strani pa taki igralci..

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

ja, to je res težko verjet. Že samo zaradi dejstva, da je ženska, kar je pravzaprav le drug izraz za iskrenost, poštenost, moralnost in zvestobo. In le ženska ima lahko tako smolo v življenju, da dobi za partnerja nekega pofuklja in ničvredneža. Obratno ne more bit.

ja, to je res težko verjet. Že samo zaradi dejstva, da je ženska, kar je pravzaprav le drug izraz za iskrenost, poštenost, moralnost in zvestobo. In le ženska ima lahko tako smolo v življenju, da dobi za partnerja nekega pofuklja in ničvredneža. Obratno ne more bit.[/quote]

Verjetno nisi dobro zaštekal. torej samo zate: gliha vkup štriha.

Imam kar nekaj znank, ki so same priznale, da so se dragemu zlagale. Rekle so mu, da jemljejo KT pa jih sploh niso….samo da nebo on slučajno hotel s kondomom pa potem otrok nebo. Ja sem tudi sama dolgo časa nazaj mislila isto….nanjo krivdo vali pa je sam kriv. Kot ti zgoraj pišeš. Dokler nisem slišala kontra zgodbe (njene) ter ugotovila da je marsikateri moški govoril resnico.[/quote]
No, o tem, da imaš res zanimive znanke, ne bom. Bom te pa vprašala naslednje. Kaj pa ko moški ženski reče, da je sterilen, pa potem ta vseeno zanosi? Kolikor se spomnim, je večina pljuvala po njej, da je totalno neodgovorna. Torej so tudi moški teh tvojih prijateljic totalno neodgovorni? Kako se lahko zanašajo na drugega, če pa sami nič ne storijo?[/quote]

Da bi on rekel, da je sterilen, ona bi pa vseeno zanosila? Ne poznam takega primera. Mogoče je rekel, da bi ga pustila pri miru. Mogoče je mislil, da bi imel izgovor, da otrok kao ni njegov. Pač če bi ona zanosila. Pač bi se s tem kao vsaj za nekaj časa izognil odgovornosti kar se otrok tiče? Zakaj so ji moji kolegi neodgovorni? Če je ona rekla, da jemlje KT zakaj bi potem on vseeno uporabljal kondome? Noben moški NOČE seksati z kondomom. Pa marsikatera ženska tudi ne. Jaz se z njimi tudi ne ukvarjam. Nikoli več.


No, o tem, da imaš res zanimive znanke, ne bom. Bom te pa vprašala naslednje. Kaj pa ko moški ženski reče, da je sterilen, pa potem ta vseeno zanosi? Kolikor se spomnim, je večina pljuvala po njej, da je totalno neodgovorna. Torej so tudi moški teh tvojih prijateljic totalno neodgovorni? Kako se lahko zanašajo na drugega, če pa sami nič ne storijo?[/quote]

Da bi on rekel, da je sterilen, ona bi pa vseeno zanosila? Ne poznam takega primera. Mogoče je rekel, da bi ga pustila pri miru. Mogoče je mislil, da bi imel izgovor, da otrok kao ni njegov. Pač če bi ona zanosila. Pač bi se s tem kao vsaj za nekaj časa izognil odgovornosti kar se otrok tiče? Zakaj so ji moji kolegi neodgovorni? Če je ona rekla, da jemlje KT zakaj bi potem on vseeno uporabljal kondome? Noben moški NOČE seksati z kondomom. Pa marsikatera ženska tudi ne. Jaz se z njimi tudi ne ukvarjam. Nikoli več.[/quote]

Moški težko reče, da je sterilen, ker je izredno redko, da gredo na vazektomijo :).
Vsekakor je pa izredno zanimivo, da imaš polno takih znank, ki lažejo, da jemljejo KT pa jih ne.
Jaz še v življenju nisem slišala kaj takega tako, da močno dvomim, da je kaj veliko takih žensk. Ti pa imaš kup takih znank? Jaz na tvojem mestu bi se zamislila.
In če moški noče kondoma potem pa adijo. Z mano ne bo seksal. Jaz nočem zanosit.


No, o tem, da imaš res zanimive znanke, ne bom. Bom te pa vprašala naslednje. Kaj pa ko moški ženski reče, da je sterilen, pa potem ta vseeno zanosi? Kolikor se spomnim, je večina pljuvala po njej, da je totalno neodgovorna. Torej so tudi moški teh tvojih prijateljic totalno neodgovorni? Kako se lahko zanašajo na drugega, če pa sami nič ne storijo?[/quote]

Da bi on rekel, da je sterilen, ona bi pa vseeno zanosila? Ne poznam takega primera. Mogoče je rekel, da bi ga pustila pri miru. Mogoče je mislil, da bi imel izgovor, da otrok kao ni njegov. Pač če bi ona zanosila. Pač bi se s tem kao vsaj za nekaj časa izognil odgovornosti kar se otrok tiče? Zakaj so ji moji kolegi neodgovorni? Če je ona rekla, da jemlje KT zakaj bi potem on vseeno uporabljal kondome? Noben moški NOČE seksati z kondomom. Pa marsikatera ženska tudi ne. Jaz se z njimi tudi ne ukvarjam. Nikoli več.[/quote]
Pa ti veš, da tudi KT niso 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaščita? A če ženska zanosi kljub KT (ja, se zgodi včasih, pa niso posredi kakšni antibiotiki ali neredno jemanje), je še vedno neodgovorna? Kaj pa moški? A ni najmanj enako neodgovoren? Mogoče še celo bolj, ker on pa dejansko ni nič naredil za to, da do zanositve ne bi prišlo?
A ni manjša verjetnost, da pride do zanositve, če vseeno natakne kondom? Da ni fino? Jah, marsikaj ni, ampak hej, je pa vseeno bolje, kot pa ne seksat, se ti ne zdi? Ker se samo zanašat na žensko, da bo pa ona jemala KT, je kaj? Odgovorno? Ne se hecat, no. Tudi tile tvoji kolegi so eni neodgovorni kekci.

Sem na dveh portalih za spoznavanje. Pa poklepetam z več moškimi.
Zanimivo oz. bolje rečeno grozljivo je to, da kar radi začno napletat o tem kako so ženske neodgovorne, da kar zanosijo oni pa nočejo. In potem naprej razlagajo kako oni nikakor ne uporabljajo kondomov, da pa varnajo seksajo, ker ga pravi čas ven potegnejo in jim ne pride v žensko.
Seveda ta prekinjen odnos prakticirajo le takrat, ko je ona v plodnih dneh. Drugače pa gasa na polno.
Vedo, da ženska ne jemlje KT oz. da nima druge zaščite pa seksajo na polno brez kondoma, ker menda ona ni v plodnih dneh? Potem pa se čudijo, če ženska zanosi, ker oni pa niso nič krivi?
Seksajo pa ga ven potegnejo preden jim pride in so prepričani, da ženska ne more zanositi?

Kaj so eni moški res tako bebavi, da resnično mislijo, da je kaj od tega res kontracepcija in da niso prav nič krivi, če ženska zanosi?
Grozljivo, da toliko moških tako razmišlja.


Pravzaprav je še bolj grozlivo, da tudi nekatere ženske tako razmišljajo .

New Report

Close