Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož me je dobil med nedolžnim dopisovanjem z drugim moškim

Mož me je dobil med nedolžnim dopisovanjem z drugim moškim

S tem moškim se nikoli nisem srečala ampak mož vseeno želi ločitev. Ni to pretiravanje?

Odgovor na objavo uporabnika
Jezna, 03.08.2024 ob 10:36

S tem moškim se nikoli nisem srečala ampak mož vseeno želi ločitev. Ni to pretiravanje?

Kaj ti daje misliti, da so njegova čustva in občutja neustrezna?

Pogovori se z njim, dopisovanje ni varanje! Če tega ne razume pa naj gre.

Pretirava, verjetno zato ker sta že dolgo odtujena, pa ima sigurno eno ob strani, s katero bo nadaljeval, ti boš pa itak za vse kriva zaradi tega dopisovanja.

Varanje je lahko vse, tudi ta njegova odtujenost od tebe, da si potem poiskala kar potrebuješ v dopisovanju z drugim. Ali je to razumevanje, podpora, prisotnost, kar že je. Torej kdo je prvi varal se vprašajta?

Pusti naj gre, očitno nista za skupaj.

Spet ena natipk zgodbica ? 🙂

 

Sicer pa – če se ženska zavedno gre dopisovat z nekim moškim, brez da to pove sama svojemu partnerju/možu – je varanje 🙂 pa si mislite, kar hočete.

 

Kaj žene torej partnerja, tisti, lušt, rajc, da si gre prikrito dopisovat z nekom nasprotnega spola, pa čeprav je v vezi s partnerjem ?  To je znak kukavičizma, strahopetnosti, izkanja nove priložnosti in beganja iz obstoječe zveze, ker je tam neko nezdovoljstvo, pa še vedno cinca na pol ali osta ali it – se raje igra z ognjem takole.  Pa ne prosim pisat, da sta si začela dopisovat zato, ker se s svojim partnerjem ne more pogovarjat o vremenu ali o tem, kako naj pognoji svojo domačo trato, da bo travca bolj zelena in brez plevela, kot sosedova 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 03.08.2024 ob 11:07

Spet ena natipk zgodbica ? 🙂

 

Sicer pa – če se ženska zavedno gre dopisovat z nekim moškim, brez da to pove sama svojemu partnerju/možu – je varanje 🙂 pa si mislite, kar hočete.

 

Kaj žene torej partnerja, tisti, lušt, rajc, da si gre prikrito dopisovat z nekom nasprotnega spola, pa čeprav je v vezi s partnerjem ?  To je znak kukavičizma, strahopetnosti, izkanja nove priložnosti in beganja iz obstoječe zveze, ker je tam neko nezdovoljstvo, pa še vedno cinca na pol ali osta ali it – se raje igra z ognjem takole.  Pa ne prosim pisat, da sta si začela dopisovat zato, ker se s svojim partnerjem ne more pogovarjat o vremenu ali o tem, kako naj pognoji svojo domačo trato, da bo travca bolj zelena in brez plevela, kot sosedova 🙂

Mogoče je njen (isto kot tvoj) deležen nekakovostne felacije in išče izgovor, da so jo znebi?

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 03.08.2024 ob 12:15

Mogoče je njen (isto kot tvoj) deležen nekakovostne felacije in išče izgovor, da so jo znebi?

Pičkulet… ne zaganjaj se spet neutemeljeno na podlagi tvojih blodenj in ne provociraj za štepkanje…

Več kot očitno, da je ti ne dobiš, da ti seka pomanjkanje  ven že skozi prste  preko tipkovnice po SČ 🙂

Ja marička.. a teb bi blo pa vseeno, če bi on s kakšno si pisal “na skrivaj”? No glede na oster njegov korak, mu videt nis vredna borbe. Ma verjetno res rezervo.

Kaj pa smatraš pod nedolžno dopisovanje? Vreme, šport, knjige, strokovna debata o računovodstvu? In koliko časa dnevno sta si dopisovala?

 

Je zelo razlika, če si z nekom dopisuješ in vlečeš niti v nadaljne globje poznavanje kot pa tako nekaj neobveznega o čemer brez težav pokažeš pogovor tudi partnerju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 03.08.2024 ob 12:18

Pičkulet… ne zaganjaj se spet neutemeljeno na podlagi tvojih blodenj in ne provociraj za štepkanje…

Več kot očitno, da je ti ne dobiš, da ti seka pomanjkanje  ven že skozi prste  preko tipkovnice po SČ 🙂

Več kot očitno je, da tipa ne zmoreš zadovoljiti. Mar bi se raje obrigala zanj, kot da visiš na MON cele dneve? 😛

Ali je ločitev pretiravanje je odvisno od tega o čem sta si pisal in tudi kolikokrat. Verjetno je našel kakšne srčeke, dobro jutro in lahko noč ljubica bedarije…?

Dopisovanje z drugim je (lahko) čustveno varanje. Tako da zaboli.

Razmisli, koliko ti je mar do tvojega moža, in v kolikor želiš z njim ostati v odnosu, popolnoma in za vedno prekini tovrstno dopisovanje, če to ni s tvojim lastnim možem (kot neka igra ali kaj podobnega) …

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 12:34

Ja marička.. a teb bi blo pa vseeno, če bi on s kakšno si pisal “na skrivaj”? No glede na oster njegov korak, mu videt nis vredna borbe. Ma verjetno res rezervo.

A Pogovarja pa se lahko z neznancem al je tud to prepovedano?…..dajte malo logike

Da ne zacnem o tem kolikokrat se je katrta od svetohlink v mislih po.fukala s kaksnim moskim….ce bi vam moski lahko brali misli bi bile vse samske hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.08.2024 ob 14:10

A Pogovarja pa se lahko z neznancem al je tud to prepovedano?…..dajte malo logike

Ja saj nvemo a je prepovedano al ne. Vsebina pogovorov je ključna. Kaj pa če se je menila o likvidaciji moža???😁😁😁😁 Maaah.. čisti računi, mirne glave. Moj npr.ve geslo za mojo prijavo sm🙈 why not..

 

Odgovor na objavo uporabnika
iDesi 🏍, 03.08.2024 ob 10:46

Kaj ti daje misliti, da so njegova čustva in občutja neustrezna?

LEjga bosanskega kretenkovica….si bral kako je pri bjelovaru en tak zadetek kot si ti ubil sebe in sina z motorjem ko si lani pizdil nad zeno ki ti je prepovedala vozit mladoletno hci na motoju..?sem ti povedal da si idiot in da je tvoja baba einstein za tebe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.08.2024 ob 14:12

Da ne zacnem o tem kolikokrat se je katrta od svetohlink v mislih po.fukala s kaksnim moskim….ce bi vam moski lahko brali misli bi bile vse samske hehe

Vsi fantaziramo.. nemogoče da neb..

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 14:15

Ja saj nvemo a je prepovedano al ne. Vsebina pogovorov je ključna. Kaj pa če se je menila o likvidaciji moža???😁😁😁😁 Maaah.. čisti računi, mirne glave. Moj npr.ve geslo za mojo prijavo sm🙈 why not..

 

SAj pravi da je bilo nefolzno dopisovanje?da o tem da je od tega dopisovanja moz imel le korist sploh ne zacnem….ti pa…po moje tvojega moza ne rabi skrbet tisto kar ve, ampak tisto cesar ne…menda ves da so najbolj skrite stvari tiste ki so vsem na oceh hehe…sicer pa…ze veste otroci kako in kaj ne

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 14:17

Vsi fantaziramo.. nemogoče da neb..

ZAto pa pravim….v cem je razlika ce si je s tipom dopisovala ali pa ce se je v mislih z njim onegavila?

In kakšno vsebino ima tvoje nedolžno dopisovanje

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.08.2024 ob 14:22

ZAto pa pravim….v cem je razlika ce si je s tipom dopisovala ali pa ce se je v mislih z njim onegavila?

To je že prehod od fantazije k kontaktu..

Skrito gor dol, sami pred sabo se ne mormo skrit.

Poklči zdaj njenga dedca in mu povej, da je dramaqueen. Oz. Pička, ki ne pove pravega razloga zakaj takoj ločitev.

    Je* se. Bi ga vtaknila, pa zanikala. Velja za oba spola. Načevljat da 😆😆😆☺️☺️☺️

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 14:28

To je že prehod od fantazije k kontaktu..

Skrito gor dol, sami pred sabo se ne mormo skrit.

Poklči zdaj njenga dedca in mu povej, da je dramaqueen. Oz. Pička, ki ne pove pravega razloga zakaj takoj ločitev.

AH daj no, je bilo že še kaj. Kot nedolžna avtorca.

vprasa uciteljica janezeka kaj je.najhitrejse..prvo rece raketa…ja raketa je hitra ni pa nsjhitrejsa, pa pravi micka, svetloba, ja svetloba je hitra ni pa najhitrejsa, pa pravi nezika, misel je najhitrejsa…ja nezika, misel je najhitrejsa….pa rece janezek ne bo drzalo, je se nekaj hitrejse, kaj pa vprasa uciteljica, ne vem kako se rece, sam zadnjic ponoci je moj ata rekel mami, no danes mi je pa prej prišlo kot sem mislil…..no mogoce je njen moz tud prehitro….mislil?

ZAkaj bi ga jaz klical?saj sta osdrasla se bota ze zmenila hehe

New Report

Close