Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož naredil otroka študentki

Mož naredil otroka študentki

Tako sem tudi jaz začela, s šefom se zapletla, zanosila, šla sva na svoje. Še zdaj sva skupaj, pridružil se je še drugi otrok, on je od mene starejši 18 let. On je ženo pustil, mogoče bo pa on tudi šel z svojo študentko, kje piše, da bo ostal s tabo in da boš ti šetala njunega otroka?

Kaka bedarija ti pada na pamet, da jo napišeš.
Ena dvasetletnica bo zatrjevala, da je neplodna? Daj, ko si izmišljuješ, vsaj uporabi možgane.
Po kaki logiki bi 20letnica vedela, da je neplodna?


In kaj je zdaj narobe? Nič plenic, nič vrtca, nič šole, nobenega sranja v puberteti,………..!
Ajaaaaaaa, denar ti pa ne smrdi!?!?

Tako sem tudi jaz začela, s šefom se zapletla, zanosila, šla sva na svoje. Še zdaj sva skupaj, pridružil se je še drugi otrok, on je od mene starejši 18 let. On je ženo pustil, mogoče bo pa on tudi šel z svojo študentko, kje piše, da bo ostal s tabo in da boš ti šetala njunega otroka?
[/quote]

Starega deda s prtljago od prej in dva froca, ki bosta v puberteti imela dedeka za očeta!
Recept za popolno zmedo in razočaranje, začinjen z čilijem, rezultat vsi opečeni!

Zakaj dvajsetletnica ne more biti neplodna? Razložila mu je, da ima neke zapore v jajcevodih…(nisem dobro poslušala ker mi je bilo slabo).


Križana gora, ti pa ekonomija???????
https://www.finance.si/182617/Po-dekriminalizaciji-se-obdavcitev-prostitucije

Branžo je treba samo primerno obdavčit, ne pa prat jebeno miljardo!
[/quote]
A tako.

Ah to postaja pa že neumno. Nekaj se trudimo pomagati, zato da je itak vedno ena in ista fora in iste provokacije oziroma provokacije istih ljudi. Veš, zapletaš se s svojim klasičnim načinom pisanja in izmikanja oziroma odgovarjanja ter načina dojemanja (oziroma provociranja) stvari. Dosadna si.

Kvota četrtkovih provokacij izpolnjena. Hvala za lep dan.

Se pravi je hotel seks.t brez vsega, da je sploh prislo do te teme, jaz nikoli nisem bila brez zascite, ker se ne gre samo za nosecnost, pa sem tudi imela porocene itd. Se z mozem kot zascito vedno uporabljava kondom. Pravi frajer je ta tvoj stari, res. Kaj pa druge bolezni, ti je vseeno ce je kaj staknil in posledicno ti.


To ni več pomembno. Zdaj rešuje situacijo.

Jaz bi se na tvojem mestu spokala s te slike ven. On za tvojim hrbtom poriva bohvedikoga, studentka ga je izigrala, zgodba kako so neplodne ni prvic predstavljena v tvoji temi, kaze pa na neodgovorno punco, ki je videla smo denarnico tvojega moza, kot v ze nestetih zgodbah, bo najkrajso verjetno potegnil se nerojeni otrok. Toliko o tvoji zgodbi, sicer pa mislim, da je izmisljena, ker tako odbito z vseh strani, to moras res ze iskati.

Bolj slabo ti gre provociranje, ampak vseeno: Angelca bi ti svetovala, da otroka lepo sprejmeš, saj je tudi ta otrok, čeprav je sad običajne ku.rbarije, božji otrok.
Ker ti finančno lagodno življenje veliko pomeni, moža nikar ne zapusti, ker se ne splača. Ker si pač stara in imaš najbrž malo bolj raztegnjeno, se je mož odločil, da bo namakal drugod, pri mlajših in ožjih. Nič zato, saj v bistvu tebe to ne moti prav dosti. Za otroka naj ta tvoj kur.birski dedec skrbi, kot se zagre, torej, naj plačuje. Lahko prosi tudi za stike, pa se boš lahko igrala babico.

Študentko pa upaj, da bo pustil pri miru. Poznam en podoben primer, dedec težek obrtnik, finance juhuhu, na koncu je vse propadlo, ker sta se z babo tožarila glede premoženja (firma sta skupaj ustvarila). Dedec je tudi eni naredil otroka, ampak je ženo pustil in šel k ta novi. Pazi, da se tudi tebi ne bo zgodilo kaj podobnega.

Možno je, da ne neplodna, ampak ena študentka pač tega ne ve. Ker pri teh letih in pri tem statusu definitivno ni planirala zanositi. In da bi hodila na preiskave zakaj ne zanosi.
Ženske zvedo za svojo neplodnost, ko se trudijo zanositi že dalj časa pa ne gre in ne gre. In takrat gredo na preiskave glede neplodnosti.
Kot ženska bi to morala vedeti, a ne?

Ti pa kar jaz povem kako je bilo, čeprav itak mislim, da je tema navadna provokacija.
Punca in ostareli dedec sta imela razmerje. On je težil, da ne bi kondoma, ker mu penis upade, če da gor kondom. Obljubljal ji je, da bo pazil. In ta pazil pogosto pripelje do nezaželenega otroka.
Punca je bila pač naivna, da je tipu, ki ima švoh erekcijo in zato noče kondoma, verjela, da bo res pazil in da se lahko nanj zanese, da ne bo zanosila.
Naivnost jo je drago stala. Težko bo skupaj spravila študij, samohranilka, otrok skoz na njenih plečih. Uboga punca.

Starega deda s prtljago od prej in dva froca, ki bosta v puberteti imela dedeka za očeta!
Recept za popolno zmedo in razočaranje, začinjen z čilijem, rezultat vsi opečeni!
[/quote]

Jaz sem 31on 49. Gledam v vrtcu in soli, sej ne ves, a je dedek ali foter. S tem da so ze mame krepko cez 40, moz pa 50. Tako da nimam obcutka, da bi moja otroka imela ravno dedka za oceta. Jaz sem pa itak med mlajsimi.

Itak je provokacija.
Le od kje bi 20-letnica vedela, da je neplodna? A se že 5 let trudi zanositi in je že bila na kup preiskavah?
Sumim, da si je zgodbo izmislil moški in ne ženska.


Seveda tudi kakšna 20-letnica bi bila lahko neplodna, kot tudi kakšen 20-letnik bi bil lahko neploden. Ampak tega je res izjemno malo, ker bi šlo za resne zdravstvene težave. Ampak kar bi mene pri mojem še bolj razjezilo bi bilo da bi on mislil da lahko ga namaka okoli samo da otroka ne naredi. Mislim halo a bolezni pa misli da lahko kar tako malo raznaša naokoli?
Če pa je imela samo malo zapore na jajcevodih je pa to pač manjša možnost za zanositev ne pa neplodnost. To bi vidva pri svojih 50+ lahko vedela.

Jaz sem 31on 49. Gledam v vrtcu in soli, sej ne ves, a je dedek ali foter. S tem da so ze mame krepko cez 40, moz pa 50. Tako da nimam obcutka, da bi moja otroka imela ravno dedka za oceta. Jaz sem pa itak med mlajsimi.
[/quote]
Oprost moji predrznosti. Ampak to je star dec zate.

Jaz sem 31on 49. Gledam v vrtcu in soli, sej ne ves, a je dedek ali foter. S tem da so ze mame krepko cez 40, moz pa 50. Tako da nimam obcutka, da bi moja otroka imela ravno dedka za oceta. Jaz sem pa itak med mlajsimi.
[/quote]

Kaka lepa družina. 49 pa vrtičkarji, kak lepo ;), pa ful bosta vesela, ker ne bodo polbratje in polsestre hodili na stike k “mladi” družini…..
Če že nimaš toliko v glavi, da bi skautala, da je on star ded, bi pa vsaj imela toliko v glavi, da ne bi dece vlačla v ta patološki odnos, ki nikamor ne vodi že v štartu!
PS
Verjetno ima keš a ne, pa boš malo preko dece, tak za tvoja stara leta a?


Oprost moji predrznosti. Ampak to je star dec zate.
[/quote]

Ok, ti si takega mnenja, jaz ne. To pa se vseeno ne pomeni, kot pises, da imata otroka dedka za oceta.
Ce moski postane pri 43 oče, se mi ni zdi, da je pa ze v rangu dedkov.

Kako nedomišljene so tvoje fantazijske teme! Tvoja opažanja, kako funkcionira svet, predvsem pa ljudje srednjih let, so precej zgrešena.

Lej, očitno so drugi prizaneslivejši in ti ne povedo: nimaš stila, štorija ima preveč lukenj, zato si neprepričljiva. Vse, kar se ti še doda, je hipotetično mešanje zraka brez efekta.

A vendar: nekdo se pa le pogovarja s tabo.

Ok, ti si takega mnenja, jaz ne. To pa se vseeno ne pomeni, kot pises, da imata otroka dedka za oceta.
Ce moski postane pri 43 oče, se mi ni zdi, da je pa ze v rangu dedkov.
[/quote]
Jaz nisem nič rekla okoli dedka. Jaz pravim samo da je star zate. Ampak če tebi ustreza meni ni ne plus ne minus.
Ti si se mlada. On pa je zate star. Samo to sem rekla.
Lahko je krasen oče. Biti dober oče ni pogojeno z leti. Tudi mladi moški niso vsi super očki.

Ok, ti si takega mnenja, jaz ne. To pa se vseeno ne pomeni, kot pises, da imata otroka dedka za oceta.
Ce moski postane pri 43 oče, se mi ni zdi, da je pa ze v rangu dedkov.
[/quote]

Starost (nad polnoletnostjo) v partnerskih odnosih ne igra nobene vloge. Vlogo igra osebnostna zrelost in mentalno zdravje. Tako po civilnih, kakor tudi po cerkvenih zakonih.

Primeri neveljavno sklenjenih zakonov/ izp,…:

-Dementna oseba ni sposobna svobodno izrazit volje.
– prosta oseba gre v zvezo zaradi lastne koristi.
– Osebnostno ne ali narobe izgrajena oseba, ne razlikuje med prostostjo in svobodo.
– psihično ali čustveno indoktrinirana oseba ni sposobna svobodno izraziti lastne volje.

In tako naprej…

Tako v primeru karlilane lahko da ni nič narobe, če oba vesta, zakaj in kako sta stopila v pz.

Zakonito, etično in moralno sprejemljva pz je zaveza dveh svobodnih duš, njuna čustva in razum pa sta njuni orodji, da to udejanjata. Vse ostalo je trgovina oz prostituiranje, razen pri bebcih.

Haha, ona smrklja kaj je pa on? On pa še naprej možek LOL Kriva sta oba. Sploh pa, če sta bila v razmerju dlje časa. Vse kar ti je pa naložil, je pa sam eno nakladanje, nič druzga. Gnoj je tud on, zame še večji, ker se pri teh letih petlja s študentko. Ma sploh ne bi nič razmišljala kaj nardit, škoda cajta, sam adijo. A mislš da se bo to končal? Ne bo se. Če ne z njo, bo pa slej kot prej druga pršla.
Debila sta oba.

Kako nedomišljene so tvoje fantazijske teme! Tvoja opažanja, kako funkcionira svet, predvsem pa ljudje srednjih let, so precej zgrešena.

Lej, očitno so drugi prizaneslivejši in ti ne povedo: nimaš stila, štorija ima preveč lukenj, zato si neprepričljiva. Vse, kar se ti še doda, je hipotetično mešanje zraka brez efekta.

A vendar: nekdo se pa le pogovarja s tabo.
[/quote]

In to si ti….hahaha.

In to si ti….hahaha. [/quote]

Ne, to je tvoja štorija. Še dobro, da se ob njej vsaj ti zabavaš.

Ne, to je tvoja štorija. Še dobro, da se ob njej vsaj ti zabavaš.
[/quote]

Ti se pogovrjaš z menoj, čeprav praviš, da je provokacija.

New Report

Close