Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Moram vas razočarati, da je tema FEJK. 🤭

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8642, 02.09.2022 ob 13:19

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 02.09.2022 ob 13:16

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8642, 02.09.2022 ob 13:14

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 02.09.2022 ob 12:58

Mah to je dvorezni meč. Pod črto je to: “daj mi dokaz, da ne lažeš”, kar potem lahko zahteva za vse živo, če izhajamo iz njegove hipoteze, da sem lažnivka, ki ji ne gre zaupati. Ko te nekdo postavi v položaj, da moraš non stop dokazovati, da si povedal resnico, kje je tukaj partnerstvo?

Hvala za takega partnerja, dobil bi seveda test, skupaj z ločitvenimi papirji.

 

Kaj pa če ima razlog za nezaupanje?

Pol itak nimava več kaj skupaj počet, se ti ne zdi?

Ne, meni se zdi, da je tu otrok pomembnejši od mojih/njenih trenutnih čustvenih nihanj.

Sam npr. ne bi hotel vzdrževati otroka, ki ni moj potomec, ampak potomec nekoga drugega.

Te razumem. Ampak razumi ti mene. Če te zanima čigav je otrok, VPRAŠAJ partnerko. V hipu, ko ji ne verjameš, je zaupanja konec. Tako to je, ni fino, ampak je res. Če ti jaz rečem “otrok je tvoj”, ti pa meni da mi ne verjameš in da ti moram dokazati, si me označil za lažnivko, direkt med oči.

Kaj naj s takim partnerjem, ki me ima za lažnivko?

Se bo nehalo s tem “dokazom”? Bom morala dokazovati s kom se družim v službi, ali sem res bila samo v trgovini, s kom sem se pogovarjala po telefonu?

Ne hvala.

Tukaj so na žalost zadeve črno-bele. Ali zaupaš, ali pa ne zaupaš, to je enako kot ženska ne more biti samo “malo noseča” :)()

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana667, 02.09.2022 ob 13:21

Moram vas razočarati, da je tema FEJK. 🤭

Katera pa ni?

nova
Uredništvo priporoča

Če je tako, pa naj najprej sam izvede DNK in če je njegov, ga dej še ti 🙂 Če pa ni pač ni foter

Odgovor na objavo uporabnika
Zelnik, 01.09.2022 ob 19:35

Če 100% veš, da je njegov, pejta delat test. Potem boš imela močnega aduta.

Če nisi ziher, da je njegov, igraj na karto zaupanja.

Pa še to – če prej nista imela večjih problemov in če mož pravi, da te ljubi – malo poizvej na katerem zelniku je ta ideja zrasla. Možno, da se kaj govori ali pa da ga je kdo naščuval.

Kar tako iz nič ne bi prišel na idejo o DNK. Že mora nekaj biti. Ali mu ni podoben, ali si ti preveč živahna. In ja, če ni od partnerja, potem ženske igrajo na karto zaupanja. Zlorabijo zaupanje partnerja. Vidiš, ravno zato je prav, da narediš test.

Veš, koliko moških vzgaja tuje otroke. In to ni prav. In ene ženske so prave prasi ce.

Meni bi bilo popolnoma vseeno ali je zraslo na njegovem zeljniku ali ga je kdo nagovoril. Na test bi šla, noben problem. Ampak bi ga tudi pri meni čakali kufri pred vrati.

Za mene je zveza, kjer ni zaupanja, mrtva.

bolj zanimivo vprašanje je, zakaj je nekdo, ki ima tako slabo mnenje o partnerju, da misli, da fukari okoli in da mu je otroka podtaknila, sploh ostaja v vezi z njo?

ni v takem primeru bolje, da greš itak narazen, pa pol še preveriš, če je otrok res tvoj?

 

Ne vem kaj se tuki ene kure tok vzigate. Ce hoce da naredi test, naj ga naredi, pika. Nickoliko je takih scen s kukacjimi jajci in suckerji,ki mislijo da so jim partnerke zveste. Ti mogoce si, jih je pa malo morje ki jih ni. Najbrz vse tele ,ki tuki blebecejo, kako bi brcnile svoje tipe,ce bi to zahtevali.

Klasika, ti iz tega enega odstavka,ki si ga prebrala o njej sklepas da je ona svetnica in da on nima nobene pravice to zahtevati. Verjetno zivis z dvemi mackami in klofas tule gor nebuloze.

Odgovor na objavo uporabnika
Bcreeenic, 02.09.2022 ob 14:20

Ne vem kaj se tuki ene kure tok vzigate. Ce hoce da naredi test, naj ga naredi, pika. Nickoliko je takih scen s kukacjimi jajci in suckerji,ki mislijo da so jim partnerke zveste. Ti mogoce si, jih je pa malo morje ki jih ni. Najbrz vse tele ,ki tuki blebecejo, kako bi brcnile svoje tipe,ce bi to zahtevali.

točno tako!!!!

jake na MONU a v reali, nešto drugo:)

poštarju je podoben!

Ali dva, ki se od začetka veze nonstop prepirata, psihirata, je…..pa ona naenkrat zanosi, čeprav On noče…

valda da se uprašaš čigav je…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Bcreeenic, 02.09.2022 ob 14:23

Klasika, ti iz tega enega odstavka,ki si ga prebrala o njej sklepas da je ona svetnica in da on nima nobene pravice to zahtevati. Verjetno zivis z dvemi mackami in klofas tule gor nebuloze.

ne ne nima samo 2 mački, tudi punčko 2 meseca staro, desca, ki dela 24/7 in le-ta ima pomisleke čigava je mala.

 

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 02.09.2022 ob 14:20

bolj zanimivo vprašanje je, zakaj je nekdo, ki ima tako slabo mnenje o partnerju, da misli, da fukari okoli in da mu je otroka podtaknila, sploh ostaja v vezi z njo?

ni v takem primeru bolje, da greš itak narazen, pa pol še preveriš, če je otrok res tvoj?

 

morda jo želi prestrašiti in UPA, da ga bo sama zapustila:) sicer bi on imel velik razlog, da gre on….

Pa kdo se vžiga? Jaz se tudi v taki situaciji ne bi nič vžigala, bi pa dedca po opravljenem testu postavila pred vrata. Ker s takim nimam kaj početi. In tu rezultat testa ne igra nobene vloge.

 

Odgovor na objavo uporabnika
jaz bi tako, 02.09.2022 ob 15:39

Pa kdo se vžiga? Jaz se tudi v taki situaciji ne bi nič vžigala, bi pa dedca po opravljenem testu postavila pred vrata. Ker s takim nimam kaj početi. In tu rezultat testa ne igra nobene vloge.

 

ahhh ja, moć/čna na jeziku!

nikamor neb šla, nikamor…

sam tuki ste močne!

Seveda ne bi šla nikamor, a sem to rekla? On bi šel, jaz nimam kaj kamorkoli se umikat.

Zakaj pa bi ti delala test? Saj je otrok tvoj. Tvoj pa naj se testira. Bilo bi pa zanimivo, da bi na podlagi testa našli kje kakšne druge podatke. Policija, mogoče. Sicer pa moraš dovoliti, da testirajo tudi otroka. Ali pa to odloči sodišče.

Če ni niti najmanjšega razloga, da ta tvoj dvomi v očetovstvo, potem z njim nekaj ne štima. Boljše da greš sama naprej. Kaj veš kaj mu bo v bližnji bodočnosti še padlo v glavo. Nekega dne bo prišel domov in rekel, da je avto odpeljal na policijo, ker sumi, da si ga ukradla. Ali nekaj še bolj bedastega.

Amen, brother!

 

Temu. Če bo faking citiralo.

Pa takole…

Tole uokvirit 🙂

Bcreeenic, 02.09.2022. ob 14:20

Ne vem kaj se tuki ene kure tok vzigate. Ce hoce da naredi test, naj ga naredi, pika. Nickoliko je takih scen s kukacjimi jajci in suckerji,ki mislijo da so jim partnerke zveste. Ti mogoce si, jih je pa malo morje ki jih ni. Najbrz vse tele ,ki tuki blebecejo, kako bi brcnile svoje tipe,ce bi to zahtevali.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Črna kuhinja, 01.09.2022 ob 16:11

Če meni to moj predlaga… Grem na test, ko se vrnem s testa ga postavim pred vrata in ko dobim rezultate mu jih pošljem. Oče je seveda on in bo ostal- moj mož pa več ne.

Isto. Pa vprašanje, če je s tem ne manipulira in sam nekaj skriva. Žal sem sama od možev nekaj znank doživela namigovanje, od enega pa nadlegovanje in res nimajo treh pik. Še svojemu ne zaupam več.

Nareeila bi test in mu ga utaknila v rit… Zanima me predvs kaj je ozadje tega ima kak tehten razlog mogoče ali pa ima sam maslo na glavi…

Dekleta ste pa mal čudna. Če se želi vaš dec prepričat, da je otrok njegov se vam zdi to krivično?

Moje mnenje je, da bi se po zakonu moralo vsakega otroka testirat in potrdit kdo je oče. Če bi to storili vsi ta trenutek bi se marsikaj lahko razkrilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana895, 01.09.2022 ob 15:57

Stara sva oba okoli 30 let. Poznava se še iz časov srednje šole, ko sva tudi začela hoditi.

Poročila sva se šele pred petimi leti, prejšnje leto pa sva dobila najinega prvega otroka – sina.

Pred parimi meseci pa mi je mož rekel, da me ljubi in da ve, da nikoli nisem varala, ampak da vseeno želi, da bi naredili test DNK, da bi bil 100 % prepričan, da je sin res njegov. Nato mi je to predlagal še nekajkrat.

Sem zelo razočarana nad njim, saj ga nikoli nisem varala, in ne vem, kaj naj storim.

Kaj mi predlagate?

Hvala vam za odgovore

 

Ciste račune ni nikoli problem polagat

Naredita dnk test… Jaz bi ga brez vednosti žene naredil. Glede na to kako ženske skačete okoli je to čisto razumljivo. Pač hoče biti prepričan, da je njegov.
Ali pa ve, da si varala ali da ni njegov ter hoče potrdit in se te rešit.

Odgovor na objavo uporabnika
jon100, 01.09.2022 ob 16:22

WTF imaš problem narediti test? Pa ga naredi, takih žensk je še premalo, da gredo teste delat kolikor se gonite okoli

CRkni debil zgonjeni.

New Report

Close