Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moža ujela na laži

Moža ujela na laži

Ze drugic, v malo sumljivih okoliscinah. Prvic, mesec nazaj me je kar zdelalo, ker vem, kaj je res.. Trdil svoje do onemoglosti. Zdaj pa ze drugic. Ne vem kaj naj, ze prvic sem komaj premlela. Ubija me to, ker ne prizna, jaz pa se sekiram, ne morem pa kar it z otrokoma, oziroma njega nagnat.. Gre pa za neke pogovore po telefonu.

 

najbolje, da se sprijazniš s tem. spremenit itak nočeš nič, kaj ti torej drugega preostane?

Lej, ce ne bos sla danes, bos sla pa cez eno leto.. Ni treba z glavo skozi zid, ampak kar je je, drugace ne bo. Rqzmisli, kako in kaj z otroki.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Ancok, 21.11.2022 ob 13:45

Ze drugic, v malo sumljivih okoliscinah. Prvic, mesec nazaj me je kar zdelalo, ker vem, kaj je res.. Trdil svoje do onemoglosti. Zdaj pa ze drugic. Ne vem kaj naj, ze prvic sem komaj premlela. Ubija me to, ker ne prizna, jaz pa se sekiram, ne morem pa kar it z otrokoma, oziroma njega nagnat.. Gre pa za neke pogovore po telefonu.

 

Če je nekaj naredu prvič in potem drugič, bo še tretjič itd….

Razmišljaj v tej smeri, če lahko kam greš na svoje, ker da si non stop pod stresom ni fino ne zate ne za otroke.

Sem bila na podobnem in sem trpela kar nekaj let. Potem mi je bilo dosti in odšla.

Odgovor na objavo uporabnika
Bla bla bla, 21.11.2022 ob 14:29

Če je nekaj naredu prvič in potem drugič, bo še tretjič itd….

Razmišljaj v tej smeri, če lahko kam greš na svoje, ker da si non stop pod stresom ni fino ne zate ne za otroke.

Sem bila na podobnem in sem trpela kar nekaj let. Potem mi je bilo dosti in odšla.

Sel bo on, ne jaz. Imamo hiso, lastnika vsak pol in valjda se ne bom jaz selila z otrokoma, ampak on, ce/ko bo prislo do tega.

 

Crn fond.

To te bo gor drzal.

Naber si kes.

Ker smrdi po drugi zenski.

Kup sledilno napravco in mu jo podtakn v avto pod sedez.

Odgovor na objavo uporabnika
Ancok, 21.11.2022 ob 14:34

Sel bo on, ne jaz. Imamo hiso, lastnika vsak pol in valjda se ne bom jaz selila z otrokoma, ampak on, ce/ko bo prislo do tega.

 

A kar šel bo z vrečko pod most 🙂

Vsi so isti….

Priznanja ne moreš izsiliti. A ima razloge, da bi imel neke pogovore po telefonu?

In kaj točno se je spet zlagal?

samo 9 mm te bo rešilo trpljenja. 

Plehka kot i, itak, da ne boš šla nikamor.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Hiter boš samska, 21.11.2022 ob 16:31

Plehka kot i, itak, da ne boš šla nikamor.

 

Laže enkrat, laže vedno. Oprostiš enkrat, oprostiš vedno. Modra kot deluješ bol lagal še bolj 8morda malce olj previdno).

 

Bosta pač cimra.

Če bi šlo za varanje, bi najbrž pisala o varanju, ne laži glede telefonskega pogovora. Tako da bom rekla, razmisli, zakaj ti mora lagati…. Mu mogoče ne pustiš dihati, torej imaš preveč kontrole? Si preveč posesivna? Ima mogoče slab občutek pred tabo, če je tak, kot je? Mu kakšne lastnosti očitaš, oziroma ga je sram pred tabo?

Jaz bi rekla, da kar iz ljubega miru ljudje ne lažejo. Če ni problem v varanju, gre pogosto za to, da se boji in potem se zlaže, da je mir v bajti. Če ste se že odločili, da greste, potem nima smisla in itak ni laž kriva. Če pa vam je kaj do zveze, pa malo razmislite najprej, če je del krivde mogoče tudi vaš. Mogoče se sploh ne zavedate in nevede reagirate tako, da vam ne zaupa…

Če misliš, da vara, pol vara. Brez veze se mučiš s tem vprašanjem in priznanjem. Jaz sem pristal skoraj v umobolnico predenj mi je priznala. Brez veze. Itak veš, da vama stvari ne štimajo. Zakaj rabiš še priznanje?

Kako naprej? Najprej dobrodošla v klubu. Ogromno nas je. Lahko narediš tako, kot jih večina, razdreš bedno razmerje, poiščeš novo. Od začetka bo peklensko težko, čez čas bo vse v redu. Mogoče traja 5 let, pa kaj.

Imaš še eno možnost. Tega ti ne bo nihče priporočal. Lahko rešiš svoje razmerje. Da ded skače naokrog, mu nekaj v vajinem razmerju manjka. Če se odločiš, lahko zadevo rešiš. Verjetno veliko težje, kot začeti na novo. Ampak če tekmuješ z njegovo novo Bimbo, imaš ti veliko prednost. Njena edina prednost je, da je nova. Ti poznaš svojega tipa, veš kaj mu je všeč. Ampak to zahteva največji napor od tebe in predanost človeku, ki te je izdal. Pa kaj.

Ali izbereš prvo ali drugo možnost, je tvoje življenje še stalno lahko pravljica. Na žalost imaš v tem trenutku pred sabo težko odločitev in težko obdobje. Ko bo mimo, bo vse boljše, lepše. Absolutno najdi strokovno pomoč, drugače lahko to neprijetno obdobje traja zelo dolgo. Da si v tej situaciji, pomeni, da ti manjka neko določeno znanje.

Vso srečo.

Potem pa trpi in bodi tiho. Če nisi pripravljena nič premakniti z ritjo mm u daš vedeti da lahko dela kar želi

Žal mi je za tebe, ne bi te rad še dodatno prizadel, ampak z resnico se boš pa morala slej ko prej sprijazniti. Kdor vara enkrat, bo vedno. Očitno mu ni mar ne zate in ne za otroke, ti si samo uničuješ življenje. Prikrajšaj si muke v prihodnosti in pojdi z otroci vstran. Prijavi na CSD in vas bo mastno plačeval, ti pa si najdi sobo in človeka, ki mu boš lahko vedno zaupala! Vso srečo ti želim.

Šla čez to nedolgo nazaj, nima smisla vztrajati, laže sedaj, lagal bo naprej. Vzami si čas porihtej stvari pol pa z veliko volje naprej.

Spremenil se ne bo.

Bom iskrena vara te. In res je čez eno leto boš itak šla, ker več ne boš zdržala. Kar se pa dokazov tiče ti povem iz lasnih izkušenj, slike, posnetki, pogovori nič ni bolje, vse zanika da ni tko, na koncu ti pa reče da je bil to sam pobeg. Odgovore kot na vpraša je kaj ti je pri meni manjkalo,  pa ne boš dobila bo rekel skupek vsega. Edino kar so mi dokazi pokazali je kako pokvarjeni so lahko tistih 40% ki vara. Enako kot ženi govorijo, lažejo tudi ljubicam. Vidiš dejansko najbol umazano in prevarantsko stran osebe, ki je zraven tebe spala dolgo let in si ji zaupala. Občutek je grozen in ti ga ne priporočam. Edino kar ti svetujem da daš snemalnik kot usb ključ v vajin avto ki ga on vozi, to bo tvoj dokaz. In potem je na tebi da se z njim usedeš in razčistita kaj je sploh vajino razmereje. Če ne gre pa pojdi ne čakat leto meni se ni splačalo. In naj ti bo drugi dokaz dovolj, ker vsak naslednji nič ne doprinese. Bolelo bo enako danes ali čez leto z ali brez dokazov. Mogoče dosta imela boljši odnos pri skupni skrbi za otroka če boš nanj vedela. Bolečina je pa enaka kot če partner umre in boš morala prehiditi pot žalovanja.

 

Tudi jaz sem mislila, da bo ok. Pa ena laz, pa druga, pa zanikanje, tipi so taki manipulatorji, da to res ni. Spravi te tako dalec, da ti dvomis o sebi, ali imas morda previde, prisluhe. Imej se rada in ga pusti. Za zivo glavo ne bo priznal, p ce mu predocis vse dokaze. V oci te gleda in laze, potem obrne na tebe, da sigurno ti varas, ker se nanj spravljas itd.. Sel pa ne bi, ker on bi oboje, ugodje doma, ugled, druzino in ljubico. Skenslaj ga ze danes, jutri je prepozno.

Kot so že eni zapisali, se je za vprašati, zakaj nima zaupanja, da se je zlagal oziroma, da je varal, če govorimo o varanju (pravzaprav dejanje samo niti ni tako pomembno). Seveda je kriv, ni pa samo on kriv. Kaj pa zdaj? Ločiti se pomeni velik stres za vaju in otroka. Znala bi imeti še vojne že zaradi delitve premoženja. Otrok bo pa vse to gledal, kar ni dobra popotnica.

Če se drugače razumeta 🤔, potem je 2x za premisliti, če ni ločitev preuranjena pot. Oba se rabita potruditi, pa vama lahko še rata. Ločita se lahko še vedno kasneje in bolj suvereno, ko bosta vedela, da sta oba naredila, kar je bilo v vajini moči.

Za začetek začnita vsak pri sebi, prava pot je v iskrenem odnosu in brez obtoževanja drugega. Potrebno je poiskati rešitev za nastal odnos in ne obsojati drug drugega.

Lahko poskusita tudi s terapevtom, ki vaju vodi in prepreči, da se ne bi spravljala drug na drugega. Mogoče bi se ob terapevtu tudi on bolj “varno” počutil.

Matr ste babe prfliknjene…

A kar valjda bo on šel???

Lepo se spakiraj in pusti otroke v njihovem domu. Zmenita se za skrbništvo in rešeno. Otroci en teden pri enmu, drug teden pri drugemu.

Lahko ti izplača tvojo polovico in greš po svoje.

Da bo kr valjda on šel??? Hahaha

 

Pa ponudi mu še ti analo!

Poznam situacijo ko sta lastnikbvsak polovico stanovanja in on nima za njo izplačati in obratno in živita v istem stanovanju vse na polovico, tudi mizo kjer jesta

New Report

Close