Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moško spodnje perilo…

Moško spodnje perilo…

ja, prav ste prebrali(e). Zanima me, kakšno perilo vam je na moških všeč… vse me zanima – oblika, barva, praktičnost (takšna ali drugačna)…:-))

Meni so zelo všeč oprijete bokserce…..da pokažejo, kar imajo!! :-)) Barva mi pa ni tak pomembna…..

Saj sva samo forumaša žverca a ne,ampak se mi zdi,da bi te razočaral,pa še kdo drugi zraven….
Sp

jA – in – kaj je pa tebi všeč?! Na, zdaj si me pa spravil v skušnjavo…:-))

Nekateri s(m)o pač taki,da kaj dost tam dol v smislu volumna nimamo(jo) za pokazat,lahko pa to pomanjkljivost nadoknadimo drugje….
Glede barv pa,kaj pa vem,različnim poltem ljudem mogoče pašejo čist določene barve,ne vem,bluzim…
Sp

P.s.: kak je kaj v SG?

Jaz sem porednica, in mi je bolj všeč kaj je spodaj pod perilom, še lepše je če ga sploh ni, hhiiii, sem napisala sedajle tole kot naš razočarko, ki samo izziva, potem pa rep med noge!

Ko bo razočarko napisal kaksno perilo nosi, se takoj opišem še jaz, no moje perilo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hi
kaj misliš darilo kupiti ?….hmmmm..smrk…..

oprijete boksece…ti ti packa…kakšne pregrešne misli……
kako pa da ti ni pomembna barva…hmmm…aja, saj že povedala…da pokažejo kaj imajo)))))……
jest pa mislim, da bi bilo idealno če bi se barva ujemala s tvojimi očkicami…..

mi je pa tole mal sumljivo….hmmm.samo vidva…smrk…grrrr….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ti, za SG ti pa res ne morem povedati, sem še višje… tukaj je pa prav lep dan, sicer hladno, rano sem pridrvela nazaj. Luštno, v glavnem.
Pa na Bovškem?!

… sumljivo, ti se itak skriješ, ko je treba kaj povedati…
Mi še veeeeliiiiiiko dolguješ, pacek!!!

Ker ti za mene veš(mimogrede,tu je nebeško),namigni še ti.Ugibam:DG,PR,ČR,ME?
Lp
Sp

Kako so ti pa naši konci poznani…. sumljivo…….
Ehmmm, ne vem, ti prišepnem drugič, prav?!

Cmoka na lička.

Aha, žverčka je jezna in to ni dobro!
Razočarko boj se tega, kajti to ne pomeni nič dobro, žverčka samo prstke stran, saj veš kako in kaj!

Naj bo tele tvoje jezice deležen samo on.

Razočarko, res je rep med noge pa znaš dat, ni kaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No če že mora biti tako,pa naj bo po tvojem.Koroška je zame zakon in sicer obe SLO in A!
Lp
Sp

opssssssssss

nič več….
mislim pacek še..ampak samo tvoj ……

dolg pa ne………samo prebrati je treba……

cmok…jest sem pa tako zaljubljen v ………….super………..

na še tebi enga lubčka….pof

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz nimam nič pri tem!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček,tebe božam pa že nekje drugje…..
LP

Lepo, da si zaljubljen in da boš kmalu ljubljen, samo tale repek si malo skrajšaj! Drugače bom jezna tudi jaz!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh … moj miško je najlepši v oprijetnih boksercah … mmmmmmmnjami … :))))) … pa iz takega fanjega materijala … mehkega, nežnega, gladkega, … Uh uh uh … pa še tista njegova lepa ritka not … uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … Kar stopim se, ko ga gledam v boksercah … :))))

Aja … pa za novo leto sem mu kupila tangice … :)))))) … Čeprav se je na začetku mrščil in jih ni hotel obleči … se je potem vseeno premislil … in … ooooooooooooooooooooooo … uh uh … Lahko zagotovim, da tangice ne pašejo samo ženskam … ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

te povabim na počitnice, če me potem ti povabiš nazaj v vaš kraj….:-)) Apartma si bom pa sama zrihtala v Kaninski vasi, prav?!

Lalalala, že imam počitnice… aja, ponoči me pa fejst zebe… me boš grel?! :-))

Vem.
Je pač dober v zemljepisu…:-)))
Al’ pa je kaj drugega po sredi, nikoli se ne ve…

Jaz pa odhajam na Gorenjsko, ker so Gorenjci tapravi…..ali pa ne?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ostajaš ali greš?
:-))))))
LP

Naj tisti vem kar velja in prvi stavek, drugega pa pozabi!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa jaz bi rad samo joto jedu,pa mi sosed ne pusti,k mi plavša ženo!
:-(((

… moraš najprej prebrati, ja!
Lump, pacek, še žal ti bo!!!!!!!!!!!!! Res!!!!!!!!!!!!!!!!Grrrrrrrrrrrrrrr……

kaj pa to pomeni ??????????
smrk…………………..??????????????????????

cmoekc

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close