Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož prvič položil roka name

mož prvič položil roka name

NIKOLI, RES NIKOLI, NIKOLI, NE GOVORI TUKAJ O SVOJIH TEŽKIH PROBLEMIH, TUKAJ SO PSIHOPATI, KI RAZUMEVANJA NIMAJO. Upoštevaj samo nasvet glede zakona o preprečevanju nasilja, kontaktiranju policije in CSD, ko se gre za nasilne momente. NIKOLI, RES NIKOLI VEČ, NAJ NIHČE NE PIŠE O SVOJIH TEŽAVAH TU. TU SO VEČINOMA SATANISTI.

Saj ima tudi ona pravico napisat, da se spomni, mar ne? In celo prav je da napiše, a resnica se ne sme pisat in prostaško zmerjaš? Ti bi si jemala pravico omejevat pisanje le na to kar paše babji žlehnobi in puhloglavosti?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

mož je namlatil ženo, ker je pokazala nezadovoljstvo z njegovim očetom in bratom.
ni opravičila. če je zafrustriran zaradi svoje situacije, se ne rabi znašat nad šibkejšim.[/quote]

Ma ne bluzi, točno se ve kako to v takih familjah funkcionira, če bi gledal človek od blizu bi rekel norišnica in morda je ta avtorica s strupeni jezikom še najhujša, ker ima “zahtevno službo”.

Poznam primer tu, velika kmetija, se je medicinska sestra poročila z njim in obdržala službo. Je točno vedela kaj sprejema. Pride iz nočne gre na traktor. Torej je to sama sprejela in zanjo že ima smisel, za marsikoga tak način življenja in ubijanje na obroke ne bi imelo nobenega smisla.[/quote]

klasičen izgovor nasilneža

ni kriv tisti ki tepe, kje pa

vedno je kriva ženska, kaj pa ima za sikat.
je točno vedela, kaj se od nje pričakuje. nima se kaj pritoževat. ima, da je tiho. sama je kriva, da jih je dobila.


Verjemi, da se ni šlo za vrata. Vrata so le vrh ledene gore.
Moški je razcepljen med ženo in svojo familijo in pod enim in drugim pritiskom. Zato je potrebno reševati vzrok in to niso zaloputnjena vrata.[/quote]

mož je namlatil ženo, ker je pokazala nezadovoljstvo z njegovim očetom in bratom.
ni opravičila. če je zafrustriran zaradi svoje situacije, se ne rabi znašat nad šibkejšim.[/quote]
Blablabla, Blablabla in še enkrat Blablabla…..
Ona igra ubogo žrtev, se znaša nad njim, izsiljuje, se znaša nad vrati…..A to vse je opravičljivo, ker je ona pač uboga žrtev.
Toleranca do nje in njenega nasilnega obnašanja, je za norce in ostale žrtve, očitno dovoljena.

mož je namlatil ženo, ker je pokazala nezadovoljstvo z njegovim očetom in bratom.
ni opravičila. če je zafrustriran zaradi svoje situacije, se ne rabi znašat nad šibkejšim.[/quote]
Blablabla, Blablabla in še enkrat Blablabla…..
Ona igra ubogo žrtev, se znaša nad njim, izsiljuje, se znaša nad vrati..…A to vse je opravičljivo, ker je ona pač uboga žrtev.
Toleranca do nje in njenega nasilnega obnašanja, je za norce in ostale žrtve, očitno dovoljena.[/quote]

dajmo eno peticijo za zaščito ubogih nezaščitenih vrat.

Pametna ženska se ponavadi ne sprašuje, če je batine dobila zasluženo.

Ma ne bluzi, točno se ve kako to v takih familjah funkcionira, če bi gledal človek od blizu bi rekel norišnica in morda je ta avtorica s strupeni jezikom še najhujša, ker ima “zahtevno službo”.

Poznam primer tu, velika kmetija, se je medicinska sestra poročila z njim in obdržala službo. Je točno vedela kaj sprejema. Pride iz nočne gre na traktor. Torej je to sama sprejela in zanjo že ima smisel, za marsikoga tak način življenja in ubijanje na obroke ne bi imelo nobenega smisla.[/quote]

klasičen izgovor nasilneža

ni kriv tisti ki tepe, kje pa

vedno je kriva ženska, kaj pa ima za sikat.
je točno vedela, kaj se od nje pričakuje. nima se kaj pritoževat. ima, da je tiho. sama je kriva, da jih je dobila.[/quote]

Tako se pač klasično sprenevea popolna puhloglava babja žlehnoba, v reali se pa ve da tisti šibkejši jezik (na katerega šibkost se namerno i zavestno sklicujete) naredi bistveno več škode od klofute in gre za bistveno hujše nasilje od klofute.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Misliš da to, da je stalno živčna, da probleme v službi nosi domov, da ni hotela delat, ko je bilo potrebno in ko so drugi delali, da loputa z vrati ni nič doprineslo k temu ?

Pa kaj hudiča so ji vrata kriva, da se znaša nad njimi?

Loputanje z vrati je sila nezrelo vedenje. Ker imam ničelno toleranco do fizičnega obračunavanja, bi vsekakor nekaj naredila za sebe, da se “obračunavanje” ne bi ponovilo, ponavljalo. Kako in kaj narediti, je dosti odvisno od danih okoliščin. Najslabše se je delati, da ni bilo nič, čim prej se z možem pogovorita o tem, kaj je narobe in kaj je v redu. Še bolj pa o tem, zakaj vi ne morete funkcionirati kot družina zase, moževo bližnje sorodstvo niso ljudje s katerimi se je poročil in ustvaril družino, izbral si je vas in če tega ne šteka ter hkrati dovoli, da vsak bližnji lahko nanj vpliva, se bojim da ne bo bolje.

Popustile tablete?

Veš tud mene je moj dragi udaru. Počakala sem ,da se zadeva umiri. Pa sva se v miru pogovorila,se mi jo opravičil in tega se do danes ni ponovili ,včasih je res praveč pritiska .Po eni strani ga razumem verjetno je komaj čakal ,da priodeš domov ,da bo lahko naredil ,to kar so mu naročili. Vprašaj se če si na stanovanju ali plačuješ najemninio in kako misliš živeti pod isto streho s njegovo familjio. Na koncu naj dodam samo to da sta tu pomembna vidva. Zavedat pa se moraš ,da nihče na kmetiji vaju ne bo prenašal ,če ne bosta dala nič od sebe .Ali mož hodi v službo ,Ali se preživlja na kmetiji in mu delo pomeni tudi plačilo položnic. Če vama je cilj da se nekoč nekam preselita ti svtujem ,da malo potrpiš. V primeru ,da bosta ostala se zavedaj ,da nikoli ne boste imeli miru,nikoli. Pa še en nasvet prepičaj se ,da ne bo ON odšel na CSD in te prijavil (izmišljeno zgodbo) ker si užalila njegov ego .
Pogovorita se in ne bodi naivna.

Ne vem kje ti živiš, da ne razumeš? Nič se ni možno pogovorit, ker vsi funkcionirajo na enakem nivoju, miljonkrat videno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Veš tud mene je moj dragi udaru. Počakala sem ,da se zadeva umiri. Pa sva se v miru pogovorila,se mi jo opravičil in tega se do danes ni ponovili ,včasih je res praveč pritiska .Po eni strani ga razumem verjetno je komaj čakal ,da priodeš domov ,da bo lahko naredil ,to kar so mu naročili. Vprašaj se če si na stanovanju ali plačuješ najemninio in kako misliš živeti pod isto streho s njegovo familjio. Na koncu naj dodam samo to da sta tu pomembna vidva. Zavedat pa se moraš ,da nihče na kmetiji vaju ne bo prenašal ,če ne bosta dala nič od sebe .Ali mož hodi v službo ,Ali se preživlja na kmetiji in mu delo pomeni tudi plačilo položnic. Če vama je cilj da se nekoč nekam preselita ti svtujem ,da malo potrpiš. V primeru ,da bosta ostala se zavedaj ,da nikoli ne boste imeli miru,nikoli. Pa še en nasvet prepičaj se ,da ne bo ON odšel na CSD in te prijavil (izmišljeno zgodbo) ker si užalila njegov ego .
Pogovorita se in ne bodi naivna.

Med psihičnim in fizičnim nasiljem ne delam razlik – oboje je nasilje in oboje je nedopustno!

Kakšen odnos imata avtorica in njen mož, ne vemo. Kdo ve, koliko mu najeda ali ne najeda, koliko ga psihočno maltretira, ker dela na kmetiji in v delavnici? Ne vemo. Ne moremo sodit.
Edino lahko izhajamo iz tega, kar vemo in sicer, da jo je udaril in da je to nedopustno!

Jaz bi ga usekala nazaj. Šok gor ali dol, ga ni šoka, da bi me paraliziral, ker bi popolnoma podzavestno in avtomatsko udarila nazaj.
Ti avtorica, pa potrebuješ streznitev in racionalno razmišljanje, daj si prst na čelo in razmisli, kakšen je vajin odnos, razčisti sama pri sebi in to hitro, potem se pa usedi z možem in se pomenita – kaj ti vidiš kot narobe in tebi ni prav, ter kaj on vidi kot napačno in mu ni prav. Če želita dober odnos, bosta morala razčistit napake obeh!

Pa pojdi, kdo ti brani! Bojo vsaj frej loputalke z vrati. Takih se vas ne manjka.

Ne, nisi si včeraj zaslužila, zaslužila si si še ko si bila stara med 10 in 14. Takrat bi te moral oče konkretno po riti, pa danes ne bi imeli drugi ljudje težav s teboj, niti sama s sabo.

Si samo ena izmed mnogih niti toliko kultiviranih ljudi, da bi znali svoje nestrinjanje z nečim nenasilno izražati.

In najbolj bedasto je prebrat, to kar piše Svemirka, da ima ničelno toleranco do fizičnega obračunavanja, ko je pa znano, da jezik naredi neprimerljivo več škode v primerjavi s prvim.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tako se govori! Ženska naj se malo zamisli nad sabo, vsaka tista, ki jih je fasala. Z možem se je treba mirno pogovoriti, potem se ji bo opravičil in če bo imela srečo, je nikdar več ne bo počil.

Zakaj zaostrovat že tako pregreto situacijo z loputanjem?
Očitno tudi njemu že preseda vse skupaj in potem je dovolj kaplja čez rob (loputanje z vrati) in sledi nepremišljeno dejanje, ki ga verjetno ne bi bilo, če ne bi nihče loputal.

Glede na to, da živijo pod tastovo streho je cena za to, pomoč na kmetiji. Kako to uskladiti z družinskimi obveznostmi je drugo vprašanje.

Najt opravičilo za loputnje, ki je oblika nasilja, izražanje nezadovoljstva, nespoštovanje tuje lastnine…, ni lahko, še manj za fizično obračunavanje.

spet ena temica polna reklame za CSD

Želiš s tem povedati, da bi raje videla da me moj fant pretepa? Ne. Osnova slehernega odnosa je komunikacija, a sem ne prištevam udarcev, klofut, brc ipd. Če se ti nisi zmožen objektivno pogovarjati (brez vpletanja svojih čustev) še ne pomeni, da so tudi drugi ljudje takšni.

Želiš s tem povedati, da bi raje videla da me moj fant pretepa? Ne. Osnova slehernega odnosa je komunikacija, a sem ne prištevam udarcev, klofut, brc ipd. Če se ti nisi zmožen objektivno pogovarjati (brez vpletanja svojih čustev) še ne pomeni, da so tudi drugi ljudje takšni.[/quote]

Pretepanje je tu posledica, vzrok tiči drugje.
Če ona loputa z vrati težko rečeš, da je imela željo po pogovoru….

Želiš s tem povedati, da bi raje videla da me moj fant pretepa? Ne. Osnova slehernega odnosa je komunikacija, a sem ne prištevam udarcev, klofut, brc ipd. Če se ti nisi zmožen objektivno pogovarjati (brez vpletanja svojih čustev) še ne pomeni, da so tudi drugi ljudje takšni.[/quote]

Seveda ne, saj za to se poplnoma zavestno in z vso babjo hinavščino sklicujete na absolutno nesprejemljivost in se ob tem sklicujete na šibkost in ste zakonsko dosegle, da ve pa lahko izvajate nemoteno nasilje, ki je dejansko veliko hujše, z večjimi posledicami od fizičnega.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

klasičen izgovor nasilneža

ni kriv tisti ki tepe, kje pa

vedno je kriva ženska, kaj pa ima za sikat.
je točno vedela, kaj se od nje pričakuje. nima se kaj pritoževat. ima, da je tiho. sama je kriva, da jih je dobila.[/quote]

Tako se pač klasično sprenevea popolna puhloglava babja žlehnoba, v reali se pa ve da tisti šibkejši jezik (na katerega šibkost se namerno i zavestno sklicujete) naredi bistveno več škode od klofute in gre za bistveno hujše nasilje od klofute.[/quote]

saj pravim, klasični izgovori.
grde besede te ne spravijo na urgenco
grde besede te ne ubijejo
in nihče te ne more prisilit, da poslušaš, če se kdo verbalno znaša nad tabo.
vsak človek je odgovoren za svoja dejanja.

Želiš s tem povedati, da bi raje videla da me moj fant pretepa? Ne. Osnova slehernega odnosa je komunikacija, a sem ne prištevam udarcev, klofut, brc ipd. Če se ti nisi zmožen objektivno pogovarjati (brez vpletanja svojih čustev) še ne pomeni, da so tudi drugi ljudje takšni.[/quote]

Seveda ne, saj za to se poplnoma zavestno in z vso babjo hinavščino sklicujete na absolutno nesprejemljivost in se ob tem sklicujete na šibkost in ste zakonsko dosegle, da ve pa lahko izvajate nemoteno nasilje, ki je dejansko veliko hujše, z večjimi posledicami od fizičnega.[/quote]

NE posplošuj, le tako bo morda še v tvoje življenje posijalo sonce.

Tako se pač klasično sprenevea popolna puhloglava babja žlehnoba, v reali se pa ve da tisti šibkejši jezik (na katerega šibkost se namerno i zavestno sklicujete) naredi bistveno več škode od klofute in gre za bistveno hujše nasilje od klofute.[/quote]

saj pravim, klasični izgovori.
grde besede te ne spravijo na urgenco
grde besede te ne ubijejo
in nihče te ne more prisilit, da poslušaš, če se kdo verbalno znaša nad tabo.
vsak človek je odgovoren za svoja dejanja.[/quote]

Grde besede te spravijo na psihiatrijo ali na štrik, ali za šank….

Ne gre za izgovore, gre za iskanje razlogov zakaj sploh do tega pride.
Ne moreš že teko znerviranemu človeku še loputat pred nosom… Kaj lahko pričakuješ nazaj lepo besedo? :O

New Report

Close