Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož po veliki potrebi odpre vrata od kopalnice

Mož po veliki potrebi odpre vrata od kopalnice

Mož po veliki potrebi odpre vrata od kopalnice, namesto okna, da bi se prezračilo. Pravi, da je treba šparat s kurjavo. Vonj njegovih izločkov se nato razširi po celi hiši. Še meni je zabičal, da naj ne odpiram okna, če grem na veliko potrebo. Ampak sem ga takoj ustavila. Tudi jaz sem dala polovico denarja za kurjavo, ampak v hiši pa ne bo smrdelo po iztrebkih. Mi vsaj tu da mir. Ampak mene blazno moti, da moram vohati njegovo blato. Popolnoma obseden je ratal s tem varčevanjem. Vsak čas se mi bo sfuzlalo!

Ste pa res pujsi, oziroma tvoj mož je navaden prasec!

Grdo napisano, ampak je res in mu daj to za prebrati!

Odgovor na objavo uporabnika
Dovolj imam, 31.10.2022 ob 10:42

Mož po veliki potrebi odpre vrata od kopalnice, namesto okna, da bi se prezračilo. Pravi, da je treba šparat s kurjavo. Vonj njegovih izločkov se nato razširi po celi hiši. Še meni je zabičal, da naj ne odpiram okna, če grem na veliko potrebo. Ampak sem ga takoj ustavila. Tudi jaz sem dala polovico denarja za kurjavo, ampak v hiši pa ne bo smrdelo po iztrebkih. Mi vsaj tu da mir. Ampak mene blazno moti, da moram vohati njegovo blato. Popolnoma obseden je ratal s tem varčevanjem. Vsak čas se mi bo sfuzlalo!

Nima se ti kaj sfuzlat! Moj tudi pozabi odpreti okno.Odprem ga jaz – vrata zaprem- in zadeva je rešena v dveh minutah.On še vedel ne bo, če boš tiho in ne boš stvari obešala na veliki zvon.Ne vem no, a diplomatski pa ne znate biti? A ti pa nimaš napak, ki njemu nisi všeč? A zdaj se bosta pa kregala za enih usranih vrat?Pokimaj mu in odpri okno za dve minuti.A ne znaš nič narediti po svoje?

Povej možu, če želi šparati s kurjavo v kopalnici/sekretu, naj bo ogrevanje tam zgolj takrat, ko gre pod tuš, ne da špara na 10 minutnem zračenju po tavelki potrebi. ☺ Drugače pa ja, pojdi sama odpreti okno. Brez da ga o tem obveščaš.

Ja, kot pravi ena …vrata zapret, okno odpret. Ampak, jaz bi mu tolikokrat res težila in celo pred družbo govorila o tem, jih kvazi vprašala za mnenje :):) da bi sam začel delati,kot je treba. Upam, da bi ga bilo sram.Kdo pa je dolžan vohati njegov smrad? In še ko sedi na prestolu,bi moral imeti okno odprto,da se sproti izsmradi. Pa vsaj enkrat vmes potegnit vodo.

A tega pred poroko res nisi vedela?

Nabavi razna dišavna razpršila, svečke, dišeče palčke … Pa začni to na veliko uporabljat. V kopalnici naj ves čas gori kakšna svečka ali palčke.

Zna bit, da bo raje odprl okno in zaprl vrata 🙂

tipičen dec nekulturen, raje voha po celi bajti svoj vonj, kot da bi za 5minut odpru okno.  Gravžajo se mi taki.

Naj mož serje samo ob lepem sončnem vremenu..

Imejte kompostni sikret, baje žagovina prekrije smrad in še organsko gnojilo boste imeli na zalogo!

Odgovor na objavo uporabnika
kkk169, 31.10.2022 ob 11:03

Ja, kot pravi ena …vrata zapret, okno odpret. Ampak, jaz bi mu tolikokrat res težila in celo pred družbo govorila o tem, jih kvazi vprašala za mnenje :):) da bi sam začel delati,kot je treba. Upam, da bi ga bilo sram.Kdo pa je dolžan vohati njegov smrad? In še ko sedi na prestolu,bi moral imeti okno odprto,da se sproti izsmradi. Pa vsaj enkrat vmes potegnit vodo.

A tega pred poroko res nisi vedela?

Nikoli, ampak prav nikoli, pred družbo ne bi omenjala njegovih napak Mojega vedno pred družbo zelo pohvalim, doma na 4 oči se pa pogovarjava o napakah.O njegovih in o MOJIH.

nadtlak dela svoje…

-ce je blato cloveka zelo smrdece nekaj ni ok

– zakaj sploh kurite v kopalnici, jaz kopalnice razen za tuširanje ne kurim

-kako to da v kopalnici nimate ventilatorja, tist se prizge ze pred odvajanjem , tuširanjem , da grejo vonjave, vlaga ven

– po odvajanju se odpre okno na stezaj in vrata zapre, kratkotrajno zracenje na veliko (polno odpeto okno)  je toplotno vzdrzno in priporočljivo, izguba toplote se pojavi pri oknih odprtih na kip

 

Imam odprto okno na kip 24.ur vse leto v kopalnici ,spalnici,kuhinji,kako živite brez zraka?

Jaz tudi nikoli nisem,ne bi in ne bom o mojem komurkoli razen pohvale česarkoli rekla. Jasno, da ne.

Ampak  avtorica svojemu VEDNO govori,kaj naj naredi in on VEDNO naredi,kot hoče. Pred prijaatelji ali sorodniki bi v takem primeru načela temo o tem in bi verjetno marsikdo izrekel svoje mnenje. In tudi ta pujson ga naj. Bi me zanimalo, kaj bi naložil prisotnim. Potem se ga da pa povsem nedolžno vprašat, zakaj pa on potem dela ,kakor dela. Bi si kar zaslužil lekcijo, mogoče bi pomagala. Kajti, nenavadno je, da je nekatere ljudi sram početi nekaj  res  nemarnega pred drugimi, medtem ,ko jim je vseeno, če to delajo najbližjim , čeprav jih oni prosijo, da ne. Ko jih šljivi, naj še drugim pokažejo svojo krasoto.

A pri vas v kopalnici kenjate? Pri nas to počnemo na wc 🙄

Če imate možnost, napravite še en WC, ki bo nekje zunaj. Mi smo v vrtu naredili kopalnico, ki jo uporabljamo predvsem poleti, zraven pa je tudi WC školjka.  Na veliko potrebo hodimo vsi v ta WC, kjer odpremo vrata na stežaj in se takoj prezrači. Notranji WC uporabljamo samo, ko je res grdo vreme.

Ja, tvoj mož pa je res pacek. Najboljše narediš tako, da si zamašiš nos in odpreš okno, ko tega ne bo opazil. Zaradi takih stvari se nima smisla kregati.

Lol stari desci so res tupi mene bi blo res sram

Ah, saj res ni težko biti sam …

Pa sej se v 10min ne ohladi tok da bi npr centralna zalavfala.

Sam smrad da vn.

Drugo nic.

Nobenga sparanja ni tu no

Za tvojega dedca zdravila: topel donat v kafe, pa zaklenit sekret. To bo pomagalo. Vsi v družini boste srečni.

Najbolje, da mu pripeljes svinje v bajto, bodo srale vsepovsod pa se bolj toplo bo od dreka.

Kje ste doma, da že kurite?

Mi smo na Koroškem, pa se ne kurimo, okna imamo še vedno odprta, ker je več kot dovolj toplo.

Odgovor na objavo uporabnika
dišavce, 31.10.2022 ob 11:40

Nabavi razna dišavna razpršila, svečke, dišeče palčke … Pa začni to na veliko uporabljat. V kopalnici naj ves čas gori kakšna svečka ali palčke.

Zna bit, da bo raje odprl okno in zaprl vrata 🙂

Prvi preblisk ob branju je bil fuj in tej – ampak ideja je pa dobra.

Tiste “dišave” šele smrdijo, res.

Odgovor na objavo uporabnika
Ohhh daj no, 31.10.2022 ob 10:55

Nima se ti kaj sfuzlat! Moj tudi pozabi odpreti okno.Odprem ga jaz – vrata zaprem- in zadeva je rešena v dveh minutah.On še vedel ne bo, če boš tiho in ne boš stvari obešala na veliki zvon.Ne vem no, a diplomatski pa ne znate biti? A ti pa nimaš napak, ki njemu nisi všeč? A zdaj se bosta pa kregala za enih usranih vrat?Pokimaj mu in odpri okno za dve minuti.A ne znaš nič narediti po svoje?

🤣🤣🤣 Bravo!

Tole je pa očitno kar pogost pojav pri decih.

Moj brat tako zasmradi, da je joj. Ampak okna pa ne bi odprl. K sreči vrata ne pusti odprtih. Ampak pojdi v tisto smrdljivo, če si upaš. Moraš sapo zajeti in odpreti okno.

Isto moj stric, poserje se, okno pa pusti zaprto. Potem pa pojdi noter,če si upaš. Brez plinske maske bolj težko.

Ja, drek smrdi, ampak potem odpreš okno, da drugi ne padejo dol, če morajo na WC.

Pa saj se da z malo volje vsakega navaditi na to, kaj je prav. Zakaj za njimi odpirati okna, da še oni sploh ne bi opazili? Cankarjanke uboge, take posrance imate doma pa jim dajte še riti obrisat. Če si jo oni sploh. A jim ne upate rečt…ej, dragi moj, odpri okno, ko greš ven, kaj me res nimaš nič rad?

Aja, saj res, nima vas. No, torej še naprej laufajte za njim v sekret in diskretno odpirajte okna  :):):)

New Report

Close