Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je prevaral

Mož me je prevaral

Ma valda jo je nažgal, če je le normalen dec. No big deal. Redno mu pomagaj pri praznenju jajc doma, pa jih bo potem naokoli nekaj manj. Vsake toliko pa definitivno še zmeraj.

Poslji ga stat na infekcijsko da se testira na vse spb

Upam da bo vsaj malo sram ko bo v vrsti stal in imel pogovor pred testom z zdravnikom

Potem pa se odloči

Joj, pa še z žensko. Fuj!

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Ne obsojaj prehitro, 06.05.2021 ob 13:58

Odvisno, ker če jo nažgal v rito, ni prevara. Rita zarnkrat še ni spolni organ.

Morda mu ga je sam vlekla, To tut ni prevara.

Al pa če jo je s kondomom nažgal, tut ne. Mož se je ni niti dotaknil. Kondom se jo je…

Slaba

Odgovor na objavo uporabnika
Fridamanida, 05.05.2021 ob 12:00

Kako živeti s tem, če mu oprostim prevaro? Ali se sploh da? Ponesreči sem ga zasačila, da me vara in to že nekaj let ima 12 let mlajšo ljubico. Na njegovem telefonu sem videla njeno sporočilo, ki je bilo zelo direktno povabilo. Meni osebno se gnusi, niti pomisliti ne morem, da bi mu sploh še kdaj dala noge narazen. Ker vem, da se je slinil po njej toliko let in meni lagal. Dala sem mu vso svobodo, nikoli nič rekla, kje je in da mora domov. Ima takšno službo, da ima zelo različen urnik. On je meni rekel, da sta se le pogovarjala, nič fizičnega kontakta. Da sta se kurila preko telefona in včasih pri njemu v službi, sta klepetala. A moški res mislijo, da smo ženske tako neumne, da bi mu lahko verjela kaj takšnega? Prosim lepo, nekdo ki se kuri po telefonu in piše o seksu…..se pomojem takoj, ko se vidi v živo tudi naskoči pika amen. On pa meni laže, da je bil samo seks on the phone. Bolano. Poročena sva 15 let in 2 otroka, doma imam vse urejeno in pod kontrolo, le deca očitno ne. Najrajši bi ga sterala od bajte!

 

Nehal ne bo le bolj prviden bo. Pa tudi če ti uspe da nehata si bo najdel drugo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz pa vprasam, 08.05.2021 ob 22:35

Jaz imam pa samo eno vprasanje.. na mozevem
Mobiju sem nasla 2 sporocili ( vedno jih brise) v enem je bilo nekaj napisano in nato na koncu Nocko:) Ali ni ta pozdrav tko precej oseben?? Nočko??. Ali pac??? A zenske pisete zvecer sodelavcu Nocko:) pa nimate nic z njim??? A je to normalen pozdrav???? Ostala vsebina sporocila je bila tko ok, nekaj o sluzbi.., potem pa ta Nočko??? quote=cwetqo]. Prosim za kaksno mnenje…
Saj ni napisala, da traja 12 let. Ljubica je 12 let mlajša. Traja pa “par let”, kar je tudi veliko.

Kar se pa tiče sporočil z seksualno vsebino, pa ponavadi ne ostane samo pri tem. Oziroma ne vem, kako bi. Jaz. kot moški, sem si kdaj tudi z kakšno kaj napisal (sodelavko ali znanko, bolj kakšno zafrkancijo kot kaj drugega), a nikoli nič seksualnega. Ne vem, nekako se mi ne zdi, da si s katero, ki je samo znanka, pisal kaj takega. Pa tudi če se poznava že leta.
[/quote]

NOčko, besedo lubček ipd kakrkoli že,  je pa raje izpustila 🙁

 

KAko so deci nori na mlajše. Ta njihov samoponos. Češ sem frajer, ker imam lahko mlajšo….

Še boljša je pa ta fora zà jezit ženo. Pride nazaj s službenega potovanja več dnevnega, ker so sodelavci prenočevali v hotelu. Veš, da so ponoči prijateljice noči kar malo trkale po naših vratih sob. Kar trkale so. Pa nič odziva jeznega, ljubosumnega, pa je še kar nabijal, kar trkale so. A daj nehaj. To ga je najbolj prizadelo, ker nisem padla na foro.

Še boljša je pa ta, ko gredo 50 letniki sami jadrat… in pol da pecajo po marinah… Ha, koga le, debele stare skandinavke, al pa kakšni zavaljeni Nemci od piva in klobasic zadeti se jim derejo na sosednji barkači, kateri se med seboj nemsko itak ne zastopjo…. Menda so imeli človeka šerpo na krovu, da jim je vsak dan skrbel za “zaboje” – ne steklenice piva na krovu. Še dobr, da se jim ni kdo prebrnl v morje, pijani kot akse…..

ne bit naivna ,samo to.

ze to da ti pove da sta se kurila po telefonu mislim halo? Pa moj dec se niti spogleduje ne bi ga sterala iz bajte kaj sele to,kaj je s tabo?

Res no …premisli.

Pa to ni nobena zvestoba.

Dalec od tega,flirtanje spogledovanje je ze to cudno in da mu pase to z drugimi zenskami kaj sele kurjenje..ko se ti kuris z nekom pomeni da imas misli umazane,a to ni dovolj?

Nista se kresnila my ass!

Veliko napisanega a zgolj ugibanja.

Ste ali si se kdaj vprašala, Zakaj te je prevaral? Kaj je razlog prevare?

Vsi komentarji v večjem delu samo obsojate moškega. Malo poglejte z drugega zornega kota. Zakaj moški varajo? pa ne samo moški, tudi ženske varajo.

Vprašanje pa je

ZAKAJ PRIDE DO TEGA?

Morda doma ne dobi tistega kar želi? Morda je sam kriv , da ne pove svojih želja in ni pogovora o tem?

Kaj če postalo enolično-monotono?

Lahko bi pisal vprašanja a se tudi sami malo potrudite ZAKAJ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 09.05.2022 ob 22:34

Veliko napisanega a zgolj ugibanja.

Ste ali si se kdaj vprašala, Zakaj te je prevaral? Kaj je razlog prevare?

Vsi komentarji v večjem delu samo obsojate moškega. Malo poglejte z drugega zornega kota. Zakaj moški varajo? pa ne samo moški, tudi ženske varajo.

Vprašanje pa je

ZAKAJ PRIDE DO TEGA?

Morda doma ne dobi tistega kar želi? Morda je sam kriv , da ne pove svojih želja in ni pogovora o tem?

Kaj če postalo enolično-monotono?

Lahko bi pisal vprašanja a se tudi sami malo potrudite ZAKAJ?

kaj bi oprostila? si blesava ali študiraš za blesavo? to je to od tvojega zakona in zaupanja…spokaj ga.

Odgovor na objavo uporabnika
Pow, 06.05.2021 ob 01:07

Ne bo nehal, samo bolj bo previden. Ni te prevaral enkrat, ampak to pocne ze leta.
Varalice se ne spremenijo.

saj pri pametnih ljudeh je za vse dovolj, samo fovšije ne sme biti, avtorica kolikokrat je zate dovolj na teden, vsak dan, dvakrat, trikrat ?

Morda pa je tvoj desc zaradi suše doma šel namakati še drugam. Takih primerov je kolikor hočeš, ti vedno preutrujena, pa glavoboli, pa tardeča, če si mislila da mu je dvakrat na mesec dovolj si se zmotila, če bi ne ostajalo municije bi ne streljal drugod.

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 10.05.2022 ob 06:36

saj pri pametnih ljudeh je za vse dovolj, samo fovšije ne sme biti, avtorica kolikokrat je zate dovolj na teden, vsak dan, dvakrat, trikrat ?

Morda pa je tvoj desc zaradi suše doma šel namakati še drugam. Takih primerov je kolikor hočeš, ti vedno preutrujena, pa glavoboli, pa tardeča, če si mislila da mu je dvakrat na mesec dovolj si se zmotila, če bi ne ostajalo municije bi ne streljal drugod.

glej takle je…, če si ga dobila tukaj ne sprašuj, vsak tak sms še ne pomeni prevare je pa lep povod v dejanje-torej odslej bo samo bolj previden , proti bo brisal, ti pa slepo verjela. ko je moški tako daleč je prevara takoj za ovinkom.

če pa si ena slepečih, da tebe pa ne bo, čeprav si ga že dobila potem pa ne sprašuj tukaj za odgovor. pa kaj če te je? ne znaš it naprej, najt drugega? zakaj nihče ne gre iz cone udobja?

Oprostila mu ne boš nikoli, še manj pozabila, tudi jas svoji nisem mogel, zato mu lepo spakiraj in ga pošlji k ljubici. Otroci bodo tako ali drugače preboleli, tebi bo pa Tut boljše. A ja, pa ženske ste iste. Mislite da smo deci neumni in da ne vidimo stvari ter lažete in varuje, tako da ni nič drugač. Najbolj pametno glede otroka je pa deljeno skrbništvo. Oba jih bosta imela pol časa imela bosta pa tudi čas za sebe

To varanje je over rated. Ženske, ki spolno ne morejo zadovoljiti moža, ki je sicer v vsem fantastičen mož, morajo možu dopustiti, da se vsake tolko malce zgoni, za dušo pač. Če mora mož poskrbeti, da ima žena vse za lajf kar potrebuje, mora tudi žena enako poskrbeti!

steraj, saj te še vara

pa eni zoprno lahko napišejo tudi le znancu NOČKO…BEDNO AMPAK LAHKO BREZ PANIKE

New Report

Close