Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož posluša samo svojo glasbo

Mož posluša samo svojo glasbo

Kaksna pumpa?

Pravilo je zmeraj v avtu. Voznik odloča o vsem in pika! Če se ne privežeš lahko samo stoji na mestu dokler se ne privežeš. Če je kdo pijan v avtu ga lahko ven vrže… Voznik vozi in stem upravlja vozilo!¨On odloča o vsem! Tudi o radiju.

Odgovor na objavo uporabnika
Slušalka, 09.01.2021 ob 08:55

Lahko je prižgan radio ali se vrti nekaj njegovega okusa, mora pa biti postaja, ki jo določi on. Sama svojo muzko poslušam na slušalke, drugač znori in se dere, naj stišam. Njegova zvrst mora vedno igrat v avtu, drugač ni skoncentriran na vožnjo, doma pa ima svoj playlist, da ostaja miren. Zaradi različnih okusov imava občasno spore, se žaliva, vrže kaj vame ali obratno in čez noč pozabiva, zjutraj se opravičiva drug drugemu in zgladiva.
Nimamo vsi enakega okusa, kompromise z njim je težko sklepat in če ni, kot si zamisli je slabe volje in živčen. Hčero je navadil, da posluša zvrst kot on in mi tudi že zna reči, naj utišam svoje sr.
Kako imate urejeno glede glasbe drugi?

 

 

Kaj pa posluša ?

Klasike najbrž ne , predvidevam da bi ti radio 1 on pa posluša veseljaka.

kar se tiče muske ni težave, marsikaj mi gre v uho, sem pač plesna duša in res lahko poplešem na marsikaj.. drugače sem po duši rokerica, všeč pa mi je marsikaj od muske, na marsikaj se da noro dobro plesat..

ni pa okej ta odnos tega moškega do avtorice…

Tu ne gre za to, kdo kaj posluša in kateri žanr je bolj ali manj upravičen v vašem vsakdanu in kateri je bolj kul ali inteligenten in tako naprej, ampak za to, da ste vsi nevtotiki, ki neprestano zapolnjujejo praznino svojega vsakdana z organiziranim zvokom. Saj popevke in tehno sicer vsebujejo zametke Glasbe, gre pa najbolj za organiziran zvok, ki s tehno repeticijo nagovarja bolj moški svet, emocionalno popevk pa ženskega.  Isto sranje, drugo pakovanje, pardon. 

Morala bi imeti več besede kot mama in enostavno zagotoviti mir v svojem domu, vsaj večino dneva.

Mož izkorišča techno ‘glasbo’ za pakiranje s hčerko. Predvsem bi se ti sama morala dosti več ukvarjati s hčerko, kot se. Tu tiči tvoj problem. Začenjajo se zavedati svoje starševske vloge in naredi mir v domu. Kdo bo pa poskušal ta štanc kr v eno. Ti bi pa tudi lahko malo nadgradila tvoj tipično ženski popevka roki okus, saj to je mentaliteta telenovelizma, ki prav tako ‘ubija duha’, kot tehno in podobna repetitivna elektronska glasba. Daj ti začni zelo kvaliteten hous poslušat, pa klasike disko glasbe, recimo Donno Sumner, pa Madonno, pa Beyonce, pa se mi zdi, da bo to z veseljem tudi tvoja hčerka s tabo poslušala.

Kaj starega dobrega roka pa še splih niste začeli poslušat? To vas bi zagotovo povezalo 😉

Kaj pa če začneš poslušat Sidarto? To bi dkoraj moralo pritegniti tvojo hčerko, če je zdaj že tehno absolvirala.

Starši bi morali vzgajati otroke v glasbenem smislu, ampak najprej se morajo sami izobraziti in poslušati več zvrsti glasbe, ne pa obviset na eni cel lajf.

Smo predvsem spoštljivi eni do drugih in danes pri toliko rešitvah res ne kompliciramo glede glasbe. Vsi se znamo sprostiti in uživati na vsako pesem. Če nič drugo se posmejemo ko je kakšna res bedna in mal norce delamo med vožnjo, da nam prej mine. Ni pa negative in slabe volje zaradi glasbe nikoli.

Jaz, ko sva z možem komaj postala par, si poplesavam po ulici in pojem… dam dam dam dubiduva ojeje jea aaa

Pa mi reče naj neham pet tako glupo melodijo, da kdo si izmislu tako melodijo, on pa seveda Nirvana stil…

Mu povem, da res obstaja hahaha Roy Orbison… Do solz se je nasmejal.

Sva se prilagajala, ko sem bila zdoma so zvočnika doneli kot od kakega najstnika.

Meni pa tole ni normalno

 

imava občasno spore, se žaliva, vrže kaj vame ali obratno in čez noč pozabiva, zjutraj se opravičiva drug drugemu in zgladiva

 

Rešitev je, da ugasneš ropotuljo, če se ne moreta zmenit. Ali pa prešaltajta na ARS.

New Report

Close