Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož ima solzne oči, ko govori o njej

Mož ima solzne oči, ko govori o njej

Spoštovani,

že lep čas opažam, da se možu nekaj dogaja, pa ne razumem kaj. Ko govori o neki drugi (točno določeni) ženski, se mu obraz čisto spremeni. Zadnjič sem opazila, da je imel prav solzne oči, ko je nekdo drugi govoril o njej.

Sem se soočila z njim, pa ga vprašala, če jo slučajno podira, pa mi je zatrdil, da ne, nikakor.

Torej? Kaj je narobe? Ta ženska mi uničuje moža…

lubica draga, odpadla si.

Podira ali ne podira, on je in loooooveeee!!!

A kar solzne učke dobi? Pa to je le alfa pa lovec hehehe 🙂 S solznimi učkami..Jaz bi ga tako odpikala, da zase ne bi vedel.

Ja zaljubljen je, si ziher da sta poročena?

Ja bog pomagaj, to je baba, ne dedec

Hudo mu je, ker ne more biti z njo.

Good story 👍

Avtorica kaj pa ti misliš, da se dogaja?

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm402, 27.03.2023 ob 10:41

Avtorica kaj pa ti misliš, da se dogaja?

Verjetno mu je kdaj kaj grdega rekla in ga je globoko prizadelo. Ne vem, zakaj on noče z menoj o tem pogovarjati.

.https://youtu.be/WCXoR917SWU

Odgovor na objavo uporabnika
žena726, 27.03.2023 ob 10:42

Verjetno mu je kdaj kaj grdega rekla in ga je globoko prizadelo. Ne vem, zakaj on noče z menoj o tem pogovarjati.

Torej misliš, da se nič ne dogaja?  Kaj misliš, da mu je rekla, da bi ga tako bolelo? Jaz pomislim le, da ga je zavrnila če je tako hudo. Na tvojem mestu bi pazila, da nisi ti druga violina.

Rad bi jo imel, vendar je ne more.

Ali zato ker ni samski ali pa ji ne ustreza

Mogoče pa, ker ti nisi to to kot rečejo moški? ALI PA MORDA JOKA, KER JE GOVORA O MAMICI?

 

Odgovor na objavo uporabnika
žena726, 27.03.2023 ob 09:58

Spoštovani,

že lep čas opažam, da se možu nekaj dogaja, pa ne razumem kaj. Ko govori o neki drugi (točno določeni) ženski, se mu obraz čisto spremeni. Zadnjič sem opazila, da je imel prav solzne oči, ko je nekdo drugi govoril o njej.

Sem se soočila z njim, pa ga vprašala, če jo slučajno podira, pa mi je zatrdil, da ne, nikakor.

Torej? Kaj je narobe? Ta ženska mi uničuje moža…

Zaljubljen je

Testiraj ga. Resno mu povej, da si želiš ločitev in glej ali se mu sreča nariše na obrazu🤷

Ne podira je, ker ga je zavrnila. Zato, ker je poročen. On pa na smrt zaljubljen vanjo.

Glej, lahko ti je fizično zvest, lahko je na silo s tabo, samo on pa ve, kaj v srcu čuti.

Ne bi bil ne prvi ne zadnji, katerega največja ljubezen  v življenju ni bila žena, pač pa eno neuresničeno hrepenenje po drugi ženski.

Sprijazni se. Saj ej tvoj. Vsaj fizično.

jaz sem kot tvoj mož, zaljubljen v drugo, se mi zdi, da sme že boljši, pa jo spet vidim in spet me zmeša.

Jaz bi mu naredila uslugo in se spakirala stran. Niti sekunde ne bi hotela ostati z nekom, ki hrepeni za drugim, drugo. To ni ljubezen, če siliš nekoga, da ostane s tabo.

Rosne očke dobi vsak, ko se zave koliko bi ga ta druga baba koštala. Ločitev skupnega premoženja, bajte, familije, skrbništva otrok, preživnina, nov kredit itd.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1571, 27.03.2023 ob 12:38

jaz sem kot tvoj mož, zaljubljen v drugo, se mi zdi, da sme že boljši, pa jo spet vidim in spet me zmeša.

Naredite zbor luzerjev!

Ja možu se nekaj hudo dogaja- močna čustvena povezanost, če mu gre na jok, ko samo nekdo omeni njo.

Si se soočila, on je ne podira- ker to je res še vsak moški povedal svoji ženi, da jo vara.

Torej? Kaj je narobe? – Narobe je to, da ti mož laže.  Če ni telesno varanje, čustveno je zagotovo.

Noče se s teboj pogovarjati- ker nimata odnosa, tudi  spoštovanja nima do tebe in se ne trudi skriti svojih emocij, ki jih ima do te druge ženske.

Si pa našla šlevo in pol, da bi vsaj zbral pogum, da bi ti povedal na čemu je bi se še dalo kaj rešiti. Tako si lahko mirna, on upa, da si dosti neumna, za ločitev tako nima jajc, ga boš verjetno še dolgo gledala s solzami v očeh, če ne boš sama končala, ker je čisto možno, da jo kreše.

Ta ženska mi uničuje moža…-  On uničuje sam sebe in še tebe bo zraven. No razen, če uživaš v sadizmu in se naslajaš ob njegovi nesreči.

On joče ker te ima tako zelo rad! Ljubi te in ne vidi drugih žensk!

Odgovor na objavo uporabnika
Bogi367, 27.03.2023 ob 15:25

On joče ker te ima tako zelo rad! Ljubi te in ne vidi drugih žensk!

Tudi jaz mislim, to je tist efekt, vse hoče stran od sebe ker je samo tvoj, tako močno jih hoče stran da kar solzne oči ratajo hahaha

Tvoj mož doživlja temno noč duše, pomaga si lahko žal samo sam.

New Report

Close