Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Mož v bolnici, huda okužba po druženju z družinskimi prijatelji

Mož v bolnici, huda okužba po druženju z družinskimi prijatelji

Odgovor na objavo uporabnika
Nujno, 01.12.2021 ob 13:01

Obvezno cepljenje!

Ko se je začelo cepljenje, se je po Poklukarjevih, Beovičevih itd.  besedah ​​in razlagah začela spreminjati pripoved z njihove strani. Tako ugotovimo, da 100-odstotna učinkovitost pade na “pravih” 90 +%, da še vedno lahko zboliš, a si še vedno varen pred vsem težjim in hujšim. potem si je 90 +% učinkovitosti premislil in odšel drugam, zdaj pravijo, da cepljeni okužijo druge, ki resno zbolevajo, končajo v bolnišnicah, ampak  imajo srečo saj imajo v bolnicah respiratorje, pravijo da cepljeni lahko  celo umrejo, da nihče ne živi večno, kot jim je Poklukar v ekstazi razlagal, da ko si cepljen, potem si zaščiten pred smrtjo in seveda pred korono. Toda danes smo prišli do tega, da prva dva odmerka, ki sta padla s 100% varnosti na nižja, sploh ne ščitita več, da je treba zdaj vzeti tretji odmerek, ki bo popravil vse, česar prva dva odmerka nista uspela narediti. Ampak, zanimivo, da se cepiš s tretjim odmerkom, moraš biti cepljen s prvima dvema, enako neučinkovita prva dva … In logično je, da mora biti tretji odmerek pravi. Vendar mi vemo, da je Slovenija naročila 5 milijonov odmerkov, kar pomeni, da bo Poklukar kmalu stopil pred kamere in zopet v ekstazi razlagal, da tretji odmerek deluje, vendar, če želimo varno na počitnice od junija dalje, moramo prejeti še četrtega. Potem bodo v boj zopet poklicali Kacina In Kadiča, ki nam bosta povedala, da novega leta ne bo brez petega odmerka- no, takrat pa bo marsikomu počil film, morda pa že pred tretjim odmerkom Zgodba se je začela tako, da so bila ta čudežna cepiva 100% varna, testirana, preverjena, da se poznajo vse dolgoročne posledice. Ampak tukaj imamo Poklukarja in njegove »strokovnjake«, ki pravijo, da moramo zdaj žrtvovati svoje otroke za napredek znanosti in da bi morali na njih izvajati medicinske poskuse za napredek znanosti. Če pa pomislite, je to implicitno priznanje, da cepiva niso niti varna niti testirana. Da se je ves ta čas izvajal eksperiment, »znanstveni«! Preizkušanje na ljudeh, ki so prostovoljci samo v smislu, da so nanje pritiskali vsi, dejansko pa je moral vsak, ki se je cepil podpisati, da se cepi na lastno odgovornost in  se dogaja povsod na tem planetu, kar je tudi zelo pomemben opozorilni znak, kdo stoji za tem n a t e g o m ? Kaj mislite, kako se je pripoved tako spremenila? Kako to, da 100 % varna in učinkovita cepiva nenadoma niso več varna ali učinkovita? In, bodimo za trenutek realni, zakaj bi bile te naslednje zgodbe o cepljenju resnične, če vidimo, kako so pretekle zgodbe o cepljenju potekale s strani tistih, ki so jih povedali? Če jim še zaupate, se morate res cepiti. Za vas ni druge in boljše možnosti kot poslušati.

Odgovor na objavo uporabnika
Ahmm, 27.11.2021 ob 11:03

Odgovor na objavo uporabnika
Pajki, 27.11.2021 ob 10:54

Kaj oni so krivi, da si ti dovolila, da ste se družili?

Glej pometi pred svojim pragom…

Imam prijatelje takšne in drugačne – glede situacije z virusom.  Eni od vsega začetka ne sprejemajo obiskov in nikamor ne hodijo – se slišimo po telefonu in smo še zmeraj dobri prijatelji.

Mamo take ki lazijo non stop brez mask, testov, cepiva… Mamo take, ki pridejo na obisk z masko in je ne snamejo…nič ne pijejo nič ne jejo… Mi npr. pokličemo preden kam gremo, vprašamo če nas sprejmejo – kako nas sprejmejo in v primeru, da kak član kašlja ali se slabo počuti obisk odpovemo.

Edino ti – tvoja družina -določi kdo bo vstopil v tvojo hišo in pod kakšnimi pogoji…

Možu pa vse dobro.

Tocno tako.

Vsi drugi krivi, samo tisti, ki se morajo pazit ne.

Porkaš. In kako naj nesem gsm popraviti, po vašem. Boli me dlesen. Gsm mi ne dela, če ga ravno ne, tja pa sem. Ma ste res.😳 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Anja968, 27.11.2021 ob 10:47

Mož je kronični bolnik, ves čas smo se vsi pazili, da ja ne bi kdo staknil in ga okužil. Na pa se je zgodilo in men se meša, meša se mi. Podlegla sem družinskim kolegom, ki so želeli, da se po dolgem času mal podružimo in sem popustila, čeprav so antivaxerji. Ljubi so mi in nekak sem verjela, glede na to, da vedo kako je z možem, da se bodo prepričali, da so zdravi. No niso bili, in niso se prepričali, ker ne verjamejo da je zadeva resna, pač prepričani so, da mediji vse napihujejo. Njihova družina je vsa okužena, okus so zgubili, malo so kašljali to je to. Mojega moža so pa sprejeli v bolnišnico, ima hujši potek, kar je bilo nekk pričakovano, saj ima tudi po cepljenu nizko raven protiteles.

Pazite se, sploh tisti rizični. V težkih časih vidiš da tudi tistim, ki mislite, da ste res prijatelji, v resnici ni ravno mar.

 

LAZES.

A ste jim povedali?? Mi imamo tako šefico ko ne pove če je kdo zbolel. Sedaj mora ker je naredila sranje

Tvoj mož je zaradi cepljenja v bolnici….Osebno poznam velik ljudi ki imajo težave….Čas bo pokazal enim, ki ne vidite….Strah je njihovo najboljše orozje

Odgovor na objavo uporabnika
julči919, 27.11.2021 ob 10:54

Odgovor na objavo uporabnika
Jao, 27.11.2021 ob 10:52

Lažeš, da se kar kadi. Imam špijune v vseh bolnišnicah Slovenije in ta trenutek niti enega težkega poteka ne beležijo. Kaj vse se napiše in podpiše s strani svojcev, da je cov je pa druga zgodba. No, cilj opravičuje sredstva ane Porleončeķ? Vidiš za kaj se gre? Razumeš zdaj?

Tvoja vrednote določajo tvojo vrednost, ne cena za katero si se pripravljen prodat

 

 

Grozljivo, koliko bezobraznih, motenih, patolosko sebicnih ljudi zivi v tej Sloveniji.

prav ima delam v bolnici…ljudje zbudite se ni težko videt

Ti ki imaš po bolnišnici vohune… In ker veš da ni kompliciranih potekov…. Mi potem poveš kje sta dve iz našega kraja, ki naj bi bili trenutno na razpiratorju?

In pa zaradi kovida smo pokopali znanca. Potem on ni imel težje oblike?

Strah je gospod. Če se ti nečesa bojiš in stalno razmišljaš o tem, se ti bo to tudi zgodilo. Zakon privlačnosti.

In če bi ljudje bolj razmišljali pozitivno, se ogibali stresa, jedli raznoliko in zdravo(kar ni tako zelo drago, kot folk joka) se ogibali procesirani hrani in sladkorju in se redno gibali(že pol urni sprehod in razteg telesa zvečer in zjutraj so res blagodejni za zdravje) ljudje ne bi bili toliko bolani in ne bi toliko čutili posledic bolezni, pa naj si bodo kronične, kovid al bilo katere druge.

Resno! Imaš po celi Sloveniji veze Omg ti si moten, upam da te pristojne službe kmalu odpeljejo na ” varno”drugega nima za napisat.

Upam, da bo z vašim možen vse v redu. Ja trenutno je situacija grozna, poleg virusa se kaže še ta egoistična, brezbrižnost ljudi in to iz dneva v dan pri večjem številu ljudi. Dnevno opažam v službi.

ne morem verjeti kaj se dohaja, vlada pa nič, pa dobro vedo za to novico! (https://www.odpriteoci.si/post/nem%C5%A1ki-biokemik-dr-andreas-noack-spregovori-o-graphenoxidu-in-graphenhydroxidu-mrtev-ali-umorjen?fbclid=IwAR1xpPHCIcghbssYbvGljeFZ3BlrXbtAphkgQoMaTrY7wSVRZi7RGjiKfMs)

Ma ti imas spijone edino na psihiatriji, kjer bivas.

Ti si totalni debil! Če želiš ti omogočimo, da te pripeljemo v covid oddelek, samo, to boš brez zaščite! Kako lahko v današnjem času obstajajo takšni zanikovalci bolezni! Edino zaprti oddelek psihiatrije je za takšne! Res bi bilo potrebno uvedba samoplačniškega zdravljenja za takšne debile, ko bi enkrat prišli na realna tla z težjim potekom bolezni.

Vam gospa, pa želim, da vaš mož čimprej ozdravi.

Odgovor na objavo uporabnika
gnus, 27.11.2021 ob 11:24

Kaj imaš od tega da ženski ki ima moža v bolnišnici nabijaš laži? Gnoj človeški. Te povabim da greš ta svoj gnus trosit mojemu prijatelju, ki je predvčerajšnjim pokopal očeta niti 60 let starega. In sodelavki ki je isto pokopala očeta tri tedne nazaj. Da vidimo tvoj pogum. Gnus. Si na svetu samo zato da porabljaš kisik in drugim greniš življenje? Je tvoje bedno životarjenje sedaj ko si se zbruhal dreka v sebi kaj manj bedno? A kaj bruhneš ko se v ogledalo pogledaš?

Bravo Točno tako

Odgovor na objavo uporabnika
TIna, 27.11.2021 ob 13:14

Vem kaj misliš. Sem onkološka bolnica in se že od prej pazim, zdaj pa sploh vsa druženja odpadejo. Imam pa prijateljico, ki vsakokrat ko se slišiva po telefonu, govori, kako se nič ne pazi, ne nosi mask, se druži in skratka dela vse kontra- in ta ista prijateljica me brez vesti nagovarja, da bi se z družinama malo dobili, se poveselili. Tko da ja, vem kaj govoriš. če bi se jaz popustila in bi se okužila in bi me bog ne daj pobralo, dvomim da bi imela kaj slabe vesti. se človek vpraša, če so to res prijatelji. meni kaj takega recimo na kraj pameti ne pride, da bi bla sama jebi veter in bi izzivala smrt bližnjih, ki so že tako rizični. Vidim pa takole po komentarjih, da ima večina drugačen pogled. Tudi prav. Drži se avtorica. Držim pesti, da mož ozdravi.

Oprosti ta oseba, ki jo ti navajaš ni tovja prijatelica. Če sta se včasih družili to še ne pomeni da je nekdo tvoj prijatelji. Ker ne glede na korono, kakršnega koli bolnika ne nagovarjaš, da gre delati nekaj kar je v njegovo škodo.

Nagovarjati tebe, da se družiš z ljudmi, ki se ne pazijo ne glede korone ne glede ostalih virusov je pač kvečjemu sovražno nikakor pa ne prijateljsko.

Enako kot bi alkoholiku, ki že nekaj časa ne pije, težil pa ja boš pa ja nazdravil z nami. Z nealkoholno pijačo se pa ne nazdravlja. Pameten alkoholik bo take ljudi črtali iz svojega kroga.

Jaz imam v družini starejše, cepljeni pa vseeno. No ja včasih jim tudi ne moreš priti do živega da ni vsdno dobra ideja da pridejo vnuki na obisk, sploh če so bili v stiku z okuženim. Da bi bilo včasih pametno odpovedat kakšen obisk,…

 

In zato zaupaš v sistem.. hihi…

Ne razumem kako je lahko cepljen v hujšem poteku? Saj ste se namreč za ri cepili ali ne?

Enkrat se preberite pa malo razmislite. Fajn bi bilo da se tudi vi cepljeni pametnjakoviči malo po zdravju vprašate.

 

 

Taki, kot jih opisuješ antivakserji, ki jim ni mar, so že vsi preboleli in večinoma ne prenašajo virusa. Virus stakneš pri cepljenih, ki se okužijo pa sploh ne vedo, da so ukuženi in praktično nikoli ne postanejo imuni in zato najpogostejši  prenašalci virusa pa lahko so praktično povsod – tudi na zabavah med antivakserji.

Odgovor na objavo uporabnika
s34ftz, 03.12.2021 ob 22:52

 

Taki, kot jih opisuješ antivakserji, ki jim ni mar, so že vsi preboleli in večinoma ne prenašajo virusa. Virus stakneš pri cepljenih, ki se okužijo pa sploh ne vedo, da so ukuženi in praktično nikoli ne postanejo imuni in zato najpogostejši  prenašalci virusa pa lahko so praktično povsod – tudi na zabavah med antivakserji.

antivakserji se rešujejo sami, cepljeni zdaj umirajo povsod po svetu;(https://odysee.com/@teorijeistine:1/razotkrivanje.com:4)

Nima veze ali si antivakser, necepljen, ali pa zgolj cepljena ovca. Vsi enako prenašajo virus in nihče ni zaščiten. Če so vas pa prijatelji okužili , pa ni to stvar opredelitve v eno teh skupin ampak ignorance in neodgovornosti. Morali bi imeti čistilnik zraka, ki vas stane 200 e, in do tega ne bi prišlo. torej tudi vi najbrž prevzemate del krivde. Vse dobro!

S  katere psihiatricne bolnisnice si pa ti pobegnil🤣🤣🤣🤣

Tale Jao je pa res en Jajo

New Report

Close