Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož me je dobil med nedolžnim dopisovanjem z drugim moškim

Mož me je dobil med nedolžnim dopisovanjem z drugim moškim

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.08.2024 ob 14:35

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 14:28

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.08.2024 ob 14:22

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 14:17

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.08.2024 ob 14:12

Da ne zacnem o tem kolikokrat se je katrta od svetohlink v mislih po.fukala s kaksnim moskim….ce bi vam moski lahko brali misli bi bile vse samske hehe

Vsi fantaziramo.. nemogoče da neb..

ZAto pa pravim….v cem je razlika ce si je s tipom dopisovala ali pa ce se je v mislih z njim onegavila?

To je že prehod od fantazije k kontaktu..

Skrito gor dol, sami pred sabo se ne mormo skrit.

Poklči zdaj njenga dedca in mu povej, da je dramaqueen. Oz. Pička, ki ne pove pravega razloga zakaj takoj ločitev.

vprasa uciteljica janezeka kaj je.najhitrejse..prvo rece raketa…ja raketa je hitra ni pa nsjhitrejsa, pa pravi micka, svetloba, ja svetloba je hitra ni pa najhitrejsa, pa pravi nezika, misel je najhitrejsa…ja nezika, misel je najhitrejsa….pa rece janezek ne bo drzalo, je se nekaj hitrejse, kaj pa vprasa uciteljica, ne vem kako se rece, sam zadnjic ponoci je moj ata rekel mami, no danes mi je pa prej prišlo kot sem mislil…..no mogoce je njen moz tud prehitro….mislil?

Mah ja. Vedno se morm po končanju tvojga komentarja spomnt, da berem đulija in iskat tisto zvito poanto v zapisu. Čist posebn si človek. Včasih za odtenek preposebn in te ne štekam! Al pa se prehitro vdam.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 03.08.2024 ob 13:48

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 03.08.2024 ob 12:18

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 03.08.2024 ob 12:15

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 03.08.2024 ob 11:07

Spet ena natipk zgodbica ? 🙂

 

Sicer pa – če se ženska zavedno gre dopisovat z nekim moškim, brez da to pove sama svojemu partnerju/možu – je varanje 🙂 pa si mislite, kar hočete.

 

Kaj žene torej partnerja, tisti, lušt, rajc, da si gre prikrito dopisovat z nekom nasprotnega spola, pa čeprav je v vezi s partnerjem ?  To je znak kukavičizma, strahopetnosti, izkanja nove priložnosti in beganja iz obstoječe zveze, ker je tam neko nezdovoljstvo, pa še vedno cinca na pol ali osta ali it – se raje igra z ognjem takole.  Pa ne prosim pisat, da sta si začela dopisovat zato, ker se s svojim partnerjem ne more pogovarjat o vremenu ali o tem, kako naj pognoji svojo domačo trato, da bo travca bolj zelena in brez plevela, kot sosedova 🙂

Mogoče je njen (isto kot tvoj) deležen nekakovostne felacije in išče izgovor, da so jo znebi?

Pičkulet… ne zaganjaj se spet neutemeljeno na podlagi tvojih blodenj in ne provociraj za štepkanje…

Več kot očitno, da je ti ne dobiš, da ti seka pomanjkanje  ven že skozi prste  preko tipkovnice po SČ 🙂

Več kot očitno je, da tipa ne zmoreš zadovoljiti. Mar bi se raje obrigala zanj, kot da visiš na MON cele dneve? 😛

Kakšne cele dneve, pičkulet ? Nekaj  dni me ni bilo gor.  Si torej v zmoti, stalkem po meni tukaj…. Ne bluzi in ne drkari spet po meni. A ti ni bilo takrat še zadosti ? Dej, ugasni se pa se ne vžigaj tukaj name s takimi bednimi komentarji – ker očitno felatia v življenju še niti doživel nisi…

– Kaj pa smatraš pod nedolžno dopisovanje? Vreme, šport, knjige,
– Ali je ločitev pretiravanje je odvisno od tega o čem sta si pisal in tudi kolikokrat
– dopisovanje ni varanje

Ah, ja.Pfff…
Edini pravi odgovor je:
Dopisovanje JE varanje, v kolikor partner NE VE za to (sportno) dejavnost.

Dopisovanje ni varanje in nehajte že s tem

Odgovor na objavo uporabnika
Kak, 03.08.2024 ob 15:10

Dopisovanje ni varanje in nehajte že s tem

Dokler partner/ica NE VE za dopisovanje, je varanje ali, v najslabsem primeru, “stratesko planiranje za nov nafuk”.

Premalo konteksta si dala.

Kaj je varanje in kaj ne, določata le tista dva, ki sta v razmerju. Vprašaj se – če bi to isto počel tvoj mož tebi za hrbtom, kako bi se počutila?

Odgovor na objavo uporabnika
kandelabr, 03.08.2024 ob 15:08

– Kaj pa smatraš pod nedolžno dopisovanje? Vreme, šport, knjige,
– Ali je ločitev pretiravanje je odvisno od tega o čem sta si pisal in tudi kolikokrat
– dopisovanje ni varanje

Ah, ja.Pfff…
Edini pravi odgovor je:
Dopisovanje JE varanje, v kolikor partner NE VE za to (sportno) dejavnost.

+1

pa kaj ste tako butasti da res ne vidte čez to… nekomu je to absolutno varanje in razlog za ločitev… nekdo se ob tem samo nasmehne… kaj ima veze, kaj vi mislite, da je to početje, prva ali druga kategorija.. nismo mi onadva.. očitno ona misli da je vse zelo nedolžno.. njemu je pa to huda izdaja.. seveda ne verjamemo, da ona tega zanj ni vedela.. niti da bi bilo njej ok če bi to on njej počel.. ampak vedet pa ne moremo!.. zato kt pravi una zgoraj – kaj je in kaj ni varanje določata zgolj in samo tista dva, ki sta v razmerju.. nihče drug.. in vaši “to je varanje”, “to nikakor ni varanje” nimajo zanju nobene veze…

itak je tema fake, klik klik, pa sm dodal še jaz svojega.. če pa je kaj na tem, da je resnična, pa je zelo zaskrbljujoče to, da en od para misli, da je nekaj nedolžno, drug da je varanje.. in da za drugega ne vesta, kje stoji s tem.. TU imata vidva problem!

Odgovor na objavo uporabnika
Jezna, 03.08.2024 ob 10:36

S tem moškim se nikoli nisem srečala ampak mož vseeno želi ločitev. Ni to pretiravanje?

nedolžno ?

https://9gag.com/gag/avynoyq

Super. Sedaj se še nedolžno ločita.

Odgovor na objavo uporabnika
bivsiwd40a, 03.08.2024 ob 17:16

nedolžno ?

https://9gag.com/gag/avynoyq

😁😁

Dobro da je forum anonimen, v krogu ožjih sodelavcev, si vsak kdaj pa kdaj piše s kakšno. Ni mišljeno, da se bi kdo dobil s kom ker so vsi poročeni in med 35-40, samo sex chat prek telefona, sanjarjenje.

Daj, piši še meni, da ti povem, kakšno bo vreme🤣🤣🤣

Zame dopisovanje ni varanje , je pa flirtanje. Če želi ločitev, verjetno so še druge zadeve zadaj, kaj se je že prej dogajalo v zakonu

Če si v zvezi, si nimaš kaj z drugimi pisarit, basta.

Niti o tem razmišljat.

Ja, to je varanje.

🙂  dijošanto – ti ga vedno dobr “pihneš” –  ob pravem trenutku, na pravem mestu 🙂  :

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 03.08.2024 ob 21:59

🙂  dijošanto – ti ga vedno dobr “pihneš” –  ob pravem trenutku, na pravem mestu 🙂  :

@bivsiwd40a

Bring  more to the table 🙂

Odvisno od vsebine dopisovanja. Mene je moja leta dajala na stran, sem imel umes drugo(ko sva bila kratko ločena) zdaj sem jaz dal njo na stran, je ona pisala si z drugimi, sedaj pa greva žal narazen. Vse odvisno od vsebine. Če želi stran, potem je sigurno še kaj drugega vmes

CE si porocena/v resni zvezi, dopisovanja NI! Dopisovanje, flirt, pijacke, spletne zmenkarije,… odpade! Razumes!?

Vse se zacne s tem in ce zacnes s tem, kako dalec bi sla? Odgovori si na vprasanje!

 

Žensko dopisovanje je bolj varanje kot moški seks. Zapomnite si to. Moški seks je samo fizični akt, brez čustev, med tem ko ženska pri dopisovanju vključuje čustva, ki so lahko intenzivnejša kot do partnerja. Ženskam težko razumet, moški pa vedo o čem govorim.

Odgovor na objavo uporabnika
Smacky, 14.08.2024 ob 10:54

Žensko dopisovanje je bolj varanje kot moški seks. Zapomnite si to. Moški seks je samo fizični akt, brez čustev, med tem ko ženska pri dopisovanju vključuje čustva, ki so lahko intenzivnejša kot do partnerja. Ženskam težko razumet, moški pa vedo o čem govorim.

Ne drži. Dopisovala sem si z neštetimi, pa sem svojo ljubezen in zvestobo do mojega z vsakim novim poznanstvom le poglobila. Pravzaprav sem vsem hvaležna, ker sem dobila vpogled kakšen škart je tam zunaj in jih spoznala, ne da bi morala niti na zmenek. Tako sem se ohladila od vseh idej, da bi ga kdaj zamenjala.

Ljudje so se vse preveč razvadili, da dopisovanje, sestajanje z nekom drugim ni nič takšnega. Nekateri so celo mnenja da je to njihova pravica ali celo kršenje njihovih pravic . Ja, celo takšne podleže imate ampak to spada že v narcisem . Sklepam da vaš partner želi ločitev iz povsem logično zaključenih premislekih, ki imajo vse elemente za grozeč razhod. Zakaj? Po vsej verjetnosti sklepa da niste zanesljiva, da ste nestabilna, nepredvidljiva na področju zvestobe . Odvisno koliko njemu zvestoba pomeni. Očitno ogromno . Nekateri hitro povežejo vse niti saj opazijo da bi mu partner lahko postal nezvest . Od nedolžnega dopisovanja do kave in nato postelje .,Ne vem zakaj mu niste omenila pogovora že prej če je sedaj vreden pretiravanja s strani vašega partnerja vi pa menite da je nedolžen? Veste ljudje so nekaj časa pripravljeni tolerirati sami sebi in ko najdejo resnega partnerja ali bolj všečnega hitro zahtevajo zvestobo . A ni zanimivo da na koncu vsak želi ravno zvestobo pa tudi tisti , ki radi poflertajo. Če je vaš partner mož odločitve se vam lahko zgodi , da ostanene brez njega .

Če bi mu prej povedala, da si dopisuješ, preden je to sam odkril, bi ti verjeli. Ločiti se pa želi, ker se v njem že dlje časa zbira nezadovoljstvo v zakonu. Sedaj si mu dobesedno servirala razlog za ločitev. 😒

Moja si je prav tako z enim dopisovala.Ugotovil po čudnem obnašanju,vedno telefon pri sebi (prej nikdar).Sporocila vsa izbrisan,a pisali si nista nič takšnega. Kaki so bili nameni še danes ne vem,sva se pogovorila,sva šlaskupaj skupaj skozi to in naprej,ampak še vedno boli..?.

Nevem, bi bilo lažje, če bi vedel vsebino?Za mene je bila to neke vrste prevara,še vedno razmišljam,si dopisuje s katerim, ima.s kom.kaj,….?

Težko je,boli…😔

Vendar se zaradi dopisovanja,vseeno ne splača zavreči vsega,kar sva si ustvarila.

Odgovor na objavo uporabnika
Je, 03.08.2024 ob 10:46

Pogovori se z njim, dopisovanje ni varanje! Če tega ne razume pa naj gre.

Verjetno, če nebi odkril v zgodnjem stadiju, bi prišlo do varanja, sigurno. Če pa ni bilo zlih namenov, bi pa možu sama povedala, da si dopisuje. Skrivanje je znak slabe vesti…

New Report

Close