Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me razočaral

Mož me razočaral

Po neki mesecih ot poroke razmišljam ot ločitvi. Za veliko noč mož šel sam obiskat brata z ženo in otrokami. Do 1 zjutri dajali slike na facebook in instagram kako lepo njim. Prišel tako pozno da jaz sem spala. Nasledni dan itak sem jokala, on pa mi začel razlagati da ljudi ne sprejemajo razlike v starosti. Sej veš kako to, folku čudno da u nas 30+ let razlike. Očitno neki moglo zgoditi na tistem pogrebu ka ot takrat stalno ponavlja da u nas velika razlika u starosti.

Jaz moža ljubim in vseeno koliko u nas let. Me zelo boli da on toliko ot tega razmišlja.

Tako to je, je prišel k pameti, ko je ugotovil, da nimaš nič, da ne znaš nič, da ga samo loviš z otrokom in pričakuješ, da te vzdržuje in plačuje tvoja zapravljanja in afnanja.

Odgovor na objavo uporabnika
tako to je, 12.04.2023 ob 14:32

Tako to je, je prišel k pameti, ko je ugotovil, da nimaš nič, da ne znaš nič, da ga samo loviš z otrokom in pričakuješ, da te vzdržuje in plačuje tvoja zapravljanja in afnanja.

To, da jo kar doma pušča, res ni za nikamor. Pa saj si jo je sam izbral, a ga je kdo s pištolo v to prisilil?

pa kak vsakič padete na njene glupe provokacije?

zabriši ga prej kot on tebe

Vejo kako ste slovanke vdane svojim starejsim gospodom. Neodvisne enako stare It ali Slovenke jih niso pripravljene obcudovati, jim slediti, podpirati, stati ob strani. Tega fenomena ta Z kultura ne razume in nima izkusnje. Na vse ne mores vplivati. Ignoriraj slabo, koncentriraj se na dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Oni ne, 12.04.2023 ob 14:48

Vejo kako ste slovanke vdane svojim starejsim gospodom. Neodvisne enako stare It ali Slovenke jih niso pripravljene obcudovati, jim slediti, podpirati, stati ob strani. Tega fenomena ta Z kultura ne razume in nima izkusnje. Na vse ne mores vplivati. Ignoriraj slabo, koncentriraj se na dobro.

Ja pa res, Ukrajinke so za pohvalit

Zdej neki moraš razumeti, ta razlika je res res velika. Ljudje razlike, ki so večje od 10 let zelo težko sprejemamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Dashenkaa, 12.04.2023 ob 14:29

Po neki mesecih ot poroke razmišljam ot ločitvi. Za veliko noč mož šel sam obiskat brata z ženo in otrokami. Do 1 zjutri dajali slike na facebook in instagram kako lepo njim. Prišel tako pozno da jaz sem spala. Nasledni dan itak sem jokala, on pa mi začel razlagati da ljudi ne sprejemajo razlike v starosti. Sej veš kako to, folku čudno da u nas 30+ let razlike. Očitno neki moglo zgoditi na tistem pogrebu ka ot takrat stalno ponavlja da u nas velika razlika u starosti.

Jaz moža ljubim in vseeno koliko u nas let. Me zelo boli da on toliko ot tega razmišlja.

Ti moža ljubiš?🤣🤣🤣🤣🤣 Njegovo denarnico, ne pa njega!

Odgovor na objavo uporabnika
A bejž no, 12.04.2023 ob 16:14

Ti moža ljubiš?🤣🤣🤣🤣🤣 Njegovo denarnico, ne pa njega!

In kako ti veš kaj in kako je med njima?

Ločitev in delo v recepcijo. Če dobiš. Drugače pa vedno v štacunah na blagajnah iščejo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
ni panike, 12.04.2023 ob 16:45

Ločitev in delo v recepcijo. Če dobiš. Drugače pa vedno v štacunah na blagajnah iščejo 🙂

aaam studiram. 😌 Tako da na recepciji mi ne bo več nujno delati. 😉 Lahko pa ti greš v kako komunistično trgovino, verjetno na recepciji itak te bi ne vzeli.

Dashenkaa, kaj pa študiraš?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1434, 12.04.2023 ob 16:15

In kako ti veš kaj in kako je med njima?

Saj smo celo zgodbo brali tu gor.

 

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 12.04.2023 ob 18:05

Dashenkaa, kaj pa študiraš?

angleščina + ang. literatura in ruščina + rus. literatura

Koliko je njegova starost in koliko tvoja? Sta že dolgo skupaj? Imata kaj otrok, koliko starih?

Moja izkušnja z 10 let starejšim je ok, a občuti se pogosto, da sva razlicni generaciji.

Odgovor na objavo uporabnika
Razlika, 12.04.2023 ob 18:29

Koliko je njegova starost in koliko tvoja? Sta že dolgo skupaj? Imata kaj otrok, koliko starih?

Moja izkušnja z 10 let starejšim je ok, a občuti se pogosto, da sva razlicni generaciji.

jaz neki čerez 20, on 30+ let starejši. Pervoga otroka čakamo zdaj.

Odgovor na objavo uporabnika
ja, le kako, 12.04.2023 ob 18:11

Saj smo celo zgodbo brali tu gor.

 

Ampak nikjer ni rekla, da je samo zaradi denarja z njim, ne pa škodi denar

Si iz Rusije,torej se te je usmilil in te poročil zaradi državljanstva,ki si ga zdaj pridobila. Lahko si tiho ali pa se ga zdaj losaš. Edino,če nimaš kam it…boš pač tiho in stisnila zobe,druge ni.

Se nedolgo nazaj si se samo hvalila in metala naprej kako si dama… Evo, te je pogruntal, da si samo potrosna roba, nič koristna in se zabita povrhu. Dobro se samo hvali, gniloba pač rabi pozornost.

Moja mama je bila 15 let mlajsa od deda pa jima je super šlo.

Bravo

Ja tukaj sigurno ni ljubezni iz njegove strani..ne vem no.

Če bi te ljubil ne glede na starostno razliko bi te vzel s seboj k bratu..

Kakorkoli ni pošteno do tebe..

A sexa pa lahko s teboj..nisi nič premlada.

Dasenka ti si rekla, da si že rodila in da oblačiš otroka v firmata oblekice. Tu nekdo piše namesto tega lika ali pa je vse fičfirič.

Čim prej se ločita. On se tebe sramuje in to ni dober zakon. Ne razumem pa zakaj sta se sploh poročila. Saj bi bila lahko samo prijatelja. Ali pa se je poročil, da si je rešil nastanitveni in eksistenčni problem. Skratka, po hitrem postopku se loči in ga postavi pred vrata. In prenehaj s traparijami o zaljubljenosti vanj. Če ne, pa trpi in molči. Še huje bo.

New Report

Close