Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož jo vara

Mož jo vara

Mir daj to ni tvoja stvar.

Kok ste presrani s tem vtikanjem v tuje probleme. Svoje resujte.

Pusti pri miru, ker jima tako funkcionira. Verjetno pa ona že to ve in čuti ter se pretvarja ali pa mogoče imata tudi tako dogovorjeno kaj veš.

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina812, 23.05.2024 ob 10:36

Kakšno leto in pol nazaj smo dobili nove sosede, s katerimi se večkrat družimo. Problem pa je ta, da jaz vem za nekaj kar soseda ne ve….

Vem, da ta dec vara svojo ženo oziroma jo je varal. Predvidevam, pa da jo še vedno vara. On seveda pojma nima, da jaz to vem.

Ko smo se začeli videvati, ko so kupovali sosednjo hišo, se mi je on že takoj zdel zelo znan, ampak nisem vedela kam bi ga dala. No potem pa smo se začeli družiti, saj so naju povabili na obisk, ko so se preselili, na vse njihove zabave sva povabljena. On se doma prikazuje, kot najboljšega moža na svetu. Ves čas ji streže, jo pedena od spredaj in zadaj, govori ji, da je ona njegova kraljica, da ima oči le zanjo….. vsakič, ko gre mimo nje jo prime za rito, ali jo objame, se je pač nekako dotakne, jo poljubi na čelo, usta, lička….pač ne fizični stik. Do gostov je vedno ves osladen, zame je že preveč prijazen.

Potem pa mi je enkrat vžgalo zakaj se meni zdi tako znan! Pred nekaj leti, smo imeli neko službeno zabavo v hotelu v Poreču in tam je bil tudi on s svojimi sodelavci na nekem teambuildingu. Takrat je bi že poročen- saj sta poročena že nekih 10 let, ampak je bil čisto drugačen… bil je nek frajer, nastopač, ves čas v pozornosti, flirtal z vsemi ženskami, prišel je tudi do nas in na veliko osvajal mojo sodelavko. Z mojo sodelavko sta tudi pristala v postelji in tudi po koncu te zabave, sta onedva nadaljevala avanturo. Sodelavka mi pravi, da sta imela cca. 1 leto afero, potem pa ga je dobila, da ima še cel kup drugih žensk zraven. Baje uporablja še en telefon s kupljeno sim kartico brez naročnie, ki jo je uporabljal zanjo, ko pa je bil pod tušem, pa je vzela njegov ta telefon v roke in pregledala in našla ogromno slik, pogovorov in sms z večimi ženskami. Takrat je zaključila avanturo z njim. Sicer je itak vedela, da žene nikoli ne bo pustil, čeprav ji je to ves čas kao obljubljal.

Soseda pa svojega možeka ves čas hvali, kako je on še vedno takšen, kot prvi dan ko sta se spoznala, vedno pozoren, vedno na uslugo, da jo še danes spoštuje, da sta še zmeraj po tolikem času čist zaljubljena itd… Jaz pa, ko mi to razlaga, imam popolnoma drugo sliko v glavi. Zame je on čisto nekaj drugega, druga oseba, z dvemi obrazi. Seveda, se nočem vmešavat v njun zakon.

Pa tudi ni mi jasno, ker on zgleda ful waaau, tip da dol padeš, pri 45 letih zgleda nekje blizu 40, postaven, skrbi za svoje telo in prehrano. Ona pa malo bolj močna, ne neka huda lepotica, čisto povprečna ženska. Glede na izgled moje sodelavke, pa je moja sodelavka čista 10ka, njegova žena pa recimo v tem razmerju nekje 5ka.

Mi je pa res težko, ko se družimo, da pač jaz vem kakšen je v resnici ta dec in kako je ves zlagan in hinavski. Ona mi je drugače res ful uredu, poštena, prijazna in dobra duša. Ko pa je on zraven se mi obrača želodec, najrajš bi ga s ponvijo usekala po glavi in mu rekla, naj se začne že obnašat pošteno in govorit resnico.

Ni mi pa jasno, da ona ne vidi, da on ves čas igra?! Zasluži si boljšega. Kako bi ji lahko nekako dala vedeti kakšen je on v resnici. Brez, da ji to direkt povem, ker se bo najino prijatelevanje in moje vtikanje sigurno slabo končalo!

Kak nasvet kaj naj naredim? Seveda le v dobro moje sosede.

Tvoj esej en cel zmazek in vtikovanje v tuje posle in pomembnost na prvem mestu samo zunanjost.

Ženska pojma nimaš, ravno tisti moški, ki so na zunaj najbolj sluzasti ali ženske, ki opevajo svojo ljubezen ali najbolj varajo ali najbolj trpijo v vezah.

Zaradi strohopetcev kot si ti, prevarani zadnjo izvejo, da jih partner vara

Jaz sem izvedela direkt od ženske s katero me je varal… in vesela sem, da mi je povedala. Sicer ne zato, ker bi bila ona tako dobra oseba in bi želala, da resnica pride na dan. Povedala mi je pod krinko, da mi je to poslal njen mož 🫣 da ne bi bila ona kaj kriva, jaz pa bi ji dala prosto pot. Kakorkoli- če ne bi izvedela, bi verjetno celo življenje živela v utopiji, kako je vse uh in sploh. Jaz osebno bi želela, da mi nekdo pove… čeprav roko na srce, ženske v sebi vemo, da se nekaj dogaja, pa nam je lažje, da smo slepe… jaz bi povedala, daj dokaze in pošlji anonimno. Mogoče bosta rešila zakon, mogoče ne- ampak verjemi, tudi zdaj žena živi v agoniji…

Zanimivo,večina vas zagovarja varalice,sicer ne bi rekli, naj se ne vmešava.Jaz bi želela vedeti.zakaj večina zagovarja krivicnike??!Ženska lahko resno zboli.

Odgovor na objavo uporabnika
Lalalaala, 31.05.2024 ob 17:40

Zanimivo,večina vas zagovarja varalice,sicer ne bi rekli, naj se ne vmešava.Jaz bi želela vedeti.zakaj večina zagovarja krivicnike??!Ženska lahko resno zboli.

Poglej okoli sebe same varalice so,  moji frendi se letos ločujejo, kar  trije pari.

Ampak Ve glupe ženske še vedno oproščate, kvazi izgovor OTROCI, daj no, nihče z otrokom ne bo rešil nič, kjer ni spoštovanja in ljubezni ravno otroci prvi začutijo, da nič ni ok in če takšni ostanejo skupaj bodo tudi ti otroci varali.

simpl….

Odgovor na objavo uporabnika
So to oni?, 30.05.2024 ob 18:18

Sta oba pravnika?

Možno iz bančnih vod – bančniki imajo vsako leto tradicionalčne športne igre in teambuldinge v Poreču 🙂  Kurbarija na kubik tam že od nekdaj 🙂

A je edina, ki jo vara? Izkljucno njihova stvar, danes je tega ogromno. Ona dva sta zakonca in naj sama resujeta brez, da se ti vtikujes. A jutri bos resevala kolegico sodelavko, trgo vko iz najblizje stacune? Ne recem, ko gre za ozje sorodnice, pa se to je vprasljivo. Ce te doticna oseba tako zelo moti pa dejte zreducirat vajina druzinja in je stvar resena. Na zacetku zna bit motece, cez cas pa ne vec. Pri meni je bila podobna situacija, oziroma bolj kompleksna. Zelo dobra prijatljica, z obema se, super zastopma, samo jaz se bila tiho. Verjemi, njihovo usoda se je malce poigrala, druge tezave so priletele na plano za katere je potrebovala zadnje atome moci. Jaz bi se enkrat bila tiho, da jo ne prizadenem.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne in ne, 31.05.2024 ob 19:13

A je edina, ki jo vara? Izkljucno njihova stvar, danes je tega ogromno. Ona dva sta zakonca in naj sama resujeta brez, da se ti vtikujes. A jutri bos resevala kolegico sodelavko, trgo vko iz najblizje stacune? Ne recem, ko gre za ozje sorodnice, pa se to je vprasljivo. Ce te doticna oseba tako zelo moti pa dejte zreducirat vajina druzinja in je stvar resena. Na zacetku zna bit motece, cez cas pa ne vec. Pri meni je bila podobna situacija, oziroma bolj kompleksna. Zelo dobra prijatljica, z obema se, super zastopma, samo jaz se bila tiho. Verjemi, njihovo usoda se je malce poigrala, druge tezave so priletele na plano za katere je potrebovala zadnje atome moci. Jaz bi se enkrat bila tiho, da jo ne prizadenem.

Za ne in ne

zakaj se ljudje tako bojite resnice?

Resnica je edino,ki šteje,tako v partnerstvu kot v prijateljstvu,vse ostalo ni vredno nič.

Svar je ravno v tem, da se ne bojimo resnice. Nismo mi tisti, ki smo varali.

Kot receno, odvisno od situacije do situacije, kdo vse je vpleten. Danes mi prav tako ni problem, da bi se dol usedle in pogovorile, ker smo si zares dobre, samo na njen predlog.

V vecini  primerov, partner zazna kaksen sum, razen  ce si zatiska oci.

 

Povedala bi ženski samo v primeru da je res dobra prijateljica. Ne znanka, ne soseda, ne neka oddaljena kolegica… Povedala bi izključno in samo res dobri prijateljici, s katero imava globlji odnos in si poveva tudi zelo osebne stvari. Če najboljši prijateljici ne bi povedala, bi se počutila krivo, kot da je to izdaja njenega zaupanja na nek način.

Po drugi strani pa nekim znankam, ženskam, ki jih v resnici ne poznam oz. poznam samo površinsko pa ne bi. Ker v bistvu ne veš, lahko da ona ve in je vse samo igra. Lahko da imata v ozadju nek dogovor. Če je ne poznaš osebno zelo dobro, ne veš kakšno ima ona moralno držo, vrednote, ji jaz na tvojem mestu ne bi povedala. Pa recimo da ona nič ne ve in si niti ne predstavlja da jo je varal… Misliš da ti bo na besedo verjela? Beseda ene sosede proti njeni iluziji o krasnem možu, ki jo ima že leta v glavi?

Edini zame osebno pogojno sprejemljiv način bi bil anonimno pismo z dokazom, npr. fotko. Če nimaš dokaza črno na belem je po mojem mnenju bolj pametno bit tiho.

Naslednjič, ko bi bila z njima, bi začela s kako zgodbico na temo varanja, kak sodelavko vara mož, doma pa je celi sluzast, da vidiš njegovo reakcijo, in kaj onadva menita o varanju… Drugič kot je že ena predlagala povabi njiju in sodelavko k tebi na obisk, da se srečata pač naključno…

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina812, 31.05.2024 ob 07:31

Večina vaših mnenj je, da se torej raje nič ne vmešavam in sem lepo tiho. Samo ena je napisala, da bi raje vedela. Res se ne želim vmešavati, še najmanj pa želim biti glavni krivec potem za nastalo situacijo. Bom pač ostala tiho. Če pa se kdaj kaj razve, pa bom morala biti tudi takrat tiho, da sem jaz karkoli vedela.

Ker pa ne prebavljam tega deca, pa bi najrajši enkrat brez, da karkoli izdam ali povem, samo njega bi malo provucerala na ta način, da povabim svojo sodelavko na kakšno druženje in zraven še njega. Sodelavki bi rekla, da ne sme nič povedati…. Ampak, da ga mal začelo razžirati in skrbeti, kaj se lahko zgodi…. Samo to.

 

Neeee….. joj. Daj si že dopovedat. Pusti, ker navsezadnje ne veš, kakšno je ozadje. Kaj pa če ona ve in ji je kul? Kaj če ima tudi ona drugega in je njemu kul? Morda imata tak dogovor. Kaj pa če ona ve, je zaradi tega zelo trpela in sta se morala zelo potrudit tudi s pomočjo kakega zakonskega svetovalca, da sta zakon rešila in si dala še eno priložnost in boš zdaj ti spet začela drezat v stare rane, ki sploh niso tvoja stvar? Kaj pa če je on en dan spoznal, kakšen osel je bil, mu je žal in bi se rad spremenil (sicer majhna možnost, a tudi kakšna taka izjema je možna)? Skratka, daj mir. Če tipa ne preneseš, se nehaj družit z njima. Skregaj se zaradi tiste žive meje, ali ograje, psa….karkoli in to je to. Ali pa preprosto postopoma vedno ravno nekam greš ali kaj počneš ali pa se slabo počutiš, ko se bo treba družit. Znajsi se, saj vidim, da ti spletkarjenje ni ravno tuje. V njun zakon in njegovo varanje pa se ne mešaj.

A ja, povedala bi zeres dobri prijateljici, apak anonimno? Torej osebno ne, prijatljica teoretski izve od xxx osebe.

Dokaze je treba imeti, tocno tako. A jima z lucko svetis?

“Tisina je majka mudrosti”

Lepo si napisala. On je uuaaaauuu 10/10, se ukvarja s sportom, dobro izgleda,.   ona tam nekje 5/10, malce debelusna. V javnosti jo nosi po rokah, scipa v rito.

Kaj misliš, kakšen rezultat bo, če poveš?

Povej mu pred zeno, da si se koncno spomnila od kod ga poznas, da ste se v Porecu srecali, ko si bila s sodelavko, ki je tvoja dobra prijateljica, povej njeno ime, pa bos videla reakcijo. Naj ve, da ves. Joj, ko bi jaz vidla ta obraz, ko mu poves.

Odgovor na objavo uporabnika
Porec, 01.06.2024 ob 05:26

Povej mu pred zeno, da si se koncno spomnila od kod ga poznas, da ste se v Porecu srecali, ko si bila s sodelavko, ki je tvoja dobra prijateljica, povej njeno ime, pa bos videla reakcijo. Naj ve, da ves. Joj, ko bi jaz vidla ta obraz, ko mu poves.

Bo kar sam začel zeni šinfat tebe, da nisi vredu soseda in se ne smete več družit, te bo tako oblatit ženi, da te niti pogledat več ne hotla.

Bo on poskrbel

Drzi  kot pribito. Ce vara, je sposoben natvezati se in se. Koliko mu varjame, je spet ? Le glej, kaj bo o teb povedo, mogoce ti izpades, da si njega osvajala, on te zavrne in pol se ti njem mascujes, tako, da o njem govoris lazi. A sploh ves, kaksni laznjivci sk moski, zenske se blizu ne. I tisti, ki pravite, da bi prico obadva zaceli temo in cakali na odziv. Mal se zamislite, od kod Vam ta pravica, kaj ce Vam kdo pride na obisk in si jemlje pravico. Mislim  raje ne tiscite svoj nos  tam  ko mu ni mesto.

 

 

 

New Report

Close