Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moti me da se partnerka ne ureja

Moti me da se partnerka ne ureja

Odgovor na objavo uporabnika
En dec, 20.10.2024 ob 18:37

Zanimajo me vaši pogledi. S partnerko sva skupaj 7 let, imava 5 leta starega otroka. Živiva v novi hiši, ki sva jo zgradila, prodala sva moje večje  stanovanje , parcelo sem imel jaz  v lasti od prej. Ko sva se spoznala, je bila vedno urejena, v smislu umiti lasje, lepo oblečena,  make up, prijetna za pogledat.  Danes je samo še bleda senca tega kar je bila. Ima komaj 35 let, podbradek ji visi, lasje so v večini mastni, nima depresije, na to sem večkrat pomislil, ampak pravi da jo nima. Oblečena je v najbolj razvlečene majice in pajkice, ji kupim novo majico, jo da v omaro in še naprej nosi tisto razvlečeno. Ko gre v službo, se obleče casual.  Zredila se je najmanj za 25 kg, noče nič narediti na sebi, da bi izgubila težo, pa ima komaj 35. Ko ji omenim, da me moti da si niti las ne umije, se takoj skregava, noče sprejeti nobene kritike. Bojim se da bom izgubil vso spolno željo do nje. ,Sam sem precej starejši od nje, več kot 10 let, pa sem bolj vitalen in v boljši kondiciji od nje. Zdi se mi , da se ji ne da, da je tip ženske, ko se usidra, se neha urejati , prej ko je bila samska, pa se je urejala, da bo koga ulovila . In če bi šla narazen, bi se spet urejala, dokler ne bi našla novega partnerja. Prosim da se ne OGLAŠATE haterji žensk, ker ni to namen. Ženske so naša boljša polovica in prosim za komentarje ki niso nastrojeni proti ženskam . Verjetno boste rekli, da ji ne pomagam v gospodinjstvu. Seveda ji, imamo enkrat tedensko čistilko, jaz zunaj urejam okolico, pokosim travo, urejam okrasno grmičevje in drevesa, ji pomagam pospravljati , ni da bi ležal na kavču in jo gledal da prinese na mizo kosilo.

A Ti to resno??? Spremenila se je zelo ti pa nisi?? Le zakaj??? A je ona rodila otroka ali ti??? Res si glup kot k***

Iskreno, navelicana je lajfa, zdej ali samo tega s tabo ali pac druzinskega.

večina delovno aktivnih slovenk se ne ureja, ker nimajo soldov.

Vzela te je za samoumevnega in se ji ni treba več trudit.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno584, 20.10.2024 ob 23:38

A Ti to resno??? Spremenila se je zelo ti pa nisi?? Le zakaj??? A je ona rodila otroka ali ti??? Res si glup kot k***

Se ti hecas? Jaz sem tudi rodila pa večina žensk tudi , pa zato nimamo podbradka in mastnih las.

Odgovor na objavo uporabnika
Fhj, 21.10.2024 ob 07:52

Se ti hecas? Jaz sem tudi rodila pa večina žensk tudi , pa zato nimamo podbradka in mastnih las.

Eno je podbradek, drugo mastni lasje. Podbradek pač nastane in tu si ne more pomagat, pri mastnih laseh si pa lahko zelo pomaga.

Odgovor na objavo uporabnika
h5rh, 21.10.2024 ob 09:21

Eno je podbradek, drugo mastni lasje. Podbradek pač nastane in tu si ne more pomagat, pri mastnih laseh si pa lahko zelo pomaga.

A dej no, tudi podbradka se mirno znebiš, sploh pri 30 +. Je pa dejstvo, da je ona dosegla svoje, mož, otrok, hiša in to je to.

Ni ne prva ne zadnja. Čez leta bo pa jamrala, zakaj ima mož drugo. Že videno in to večkrat. Ker ko si 1x poročena in imaš otroka ne rabiš vlagati v svojo intimno zvezo, v končni fazi je on itak oče tvojega otroka in je dolžan ostati s tabo.

Depresija, tu ni debate.

Odgovor na objavo uporabnika
hm935, 21.10.2024 ob 09:45

Depresija, tu ni debate.

Depresija od česa? Ker nima družine, hiše in polnega hladilnika ali od polne riti vsega ali celo od naveličanosti?

Vzami, katere obveznosti iz njenega nahrbnitka. Bo imela čas za rihtanje

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6172, 21.10.2024 ob 00:23

večina delovno aktivnih slovenk se ne ureja, ker nimajo soldov.

Res da je kriza, a tekočo vodo ima skoraj vsaka. Celo toplo ali pa ima vsaj koharček, da jo pogreje. Kos mila je 70 centov in se ne porabi tako hitro. Liter šampona S Budget je 1,5 evra. V čem je problem?

 

To JE depresija. Morda tega niti sama ne ve, ali pa ve, pa ti za nobeno ceno ne bo tega priznala. Če jo namreč na vsakem koraku kritiziraš (pa tudi če upravičeno), jo je na smrt strah, kaj si boš o njej mislil, če se bo izkazalo še to, da ima podstrešje malce razmetano. Morda je bolj blaga oblika, ampak je. Verjemi, tudi sama sebi ni všeč. Ampak preprosto ne ve, kako iz tega in niti ne verjame, da sploh lahko gre iz tega, zato vsa ponujena pomoč nima haska. Kako ji pomagati? Najprej nehaj vihati nos nad njo in jo sprejmi tako, kot je. To je prvi pogoj, brez tega sploh ni mogoč korak naprej. Pokaži, da ti je kot oseba (partnerka, prijateljica, zaveznica….) še vedno zelo pomembna. Daj ji vedeti, da je dobra mama in da si ji hvaležen za čudovitega otroka. Ne zahtevaj od nje 25 kil minusa. Najprej jo spodbudi, da se uredi. Vsak se bolj počuti, ko je urejen in če to uspe, ji bo občutek všeč in bo nadaljevala. In ko se bo uredila, pokaži navdušenje. Da ne bi rekel ‘ja super, le še tiste kile moraš zgubit, potem boš top’. In šele ko se bo bolje počutila, tako v svoji koži, kot glede tebe in tvojega pogleda nanjo, potem bo lahko pripravljena še za delo na postavi. Ampak to ne bo v dveh mesecih gotivo. To je dolgotrajen proces, ki lahko traja mesece in mesece, ali celo nekaj let. Če ne bo šlo, bo potrebna strokovna pomoč. Aja, še to. Tole, da se ženski ne da več urejati, ko se enkrat ugnezdi, je pa samo mit. Nobena ženska, ne vezana, ne samska, si ne želi izgledati kot kup nesreče in zanemarjena in vsaka rada lepo izgleda. Tako da si idejo, da bi ji to metal pod nos, kar izbij iz glave.

Od kdaj pa se debelost enači z depresijo? Marš! Polno rit ima vsega in še požrešna je povrh vsega, dej dej.

Odgovor na objavo uporabnika
Wtf, 21.10.2024 ob 13:59

Od kdaj pa se debelost enači z depresijo? Marš! Polno rit ima vsega in še požrešna je povrh vsega, dej dej.

Vedenje ob depresiji velikokrat ustvari pogoje za nabiranje kg. Ne nujno, je pa kar pogosto. To pa res ni neka huda znanost, ki so jo šele včeraj naumili. Kje živiš?

Ni več izzivov. Doma ima loleka, ki je ne bo varal, ima vse, kar si je zadala v lajfu. Rihtajo s eženske, ki so nesrečne v vezi, ali pa take, ki imajo dovolj dobrega tipa, da ga še kakšna druga pogleda.

Odgovor na objavo uporabnika
samski cinik, 21.10.2024 ob 22:31

Ni več izzivov. Doma ima loleka, ki je ne bo varal, ima vse, kar si je zadala v lajfu. Rihtajo s eženske, ki so nesrečne v vezi, ali pa take, ki imajo dovolj dobrega tipa, da ga še kakšna druga pogleda.

Končno je eden ugotovil zakaj se gre. Ta lolek bi vse naredil za njo, ona pa ve, da je našla LOLEKA.

dve strani bedarij, ki jih najbrž ena razočarana ljubica piše.

resen odgovor pa je čisto preprost – žena ima mastne lase in je neurejena? Denar ni problem? Lepo jih kupi kupon za dobrega frizerja in kozmetičarko, vse skupaj naj vključuje še masažo celega telesa. Ponavljaj vajo, dokler ženi ne bo vse skupaj zapasalo.

Pogovorita se, da bo kasneje imela zdr tezave

Odgovor na objavo uporabnika
MH370, 21.10.2024 ob 22:42

Končno je eden ugotovil zakaj se gre. Ta lolek bi vse naredil za njo, ona pa ve, da je našla LOLEKA.

Ja, tako nekako. Enako se je godilo mojemu sedanjemu. Kmalu po tridesetem vsega dovolj (matarialno), ona pa zanemarjena… ja, na meji depresije. Kar nekaj časa se je trudil okrog nje, ona ne, zanašala se je oz. se prav norčevala iz njega, ko je rekel, da si bo on našel drugo, da ne more tako naprej. Sedaj je “srečna”. Deset let pozneje nima moža, skrbi le sama zase, otroci so odrasli… bivši pa je tudi “srečen” – ima mene, imava drug drugega. Pa se nisva iskala, pač prišlo je tako.

Povsem razumem tebe, sploh ce si fit in si želiš, da skupaj z ženo “cvetita”.

Ampak a sta srečna, se izpopolnjujeta? Ste pozoren? Jo kdaj pohvalite ali samo grajate.

Sem ena iz med teh mamic, ki je isto pridobila okoli 10 -15kg vendar jih pocasi reduciram, pa tudi neglede na kilograme se uredim, našminkam in sem si ušeč. Bo pa še boljše, ko bom malo shujšala…

Na lep nacin ji povejte, da vas skrbi kam to pelje. Da jo imate rad ampak da vas mineva privlacnost, spomnite jo kako je bila lepa, ji kaj podarite 🌺

    Tako kot vi tudi ona čuti da niste to kar je želela. S svojim dnevnim zanemarjenjem vam v bistvu sporoča da vas ne želi v bližini, kot so dotiki, nežnost, spolnost. Če imate zanemarjeno ženo pa neumno vsekakor nimate. Ona se dobro zaveda da ne štima vse pri njeni higijeni. Morda je kaj kar tudi njo zmoti pri vas. V nasprotnem bi lahko res bila depresivnost. Vendar tudi v depresijo ne padejo srečni ljudje .

A da ni v depresiji, ker ona tako pravi? Think again.

    Sta 2 tipa moških. 1 tip se zaljubi v žensko glede na njeno vizualnost in želi, da ženska ves čas to ohranja in 2 tip, ki se zaljubi v žensko, ki je podobna njihovi materi, lahko je takšna in drugačna, gre čez različne faze, a dokler je tu, je dobra mati in gospodinja, skrbi za dom in družino, bo on ob njej.

    Ti si očitno 1 tip moškega, v to kar si se zaljubil, želiš, da se ohranja in ti ženska, ki sedaj ni več takšna kot si jo spoznal povzroča frustracijo.

    Pa še nekaj je…starejši moški zelo hitro postarajo svoje mlajše žene, razlika v letih 7+ na žensko vpliva bolj negativno, ker starejši moški prej nudijo varnost in stabilnost in se ženske prej usidrajo in se ne trudijo več toliko, da bi bile zanimive za moške.

    Tud jaz sem casual, in mi res dol visi kaj si kdo misli o meni. Mož me ima rad tako kot sem 😌 pa tudi če bi bila razvlečena majica itd. Ti si nje ne zaslužiš

    Avtor te teme je en lolek.

     

    Ni čudno, da partnerski vse dol visi, če je ugotovila,da za njega šteje samo zunanji videz.

    New Report

    Close