Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož po spletnih trgovinah išče spolne igrače

Mož po spletnih trgovinah išče spolne igrače

Kako sem to ugotovila? Doma smo vsi na istem wifiju. Že ko brskam po starševskem čveku, se mi prikazujejo razne lisice, biči, celo vibratorji. Jaz tega ne iščem, 8 let stara hči pa verjetno tudi ne. Torej to lahko gleda samo mož. Zakaj to išče, je zelo sumljivo. Do mene še nikoli ni pristopil s kakšno igračo. Torej ima najverjetneje ljubico. Njemu se sanja ne, da vse to vem. Besna sem kot ris. Ko pride iz službe in mi da hinavski poljub, bi ga najraje po gobcu. Če ne bi imela hčerke, bi samo šla in ga poslala v tri pisane marjetice.

Kako naj se lotim problema? Kaj bi ve storile na mojem mestu?

 

mirne živce. Preveri zgodovino brskalnika, sicer pa, mogoče ti pripravlja presenečenje?

Odgovor na objavo uporabnika
Dolcegusto, 29.01.2022 ob 14:22

mirne živce. Preveri zgodovino brskalnika, sicer pa, mogoče ti pripravlja presenečenje?

Jaz Tudi mislim, da te za Valentinovo preseneti…

Če te ne bo… je na J…

Jaz pa po spletu kupujem žensko spodnje perilo in bodyshaperje,in to tudi nosim. Pa se ženi tud sanja ne o tem.

Nič nenavadnega. Moj na spletu kupuje žensko erotično spodnje perilo. Samo ne vem še za koga.

Ženska “logika” če bi temo lahko tako rekli je zelo zanimiva zadeva. Poglejmo avtorico, takoj sumi na varanje pa je zraven 100 drugih možnih odgovorov, vsi pa vemo da se v takih primerih če nismo zmožni logičnega razmisljanja takoj odločimo za tisto stvar, ki bi jo mi prvi storili.

In pol se ženske sprašujejo zakaj jih je tako malo na vodilnih mestih, ker niso sposobne logičnega razmišljanja ali povezovanja in primerjanja dejstev.

Avtorica za tebe pa “cura zapri gobec pa nastavi rit ko kuhas kosilo da te lahko nazge, ker zakaj drugega si tako dokazala da nisi”

Od prejšnjega dne, smeh je dobrodošel. Ne vem, morda spenjač Tamaro namesto dedca al ka vem ☺🤷‍♀️☺😳🙃🤣

Ma ko bereš 😆😆😆😆🤣🙃🤣🤣🤣

Ni nujno, da te vara. Mogoče si s tabo želi popestritve. Kako vem? Ker sem jaz izta. Sem si nabavila vse živo vibratorje. Ker je moj mož, kot ti kar naprej besen ko ris, se mu to ne upam povedat. In blagor tebi. Jaz bi inela moža, da bi kaj takega skupaj preizkusila. Pol se pa pač samozadovoljujem.

mogoče pa je sistem zaznal da si zagrenjena in nepotešena, in prikazuje kaj bi koristilo 😛

fino bi bilo če bi z možem skupaj raziskovala spolnost, bi imela oba veliko od tega. sam očitno nimata takega odnosa da bi ti zaupal svoje seksualne želje, mogoče ima občutek da bi ga takoj obsojala, kar se mi zdi kar verjetno.

Odgovor na objavo uporabnika
Hjcg, 31.01.2022 ob 20:09

Ni nujno, da te vara. Mogoče si s tabo želi popestritve. Kako vem? Ker sem jaz izta. Sem si nabavila vse živo vibratorje. Ker je moj mož, kot ti kar naprej besen ko ris, se mu to ne upam povedat. In blagor tebi. Jaz bi inela moža, da bi kaj takega skupaj preizkusila. Pol se pa pač samozadovoljujem.

res velika škoda :/ jaz tudi hrepenim po tem da bi bil z žensko s katero bi lahko skupaj raziskovala vse mogoče.

Ne vem, kaj bi naredila. Nekaj velikega bi se v meni prelomilo. Če to kupuje za drugo, je grdo. Če pa kupuje zate, pa še bolj.

Mogoče sem naivna, a pri teh reklamah nikoli ne veš. Meni se prikazujejo stvari, o katerih nisem nikoli niti razmišljala, še manj jih iskala, niti podobnih zadev (kosilnice npr. in kmetijski stroji, katerim še imena ne vem).

Če se da uporabiti za dela v vrtu, super. Naj plača. Potem prevzameš paket in porabiš na bolj uporaben način. Kakšen vibrator bi znal bit dober za masažo stopal, lisice za zvezati pomidore, biče narobe obrneš kot strašilo pred kosi in škorci,..ma vse se bo ponucalo. Potem se ponosom pokažeš kako pridna si bila 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
ženska logika, 30.01.2022 ob 00:13

Ženska “logika” če bi temo lahko tako rekli je zelo zanimiva zadeva. Poglejmo avtorico, takoj sumi na varanje pa je zraven 100 drugih možnih odgovorov, vsi pa vemo da se v takih primerih če nismo zmožni logičnega razmisljanja takoj odločimo za tisto stvar, ki bi jo mi prvi storili.

In pol se ženske sprašujejo zakaj jih je tako malo na vodilnih mestih, ker niso sposobne logičnega razmišljanja ali povezovanja in primerjanja dejstev.

Avtorica za tebe pa “cura zapri gobec pa nastavi rit ko kuhas kosilo da te lahko nazge, ker zakaj drugega si tako dokazala da nisi”

Bravo

Blagor takšnim možem ki imajo takšne žene, ki bi takšne stvari želi skupaj početi z možem. Da bi jaz samo omenil moji vibrator verjetno bi se ji zmešalo. Saj nikoli ni dovolila za kakšne igre v postelji. Če že sva je to da se uleže na hrbet in 10 /15 min nabijanja in to je dovolj za njo.  In ko izgubiš voljo do vsega z njo te pa čudno gleda in obsoja. Prav res kako ste si različne.

WiFi nima veze s tem…

ampak telefon oz. naprava, s katero brskaš po internetu….pomeni, da je nekdo na tvojem telefonu iskal te stvari

New Report

Close