Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož jo vara

Mož jo vara

Kakšno leto in pol nazaj smo dobili nove sosede, s katerimi se večkrat družimo. Problem pa je ta, da jaz vem za nekaj kar soseda ne ve….

Vem, da ta dec vara svojo ženo oziroma jo je varal. Predvidevam, pa da jo še vedno vara. On seveda pojma nima, da jaz to vem.

Ko smo se začeli videvati, ko so kupovali sosednjo hišo, se mi je on že takoj zdel zelo znan, ampak nisem vedela kam bi ga dala. No potem pa smo se začeli družiti, saj so naju povabili na obisk, ko so se preselili, na vse njihove zabave sva povabljena. On se doma prikazuje, kot najboljšega moža na svetu. Ves čas ji streže, jo pedena od spredaj in zadaj, govori ji, da je ona njegova kraljica, da ima oči le zanjo….. vsakič, ko gre mimo nje jo prime za rito, ali jo objame, se je pač nekako dotakne, jo poljubi na čelo, usta, lička….pač ne fizični stik. Do gostov je vedno ves osladen, zame je že preveč prijazen.

Potem pa mi je enkrat vžgalo zakaj se meni zdi tako znan! Pred nekaj leti, smo imeli neko službeno zabavo v hotelu v Poreču in tam je bil tudi on s svojimi sodelavci na nekem teambuildingu. Takrat je bi že poročen- saj sta poročena že nekih 10 let, ampak je bil čisto drugačen… bil je nek frajer, nastopač, ves čas v pozornosti, flirtal z vsemi ženskami, prišel je tudi do nas in na veliko osvajal mojo sodelavko. Z mojo sodelavko sta tudi pristala v postelji in tudi po koncu te zabave, sta onedva nadaljevala avanturo. Sodelavka mi pravi, da sta imela cca. 1 leto afero, potem pa ga je dobila, da ima še cel kup drugih žensk zraven. Baje uporablja še en telefon s kupljeno sim kartico brez naročnie, ki jo je uporabljal zanjo, ko pa je bil pod tušem, pa je vzela njegov ta telefon v roke in pregledala in našla ogromno slik, pogovorov in sms z večimi ženskami. Takrat je zaključila avanturo z njim. Sicer je itak vedela, da žene nikoli ne bo pustil, čeprav ji je to ves čas kao obljubljal.

Soseda pa svojega možeka ves čas hvali, kako je on še vedno takšen, kot prvi dan ko sta se spoznala, vedno pozoren, vedno na uslugo, da jo še danes spoštuje, da sta še zmeraj po tolikem času čist zaljubljena itd… Jaz pa, ko mi to razlaga, imam popolnoma drugo sliko v glavi. Zame je on čisto nekaj drugega, druga oseba, z dvemi obrazi. Seveda, se nočem vmešavat v njun zakon.

Pa tudi ni mi jasno, ker on zgleda ful waaau, tip da dol padeš, pri 45 letih zgleda nekje blizu 40, postaven, skrbi za svoje telo in prehrano. Ona pa malo bolj močna, ne neka huda lepotica, čisto povprečna ženska. Glede na izgled moje sodelavke, pa je moja sodelavka čista 10ka, njegova žena pa recimo v tem razmerju nekje 5ka.

Mi je pa res težko, ko se družimo, da pač jaz vem kakšen je v resnici ta dec in kako je ves zlagan in hinavski. Ona mi je drugače res ful uredu, poštena, prijazna in dobra duša. Ko pa je on zraven se mi obrača želodec, najrajš bi ga s ponvijo usekala po glavi in mu rekla, naj se začne že obnašat pošteno in govorit resnico.

Ni mi pa jasno, da ona ne vidi, da on ves čas igra?! Zasluži si boljšega. Kako bi ji lahko nekako dala vedeti kakšen je on v resnici. Brez, da ji to direkt povem, ker se bo najino prijatelevanje in moje vtikanje sigurno slabo končalo!

Kak nasvet kaj naj naredim? Seveda le v dobro moje sosede.

Ni še petek za take zgodbice, ne prehitevaj 🥱🥴

Za sebe se bruhajo in boš imela zadosti dela

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina812, 23.05.2024 ob 10:36

Kakšno leto in pol nazaj smo dobili nove sosede, s katerimi se večkrat družimo. Problem pa je ta, da jaz vem za nekaj kar soseda ne ve….

Vem, da ta dec vara svojo ženo oziroma jo je varal. Predvidevam, pa da jo še vedno vara. On seveda pojma nima, da jaz to vem.

Ko smo se začeli videvati, ko so kupovali sosednjo hišo, se mi je on že takoj zdel zelo znan, ampak nisem vedela kam bi ga dala. No potem pa smo se začeli družiti, saj so naju povabili na obisk, ko so se preselili, na vse njihove zabave sva povabljena. On se doma prikazuje, kot najboljšega moža na svetu. Ves čas ji streže, jo pedena od spredaj in zadaj, govori ji, da je ona njegova kraljica, da ima oči le zanjo….. vsakič, ko gre mimo nje jo prime za rito, ali jo objame, se je pač nekako dotakne, jo poljubi na čelo, usta, lička….pač ne fizični stik. Do gostov je vedno ves osladen, zame je že preveč prijazen.

Potem pa mi je enkrat vžgalo zakaj se meni zdi tako znan! Pred nekaj leti, smo imeli neko službeno zabavo v hotelu v Poreču in tam je bil tudi on s svojimi sodelavci na nekem teambuildingu. Takrat je bi že poročen- saj sta poročena že nekih 10 let, ampak je bil čisto drugačen… bil je nek frajer, nastopač, ves čas v pozornosti, flirtal z vsemi ženskami, prišel je tudi do nas in na veliko osvajal mojo sodelavko. Z mojo sodelavko sta tudi pristala v postelji in tudi po koncu te zabave, sta onedva nadaljevala avanturo. Sodelavka mi pravi, da sta imela cca. 1 leto afero, potem pa ga je dobila, da ima še cel kup drugih žensk zraven. Baje uporablja še en telefon s kupljeno sim kartico brez naročnie, ki jo je uporabljal zanjo, ko pa je bil pod tušem, pa je vzela njegov ta telefon v roke in pregledala in našla ogromno slik, pogovorov in sms z večimi ženskami. Takrat je zaključila avanturo z njim. Sicer je itak vedela, da žene nikoli ne bo pustil, čeprav ji je to ves čas kao obljubljal.

Soseda pa svojega možeka ves čas hvali, kako je on še vedno takšen, kot prvi dan ko sta se spoznala, vedno pozoren, vedno na uslugo, da jo še danes spoštuje, da sta še zmeraj po tolikem času čist zaljubljena itd… Jaz pa, ko mi to razlaga, imam popolnoma drugo sliko v glavi. Zame je on čisto nekaj drugega, druga oseba, z dvemi obrazi. Seveda, se nočem vmešavat v njun zakon.

Pa tudi ni mi jasno, ker on zgleda ful waaau, tip da dol padeš, pri 45 letih zgleda nekje blizu 40, postaven, skrbi za svoje telo in prehrano. Ona pa malo bolj močna, ne neka huda lepotica, čisto povprečna ženska. Glede na izgled moje sodelavke, pa je moja sodelavka čista 10ka, njegova žena pa recimo v tem razmerju nekje 5ka.

Mi je pa res težko, ko se družimo, da pač jaz vem kakšen je v resnici ta dec in kako je ves zlagan in hinavski. Ona mi je drugače res ful uredu, poštena, prijazna in dobra duša. Ko pa je on zraven se mi obrača želodec, najrajš bi ga s ponvijo usekala po glavi in mu rekla, naj se začne že obnašat pošteno in govorit resnico.

Ni mi pa jasno, da ona ne vidi, da on ves čas igra?! Zasluži si boljšega. Kako bi ji lahko nekako dala vedeti kakšen je on v resnici. Brez, da ji to direkt povem, ker se bo najino prijatelevanje in moje vtikanje sigurno slabo končalo!

Kak nasvet kaj naj naredim? Seveda le v dobro moje sosede.

Sta oba pravnika?

kaj te ne moreš napisat v parih stavkih

En nasvet. Ne vtikuj se !!!! Resno mislim. Jaz sem dobri prijateljici povedala da jo vara, dobila sem po glavi da bolj ne bi mogla. Ona se je z menoj skregala, on jo je nahujskal proti meni, da jim želim slabo. Če se srečamo, vedno on gleda v tla. Zato sem si rekla, ne vtikujem se več, to je njun stvar. Če ona verjame da ji je zvest, super zanjo in za njeno naivnost. To se tebe ne tiče. Nekateri ljudje držijo glavo v pesek in nočejo videti znakov. Če bi bila ženska odprta, bi že zdavnaj dojela, da ima kurbirja za moža. Ampak tega noče, verjame svoji iluziji srečnega zakona.

Nicesar.

Njun odnos ni vasa zadeva.

Lepo pometaš pred svojim pragom, pa bo zadeva rešena, pa tudi časa potem ne boš imela za druge.

Kaj te briga!!!!! Kaj te briga, kaj drugi počnejo. Veš, ni tako redko, da tudi žena ve za moževe avanture, ti pa izpadeš potem glupa, ker se vtikaš.

Pust pr gmah!

 

A4 list napises pa vrzes v nabiralnik 🙂

    Be vmesavaj se

Jaz bi ze hotela vedeti, magari z anonimko. Ni hujsega kot ce te ima kdo za norca ves cas.

Se bodo že zmenili. Pusti pri miru.

Morda oba dogovorno igrata? Prijateljico nahecaj, da ga vzpodbudi k obnovitvi odnosov, ti pa brez njene vednosti fotografiraj aktivnost in pošlji njegovi ženi. V primeru neizvedljivosti naj se tvoja prijateljica zglasi na njegovem domu, ko ga ne bo doma in ob srečanj osuplo izjavi, ‘a poročen je ta prasec. Oprostite!’

Mislis ali povedati kolegici ali ne?

Ojudje smo si razlicni. Odziv te zna presenetiti. Jaz sem npr.mojo prijateljico iz otrostva izbrisala iz zivljenja, ker je vedela, kako ga moj bivsi moz “serje” in se ni hotela “vtikat”. Po tem, ko sva se locila, je pa vedela veliko vec kot jaz in mi vsakic, ko sva bili skupaj govorila o njegovih skokih cez plot….no thank’s…adijo pa zdrava ostani, prekinila sem vse stike.

Jaz bi bila hvalezna, ce bi mi kdo povedal..kot pa ze receno..ljudje smo si razlicni.

moj se je isto vesil po meni, pa za rokco v javnosti, vedno. Pa na kakih žurih me je v naročju nosil kao kolk sva kul….

Varalica

za kateri FILO faks delaš seminarsko nalogo ☺

Če te nič ne boli, se ne mešaj v druge, butara. A si jezna, ker tebe ne osvaja in bi  zdaj rada naredila pr njih špetir ? Čuvaj svojga dedca, da ti ne bo ušel, če ti že ni 🙂

Svetnica bi rada bila a ne ? Madona si nesrečna v lajfu.

Ne vmešavaj se – nimaš te pravice. Raje pometaj svoj prag.

Sodelavko je mož po rokah nosil, v ozadju pa je bilo svašta!!!  No, ostala je sama z dvema majhnima otrokoma, nič jasno.

 

Sicer pa, dreka se ne meša!

Ne boli, česar ne veš!

Jaz se z zlaganimi ljudmi ne bi mogla družiti, pa da so mi najožja družina!

Ampak kako se on tebe sploh ne spomne? Vprašaj njega, če še kaj v Poreč hodi in mu še povej, da ga tista tvoja poskočna sodelavka pozdravlja. Ker si tako dobra soseda z zabave.

Če bi šlo za tvojo mamo, sestro, res dobro prijateljico, tvojo hčerko….bi ti rekla, ja povej. Tako pa je bolje, da molčiš. Samo štalo boš naredila, od katere nihče ne bo imel koristi. Nazadnje boš itak ti ta grda, ona bo po vsej verjetnosti ostala z njim, tako kot večina in zakaj bi torej nekaj kvarila? Če je že z njim, bolje, da misli, kako je vse fajn, kakor da je ves čas v strahu, žalostna, živčna in obupana. Pusti stat.

Večina vaših mnenj je, da se torej raje nič ne vmešavam in sem lepo tiho. Samo ena je napisala, da bi raje vedela. Res se ne želim vmešavati, še najmanj pa želim biti glavni krivec potem za nastalo situacijo. Bom pač ostala tiho. Če pa se kdaj kaj razve, pa bom morala biti tudi takrat tiho, da sem jaz karkoli vedela.

Ker pa ne prebavljam tega deca, pa bi najrajši enkrat brez, da karkoli izdam ali povem, samo njega bi malo provucerala na ta način, da povabim svojo sodelavko na kakšno druženje in zraven še njega. Sodelavki bi rekla, da ne sme nič povedati…. Ampak, da ga mal začelo razžirati in skrbeti, kaj se lahko zgodi…. Samo to.

 

Žalostno 🤔😮 že na polovici vašega brezveznega predolgega pisanja sem prenehala brati. Čisto na kratko…KAJ TE BRIGA???? Vidim, da bi se tudi ti rada dala dol z sosedom a ne??? Brigaj se zase in pusti druge ljudi na miru opravljivka tečna.

Tak je to….na to ste ženske nore če kdo skače okoli vas…in ponavadi taki so najhujši…prav tako ženske….vsi ki pa smo pošteni pa največkrta naf….

Jaz b tudi raje vedela, kot pa da vedo vsi okoli mene. Je pa vprašljivo, na kak način se tega lotiš. Jaz osebno bi to povedala ožji prijateljici, pri drugih pa podobno oklevala kot ti. Namreč ni garancije, da bo ona verjela tebi, niti ne veš, a oba to dobro skrivata in ona morda celo ve, pa navidezno skriva. Če že, ti svetujem, da ji poveš na normalen način, ne na nesramnega z izpostavljanjem njega v priču večje družbe. Povabi jo na kavo, povej, da se želiš z njo pogovoriti in da razumeš, da nimaš vpliva na njen odziv. Ti se moraš tudi zavedati, da lahko ta pogovor pomeni, da bodo vaši odnosi padli v vodo in da če ona verjame svojemu možu, se boste v prihodnje pač grdo gledali, ker boš ti izdajalka. Če si prepričana, da je to on, potem ji povej, da se ti je zdel njen mož znan, ko ste se spoznali, pa te zanima, a je imel pred X leti kakšen zaključek s firmo v Poreču? Pač vprašaj, če se ona spomni, v smislu “ne vem, a je bil on takrat na isti lokaciji, ali je bil njemu pač en zelo podoben”. Pa boš videla. Če je bil, potem ji povej resnico. Ti iskreno, kako se pa ona odzove, pa ti nimaš vpliva, niti ni tvoja stvar.

New Report

Close