Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je zelo užalil, zdaj pa se zgovarja, da se je hecal

Mož me je zelo užalil, zdaj pa se zgovarja, da se je hecal

Tema je provokacija.

Avtorica dedca še od blizu ni zavohala.

najboljša! 🙂

Glej, vse je v redu, samo tajming ni bil OK. Če bi kaj takega rekel kasneje, recimo skoraj na vrhuncu dogajanja, ki si ga je on nedvomno želel, bi čist drugače sedlo:).

nova
Uredništvo priporoča

Ne rabite tolerirati takih žaljivk. Žaljivke imajo to funkcijo, da človeka ponižajo, razvrednotijo. Zato ste užaljena in se počutite prizadeto, kar je povsem normalno.
Kadar tako stvar toleriramo, se vedno stopnjuje in poslabšuje. Delam tudi z ženskami, žrtvami nasilja v družini, in pogosto slišim, kako so jih obmetavali s “prasico, kurbo …” Res ne rabimo ženske česa takega sprejemati in dovoljevati še naprej. Postavite odločno mejo, da je bilo to prvič in zadnjič ter da se bo moral pošteno odkupiti z nekim lepim dejanjem, ob katerem boste dobila občutek spoštovanja in cenjenosti.
Seveda to, da se potem skuša izogniti posledicam svojih besed z izjavo, da se je samo hecal … pa samo še poslabša vse skupaj. Če je imel pogum nekaj tako žaljivega povedati, naj ima še pogum (beri: j a j c a ) prevzeti odgovornost za izjavo in priznati, da mu je žal ter narediti vse, da popravi odnos. Tako bi se pravi moški moral obnašati! Moški, ki ženske ponižujejo, se imajo še veliko za naučiti o spoštljivem odnosu med dvema.

Kako to misliš, da ima na tapeti? Kaj on bere ta čvek pa potem v eter komentira teme?

predrznega moža imaš. Le kako si dovoli izreči nekaj kar je rezervirano izključno za ljubimca?

Jaz tudi mislim. Ker normalna ženska iz tega ne bi delala cirkusa.

Jaz tudi mislim. Ker normalna ženska iz tega ne bi delala cirkusa.[/quote]

Ali na svetu živijo samo normalne ženske? Kaj je zate normalna ženska? Tista, ki ji mož reče, da je prascica, ona se mu pa zahvali za kompliment? To je zate normalnost?

Torej ne vem, na kakšno životinjsko carstvo ste navajeni pri vas doma ampak vprašanje ostaja ali gospod, ki se je “samo šalil”, šalo na svoj račun lahko tudi sprejema. Po samospevu, bi se morala obrniti k njemu ter ga samo obvestiti: “dragi moj, daj se ti raje nauči ene druge pesmice: Zakrivljeno palico v roki… , ker ti bo samo ta še prav prišla…!”

Jaz moji rečem ,da je kurbica in uživa.

Morda tvoj dec ne bere mon, ampak ker ta njegov hec sučejo po slovenskih radijskih postajah, nam daj potešit še radovednost, ali te bo sčevljal

Hja, takle mate, ko zaradi ene klobase prenašate celega prasca hehheheeh

Kako to misliš, da ima na tapeti? Kaj on bere ta čvek pa potem v eter komentira teme?[/quote]

ja, tako to dela Avdič … jaz sem z današnjim dnem prenehala poslušati radio 1, ker tega ne mislim tolerirat… če ima kaj soli v glavi, naj premisli, kaj govori in promovira…. še na tem forumu vedo, da je prasica žaljivka, ker jo avtomatsko izpiše kot p******* ….. kar je preveč, je preveč!

Serbus,

če to ni provokacija in je mišljena tema resno, potem svetujem, da avtorka zapoješ svojemu dragemu nazaj -o ti moj prasec in se nasmehneš, ter potem rečeš, da je bil samo hec.

Ej, modri val, nismo leta 1850, ampak 1916. Niti pod razno se ni treba it takih ceremonij, ki jih ti kopiraš. Daš vlogo za ločitev in to je to. Ne rabiš delat cirkusa. Če z nekom ne želiš biti več poročen, ti ni treba biti. Brez vsega tega, kar ti pišeš.

Poročena ni z nikomer, je pa slabo plačana, da tule fehtari za klike.
Moderna fehtarica pač.
Šiht ima na število.
Butljev, ki klikamo…

Verjetno spet ” ena”, ki s plastično ” telovadi”…

Morda tvoj dec ne bere mon, ampak ker ta njegov hec sučejo po slovenskih radijskih postajah, nam daj potešit še radovednost, ali te bo sčevljal[/quote]

Kje pa se da to slišat?

A pol maš tut nickname narobe??? Mala ……. hahaha…

Omg no s cim se ukvarjate… “Loc se pa pober vse” tipicna baba…

Ce bo locitev, lahko naredimo locitveno zurko in vam organiziram dalec najboljso locitveno zurko, seveda 😀

Kako to misliš, da ima na tapeti? Kaj on bere ta čvek pa potem v eter komentira teme?[/quote]

ja, tako to dela Avdič … jaz sem z današnjim dnem prenehala poslušati radio 1, ker tega ne mislim tolerirat… če ima kaj soli v glavi, naj premisli, kaj govori in promovira…. še na tem forumu vedo, da je ****** žaljivka, ker jo avtomatsko izpiše kot p******* ….. kar je preveč, je preveč![/quote]

Menim, ker pravijo, da če se lahko pohecaš na svoj račun, da se iz srca lahko nasmeješ tudi na drugega. Nekdo opravičuje venomer bosance ter policaje na smeh, včasih niti na račun bosancov vici niso smešni, tudi glede policajev ne. Zato eni poslušamo “bosanski” radio, čeprav nimamo nobenega rodu tam, se pa vsi radi slišimo, smejemo pa takrat, ko je iz srca. To se tudi sliši. V živo, vsak dan vsaj enkrat, čeprav nismo na radiu in nas kdo ne vleče iz postelje. Priznam pa, da se včsih bere drugače, sploh če ni smajlijev zraven.
Kot da vam ljudem meje niso tuje in sprejmete vse tu doma, pri slovencih? In pač na vaš konkretni vaš račun ne bi bili tako laojalno iz srca nasmejani. Je tule, na tem tem forumu, dovolj zgovorno, kako sprejemate ta “meh s svi”njami”, ki je daleč od smeha.

A ti si tista, ki že davno pobira vse že prejete zakramente, ker v drugem kontekstu to verjetno ne bi smelo biti niti v ponos, če boš na koncu sama le ločeno žurala in boš ob tem zelo organizirana )))
Če si pa karakter, potem bi moral biti mon poln smeha, tako da se bolj potrudi, da ti bo foh bolj uspeval. Ker pri tvojem opisu realnosti ni ne enega, ne drugega.

Je žalostno, da se nekdo, če meni, da ne gre več skupaj, ne more sporazumno ločiti in je zato potrebna “žurka”, da bo bolj držalo. Ali si menila, če ima nekdo tak otroke, da jih naučiš, kako se sploh žura ter kaj je sploh razlog neke žurke?

To so femme fatal ki imajo možgane u štal. Mater vola s čim vse se bejbe ukvarjajo. Star pregovor pravi da hrdžavemu kurcu dlaka smeta.

ja, verjetno so mu začele uhajat iz pregrešnih misli med seksom, ko si jih mora potiho vrtet v glavi….

Če pa provomirate, no promovirate ))) gladke glave ali kožo? Kva zdej, kaj sedaj vam smetajo ščetine? )))))))))

New Report

Close