Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moža slisala v pogovoru po telefonu

Moža slisala v pogovoru po telefonu

Torej, pogovarjal se je z zensko, s katero delata skupaj obcasno. Jaz sem slisala, da ji je rekel po telefonu na koncu pogovora, da potem itak pride k njej.. On ni vedel, da sem slisala, pac slucajno sem ujela, tudi nisem bila tako pozorna, ker je sluzbeno.. Ok, nic takega, sploh ce sodelujeta..komot ni sel. AMPAK, na moje vprasanje, ce in kdaj gre do nje, je rekel, da ne gre in da tega ni rekel.. Da je najbrz rekel komu drugemu, kar pa ni res, ker je bila tocno tista ura, ko sem slisala in prej in potem ni imel klicev.. On striktno zanika, da imam jaz  prisluhe, si izmisljujem, da je verjetno  rekel komu drugemu itd.. Ni res, sem preverila klice, ima kar nekaj kratkih klicev z njo zadnje mesece, pa spet, on pravi delo.. Ne vem, kaj naj, resno, totalno me to dela nervozno, negotovo, on pa seveda za zivo glavo ne bo priznal.. Kaj naj?? Sem rekla, naj jo poklice in mi dokaze, pa noce, da si ne bo delal sramote itd.. Kaj naj naredim. Trdi, da niti ne ve, kje ima pisarno, kar mu ne verjamem..Da sta samo telefonsko komunicirala in preko racunalnika posiljala dokumente.. Enostavno ne vem, kaj naj si mislim, slisala sem kar sem slisala.

Ja ja, seveda ne bo priznal, sem imela nekaj podobnega, da jaz nisem slišala prav, da on pa že ni tega rekel, oziroma da je rekel sodelavcu, ki ga tisti sploh ni klical itd.. Priznal ne bo, niti pod razno, seveda pa ti in on vesta, zakaj. Lahko se sekiraš in gruntaš, on pa bo rekel, da si nekaj pomešala itd..

Če nimaš v njega zaupanja, verjetno to ni samo od tega pogovora. Nisi ti to garant slišala “slučajno”! Lisica ej.

Bolje da se vprašaš zakaj stvari skriva pred tabo. Nekaj je v tebi da ti ne zaupa in se te izogiba.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Asdas, 17.01.2023 ob 20:02

Torej, pogovarjal se je z zensko, s katero delata skupaj obcasno. Jaz sem slisala, da ji je rekel po telefonu na koncu pogovora, da potem itak pride k njej.. On ni vedel, da sem slisala, pac slucajno sem ujela, tudi nisem bila tako pozorna, ker je sluzbeno.. Ok, nic takega, sploh ce sodelujeta..komot ni sel. AMPAK, na moje vprasanje, ce in kdaj gre do nje, je rekel, da ne gre in da tega ni rekel.. Da je najbrz rekel komu drugemu, kar pa ni res, ker je bila tocno tista ura, ko sem slisala in prej in potem ni imel klicev.. On striktno zanika, da imam jaz  prisluhe, si izmisljujem, da je verjetno  rekel komu drugemu itd.. Ni res, sem preverila klice, ima kar nekaj kratkih klicev z njo zadnje mesece, pa spet, on pravi delo.. Ne vem, kaj naj, resno, totalno me to dela nervozno, negotovo, on pa seveda za zivo glavo ne bo priznal.. Kaj naj?? Sem rekla, naj jo poklice in mi dokaze, pa noce, da si ne bo delal sramote itd.. Kaj naj naredim. Trdi, da niti ne ve, kje ima pisarno, kar mu ne verjamem..Da sta samo telefonsko komunicirala in preko racunalnika posiljala dokumente.. Enostavno ne vem, kaj naj si mislim, slisala sem kar sem slisala.

Kok si pa ti butasta in zatežena. Sram te je lahko, babura zabita.

Ne pis in ne sprasuj takih k so sami kurbirji in grdi moski kle gor

Kmwtavzarji grdi

Podobno zgodbo, meni se je bivši vračal, njegova nova partnerica pa je z resnico skregana, ni in ni hotela sprijaznit. Ga je dobila na laži, varanju, neiskrenosti, je dobila potrditve, da se je vračal k meni, pri meni še srečal prijatla, že bil ob njej 4 mesece, ona še vedno trdila, da lažem jaz, blodim, travmiram, šele po dveh letih je končno dojela, da je nikoli ni imela rad. Pač si rade mečete pesek v oči, dokler vas ne zadane skala resnice. Lahko se je sekirala, gruntala, si zabijala, da sem ljubosumna, motena itn, ampak dejstvo, on te je varal, resnico si videla, vedela pa si zatiskala oči.

Odgovor na objavo uporabnika
Spet prevarane, 17.01.2023 ob 20:13

Če nimaš v njega zaupanja, verjetno to ni samo od tega pogovora. Nisi ti to garant slišala “slučajno”! Lisica ej.

Bolje da se vprašaš zakaj stvari skriva pred tabo. Nekaj je v tebi da ti ne zaupa in se te izogiba.

Ja zdej bo pa spet ljubica kriva, da tvoje moške budale VARAJO?

baburina, nevedna.

Odgovor na objavo uporabnika
Sanjačice, 17.01.2023 ob 20:21

Ja zdej bo pa spet ljubica kriva, da tvoje moške budale VARAJO?

baburina, nevedna.

Kaj skačete kokoške? Slovenke ste največji ološ od ljudi!

Pra*ice! Nihče vam ne verjame, z vami se ne da živet, ker same natikate rogove, karakterno pa ste nula!

Razpočite se 😁

Slišala si kot si. Ne dvomi vase. Tudi ne presliši intuicije, ker boš vedno znova zmanipulirana, ko odpreš ta vrata. Torej, sedaj veš. Vprašanje pa je, kaj boš s tem vedenjem naredila. Če misliš znova in znova najedat zakon, je boljše, da takoj rečeš, da tole ni za tebe. Da mož ni vreden tvojih čustev. Če tega nisi v stanju, pa jemlji to kot prijazen klic višje sile, da bodi pripravljena in se pripravljaj vnaprej. Kdor prvič, ne bo zadnjič. Zato si ne zatiskaj oči, da ti bo prihranjeno. Če si dovolj pametna, boš do tačas lepo in potihoma poskrbela zase.

jah no, seveda si slišala, sej nisi dementna stara babura, s prisluhi, kot te hoče prikazat zdaj mož. Verjetno ti je navrgel tudi vse situacije za nazaj, kako se ti pogovarjaš, kaj je on pri tebi slišal marsikaj, pa ni nič rekel itd..Napad nazaj, sam pa seveda ni šanse, da bo rekel, ja sevada imaš prav, to sem rekel..Pri meni je bilo podobno, nikakor ni priznal,tudi slučajno prestregla pogovor po telefonu, pa nisem nikoli prisluškovala ali bila sumničava, niti nisem imela razloga.

kaj se je iz tega razvilo? Ostala sva skupaj, ker na podlagi tega enega stavka po njegovo nima smisla razdret vezo, ker po njegovo sem jaz še vedno narobe slišala, pa otroka bosta trpela..Tako da ostajamo skupaj, mene pa razjeda ta dvom, ko vem, da je nekaj prikrival..Ni OK, niti slučajno, v bistvu niti še točno ne vem, kaj bi. Pridejo trenutki, ko še vase dvomim.

Ne čakaj na dodaten dokaz, dokaz imaš na dlani. Rekel je kar je rekel. Taki ljudje kot je tvoj, so sposobni pripraviti človeka do tega, da se mu zmeša. Poslušaj sebe in svojo intuicijo. Rdeč alarm je to, da ti je zanikal. Vara te, žal. Pa ne pričakuj, da bo kadarkoli priznal. Tudi če najameš detektiva in mu na mizo vržeš slike, bo on še vedno zanikal. Pojdi stran od njega. On bi na dveh stolčkih, pa še lagal bi ti v obraz.

Eh ja, laže kot pes teče. Valjda ne bo rekel, seveda sem rekel to draga, oprosti mi, nisem mislil tako itd.. Moški zanikajo še kaj bolj očitnega, 100% prinešenega na pladnju, pa da ne bi tole. Narobe si slišala in zaključeno, vsaj z njegove strani. Drugič bo bolj previden pri pogovorih.

takoj ko te tip začne omalovaževat, manipulirat z tvojim razumom in čustvi, češ si ti zblojena, imaš prisluhe itd-je treba vezo končat in se rešit nekoga ki ni in ne bo iskren s tabo. kaj boš namreč ob sebi imela tipa, ki je PROTI TEBI da obrani svoje kurvanje, namesto da je S TABO in svoj čas namenja tebi in vajini vezi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 24.01.2023 ob 18:41

takoj ko te tip začne omalovaževat, manipulirat z tvojim razumom in čustvi, češ si ti zblojena, imaš prisluhe itd-je treba vezo končat in se rešit nekoga ki ni in ne bo iskren s tabo. kaj boš namreč ob sebi imela tipa, ki je PROTI TEBI da obrani svoje kurvanje, namesto da je S TABO in svoj čas namenja tebi in vajini vezi.

 

Se strinjam, kolk je lahko podel človek, ki ti laze v obraz in te pusti verjet, da si vse domisljas, slabo/narobe slisis itd?

Pa sej ti ves kako in kaj si slisala, zakaj rabis njega, da ti to zanika? Menda ja ne dvomis vase..

 

1 stavek, veliko stvari se lahko zmotiš. Nehajte dramatizirat.

Avtorica pusti pri miru in bodi oprezna, če je kaj na temu, celo življenje ne bo mogel skrivati.

Lahko je bil le utrujen in kaj narobe rekel in še njemu ni jasno. Afere pa tako ne moreš popolnoma skriti. Konec koncev, bo ženska vedela, ko je nekaj narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
Daj pomirite se, 24.01.2023 ob 20:39

1 stavek, veliko stvari se lahko zmotiš. Nehajte dramatizirat.

Avtorica pusti pri miru in bodi oprezna, če je kaj na temu, celo življenje ne bo mogel skrivati.

Lahko je bil le utrujen in kaj narobe rekel in še njemu ni jasno. Afere pa tako ne moreš popolnoma skriti. Konec koncev, bo ženska vedela, ko je nekaj narobe.

Se sicer strinjam, ampak, praviš, naj bo pozorna vnaprej.. Ampak, lahko, da je res rekel in je res bilo kaj, zdaj, ko je pa ona slišala, bo pa nehal in zaključil, karkoli je že počel..Mene bi na avtoričinem mestu vseeno razjedalo, kaj je bilo? Jaz vase verjamem in mi ne bi dalo miru. Je pa res, kot praviš, da je možna zmota in da je mož dejansko kar pobrkljal, ona pa sigurno ne. Moje mnenje.

 

Obstaja majhna verjetnost, da se je res zmotil. Zelo velika pa, da ne, pa samo laže.

ja tej mu že nisi dala redno pa je šel na drugi cvet

 

zakaj se meni zdi, da je bila neki casa nazaj ista zgodba, ampak z najemnico?

Odgovor na objavo uporabnika
Ceda, 24.01.2023 ob 19:36

Se strinjam, kolk je lahko podel človek, ki ti laze v obraz in te pusti verjet, da si vse domisljas, slabo/narobe slisis itd?

Pa sej ti ves kako in kaj si slisala, zakaj rabis njega, da ti to zanika? Menda ja ne dvomis vase..

 

zelo podel.. ta del je hujši od dela fizičnega varanja, zato pravim da pri varanju gre za največjo obliko izdaje partnerja/ke, ker se ga degradira kot človeka in to samo zato, da skuša svoje podlo dejanje prikrit.

Ce si mu l9hk po tel brskala mu nastav sledi.

Bos vedla za vsak korak

Če imaš dostop do telefona, mu inštaliraš spy program in boš tako točno vedela pri čem si. Ker vse ostalo te bo imel samo za glupo in takšno s prividi in prisluhi.

Ce je tvojemu kaj do TEBE IN DO VAJU, bo naredil VSE, da te pomiri. Bo organiziral, da se v 3 dneh dobite na kavi, da ti jo predstavi. Ni treba kave, lahko organizira “nakljucno” srecanje na parkingu…. Ce je nedolzen, ne bo enega problema. Ti recem, tega ne bo storil…. Mu ze ni toliko do tebe

Odgovor na objavo uporabnika
inštaliraj to, 25.01.2023 ob 17:16

Če imaš dostop do telefona, mu inštaliraš spy program in boš tako točno vedela pri čem si. Ker vse ostalo te bo imel samo za glupo in takšno s prividi in prisluhi.

Kakšna fuska od ženske pa si ti? Kakšen spy program? Izpod časti bi bilo meni, da sledim možu, partnerju, kaj vam je novodobne kure. Wtf, če mu ne morem zaupati, potem adijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1656, 26.01.2023 ob 19:27

Ce je tvojemu kaj do TEBE IN DO VAJU, bo naredil VSE, da te pomiri. Bo organiziral, da se v 3 dneh dobite na kavi, da ti jo predstavi. Ni treba kave, lahko organizira “nakljucno” srecanje na parkingu…. Ce je nedolzen, ne bo enega problema. Ti recem, tega ne bo storil…. Mu ze ni toliko do tebe

In zakaj točno bi jih moral predstavit?

New Report

Close