Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož mi skriva, da jemlje viagro

Mož mi skriva, da jemlje viagro

Odgovor na objavo uporabnika
Lahkozivke potrebne, 11.08.2023 ob 01:38

Plehke radodajke in zato vam partner skriva stvari, pobegne ali se skurba ker ste nasilne in posesivne.

AHA, ti pa prepričana polna sebe, da tvoj sam tvoj gozdiček podira.

Pa dobr jutro za glupače na MONU spet.

Odgovor na objavo uporabnika
Lea123, 11.08.2024 ob 12:20

Odgovor na objavo uporabnika
Erektilna disfunkcija, 27.07.2023 ob 18:54

Ok. Razumem, da je za moške to, da jim ne vstane, nekaj sramotnega in jim je to zelo nerodno priznati. Ampak da tega niti svojim ženam ne zaupajo, je pa res čudno. Eden izmed takih je moj mož, ki jih šteje 55. Misli, da dobro skriva, ampak jaz nisem po župi priplavala. Vedno se gre pred seksom stuširat (v kopalnici zaužije viagro, da pravi čas prime). Spontanega seksa noče in vedno išče izgovor. Kako neočitno?? Za piko na i pa sem še v škatlici za Lekadol našla modre tablete … Hm. Od kdaj so Lekadoli modri?

Zakaj skriva, mi je jasno. Preveč ga je sram. Se pa sprašujem, ali naj mu povem, da dobro vem, s čim ima težave, ali naj enostavno počakam, da sam zbere pogum, da mi prizna, in se delam, kot da nič ne vem?

Jaz imam partnerja leto in pol.Že po parih mesecih mi je dal vedeti,da tista stvar ne deluje..( zdravila za raka)..me ni motilo.Jaz sem ga sprejela takega kot je.No po letu in pol je izrazil željo po vijagri..No naročila sem Kamagra tablete ampak žal ne delujejo kot bi si želea midva.Ne vem ali zaradi tega tudi nima želje da sva več časa skupaj..AMPAK LJUBIM GA TAKEGA KOT JE..

Vse lepo in prav, ampak zakaj pa si mu jih ti naročila? A je opravilno nesposoben? Tudi te zadeve so neke vrste psihološka kastracija. Da vse narediš namesto njega.

Žena mi skriva, da kadi 😲

New Report

Close