Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moz me ne spoštuje,obupala sem

Moz me ne spoštuje,obupala sem


A je ona kriva, če je ženo pustil dvolicnez, on jo je pustil, zdaj pa nekaj spila pravičnega. Meni je ******.[/quote]
Ona je kriva, ker je uzivala v seksu in pozornosti partnerja druge ženske, čeprav je vedela da bi bivšo ženo to motilo. Bila je neumna, če je mislila da je njena češplja nekaj posebnega in da jo bo on sedaj spoštoval. Veš avtorica svoje sreče ne moreš graditi na račun tuje nesreče. V njegovih očeh si samo ena lahka in naivna ženska. Sedaj žanješ, kar si sejala. Več pameti v prihodnjih zvezah ti želim.

Če ne moreš več, je edina pot, da greš stran od njega.Zakaj bi mučila drug drugega ? Ljubezni ni, spoštovanja očitno tudi ne – torej – svoje stvari v torbo in pojdi.Nazaj k staršem ali v najem.Ali k prijateljici za določen čas.Čas pozdravi vse rane.Očitno te njegov odnos totalno ohromi in slabo vpliva nate.Negativno.Stran pojdi.Tu nimaš več kaj .


A je ona kriva, če je ženo pustil dvolicnez, on jo je pustil, zdaj pa nekaj spila pravičnega. Meni je ******.[/quote]
Ona je kriva, ker je uzivala v seksu in pozornosti partnerja druge ženske, čeprav je vedela da bi bivšo ženo to motilo. Bila je neumna, če je mislila da je njena češplja nekaj posebnega in da jo bo on sedaj spoštoval. Veš avtorica svoje sreče ne moreš graditi na račun tuje nesreče. V njegovih očeh si samo ena lahka in naivna ženska. Sedaj žanješ, kar si sejala. Več pameti v prihodnjih zvezah ti želim.[/quote]
Umiri konje! Saj ni potrdila tega.


A je ona kriva, če je ženo pustil dvolicnez, on jo je pustil, zdaj pa nekaj spila pravičnega. Meni je ******.[/quote]
Ona je kriva, ker je uzivala v seksu in pozornosti partnerja druge ženske, čeprav je vedela da bi bivšo ženo to motilo. Bila je neumna, če je mislila da je njena češplja nekaj posebnega in da jo bo on sedaj spoštoval. Veš avtorica svoje sreče ne moreš graditi na račun tuje nesreče. V njegovih očeh si samo ena lahka in naivna ženska. Sedaj žanješ, kar si sejala. Več pameti v prihodnjih zvezah ti želim.[/quote]

Napisala si tako občuteno, kot bi bila ti tista prevarana žena?


Ona je kriva, ker je uzivala v seksu in pozornosti partnerja druge ženske, čeprav je vedela da bi bivšo ženo to motilo. Bila je neumna, če je mislila da je njena češplja nekaj posebnega in da jo bo on sedaj spoštoval. Veš avtorica svoje sreče ne moreš graditi na račun tuje nesreče. V njegovih očeh si samo ena lahka in naivna ženska. Sedaj žanješ, kar si sejala. Več pameti v prihodnjih zvezah ti želim.[/quote]
Umiri konje! Saj ni potrdila tega.[/quote]
A držala sta se za roke?


Ona je kriva, ker je uzivala v seksu in pozornosti partnerja druge ženske, čeprav je vedela da bi bivšo ženo to motilo. Bila je neumna, če je mislila da je njena češplja nekaj posebnega in da jo bo on sedaj spoštoval. Veš avtorica svoje sreče ne moreš graditi na račun tuje nesreče. V njegovih očeh si samo ena lahka in naivna ženska. Sedaj žanješ, kar si sejala. Več pameti v prihodnjih zvezah ti želim.[/quote]

Napisala si tako občuteno, kot bi bila ti tista prevarana žena?[/quote]
Ne imam testise v resničnem življenju. Mogoče pa si ti tista, ki se štuli v tuje zveze, ker te tamala žulji in se ne moreš brzdati? Naj te bo kar sram. Priznam me je zaneslo in se avtorici opravičujem za nepremišljen post. Ostali posti so me sugestivno zavedli, čeprav si tega ne bi smel dovoliti. Naj nam avtorica pove še nekaj več. Kakšno pa je tvoje videnje teoretične situacije Mandroljine Danes neprijavljena? Bom še enkrat prebral celotno temo. Sem se ukvarjal z nespoštljivim Schwarzkopfom, ki žali svojo ženo in bi denar metal za prostitutke.

Napisala si tako občuteno, kot bi bila ti tista prevarana žena?[/quote]
Ne imam testise v resničnem življenju. Mogoče pa si ti tista, ki se štuli v tuje zveze, ker te tamala žulji in se ne moreš brzdati? Naj te bo kar sram. Priznam me je zaneslo in se avtorici opravičujem za nepremišljen post. Ostali posti so me sugestivno zavedli, čeprav si tega ne bi smel dovoliti. Naj nam avtorica pove še nekaj več. Kakšno pa je tvoje videnje teoretične situacije Mandroljine Danes neprijavljena? Bom še enkrat prebral celotno temo. Sem se ukvarjal z nespoštljivim Schwarzkopfom, ki žali svojo ženo in bi denar metal za prostitutke.[/quote]
Je pa res sumljivo zakaj je navlekla gnev otrok on pa jih mora klicati klical na skrivaj, sama pa nista poročena? Deluje, da gre za neko zelo svežo situacijo, ki očitno ni bila nedolžna.


Ne imam testise v resničnem življenju. Mogoče pa si ti tista, ki se štuli v tuje zveze, ker te tamala žulji in se ne moreš brzdati? Naj te bo kar sram. Priznam me je zaneslo in se avtorici opravičujem za nepremišljen post. Ostali posti so me sugestivno zavedli, čeprav si tega ne bi smel dovoliti. Naj nam avtorica pove še nekaj več. Kakšno pa je tvoje videnje teoretične situacije Mandroljine Danes neprijavljena? Bom še enkrat prebral celotno temo. Sem se ukvarjal z nespoštljivim Schwarzkopfom, ki žali svojo ženo in bi denar metal za prostitutke.[/quote]
Je pa res sumljivo zakaj je navlekla gnev otrok on pa jih mora klicati klical na skrivaj, sama pa nista poročena? Deluje, da gre za neko zelo svežo situacijo, ki očitno ni bila nedolžna.[/quote]
Zdej Me pa res firbec matra in mi ne da miru. Daj avtorica daj nas informiraj. Da ni bil to kakšen novoletni svingic? In on je njej obljubil, da zna ločiti seks od ljubezni? Prosim te daj napiši, da se to res ni zgodilo. Pa res mislim napisati zadnji post na forumu, pa me že spet primamite. Bo izpadlo, da se ne znam brzdat. Samo če je bilo to vajino darilo otrokom. Potem pa ne vem kaj naj rečem. Ampak razne vragulije so danes možne. Zato pa pravim, da je treba postavit meje in ne brezglavo uletavat v zveze. In to feministka in podobne podpirajo. Scuvanje zensk, da izkoriščajo moške. Potem pa najebe se nedolzna žena in otroci. Malo razmislite preden začnete v teme uletavat s seksisticnimi komentarji in polnit glave mladostnikom (se posebej mladim frajlam). Pa podpiranje najstniškega seksa in romanse. Ja najstniki niso še dovolj zreli, so pa njihova čustva in pričakovanja še kako resnična. Potem pa trpi šola in hobiji. Če ženska želi biti samostojna potem naj konca solanje in si najde zaposlitev. To je splošno znano. Tista 18 letna najstnica v posesivnem fantu pa bi rada presaltala iz zavetja staršev v skrbništvo novega fanta. Zato ji tudi diši fant, ki je če se ne motim 5 let starejši. Samo on je ni zaplodil in ni njen oce, zato ni dolžan skrbeti zanjo. Ona pa ga kot neka sponzorusa že šest mesecev preganja, ker noce izpustiti dobre prilike. Sama pa se ne bi pretegnila in bi se družila tudi z moškimi. Ja dokler hoče da jo on financira, potem mora tudi okoli njega igrat uzicko kolo. Ko se pa navelica pa bi rada pobegnila in naj jo drugi rešujejo. Ja kdo bo pa plačal račun, ki ga je naredila? Potem ji bo pa cudno, ko jo bo stresel iz gat. Potem se bodo zakompleksane babe izživljale nad njim. Ampak on jo je jasno opozoril, da nič ne bo zastonj. Stene naj gre še mal sisat mleko svojim starsem, ker mladostniki, ki se vozijo naokoli s tujim denarjem po Evropi niso popolnoma nič samostojni. Veliko se lahko tudi iz prijateljstev naučite. Zato je treba osebo prej spoznati in upoštevati pogoje in pričakovanja. Eno leto pa pol. Potem pa se seksajte in predajte do mile volje. In tisto, kar je vaše in zakaj ste se borili ne izpustite lahko iz rok. Potem pa otrok, da mu ne bo treba poslušati vašega trobentanja in presustvovanja. Oni vse vidijo, razumejo in si zapomnijo. Še niso v duši zakompleksani in sprogramirani z vašimi nezdravimi vzorci. Vaši otroci so vaše ogledalo. Tukaj vam je vaše brezplačno zakonsko svetovanje, je zastonj in anonimno. Jokica, mlakonja schwarzkopf, zamašena čakra, mandroljina, xxxxxxx nimfo bimbo in podobni zdaj pa citirajte in izpostavite moje nesmisle, če lahko. Ste polni kompleksov in vam vaš ego ne dovoli, da sami priznavate svoje napake. Zdravite svoje komplekse z laznim ponosom in lažno identiteto. To počnete na škodo drugih s svojim svetovanjem. Zato tudi potrebujete masovno družbo in lažne prijatelje, s katerim se lahko greste opravljanje in kazanje s prstom na poštene ljudi. Ker oni ne delajo istih napak kot vi, ker imajo lahko lepši konec. Tega vi ne prenesete, ker ste polni ogorcenosti in zlobe. Jaz sem vse videl že kot otrok in se učil predvsem na tujih napakah, nisem neumen da jih ponavljam. Koliko ste pa vi ostali stari, da ste tako nezreli? Sem v zgodnjih dvajsetih. Yo baje si ti dost stara koka. Tak je pa kupus, ker pišem na telefonu. Zdej pa zdravo. Mogoče sem prej pisal na manj razumljiv način. Tukaj pa pišem bolj domesticno. Pameten in iskren do sebe bo podpisal. Nepošteni zlobneži, ki spuščajo poštenim ljudem ceno, da bi jo sebi dvignili pa ne.


Je pa res sumljivo zakaj je navlekla gnev otrok on pa jih mora klicati klical na skrivaj, sama pa nista poročena? Deluje, da gre za neko zelo svežo situacijo, ki očitno ni bila nedolžna.[/quote]
Zdej Me pa res firbec matra in mi ne da miru. Daj avtorica daj nas informiraj. Da ni bil to kakšen novoletni svingic? In on je njej obljubil, da zna ločiti seks od ljubezni? Prosim te daj napiši, da se to res ni zgodilo. Pa res mislim napisati zadnji post na forumu, pa me že spet primamite. Bo izpadlo, da se ne znam brzdat. Samo če je bilo to vajino darilo otrokom. Potem pa ne vem kaj naj rečem. Ampak razne vragulije so danes možne. Zato pa pravim, da je treba postavit meje in ne brezglavo uletavat v zveze. In to feministka in podobne podpirajo. Scuvanje zensk, da izkoriščajo moške. Potem pa najebe se nedolzna žena in otroci. Malo razmislite preden začnete v teme uletavat s seksisticnimi komentarji in polnit glave mladostnikom (se posebej mladim frajlam). Pa podpiranje najstniškega seksa in romanse. Ja najstniki niso še dovolj zreli, so pa njihova čustva in pričakovanja še kako resnična. Potem pa trpi šola in hobiji. Če ženska želi biti samostojna potem naj konca solanje in si najde zaposlitev. To je splošno znano. Tista 18 letna najstnica v posesivnem fantu pa bi rada presaltala iz zavetja staršev v skrbništvo novega fanta. Zato ji tudi diši fant, ki je če se ne motim 5 let starejši. Samo on je ni zaplodil in ni njen oce, zato ni dolžan skrbeti zanjo. Ona pa ga kot neka sponzorusa že šest mesecev preganja, ker noce izpustiti dobre prilike. Sama pa se ne bi pretegnila in bi se družila tudi z moškimi. Ja dokler hoče da jo on financira, potem mora tudi okoli njega igrat uzicko kolo. Ko se pa navelica pa bi rada pobegnila in naj jo drugi rešujejo. Ja kdo bo pa plačal račun, ki ga je naredila? Potem ji bo pa cudno, ko jo bo stresel iz gat. Potem se bodo zakompleksane babe izživljale nad njim. Ampak on jo je jasno opozoril, da nič ne bo zastonj. Stene naj gre še mal sisat mleko svojim starsem, ker mladostniki, ki se vozijo naokoli s tujim denarjem po Evropi niso popolnoma nič samostojni. Veliko se lahko tudi iz prijateljstev naučite. Zato je treba osebo prej spoznati in upoštevati pogoje in pričakovanja. Eno leto pa pol. Potem pa se seksajte in predajte do mile volje. In tisto, kar je vaše in zakaj ste se borili ne izpustite lahko iz rok. Potem pa otrok, da mu ne bo treba poslušati vašega trobentanja in presustvovanja. Oni vse vidijo, razumejo in si zapomnijo. Še niso v duši zakompleksani in sprogramirani z vašimi nezdravimi vzorci. Vaši otroci so vaše ogledalo. Tukaj vam je vaše brezplačno zakonsko svetovanje, je zastonj in anonimno. Jokica, mlakonja schwarzkopf, zamašena čakra, mandroljina, xxxxxxx nimfo bimbo in podobni zdaj pa citirajte in izpostavite moje nesmisle, če lahko. Ste polni kompleksov in vam vaš ego ne dovoli, da sami priznavate svoje napake. Zdravite svoje komplekse z laznim ponosom in lažno identiteto. To počnete na škodo drugih s svojim svetovanjem. Zato tudi potrebujete masovno družbo in lažne prijatelje, s katerim se lahko greste opravljanje in kazanje s prstom na poštene ljudi. Ker oni ne delajo istih napak kot vi, ker imajo lahko lepši konec. Tega vi ne prenesete, ker ste polni ogorcenosti in zlobe. Jaz sem vse videl že kot otrok in se učil predvsem na tujih napakah, nisem neumen da jih ponavljam. Koliko ste pa vi ostali stari, da ste tako nezreli? Sem v zgodnjih dvajsetih. Yo baje si ti dost stara koka. Tak je pa kupus, ker pišem na telefonu. Zdej pa zdravo. Mogoče sem prej pisal na manj razumljiv način. Tukaj pa pišem bolj domesticno. Pameten in iskren do sebe bo podpisal. Nepošteni zlobneži, ki spuščajo poštenim ljudem ceno, da bi jo sebi dvignili pa ne.[/quote]

Popolnoma enako mnenje. Bravo.

so običajno značilne za razmerja, kjer je moški veliko starejši od nove partnerke 15+ in/ali je starejši mož narcisoidno naravnan in mu ustrezajo razni čustveni viharji med njim in njegovimi otroci oz. med mlajšo ženo in njegovimi otroci in/ali je moški avtoritativen kar izhaja iz njegovega položaja v družbi/službi/materialnega statusa. Takšni odnosi delujejo destruktivno na mlajšo partnerko kot tudi moževe otroke, ki jim razne skrivalnice, labilnost in boj za očetovo naklonjenost prav tako povzroča težave in imajo posledično lahko tudi težave v odnosih z drugimi ljudmi, razvijejo odvisnosti in ne morejo razviti svojih potencialov.

V kolikor ste žrtve vsi vpleteni (partnerka in otroci) bi morali imeti skupni cilj spremeniti svoje odnose, se znebiti ljubosumnosti, užaljenosti in boja za moževo/očetovo naklonjenost. Potrebna je takojšnja akcija, sproščen pogovor kjer se najprej definira in ugotovi težave in sklene kako naprej, si priznate svoja čustva in se rešite neobremenjenosti.


Je pa res sumljivo zakaj je navlekla gnev otrok on pa jih mora klicati klical na skrivaj, sama pa nista poročena? Deluje, da gre za neko zelo svežo situacijo, ki očitno ni bila nedolžna.[/quote]
Zdej Me pa res firbec matra in mi ne da miru. Daj avtorica daj nas informiraj. Da ni bil to kakšen novoletni svingic? In on je njej obljubil, da zna ločiti seks od ljubezni? Prosim te daj napiši, da se to res ni zgodilo. Pa res mislim napisati zadnji post na forumu, pa me že spet primamite. Bo izpadlo, da se ne znam brzdat. Samo če je bilo to vajino darilo otrokom. Potem pa ne vem kaj naj rečem. Ampak razne vragulije so danes možne. Zato pa pravim, da je treba postavit meje in ne brezglavo uletavat v zveze. In to feministka in podobne podpirajo. Scuvanje zensk, da izkoriščajo moške. Potem pa najebe se nedolzna žena in otroci. Malo razmislite preden začnete v teme uletavat s seksisticnimi komentarji in polnit glave mladostnikom (se posebej mladim frajlam). Pa podpiranje najstniškega seksa in romanse. Ja najstniki niso še dovolj zreli, so pa njihova čustva in pričakovanja še kako resnična. Potem pa trpi šola in hobiji. Če ženska želi biti samostojna potem naj konca solanje in si najde zaposlitev. To je splošno znano. Tista 18 letna najstnica v posesivnem fantu pa bi rada presaltala iz zavetja staršev v skrbništvo novega fanta. Zato ji tudi diši fant, ki je če se ne motim 5 let starejši. Samo on je ni zaplodil in ni njen oce, zato ni dolžan skrbeti zanjo. Ona pa ga kot neka sponzorusa že šest mesecev preganja, ker noce izpustiti dobre prilike. Sama pa se ne bi pretegnila in bi se družila tudi z moškimi. Ja dokler hoče da jo on financira, potem mora tudi okoli njega igrat uzicko kolo. Ko se pa navelica pa bi rada pobegnila in naj jo drugi rešujejo. Ja kdo bo pa plačal račun, ki ga je naredila? Potem ji bo pa cudno, ko jo bo stresel iz gat. Potem se bodo zakompleksane babe izživljale nad njim. Ampak on jo je jasno opozoril, da nič ne bo zastonj. Stene naj gre še mal sisat mleko svojim starsem, ker mladostniki, ki se vozijo naokoli s tujim denarjem po Evropi niso popolnoma nič samostojni. Veliko se lahko tudi iz prijateljstev naučite. Zato je treba osebo prej spoznati in upoštevati pogoje in pričakovanja. Eno leto pa pol. Potem pa se seksajte in predajte do mile volje. In tisto, kar je vaše in zakaj ste se borili ne izpustite lahko iz rok. Potem pa otrok, da mu ne bo treba poslušati vašega trobentanja in presustvovanja. Oni vse vidijo, razumejo in si zapomnijo. Še niso v duši zakompleksani in sprogramirani z vašimi nezdravimi vzorci. Vaši otroci so vaše ogledalo. Tukaj vam je vaše brezplačno zakonsko svetovanje, je zastonj in anonimno. Jokica, mlakonja schwarzkopf, zamašena čakra, mandroljina, xxxxxxx nimfo bimbo in podobni zdaj pa citirajte in izpostavite moje nesmisle, če lahko. Ste polni kompleksov in vam vaš ego ne dovoli, da sami priznavate svoje napake. Zdravite svoje komplekse z laznim ponosom in lažno identiteto. To počnete na škodo drugih s svojim svetovanjem. Zato tudi potrebujete masovno družbo in lažne prijatelje, s katerim se lahko greste opravljanje in kazanje s prstom na poštene ljudi. Ker oni ne delajo istih napak kot vi, ker imajo lahko lepši konec. Tega vi ne prenesete, ker ste polni ogorcenosti in zlobe. Jaz sem vse videl že kot otrok in se učil predvsem na tujih napakah, nisem neumen da jih ponavljam. Koliko ste pa vi ostali stari, da ste tako nezreli? Sem v zgodnjih dvajsetih. Yo baje si ti dost stara koka. Tak je pa kupus, ker pišem na telefonu. Zdej pa zdravo. Mogoče sem prej pisal na manj razumljiv način. Tukaj pa pišem bolj domesticno. Pameten in iskren do sebe bo podpisal. Nepošteni zlobneži, ki spuščajo poštenim ljudem ceno, da bi jo sebi dvignili pa ne.[/quote]

Se vidi, ja.
Ker je vse skupaj kr neki nametano.Brez repa in brez glave.Cvek.

Nimam se kam selit,ker on zivi pri meni..in nisem nobena priležnica…niti me niti malo financno ne podpira…

Z otroci sem se velikooo ukvarjala prva leta..nato pa sva se porocila in je prislo do velike zamere…

Spoštovanje si je potrebno zaslužiti in če je kdo deležen psihičnega ali fizičnega nasilja, bi naj bil sam za to kriv- takšne nebuloze mi gredo na bruhanje. Ni kriva žrtvev,ampak nasilnež!!!Težko je spremeniti človeka,ki se ne želi spremeniti. Tukaj je samo rešitev, da greš vstran od takšnega nasilneža.
Če si mu na začetku zveze dala jasno vedet, kaj te moti, pa še vedno to ponavlja potem ni rešitve. Če pa še mu nisi povedala, pa daj čimprej in boš videla kakšna bo reakcija, da ukrepaš naprej.
Ne razumem žensk, ki trpijo 10,20 let neko nasilje in vse to držijo v sebi, potem pa izbruhnejo, partnerju pa se sploh ne sanja s čim jih je prizadel.
Če je ločen, verjetno ravno tukaj tiči vzrok, da je bivši presedlo njegovo nezrelo obnašanje.

Ljubezen premaga vse težave. Potrpite, imejte ga iskreno radi, gotovo vas bo začel spoštovati.


Že drugič danes si me nasmejala. 🙂

[/quote]
Že drugič danes si me nasmejala. :)[/quote

Potem pa sem za pikico pripomogla k vašemu zdravju. Me veseli. 🙂


Ko boš dojela pravi pomen stavka, morda ne boš več samska.


Ko boš dojela pravi pomen stavka, morda ne boš več samska.[/quote]

Če je tako, ga trenutno še ne želim razumeti.

A mi lahko pomagate enako to doživljam tudi jaz..mož ko ima otroka pri sebi me popolnoma zanicuje otrok je star 7 let.. vendar partner noce spati z menoj takrat spi z njemu..priznam da me to moti..pocutim se dobra samo ko je partner sam..vedno me ponižuje tudi ko ni otroka..prislo je že do nasilja..najhuje mi je ker ucasih imam občutek da sem tud jst kriva usega..nocem biti zlobna ampak nocem biti 5 kolo..


Verjetno gre za Narcistično Osebnostno Motnjo ali kaj v tem smislu.
Nisi kriva ti, takšen je bil vzgojen.
Išči podforum za NOM/MOM.

Če je tako, ga trenutno še ne želim razumeti.
[/quote]
Bravo Monica!!!

New Report

Close