Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Če nimate kaj skrivat, bi z veseljem privolile na DNK test.

Jaz bi naredila test, nakar bi mu spokala kufre in jih postavila pred vrata.

Odgovor na objavo uporabnika
endivja, 01.09.2022 ob 19:24

Jaz bi naredila test, nakar bi mu spokala kufre in jih postavila pred vrata.

Enako jaz. S takim nimam ka počet. Če ni zaupanja, ni resne veze.

nova
Uredništvo priporoča

Glede na to, da je toliko otrok podtaknjenih, je njegova ideja čisto legitimna. In če še otrok ni niti malo podoben njemu, sploh. Ponavadi je v najzgodnejših letih bolj podoben očetu, kot materi, da oče lažje sprejme otroka.

Mi smo dali delat DNK analizo (MyHeritage) in ugotovili, da je imel stari ata še enega otroka, za katerega nihče ni vedel. Verjetno še on ne. Bil pa je tretji otrok tiste ženske, torej prva dva je imela z možem in 4. in 5. otroka. Eden pa je bil podtaknjen.

Če 100% veš, da je njegov, pejta delat test. Potem boš imela močnega aduta.

Če nisi ziher, da je njegov, igraj na karto zaupanja.

Pa še to – če prej nista imela večjih problemov in če mož pravi, da te ljubi – malo poizvej na katerem zelniku je ta ideja zrasla. Možno, da se kaj govori ali pa da ga je kdo naščuval.

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana895, 01.09.2022 ob 15:57

Stara sva oba okoli 30 let. Poznava se še iz časov srednje šole, ko sva tudi začela hoditi.

Poročila sva se šele pred petimi leti, prejšnje leto pa sva dobila najinega prvega otroka – sina.

Pred parimi meseci pa mi je mož rekel, da me ljubi in da ve, da nikoli nisem varala, ampak da vseeno želi, da bi naredili test DNK, da bi bil 100 % prepričan, da je sin res njegov. Nato mi je to predlagal še nekajkrat.

Sem zelo razočarana nad njim, saj ga nikoli nisem varala, in ne vem, kaj naj storim.

Kaj mi predlagate?

Hvala vam za odgovore

 

Pristanes na test. Kdor “izgubi”, tvega, da ga “zmagovalec” postavi pred vrata. Predvidevam, da se nimas cesa bat.

Odgovor na objavo uporabnika
če nimaš kaj skrivat potem ni problema, 01.09.2022 ob 19:33

Glede na to, da je toliko otrok podtaknjenih, je njegova ideja čisto legitimna. In če še otrok ni niti malo podoben njemu, sploh. Ponavadi je v najzgodnejših letih bolj podoben očetu, kot materi, da oče lažje sprejme otroka.

Mi smo dali delat DNK analizo (MyHeritage) in ugotovili, da je imel stari ata še enega otroka, za katerega nihče ni vedel. Verjetno še on ne. Bil pa je tretji otrok tiste ženske, torej prva dva je imela z možem in 4. in 5. otroka. Eden pa je bil podtaknjen.

E to je to kaj se dons dogaja..

Moj prijatu …je na žalost…izvedel, da ni oče, ko je otrok potreboval njegovo ledvico-žalostno!

saj pišeš, TVOJEGA otroka, ne vajinega 🙂

Veliko kukavičjih otrok je, ki jih kurbe podtaknejo.

Glede na to, da je največ prešuštnikov ravno med poročenimi, je tak predlog popolnoma razumljiv. Sigurno pa to predlaga moški, ki nekaj sumi, ali pa mu je nekdo nekaj namignil.

Meni se najbolj zdi, da je sam kaj packal naokrog in ga je spreletelo, da si to morda naredila tudi ti. Zapomni si: lopov se lopova boji.

Jaz bi naredila dvoje:

– rekla ok, jaz ti bom dokazovala s testi zvestobo takrat, ko bo obstajal test, s katerim boš ti dokazal zvestobo meni

– ali pa rekla ok, ampak potem lepo spokaj in spizdi kamor hočeš, ker mi ne zaupaš, torej nimava kaj skupaj početi

Odgovor na objavo uporabnika
leteča lisica, 01.09.2022 ob 20:09

Glede na to, da je največ prešuštnikov ravno med poročenimi, je tak predlog popolnoma razumljiv. Sigurno pa to predlaga moški, ki nekaj sumi, ali pa mu je nekdo nekaj namignil.

Ja saj to so tudi otroci kurbirjev, veš? Svoje seme je pustil pri sosedovi mrhici, domov pa je žena prinesla  seme od soseda. Pa se vse pogliha in smo si bot.

ne razumem tistih tu v temi, ki pravite, da če nimate kaj skrivati, pol itak ni problema

 

čisto ok vam je, da je partner prepričan, da veselo seksate okoli z drugimi?

pa veste, zakaj je v to tako prepričan? ker sam to počne….

 

Za prazen nič.

Če nisi sposobna niti vprašat od kje mu take ideje in kako da ti ne zaupa, potem sta res vrhunski par.

Sicer je pa vprašanje fake….

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 02.09.2022 ob 08:26

ne razumem tistih tu v temi, ki pravite, da če nimate kaj skrivati, pol itak ni problema

 

čisto ok vam je, da je partner prepričan, da veselo seksate okoli z drugimi?

pa veste, zakaj je v to tako prepričan? ker sam to počne….

 

Česa ne razumeš?

sploh ne vem zakaj je to obelodanil?

naredil bi sam inkognito DNK analizo in je…

če ne veste se to danes da že med samo nosečnostjo, za male cekine.

poznamo primer, ko so vsi v kraju šušljali, da je vse prehitro,  da je otrok od drugega je šel na test, otrok je sicer bil njegov, vendar sta onadva že bivša, ker je prešušt0vala-samo se z drugim ni prijelo!!! srečo je imela.

Odgovor na objavo uporabnika
Koliko nakladanja, 02.09.2022 ob 08:41

Za prazen nič.

Če nisi sposobna niti vprašat od kje mu take ideje in kako da ti ne zaupa, potem sta res vrhunski par.

Sicer je pa vprašanje fake….

nakladaš ti…

 

okrog mene je cca. 6 novopečenih staršev in enemu se je potrdilo, da ni oče!!!

ne nakladaj ti, pizdunka, dons pizde vse naredite za 500 alimentacije

Čisto nepotrebno razburjanje, saj ga lahko naredi tudi brez vaše vednosti.  Z lahkoto ga narediva skupaj. Bova vsaj ziher, da imava res svojega otroka 😉

Sem tudi mnenja, da bi DNK test morali narediti že v porodnišnici takoj po porodu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
še ena mama155, 02.09.2022 ob 08:43

Česa ne razumeš?

sploh ne vem zakaj je to obelodanil?

naredil bi sam inkognito DNK analizo in je…

če ne veste se to danes da že med samo nosečnostjo, za male cekine.

poznamo primer, ko so vsi v kraju šušljali, da je vse prehitro,  da je otrok od drugega je šel na test, otrok je sicer bil njegov, vendar sta onadva že bivša, ker je prešušt0vala-samo se z drugim ni prijelo!!! srečo je imela.

zakaj je obelodanil?

zato, ker točno ve, da je otrok njegov, rabi samo vzvod, da jebe ženo v glavo in nič drugega

pa sam jo ziher vara

aja, test očetovstva med nosečnostjo pa je invazivni poseg, ki lahko sproži splav.

 

Mu morda otrok ni čisto nič podoben?

Odgovor na objavo uporabnika
Črna kuhinja, 01.09.2022 ob 16:11

Če meni to moj predlaga… Grem na test, ko se vrnem s testa ga postavim pred vrata in ko dobim rezultate mu jih pošljem. Oče je seveda on in bo ostal- moj mož pa več ne.

Popolnoma se strinjam s tabo in tudi sama bi naredila tako, če bi to predlagal.

Mah to je dvorezni meč. Pod črto je to: “daj mi dokaz, da ne lažeš”, kar potem lahko zahteva za vse živo, če izhajamo iz njegove hipoteze, da sem lažnivka, ki ji ne gre zaupati. Ko te nekdo postavi v položaj, da moraš non stop dokazovati, da si povedal resnico, kje je tukaj partnerstvo?

Hvala za takega partnerja, dobil bi seveda test, skupaj z ločitvenimi papirji.

 

Spokala bi od tipa, ki se zaveda svojih omejitev in ni bedak, ki slepo zaupa?

Bad move, bad move…

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 02.09.2022 ob 12:58

Mah to je dvorezni meč. Pod črto je to: “daj mi dokaz, da ne lažeš”, kar potem lahko zahteva za vse živo, če izhajamo iz njegove hipoteze, da sem lažnivka, ki ji ne gre zaupati. Ko te nekdo postavi v položaj, da moraš non stop dokazovati, da si povedal resnico, kje je tukaj partnerstvo?

Hvala za takega partnerja, dobil bi seveda test, skupaj z ločitvenimi papirji.

 

Kaj pa če ima razlog za nezaupanje?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8642, 02.09.2022 ob 13:14

Kaj pa če ima razlog za nezaupanje?

Pol itak nimava več kaj skupaj počet, se ti ne zdi?

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 02.09.2022 ob 13:16

Pol itak nimava več kaj skupaj počet, se ti ne zdi?

Ne, meni se zdi, da je tu otrok pomembnejši od mojih/njenih trenutnih čustvenih nihanj.

Sam npr. ne bi hotel vzdrževati otroka, ki ni moj potomec, ampak potomec nekoga drugega.

New Report

Close