Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moža slisala v pogovoru po telefonu

Moža slisala v pogovoru po telefonu

Tuki fuki! Tuka te u pizdo ruka

Ne verjemi ampak ne pokaži mu tega dokler se ne prepričaš.

Najami detektiva!!! Nujno!!!

In potem ga samo na eleganten nacin sooči. Ker drugače te bo vsak dan razjedalo. In tudi mogoče ga ob pravem casu še strezniš in se še nic ne dogaja tam. In bo pravocasno razmislil.

Ali pa boš vsaj vedela na čem si. Da se ti ne bodo vsi smejali v obraz, ker bodo ze vsi vedeli samo ti ne.

Kaj pizduliraš…če doma nisi to kar bi mogla biti je prav da zraven službe se kaj za sebe postori….

Tudi sam imam tak način ….z prijateljico…

Če doma ne štima tudi v prihodnje ne bo….

Življenje je samo eno uživaj ga….

Ne splača se obremenjevati za stvari ki so preživete in biti z nekom zaradi tega da te drugi vidijo.,…

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Greš tja kjer se lepo imaš, 25.01.2024 ob 22:26

Kaj pizduliraš…če doma nisi to kar bi mogla biti je prav da zraven službe se kaj za sebe postori….

Tudi sam imam tak način ….z prijateljico…

Če doma ne štima tudi v prihodnje ne bo….

Življenje je samo eno uživaj ga….

Ne splača se obremenjevati za stvari ki so preživete in biti z nekom zaradi tega da te drugi vidijo.,…

tvoj problrm. To ni dom ampak Alcatras

joj kok si neumna no  tip te vara valda da ne bo priznal. ze to da laze ko pes tece je zadostn dokaz za to. spakiri mu kufre pa ciao.

Jaz mislim da so tvoje slutnje kar prave. Nekaj se dogaja med njima, kako daleč je, pa ne vem. Sooči ga, lahko najameš detektiva, ali pa ga sama izsledi in mu dokaži. Na zgornje  butaste komentarje pa se ne ozirajo, nisi nič zatežena. Jaz bi isto popizdila . Naj se loči pa potem skače okoli, če je tak frajer.

Odgovor na objavo uporabnika
Asdas, 17.01.2023 ob 20:02

Torej, pogovarjal se je z zensko, s katero delata skupaj obcasno. Jaz sem slisala, da ji je rekel po telefonu na koncu pogovora, da potem itak pride k njej.. On ni vedel, da sem slisala, pac slucajno sem ujela, tudi nisem bila tako pozorna, ker je sluzbeno.. Ok, nic takega, sploh ce sodelujeta..komot ni sel. AMPAK, na moje vprasanje, ce in kdaj gre do nje, je rekel, da ne gre in da tega ni rekel.. Da je najbrz rekel komu drugemu, kar pa ni res, ker je bila tocno tista ura, ko sem slisala in prej in potem ni imel klicev.. On striktno zanika, da imam jaz  prisluhe, si izmisljujem, da je verjetno  rekel komu drugemu itd.. Ni res, sem preverila klice, ima kar nekaj kratkih klicev z njo zadnje mesece, pa spet, on pravi delo.. Ne vem, kaj naj, resno, totalno me to dela nervozno, negotovo, on pa seveda za zivo glavo ne bo priznal.. Kaj naj?? Sem rekla, naj jo poklice in mi dokaze, pa noce, da si ne bo delal sramote itd.. Kaj naj naredim. Trdi, da niti ne ve, kje ima pisarno, kar mu ne verjamem..Da sta samo telefonsko komunicirala in preko racunalnika posiljala dokumente.. Enostavno ne vem, kaj naj si mislim, slisala sem kar sem slisala.

Bila bi presenečena koliko ljudi ima poleg svojih partnerjev še ljubice.

Poznam gospoda, ki meni, da je Trump kraja Pesnice pri Mariboru, čeprav je tam veliko več ljudi veliko bolj premožnih od njega, on živi dvojno življenje.

Poleg žene ima redno ljubico že nekaj let, kateri plačuje stanovanje in vse ostalo, ima z njo otroka za katerega domači ne vedo, žena ve za tole dolgoletno ljubico in ta ljubica ni edina. Ima jih več oziroma kakor prilika nanese. Hčera je podedovala vse njegove dobre lastnosti gonjenja, to enako počne možu, sin je gey itn…

Avtorica imej muda in se loči ali ostani glupa in slepa.

V bivši službi je stavek “pridem potem do tebe” pomenil, da bom s svojega delovnega mesta prišla do pisarne tiste/ga, ki sem ji/mu to rekla. Nič več in nič manj.

“Pridem jutri do tebe, da se zmeniva do konca… “, recimo, je en tak primer, ko na hitro končaš pogovor s sodelavcem/ko, ki te pokliče v prostem času, ti imaš pa v tistem trenutku glavo čisto nekje drugje.

Shbrt

26.01.2024 ob 08:11

…lahko najameš detektiva, ali pa ga sama izsledi in mu dokaži.

___________

Kaj mu naj dokaže oziroma zakaj imate tako potrebo po dokazovanju? Saj on itak ve, kaj počne ali ne počne. Kaj je treba njemu dokazovat?

 

Glede na to, da ne prizna ima očitno nekaj za bregom  razen, če ni nič pa se boji, da boste ljubosumni.

New Report

Close