Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je prevaral

Mož me je prevaral

Doživela enako, le da sva bila deset let mlajša. Tudi on je “rabil” čas, da razčisti pri sebi. In jaz sem čakala. Celo leto je bil na dveh stolih. Potem sem naenkrat ugotovila, da je stanje zame nevzdržno in sem mu postavila ultimat. Ker se do dogovorjenega datuma ni uspel odločiti, sem se z otrokoma odselila. Zdaj sem ločena že precej let in zadovoljna. On je ostal s to žensko.

Kolikor sem jaz razumela iz napisanega, ti on pravi, naj doma ZAENKRAT ostane tako, kot je. Pomeni, da se je on že odločil, da gre, samo malo kasneje. Mogoče, ko se upokoji ali pa rabi čas, da finančno poskrbi zase. Če misliš obvestiti ljubico, da je poročen, kar bi bilo pošteno do vseh vas, te bo zasovražil. To bi moral “kao slučajno ga poznam” opraviti nekdo drugi. Bodi nežna, pobožaj ga, obenem pa finančno poskrbi zase in za otroke. Marsikdo se po ločitvi in odselitvi spremeni. Vendar čutim, da obstaja možnost, da vidva ostaneta skupaj.

Če bi bila jaz ti, bi takoj tisti ženski dala vedeti, kaj je na stvari, da ji laže in prikriva. Kar on počne tebi je čustveno nasilje. Tudi on ve, da bi pri njej odpadel kot knof z gat, če bi izvedela, da je poročen. O takih usranetih si mislim vse najslabše. In res je, kar pravi “Ločitev takoj”: tepec nateguje drugo žensko! Kaj sploh še čakaš in se mučiš?!
Samo stran s takim egoističnim pezdetom! Verjemi, da ti bo bolje.
In ne oziraj se na pomilovanja vredne primitivce kot je “Kriva si ti”.


Verjemi in računaj na ločitev
“Namesto tega je rekel, da želi da doma zaenkrat ostanejo stvari take kot so in naj mu dam čas, da stvari razčistiti….” je vrajt.
To je rekel, da mu ne dihaš več za ovratnik, hkrati pa si pripravlja teren za pobeg. Kajti če bi želel ostati, bi moral za vajino vezo kaj narediti.
Tako da se pripravi na delitev premoženja. Tako potiho. Črn fond, papirje….Lej prej so vsi sladki in fer (kao) da te uspavajo. potem te pa pogazi kot tank, ko je nova na vidiku. Je v letih, ko se jim sfuzla.
Raje ne čakaj.

Mišljenje imam, da nisi iskreno veliko stvari napisala.
Kad tako dec ne gre varat.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kake grozne zgodbe so to. Kako grozno. Zakaj je tega čedalje več.

Vajin zakon je končan. Tega kar si imela ni več – nepreklicno.
Tudi, če boš ostala z njim bodo odslej zadeve popolnoma drugačne. On je drug človek (kot si ga poznala), ti po tej izkušnji tudi.
Torej, lahko se začneta spoznavat kot popolna neznanca (kar v bistvu tudi sta), je pa vprašanje, če si bosta všeč. Ne vem, zakaj bi ti bil všeč nekdo, ki ni lojalen in za katerega veš, da vara.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Modro napisano. ..

Veš kolikokrat sem mu v zadnjih mesecih zaprla vrata pred nosom, ker še ni končal s tabo?
Koliko sem prejokala, ker mi je jasno, da te ne bo nikoli zapustil. Kvečjemu, če ga ti postaviš pred vrata.
Sedaj niti obljublja ne več, da te bo zapustil.
Jaz pa trpim. In vsakič, ko sem prepričana, da ga prebolevam, da mi gre na bolje, da ga ne bom več spustila v moje življenje…. vsakič znova, ko se začne malo bolj truditi zame, popustim.
Ljubim ga. In hkrati včasih prav sovražim samo sebe, ker ne morem odklopiti čustev.
Je tvoj, je moj in ni ne tvoj in ne moj. Boli me srce. Prav tako kot srce boli tebe.
Pa on? Ga kdaj boli srce?
Če ga, ga samo v tistem trenutku, ko ga ena od naju hoče dokončno postaviti pred vrata.
Katera bo zmogla preboleti? In katera bo ostala z njim in se ob vsaki odsotnosti spraševala, če ni spet neke nove v njegovem objemu?
Zakaj se ne da ljubezni izklopiti?

Vaši odgovori so me spodbudili, da sem začela premišljevati o sebi in kaj je dobro zame.

Povedala sem mu, da ga ne mislim prav dolgo čakati in da ne bom igrala žrtve ter se bom kmalu sama odločila ampak tako, da bo dobro zame.

Najprej z njegove strani napad, sedaj pa je prišel do mene in rekel, da bo drugo pustil (?!) samo, da naj ne pritiskam nanj, da mora premisliti, če je sploh lahko z mano, ker ima občutek, da mi ni kos in da ga v vsem nadvladam.

Hvala res za vse odgovore – dali so mi misliti – upam, da se bo iz te žalosti in agonije tudi kaj dobrega izcimilo.


Modro napisano. ..
[/quote]
Meni pa to ni modro, meni je to zaletavo napisano, polno nepredelanih čustev.
Je zgolj en pogled.

Zakon ni končan, rabi le novo preobrazbo. S to izkušnjo sta se lahko veliko naučila o sebi (ali pa nič) in sedaj lahko zaživita na novo.
Skozi življenje se spreminjamo. To je neizbežno dejstvo. Življenje nas pogosto najde nepripravljene in takrat se zgodijo take stvari kot beremo tu.
Delala sta kar sta vedela in znala a očitno ni bilo dovolj oz tisto kar sta počela v zakonu ju ni zbliževalo zato sta se odtujila.
On ni lojalen tako kot ona ni prijazna do njega, ali drugače zakaj naj bi bil on njej lojalen, če je ona vseskozi našpičena do njega?

Tu ne gre za iskanje krivde ker je to neproduktivno in deluje razdiralno, gre za razumevanje odnosa kot takega in tega nas nihče ne uči. Poskačemo v vodo čeprav ne znamo plavat in potem se mnogi potopijo, nekateri kobacajo na pol, nekaj srečnežev prebrodi viharje.
Učijo nas kako zaslužiti denar, denar pa ne osrečuje-ni dovolj, osrečujejo odnosi in odnosov nas ne učijo. Neko revščino poberemo od staršev in s to prtljago živimo dalje.

Mislim, da ne bo narobe, če bosta obiskala kakega družinskega terapevta, da vama strokovno osvetli zakaj sta toliko zabredla in potem se bosta lažje odločila, da ne bo potem obžalovanja.

Partnerska terapija.

Če imaš FB, se priključi k skupini Sočutno partnerstvo.

Srečno!

Ja revček ubogi, on se bo zdaj naredil žrtev, kako on trpi zaradi tebe in nastale situacije… WTF!? Suni ga nekam in to fajn! In ti to dovoliš? Navaden pe.zde je, nič drugega! Punca, pamet v roke! Naderi ga, povej mu vse, kar mu gre, nič ne šparaj z besedami, izlij vse trpljenje iz sebe, ne pusti mu sploh do besede, saj so njegova dejanja povedala že dovolj. Potem ga pa naženi! Tepec je zlorabil tvoje zaupanje in zaupanje vajinih otrok. Naj izgine!

On nima kaj premišljevati. Premisliti bi moral prej, preden je naredil traparijo. Zdaj je prepozno. Če ga boš vzela nazaj in pustila, da se boš ti spremenila zanj, si koza. Kaj res misliš, da ti je bolje z njim, ki te nima rad tako, kot bi te moral imeti? Boš vedno živela v strahu, kdaj se bo spet s katero zapletel? Seveda pod pogojem, da bo to res pustil, česar pa jaz ne verjamem. Lahko da ti bo natvezil, da jo bo, v resnici se bo pa veselo naprej dobival z njo. Če se mu boš podredila, bo videl, da lahko počne kar se mu zljubi. Za žensko, ki je njegova žena in mama njegovih otrok je to res ponižujoče in nedopustno. Sčasoma ga boš začela sovražiti in kmalu ga boš zasovražila. Verjemi, vse to sem dala čez sama.

povej njegovi tanovi, da se ne misli ločit in ga bo takoj načevljala. Potem bosta lahko do smrti naprej živela v tej farsi. Pa še ti se malo pogoni okoli.

avtorica kako si in kaj se dogaja pri vas ….


Prekleti pezde. Še odgovornosti za to kar je naredil ni sposoben prevzeti. Izcimilo kaj – da boš spregledala da si poročena s pezdetkom

Tipičen posesivnež, najbrž v resnici tudi narcis, lasti si te, sam pa vara. Že bruham.

dobra obramba. noben dec ne bo hotel seksat s pokozlano babo

New Report

Close