Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož ni zadovoljen z mojimi bedri

Mož ni zadovoljen z mojimi bedri

Ne, bi rekla da ni provokacija.Ker je bil moj bivši isti.In je že dooolgo bivši.V tem času se je že tudi malo postaral in postal kar grd.Sicer je bil pa že prej grd.V jezik.

Zakaj ti je dvignilo pritisk? Imaš tudi ti debela bedra?

Ženske sprijaznite se, da so debela bedra grda.
[/quote]

Nima prav! Imam 10kg prevec on imam luknjo med bedri. Genetika.
[/quote]
Ja nič potem bo moral babo zamenjat in dobit tako z lukno.

V bistvu mu niso pomembna tvoja bedra, ampak je našel razlog za žaljenje. S tem čuti premoč nad tabo. To so psihopati. V tem uživajo. Če ne bi bila bedra, bi našel pa nepopolne joške, nos, usta, trebuh ali kaj drugega.

Kaj ste tako planile pokonci? Avtorica je najbrž moža vprašala za mnenje, kakšna je idealna postava ali pa mu je jamrala, da je predebela itd. In on ji je samo povedal svoje mnenje, namesto da bi bil tiho. A kje piše, da jo on sili telovaditi, hujšati?

Ko boš šla na operativni poseg, vprašaj kirurga, če nevrokirurgi že zamenjujejo možgane, ker ta operacija bo prava za tvojega moža. :))) En znani italijanski nevrokirurg je nekaj lapal, da bo presadil glavo, morda bi se tvoj mož pri njemu oglasil. 😉

Zakaj ti je dvignilo pritisk? Imaš tudi ti debela bedra?

Ženske sprijaznite se, da so debela bedra grda.
[/quote]

Enim so všeč… meni je smešno, ko moški mislite, da imate vsi enak okus.
Zato je žalostno, če se ženska hoče za moškega spremenit. Za tistega ENEGA, ko jih je pa toliko zunaj.

Avtorici pa tako – če tvojemu možu tvoja bedra niso všeč, pač najdi nekoga, ki so pa mu. 🙂 Jih je precej zunaj. 🙂

Naj si najde eno jahalno kobilo, ki ji je konj spizdil in ima pol metra lufta med bedri. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Naj si najde eno jahalno kobilo, ki ji je konj spizdil in ima pol metra lufta med bedri. 😉
[/quote]

Hahaha, dobra tale, čestitke! 🙂

Naj si najde eno jahalno kobilo, ki ji je konj spizdil in ima pol metra lufta med bedri. 😉
[/quote]

Hahaha, dobra tale, čestitke! 🙂
[/quote]

Pa antilope imajo tudi vitke in poskočne nogice… ,)

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Hahaha, dobra tale, čestitke! 🙂
[/quote]

Pa antilope imajo tudi vitke in poskočne nogice… ,)
[/quote]

Poskočne? Včeraj si pobegnil, ker si se tanga ustrašil….Jah, miles, saj ti ne bi zamerila, če bi mi kdaj na prste stopil, tako malenkostna pa spet nisem. 😉

Nujno pod nož 😉

poslikaj jih in daj gor, pa ocenimo, za kaj se gre….

Pa antilope imajo tudi vitke in poskočne nogice… ,)
[/quote]

Poskočne? Včeraj si pobegnil, ker si se tanga ustrašil….Jah, miles, saj ti ne bi zamerila, če bi mi kdaj na prste stopil, tako malenkostna pa spet nisem. 😉
[/quote]

Sem kar medvedast, velikokrat komu stopim na prste. Sploh tu na MON-u… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Poskočne? Včeraj si pobegnil, ker si se tanga ustrašil….Jah, miles, saj ti ne bi zamerila, če bi mi kdaj na prste stopil, tako malenkostna pa spet nisem. 😉
[/quote]

Sem kar medvedast, velikokrat komu stopim na prste. Sploh tu na MON-u… 😉
[/quote]

Jaz tudi, predvsem na kakšen žulj. 😉 Drugače si pa jaz tebe bolj predstavljam v enem drugem plesu – paso doble, mislim da tango ni zate.

Jaz imam pa zelo rad polna, zaobljena bedra. Če so mišice čvrste ni prav nič hudega, če je nekaj maščevja čez. Je prav seksi. Pa to ni provokacija!

Naženi moža, ti pridem jaz zmasirati bedra 😉

Pussy gap je SEXY. YESSSS! 😉

[img]https://www.themodernman.com/wp-content/uploads/the-pussy-gap-is-what-really-attracts-men.jpg[/img]

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Moškemu ni pomembno debelina stegen, pomembno je kolikokrat sploh vidiš stegna, ne spat oblečena, poleti nosi kratke hlače in pokaži stegna, pa večkrat daj stegna narazen.

Ljubezenske probleme ne rešiš s hujšanjem niti s operacijo.

Avtorica, ti se zapiči v neko njegovo pomanjkljivost (sigurno jo ima) in ga muči s tem, pa ti bo nehal težiti glede prostora med bedri. Predlog: izpadanje las oz. pleša, pivski trebuh, prevelika poraščenost, premajhen penis, krive noge,…


To Antilopa, oko za oko, zob za zob 😉

Zdaj pa si me razočarala antilopa, kaj je to za en nasvet: jaz tebi, ti meni? Saj ni v OŠ. Moški so pač mnogokrat boleče iskreni, tudi netaktni, bi rekli nekateri. Bog ve, v kakšnem kontekstu je besede izrekel. Ne moreš pa ga zato kar pakirati, kot je namigoval eden komentar zgoraj. Partnerstvo je trda “rabota”, žal, in življenje res ni potica. Klišejsko, ampak drži.
Avtorici pa, ne bodi tak stroga do sebe ali njega. Vsi mi grešimo ;).

Pa ne more tako delati s svojo ženo. Kje bo potem imela samozavest, da bo vzgojila samozavestne hčerke, ki se ne bodo pustile poniževati vsakemu bedaku, ki bi ga srečale.

Zdaj pa si me razočarala antilopa, kaj je to za en nasvet: jaz tebi, ti meni? Saj ni v OŠ. Moški so pač mnogokrat boleče iskreni, tudi netaktni, bi rekli nekateri. Bog ve, v kakšnem kontekstu je besede izrekel. Ne moreš pa ga zato kar pakirati, kot je namigoval eden komentar zgoraj. Partnerstvo je trda “rabota”, žal, in življenje res ni potica. Klišejsko, ampak drži.
Avtorici pa, ne bodi tak stroga do sebe ali njega. Vsi mi grešimo ;).
[/quote]

Kako pa naj ona doseže nekaj, česar nima? Tip jo maltretira. Pa naj bo ona tudi boleče iskrena. A zato, ker je ženska, ne sme biti?


To Antilopa, oko za oko, zob za zob 😉
[/quote]

Kakopak. 🙂

Zdaj pa si me razočarala antilopa, kaj je to za en nasvet: jaz tebi, ti meni? Saj ni v OŠ. Moški so pač mnogokrat boleče iskreni, tudi netaktni, bi rekli nekateri. Bog ve, v kakšnem kontekstu je besede izrekel. Ne moreš pa ga zato kar pakirati, kot je namigoval eden komentar zgoraj. Partnerstvo je trda “rabota”, žal, in življenje res ni potica. Klišejsko, ampak drži.
Avtorici pa, ne bodi tak stroga do sebe ali njega. Vsi mi grešimo ;).
[/quote]

Kako pa naj ona doseže nekaj, česar nima? Tip jo maltretira. Pa naj bo ona tudi boleče iskrena. A zato, ker je ženska, ne sme biti?
[/quote]

Seveda mora biti odkrita, je celo zaželeno, ampak ne za ceno milo za drago.

Kaj je zdaj, avtorica, se ne boš več nič oglasila in povedala, kako si se odločila?

New Report

Close