Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož še sedaj ni pokosil trave

Mož še sedaj ni pokosil trave

Ker sem naveličana, da moram za vsako stvar tečnarit in se repenčit, letos nisem še z besedo omenila, da je potrebno pokosit travo okoli bajte.

Mož pa kot da ne opazi ali kaj mu je?

Ponavadi je te parkrat letno pokosil po tem, ko sva se že parkrat spičila zaradi mojega najedanja, večino pa sem pokosila kar sama, ker mi je doku*ilo njega čakat in prosit.

Letos se je nekaj razburjal, da on ne bo pospravljal in čistil, ker je to žensko delo, tako da se jaz držim po novem ženskega dela, moškega pa pustim pri miru.

Pustimo ob strani kolikorat je znorel ob položnici pozimi, ko sem vklopila eletrično gretje, ker je gospod “pozabil” zakurit, baba pa se moškega dela ni pritaknila, ker sekanje drv spada po moji logiki v moška opravila. Prav tako plačevanje položnic če smo že ravno pri tem.

 

No trenutno je stanje takšno, da imajo otroci pod igrali pol metrsko travo polno čebel – se pač hodimo igrat na vaško igrišče.

Do vrta sploh ne moreš.

Vso grmičevje, borovnice, ribez, maline so prerastli s travo, da o okrasnih rastlinah sploh ne govorim.

Sploh ne vem, kako se misli tega lotit –  s samohodno ne bo šlo, s traktorsko tudi težko.

No mogoče pa sploh ne bomo kosili, kaj te veš….

Moj mož je isti. Ne bi opazil trave, če bi bila tri metre visoka.

Enostavno so eni za delo okoli hiše neuporabni. Če primerjam mojega brata, ki vse vidi, vse sam naredi, vse v nulo, in mojega moža, potem sta kot noč in dan.

Je pa moj mož eden tistih, ki mu doma ni bilo treba težjega od žlice dvigniti. Imeli so hišo, pa sta vse mama in oče naredila, otroka pa sta se učila.

Hahaaa,saj se hecas?Najbolje,da sama opraviš,njemu pač ne peres,kuhas več in se kaj.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
miškašiškafiška, 10.06.2021 ob 13:42

Ker sem naveličana, da moram za vsako stvar tečnarit in se repenčit, letos nisem še z besedo omenila, da je potrebno pokosit travo okoli bajte.

Mož pa kot da ne opazi ali kaj mu je?

Ponavadi je te parkrat letno pokosil po tem, ko sva se že parkrat spičila zaradi mojega najedanja, večino pa sem pokosila kar sama, ker mi je doku*ilo njega čakat in prosit.

Letos se je nekaj razburjal, da on ne bo pospravljal in čistil, ker je to žensko delo, tako da se jaz držim po novem ženskega dela, moškega pa pustim pri miru.

Pustimo ob strani kolikorat je znorel ob položnici pozimi, ko sem vklopila eletrično gretje, ker je gospod “pozabil” zakurit, baba pa se moškega dela ni pritaknila, ker sekanje drv spada po moji logiki v moška opravila. Prav tako plačevanje položnic če smo že ravno pri tem.

 

No trenutno je stanje takšno, da imajo otroci pod igrali pol metrsko travo polno čebel – se pač hodimo igrat na vaško igrišče.

Do vrta sploh ne moreš.

Vso grmičevje, borovnice, ribez, maline so prerastli s travo, da o okrasnih rastlinah sploh ne govorim.

Sploh ne vem, kako se misli tega lotit –  s samohodno ne bo šlo, s traktorsko tudi težko.

No mogoče pa sploh ne bomo kosili, kaj te veš….

In kaj bi to moralo nas brigat baba blesava???

Moj je isti. Bolj ali manj je uporaben samo, ker nosi kar lepe denarje domov (pa dela časovno enako kot jaz). Pač mu porinem vse stroške, tu pa tam ga celo pripravim, da kaj premakne ostalo pa se znajdem po svoje.

Ne da se mi časa zapravljat s prepiranjem z njim. Pač plačam sosedovemu mulcu, da nam pokosi travo j* ga.

Odgovor na objavo uporabnika
dejansko, 10.06.2021 ob 13:54

Moj je isti. Bolj ali manj je uporaben samo, ker nosi kar lepe denarje domov (pa dela časovno enako kot jaz). Pač mu porinem vse stroške, tu pa tam ga celo pripravim, da kaj premakne ostalo pa se znajdem po svoje.

Ne da se mi časa zapravljat s prepiranjem z njim. Pač plačam sosedovemu mulcu, da nam pokosi travo j* ga.

Ja, trole smrdljive. Kako bo pa kaj vreme?…….mislim

sedaj, če slučajno še seksata, se nehaj briti spodaj, mogoče bo pogruntal, da je treba povsod pokositi.

Mož pač upošteva prošnje čebelarjev.

Odgovor na objavo uporabnika
no-ja, 10.06.2021 ob 14:14

Mož pač upošteva prošnje čebelarjev.

zakaj nekatere ženske veliko dosežejo pri moških, ene pa ne?Kolikor poznam moške morajo biti ženske predvsem diplomatske.  Imamo pa vs isvoje + in -, ženske in  moški.

ja res je, a si ti pomislila, da tvoj mož skrbi za naravo, letos čebele res nimajo cvetov zaradi vremena….povsod po TV hišah prosijo čebelarji naj s košnjo še malo počakamo….. tvoj mož je namreč ZLATA VREDEN, kaj bomo mi ljudje brez čebel, dej sebe mal poglej kakao pa kaj kile, pa TV mehiško-turške nadaljevanke, mkako pa kaj piškoti zvečer pa TV turšo mehiške……dej pomet pred svojim pragom.

Ne vem, zakaj imate može, če se še okrog košenja trave ne morete normalno pogovoriti? In zakaj imate vrtove, če so vam tako odveč?

Kake čebele….ponavadi okoli bajte raste tratnica ne pa travniške rože. Če tratnico pustiš, da ti zraste, dobiš ven samo ščavje.

Ne rečem travnike in brežine, ki jih kosiš parkrat letno.

To kar pa spada pod “tratnico”, ki jo je treba kosit na 7-10 dni, pa rož ni.

Ja pa res, čebelarji pa jokajo, ker čebele nimajo kaj za jest in se ob pomladni zimi na kupu grejejo.

In kaj bi dala, da ti dam soseda učitelja za dedca, ki ima pač motorko za vsakdanji opravek in tadrugega, kjer so gradili in gradili ene 13 let, ti pa poslušaj ropotanje. Lansko leto so nehali, so šli malo v Srbijo, sedaj prišli nazaj. Juhu. Par dni je mir. Vprašanje do kdaj. To je bilo off, kot tvoje ropotanje v uvodnem postu.

Ene ste pač znane po najedanju. Sem 1000 tiho, 1001 mi pa presedete. Samo teženje.

Če vse sama storiš, ne vem niti, zakaj imaš moža. Očitno nista kompatibilna. Najemi koga, pa ne bo niti tebi treba nič.To so pač takšni ljudje, ti pa tudi. Če ni ravno po tvoje, boš pizdila. Njemu se pa fučka.

Čebele se bodo pa same futrale ne? Sredi pomladanske zime. A? Si kdaj pomislila na koga drugega, razen sebe? Ne.

 

Sem rekla, ne bom imela več živali, zime so krute do živali, pa sem jim nastavila vsaj brikete in vodo. Da preživijo. Ne ti, gospa, kjer tudi ene čebele ne zanimajo.

Ja, in pojdite na vaško igrišče, imam vašega fuzbala in nabijanja v steno z žogo, poln kufr. Toliko o tem, koliko je primerno tudi ulično nabijanje z žogo. Že vseskozi govorim, da ima center mesta tudi fizbal plac, pa je lažje, če nabija doma v steno z žogo. :)))))))))))) Čez komot ga ni. Kot ste vsi pri vas avtorica. Tudi ti.

Je absurdno res koga poditi kamorkoli, ker sem čakala ene 10 minut pri nas v lekarni, pa sem prišla domov cela popikana, in alergik. Parodija, zakaj ne hodiš v lekarno. :)))))))))

Ženske ste začele malo bolj težiti v času epidemije. Sem ženska. Pustim vse pri miru, dokler ne dosežete tisto 1001.

 

Komaj je  minil maj, dan čebel, ki ga je Slo zrihtala kot svetovni dan, ti bi pa vse okrog bajte zminirala. Nisi edina, lahko te je sram. Poln one vas imam tečnob, od žensk. Non stop drk’, saj niste normalne.

In seveda, julija je predsedovanje EU, mislim no, a to bodo namesto vas ostali tudi presentirali, tudi čebele, ko jim odžirate hrano, domet, ki ga ne moreš na pamet preštudirati :))))))))))))

 

 

Saj jok nastane, ko se vaš dedec ne gre več. :)))))))))))))))

Pa sem ženska, ampak, ko dosežete tisto 1001, pri moškemu gre verjetno na 5000, bo rekla ženska evrov :)))))))))))))))))))))), nak, pri meni pride do 1001 drugega, potem vas imam pa zadost. Če je epidemija res tako zla, je večje zlo to, da so ženske ostale doma, komot. Sem ženska in sem se pretegnila v službi, ostali doma pa paradajzove sadike sadite.

In ja, čebele morajo tudi jesti, če je že Slo uveljavila svtovni dan čebel v EU. In predsedovanje je manj kot v pol meseca. Lunatic ppl you are. Nekateri. Plačaj čebelam, ti pojdi pa še naprej na vaško polje. Te nihče ne bo poslušal več. In kako boš to malo Slo predstavila, sploh, ker je minil svetovni čebelji dan? Shirane vse. Važno, da je tvoja rit polna. Sem ravno 14 dni nazaj posadila travo. Malo zamešala. Kar bo, pa bo. pa raste. Res ne rabiš veliko truda. Pri vas, najedalcih, ga potrebuješ ogromno. In človek postane zmatran, zgolj, ko vas zagleda. Ja, pojdi na vaško igrišče, boš razmigala tudi sebe.

Če ne kosiš tratnice, preraste ščavje še tistih nekaj rož, kar rastejo po vrtu/dvorišču.

Ni to travnik poln rož.

Bod faca

Pa sam okol igral pokos in pot do vrta.

Za ostalo naj se on pobriga.

Pa rec mu da dobite v sobote obiske. Mogoce ga to spomni da bo su kosit

Resnica je, da je veliko dandanašnjih moških, ki so jim mamice vse k riti vedno znosile skoraj do 30ega takih, da hodijo namenoma tudi mimo pregorene žarnice in se delajo, da ne vidijo.  To so novodobni lenuhi, z dlanmi na not obrnjenimi. Poglej, če ima vsaj komolce znucane od drgnjenja pisalne mize, v službi.

Ulltimat naj malo pade-ne boš dobil vira naslade en teden če se ne spraviš pokosit, ali pa karkoli drugega je že za naredit. Tudi on je vejretno hotel imet družino, otrokčke, idilični hom s pokošeno travco. Se sama ne . Za dober fouk se bo pa že malo pomatral.

 

Ali ap nabavite robotske kosilnice ali pa si zposodite kosilnice na 4ih nogah ( ovce, koze), pa bo travca vedno nizka.

Odgovor na objavo uporabnika
klko maš ti trave, 10.06.2021 ob 15:10

Če ne kosiš tratnice, preraste ščavje še tistih nekaj rož, kar rastejo po vrtu/dvorišču.

Ni to travnik poln rož.

“No trenutno je stanje takšno, da imajo otroci pod igrali pol metrsko travo polno čebel ”

A čebele gredo kar na eno levo travo?

moj nasvet

Ne mu najedat, ampak ga objemi in mu reči: dragi moj zelo me boš osrečil, če boš pokosil okrog hiše. Vem, da tebe ne moti, ampak mene pa zelo, pa še za otroka bo to dobro. Dajmo skupaj to naredit, pol si pa eno pizzo (al pa kej druzga) privoščimo. Pa ne pozabi dodat poljubček na lica.

Tako jaz naredim, pa sva skupaj že več kot 20 let. Včasih pa malo zamižim, ker življenje je prekratko, da bi se zaradi takih malenkosti kregali ali grdo gledali.

 

 

res tragedija u picku materinu…

in medtem ko ti pizdakas naokoli, pozabljas, da je tam zunaj en postaven sexy gej, ki bi mu skuhal vecerjo in mu ga nato tako carsko popusil, da bi mu se rjuho v rit potegnilo… svojat babja idiotska…

Jah… tko je blo pri nas in mi je zavel presedat. Sem ga prosila za niegovo kartico, ker moram opravit pomemben nakup in sla po robotako kosilnico. Program sem mu nalozila na tel in zdej mu samo recem, da nej zazene vraga.

da vidis kako veselo pritisne gumb na mobitelu. Pa se sedi, pije kavo in jo preverja, ce je dobro opravila.

Pakistanska provinca je v petek sporočila, da bo blokirala mobilne telefone ljudi, ki nočejo prejeti cepiva proti Covid-19

https://www.msn.com/en-xl/asia/pakistan/pakistan-province-to-block-phones-of-the-unvaccinated/ar-AAKWlOb?li=BBKxOg5

——————————————

——————————————–

Ni več meja katere vrste izsiljevanja bi se šli kajne…..

Kaj pa ima telefon sedaj veze s prenosom okužb? SVAŠTA

Nabavite kozo,pa bo vedno pokošeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Čebele bodo pa kot ribe na suhem, 10.06.2021 ob 14:50

Ja pa res, čebelarji pa jokajo, ker čebele nimajo kaj za jest in se ob pomladni zimi na kupu grejejo.

In kaj bi dala, da ti dam soseda učitelja za dedca, ki ima pač motorko za vsakdanji opravek in tadrugega, kjer so gradili in gradili ene 13 let, ti pa poslušaj ropotanje. Lansko leto so nehali, so šli malo v Srbijo, sedaj prišli nazaj. Juhu. Par dni je mir. Vprašanje do kdaj. To je bilo off, kot tvoje ropotanje v uvodnem postu.

Ene ste pač znane po najedanju. Sem 1000 tiho, 1001 mi pa presedete. Samo teženje.

Če vse sama storiš, ne vem niti, zakaj imaš moža. Očitno nista kompatibilna. Najemi koga, pa ne bo niti tebi treba nič.To so pač takšni ljudje, ti pa tudi. Če ni ravno po tvoje, boš pizdila. Njemu se pa fučka.

Čebele se bodo pa same futrale ne? Sredi pomladanske zime. A? Si kdaj pomislila na koga drugega, razen sebe? Ne.

 

Sem rekla, ne bom imela več živali, zime so krute do živali, pa sem jim nastavila vsaj brikete in vodo. Da preživijo. Ne ti, gospa, kjer tudi ene čebele ne zanimajo.

Ja, in pojdite na vaško igrišče, imam vašega fuzbala in nabijanja v steno z žogo, poln kufr. Toliko o tem, koliko je primerno tudi ulično nabijanje z žogo. Že vseskozi govorim, da ima center mesta tudi fizbal plac, pa je lažje, če nabija doma v steno z žogo. :)))))))))))) Čez komot ga ni. Kot ste vsi pri vas avtorica. Tudi ti.

Je absurdno res koga poditi kamorkoli, ker sem čakala ene 10 minut pri nas v lekarni, pa sem prišla domov cela popikana, in alergik. Parodija, zakaj ne hodiš v lekarno. :)))))))))

Ženske ste začele malo bolj težiti v času epidemije. Sem ženska. Pustim vse pri miru, dokler ne dosežete tisto 1001.

 

Komaj je  minil maj, dan čebel, ki ga je Slo zrihtala kot svetovni dan, ti bi pa vse okrog bajte zminirala. Nisi edina, lahko te je sram. Poln one vas imam tečnob, od žensk. Non stop drk’, saj niste normalne.

In seveda, julija je predsedovanje EU, mislim no, a to bodo namesto vas ostali tudi presentirali, tudi čebele, ko jim odžirate hrano, domet, ki ga ne moreš na pamet preštudirati :))))))))))))

 

 

Čebele In ribe na suhem ter mački, a je bila kakšna luna včeraj, sosedje so dali kar zapore s teglci na peš poti, jao bože , jest sem tudi vmes, moraš biti elastika žè 😳🙃🤣🤗🤗🤗🤗 vmes, ker ne vem kaj storiti, vedi, da se vozijo, pa že skoz trajbam, da bo kdo koga povozil. Pol bo pa mir. Mogoče pa res. Pa kdo zapira peš pot samovoljno, mislijo, da avte pa lahko kurblajo dan na dan. Ena družina, 4 avte 🤣🙃🤣🤣🤣🤣😀😀😀😀😀😀😀 svež zrak 😳🙃🤣🤣🤣🤣🤣

Tako babo spraviš iz bajte, da nič ne delaš…potem lahko zaživiš normalno življenje.

New Report

Close