Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož si je kupil drag parfum. Sem upravičeno zaskrbljena?

Mož si je kupil drag parfum. Sem upravičeno zaskrbljena?

Na kratko. Z možem sva poročena 14 let. Najino spolno življenje je bolj tako tako. Bistveno manj seksava kot na začetku najine zveze. Ampak saj je pri vseh tako, kajne?

No, pustimo zdaj to. Me je pa močno zaskrbelo, ko sem videla, kaj si je mož privoščil. Kupil je dokaj drag parfum (150 €). Vedno, ko se vprašam, zakaj ga je kupil, se mi po glavi plete isti odgovor: Ima ali pa išče drugo. Ko sem ga vprašala, zakaj je to kupil, je rekel, da zato da bo dišal.

Res ga ne želim izgubiti, a če mi namerava (ali je že celo bil) biti nezvest, ga pustim takoj.

Ali sem upravičeno zaskrbljena ali sem samo paranoična?

Je vzel denar iz tvojega gospodinjskega budžeta? Potem se morda lahko vznemirjaš, sicer pa raje razmišljaj, da želi biti urejen zate in ga pohvali. Pa še ti si kupi en parfum in navduši njega.
Ali sicer kje troši zase? Če doslej ni, je že čas, da si kaj privošči tudi za svojo dušo. Kot ženske torbico, ki je ne potrebujejo, pa si jo kupijo za svoj gušt.
Ni treba takoj razmišljati o varanju.

Kaj pa, če ga je od nekoga dobil za darilo?

Midva sva skupaj 30 let, pa najino spolno zivljenje ni tako tako. Delaj na  vajinem odnosu in se ne tolazi da je pri vseh vsako leto slabse.

Ce si kaj gledala cene v trgovinah, se je v zadnjih letih vse zelooo podrazilo. Sploh luksuzna roba. In bodimo posteni, parfum ni neka osnovna potrebscina, temvec luksuz.

150 danes za parfum bolj znanih (in tudi veckrwt precenjih) znamk niti ni veliko. No, mislim, ni to malo denarja, je pa neko “povprecje”.

Zih je kak Dior Sauvage?

Kupi si ga še ti, najdražjega, bosta oba dišala 🤔 samo odvisno, komu…

Odgovor na objavo uporabnika
simply828, 20.04.2024 ob 13:51

Midva sva skupaj 30 let, pa najino spolno zivljenje ni tako tako. Delaj na  vajinem odnosu in se ne tolazi da je pri vseh vsako leto slabse.

Re simply

Kaj, delaj na odnosu, zakaj ona, oba bi morala delat, kaj se ti zdi???

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena žena, 20.04.2024 ob 13:34

Na kratko. Z možem sva poročena 14 let. Najino spolno življenje je bolj tako tako. Bistveno manj seksava kot na začetku najine zveze. Ampak saj je pri vseh tako, kajne?

No, pustimo zdaj to. Me je pa močno zaskrbelo, ko sem videla, kaj si je mož privoščil. Kupil je dokaj drag parfum (150 €). Vedno, ko se vprašam, zakaj ga je kupil, se mi po glavi plete isti odgovor: Ima ali pa išče drugo. Ko sem ga vprašala, zakaj je to kupil, je rekel, da zato da bo dišal.

Res ga ne želim izgubiti, a če mi namerava (ali je že celo bil) biti nezvest, ga pustim takoj.

Ali sem upravičeno zaskrbljena ali sem samo paranoična?

JZ bi tako.

Ce se tud drugace parfuma me ne bi skrbel .vsak si ce se parfuma kdaj zazeli drag parfum.

Ti pa polozim na srce. Daj se mal bolj uredi tud za doma. Ce si debela. Shujsaj. Frizurco itd. In veckrat mu daj. Med sexsom razturavaj.

Nikol ne ves ce ma kje kero ogledano. Ko so prazna jajca so pa leni za okol se lajdrat.

Praviš tako in basta Ne vem kaj bĺò za povedar .  Upravičèna

do odlòčb, namesto otrok?

Odgovor na objavo uporabnika
Hmgm, 20.04.2024 ob 14:29

Ce si kaj gledala cene v trgovinah, se je v zadnjih letih vse zelooo podrazilo. Sploh luksuzna roba. In bodimo posteni, parfum ni neka osnovna potrebscina, temvec luksuz.

150 danes za parfum bolj znanih (in tudi veckrwt precenjih) znamk niti ni veliko. No, mislim, ni to malo denarja, je pa neko “povprecje”.

Zih je kak Dior Sauvage?

ZIhr je 150 plus. 🙃☺️☺️☺️☺️

Tudi jaz sem na Sauvage pomislila… 🙂

Moj ima ze od vedno drage parfume. Nekatere mu kupim jaz, nekatere si sam. Isto obratno.

 

Najino spolno življenje je bolj tako tako. Bistveno manj seksava kot na začetku najine zveze. Ampak saj je pri vseh tako, kajne?

Ne , ni povsod tako. Če se manj sexa zaradi tebe, bodi prepričana, da si bo nagledal drugo.

Z ženo sva poročena 13 let, pa še vedno seksava parkrat na dan, ko je možnost, drugače pa obvezno vsaj enkrat na dan – razen, ko ima kečap party … Ne ona in ne jaz ne pomisliva, da bi s kom drugim seksala.

V VEČINI (!) primerih ste pri teh nezvestobah in propadlih zvezah krive prav ženske. Moški imamo po navadi veliko večji libido od žensk. In se pač najdejo ženske, ki imajo na začetku zveze (da osvojijo tega sanjskega princa) seks vsak dan, tudi po večkrat … ko pa je enkrat vaš, mine eno leto ali pa še to ne, pa imate že enkrat na par dni dovolj, potem enkrat na teden, morda pa med vsakim seksom ležite pri miru kot kakšen mrlič ali en hlod, ko sam noge narazen date, in si mislite, da je to vrhunec vsega … In normalno, da bo moški iskal drugje to, kar ne dobi pri vas (žalostno je, da vas zato more varati, namesto, da bi vas pustil) …

Moja prva partnerka je bila točno taka – Noge je samo narazen podržala v misionarski pozi stalno, seksala je enkrat na teden ali pa še manj … in potem, če je par dni po seksu minilo in sem ji hotel “očistiti” luknjo, je rekla, da samo na seks mislim, da ima enkrat na teden več kot dovolj in ne vem kaj še vse … sem jo odpikal, ker se mi ni dalo več je prenašati. Nikoli nobene partnerke nisem varal, sem jo raje prej pustil. Ampak sem pa tudi tako dolgo iskal, da sem našel tako, ki še po tolikih letih rada vedno isto seksa, kot na začetku zveze. Je ne menjam za nič na svetu. Malo ga preseneti … če ti reče, da je potreben, prav, daj mu noge narazen … če si ti potrebna, mu nakaži.

Zadnja bivša je tudi seksala enkrat na par dni … pa vsakič mi je rekla, da je bila takrat pa takrat potrebna in da nisem nič naredil za to, da jo bi naskočil … sorry, jasnoviden pa nisem.  Če bo ona cela potrebna kuhala, kako naj jaz vem, da je potrebna? … kako naj človek ve, da je ženska med kuhanjem postala potrebna, zraven pa še oblečena kot medved in še nič ne nakaže? Ženske?

Mogoče pa želi bolj dišat v upanju, da ti bo ta sprememba všeč in bo vajino spolno življenje malo manj “tako tako”

IN ti kura kurasta, zapravljas cas na forumu za tezave, ki si jih sama povzrocila.

Najino sp. zivljenje je bolj tako tako…. in zakaj je temu tako!? Ker si ti zadeve pripeljala tako dalec, kajne! Cetudi nima druge, jo slej ko prej bo imel, ker ta tvoja rit enkrat na 2 meseca, sorry, ni dovolj!

Naredi kaj na tem, da ne bo iskal drugje 😬

Jaz sem si tudi nabavila parfume, za 120 eur. 8n ne mislim nič takega. Sama sebi rada dišim. Zjutraj me zbudi, ko si našpricam na roko. Jaz bi takole. Skočila bi na njega: 8n rekla, zaradi tega vonja, sem tako Horni, vda komaj živim. Zmasiraj mu jajca in ga po sexaj. Skači po njem

Pa, še ti si kupi parfum, da ne boš fovš.

prepričana sem, da je za nakup parfuma tudi neka bejba zadaj,….tako je ponavadi, vsaj pri meni je bilo…

 

Glej tako se je pri meni začelo ne zanimanje moje žene za mene kljub mojim opozorilom se ni nič spremenilo….

Začel sem se elegantno in športno oblačiti ter seveda zamenjal sem parfum za dražjo varianto….

V nekaj letih sem si pridobil kar nekaj prijateljic s katerimi se občasno dobivam in hodim na potovanja počitnice in izlete.

Z ženo sva se dokončno odtujila skupaj imava samo otroke stroške in nepremičnino.

Žalostno nisem hotel da do tega pride.

Za razpad družine je v večji meri kriva ona.

 

Jaz vedno svojemu kupim.Ce ne more nič, naj saj diši.

no.. če 14 let ni hotel zate dišat.. pol je že nekaj v ozadju, da pa kar od enkrat hoče dišat..

Makro lopo. Obstajajo, tudi moški, ki zahtevajo, da ležiš spodaj, ko hlod in ne migneš. Tko, da bravo, da si jo pustil. Jaz sem to poskusila, me je 2 meseca pol ktiž bolel. Rada, sem zgoraj in migam. To ni za vsakega. Za avtorico, pa ja. Mogoče, se boš oddahnila, ko te pusti. Kaj, če bi si še ti koga nagledala?

Odgovor na objavo uporabnika
Halooo, 20.04.2024 ob 15:04

Re simply

Kaj, delaj na odnosu, zakaj ona, oba bi morala delat, kaj se ti zdi???

Ja, zakaj ona? Ker je ona nezadovoljna. Jaz nikoli ne spreminjam stvari, ki so mi ok.

Odgovor na objavo uporabnika
MakroLopo, 20.04.2024 ob 22:38

Z ženo sva poročena 13 let, pa še vedno seksava parkrat na dan, ko je možnost, drugače pa obvezno vsaj enkrat na dan – razen, ko ima kečap party … Ne ona in ne jaz ne pomisliva, da bi s kom drugim seksala.

V VEČINI (!) primerih ste pri teh nezvestobah in propadlih zvezah krive prav ženske. Moški imamo po navadi veliko večji libido od žensk. In se pač najdejo ženske, ki imajo na začetku zveze (da osvojijo tega sanjskega princa) seks vsak dan, tudi po večkrat … ko pa je enkrat vaš, mine eno leto ali pa še to ne, pa imate že enkrat na par dni dovolj, potem enkrat na teden, morda pa med vsakim seksom ležite pri miru kot kakšen mrlič ali en hlod, ko sam noge narazen date, in si mislite, da je to vrhunec vsega … In normalno, da bo moški iskal drugje to, kar ne dobi pri vas (žalostno je, da vas zato more varati, namesto, da bi vas pustil) …

Moja prva partnerka je bila točno taka – Noge je samo narazen podržala v misionarski pozi stalno, seksala je enkrat na teden ali pa še manj … in potem, če je par dni po seksu minilo in sem ji hotel “očistiti” luknjo, je rekla, da samo na seks mislim, da ima enkrat na teden več kot dovolj in ne vem kaj še vse … sem jo odpikal, ker se mi ni dalo več je prenašati. Nikoli nobene partnerke nisem varal, sem jo raje prej pustil. Ampak sem pa tudi tako dolgo iskal, da sem našel tako, ki še po tolikih letih rada vedno isto seksa, kot na začetku zveze. Je ne menjam za nič na svetu. Malo ga preseneti … če ti reče, da je potreben, prav, daj mu noge narazen … če si ti potrebna, mu nakaži.

Zadnja bivša je tudi seksala enkrat na par dni … pa vsakič mi je rekla, da je bila takrat pa takrat potrebna in da nisem nič naredil za to, da jo bi naskočil … sorry, jasnoviden pa nisem.  Če bo ona cela potrebna kuhala, kako naj jaz vem, da je potrebna? … kako naj človek ve, da je ženska med kuhanjem postala potrebna, zraven pa še oblečena kot medved in še nič ne nakaže? Ženske?

No, nikar se preveč ne hvali. Sexas kot zajec, ker drugače bi ti časa zmanjkalo. Tvojo partnerico si spremenil v karto za praznjenje, precej ponižujoče za njo.

Mogoče je tudi druga varianta in to je, da lažeš kakor si dolg in širok.

Velika verjetnost je, da mu ga je katera podarila. Lahko pa si ga je kupil zato da bo naredil dober vtis pri kakšni ženski. Jaz bi ga začela intenzivno nadzorovat potem boš hitro še kaj opazila. Kar tako ni kupil takega parfuma.

New Report

Close