Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moževa fantazija

moževa fantazija

Če ima take želje deliti tebe z drugim potem že on obdelava tudi drugo .;-)[/quote]

tudi jaz sem tega mnenja, sploh pa ko tukaj eni razlagajo razlko med sexom in ljubljenjem. aja samo eno se tako reče, drugo pa drugače v bistvu je pa eno in isto, samo pojmuje se drugače, ja potem pa svizec zavije čokolado v folijo, a ne…

Kakor opažam, ženska je malo preverila splošno mnenje o tem in je ugotovila, da je ona še med zelo liberalnimi, odprtimi, ipd…in v bistvu je že začela fantazirati o tem, kako bi ona z enim tretjim in njen bi ob vsem tem doživljal orgazme…super.

Zdaj pa realnost: ostajata še vedno samo ona dva, ki se bosta morala o vsem skupaj pošteno pogovoriti, če si želita v prihodnosti še kdaj namakati se v kopeli, piti šampanjec in se pogovarjati o fantazijah. Torej, mi in naša mnenja so od tu dalje popolnoma brezvezna. Sedaj sta na vrsti ona dva, da to naredita ali pa fantazirata naprej!

Po temle se počutim, kot da je nekdo pravkar izdal moje zaupanje. Ni prijeten občutek.

Kar se tiče prvega odstavka; zanimivo, da me bolj poznaš kot jaz sama sebe :)) Ne, niti slučajno se (še) nisem odločila za ali proti. In niti slučajno ne fantaziram o tem, ker se mi čedalje bolj dozdeva, da tega ne zmorem.
Liberalna? Ja, vedno sem se imela za liberalno, redkokaj me je šokiralo, o vsem sem lahko govorila, nikoli nisem nikogar obsojala. (OK, pustimo ob strani pedofilijo – to je menda jasno, ne?) Res pa je, da se kaj takega ni nikoli tikalo mene. In ko se naenkrat znajdeš v situaciji, ko si neposredno vpleten… hja, malce zamaje tla pod nogami. In se vprašaš tudi o sebi, ali si res liberalen, ali si morda pa le zavrt? In to je frustrirajoče. Enostavno ni niti, ko se ti zamajejo temelji, ko se vprašaš ali sploh res poznaš človeka, s katerim živiš. Človeka, ki si ga dvajset let imel za sicer izredno strpnega ampak še vedno rahlo konvencionalnega, celo z zametki ljubosumnosti in posesivnosti. Si se res tako zelo motil? Pa ne mislim tu nič slabega, ga zaradi tega ne obsojam niti mu ne zamerim.

Kakorkoli že, gradiva za predelat imam očitno še za nekaj časa:)) Se bom že prebila skozi to in verjetno odkrila še kaj novega o sebi. Mislim pa, da situacije, o kateri je govora, ne zmorem. Se mi zdi, da bi bila preveč obremenjena, totalno nesproščena in to je potem brez veze. Da ne govorim o tem, da se mi poraja čisto preveč dvomov o posledicah take igrice.
Ja, mogoče bi bila zanimiva izkušnja, ampak jaz očitno nisem človek zanjo.

seveda ga ne poznaš. ti misliš, če je sicer nerazgledan in zadrt, da ga zato ne bo namakal okoli. moški si pod pojmom svobodnih nazorov (se še spomnite tiskanih oglasov) predstavljajo samo nebrzdan seks.

Verjameš, da se s tem, ali ga in ali ga kdaj bo namakal okoli, sploh ne ukvarjam in ne obremenjujem?
Če ga želi, ga bo. Tu ne morem spremeniti ničesar. Lahko mu le zaupam. Moje obremenjevanje s tem in traumiranje tega ne bo spremenilo. S takimi stvarmi se raje ukvarjam takrat, ko do njih pridem.

Verjameš, da se s tem, ali ga in ali ga kdaj bo namakal okoli, sploh ne ukvarjam in ne obremenjujem?
Če ga želi, ga bo. Tu ne morem spremeniti ničesar. Lahko mu le zaupam. Moje obremenjevanje s tem in traumiranje tega ne bo spremenilo. S takimi stvarmi se raje ukvarjam takrat, ko do njih pridem.[/quote]

Ti omenjaš moža in fantazije? Pogledala sem, kdaj si tole pričela pisat. Od jutra do sedajle čepiš tu gor in nakladaš.
Kakšen mož? Fantazije imaš, moža pa ne! Če bi ga imela, bi čas zabila za delo, pa kuhanje kosila, …. ne pa, da bereš in bereš ter vsakemu odgovarjaš.
Če si tolk stara, kot pišeš – si pa uboga – si hujš od pubertetnice!!!!!!!
Ja, če bi imela moža, bi on res fantaziral pri taki leni babi – pa gledal bi druge – ne tebe!

Verjameš, da se s tem, ali ga in ali ga kdaj bo namakal okoli, sploh ne ukvarjam in ne obremenjujem?
Če ga želi, ga bo. Tu ne morem spremeniti ničesar. Lahko mu le zaupam. Moje obremenjevanje s tem in traumiranje tega ne bo spremenilo. S takimi stvarmi se raje ukvarjam takrat, ko do njih pridem.[/quote]

Ti omenjaš moža in fantazije? Pogledala sem, kdaj si tole pričela pisat. Od jutra do sedajle čepiš tu gor in nakladaš.
Kakšen mož? Fantazije imaš, moža pa ne! Če bi ga imela, bi čas zabila za delo, pa kuhanje kosila, …. ne pa, da bereš in bereš ter vsakemu odgovarjaš.
Če si tolk stara, kot pišeš – si pa uboga – si hujš od pubertetnice!!!!!!!
Ja, če bi imela moža, bi on res fantaziral pri taki leni babi – pa gledal bi druge – ne tebe![/quote]

Sklepaš po sebi? :)))
Za očitno razliko od tebe, imamo nekateri dopoldan službo. In nekateri celo tako, da lahko ves dopoldan surfamo po netu in dvigujemo telefone, recimo. Nekateri imamo celo službo, kjer je naše delo iskanje podatkov po internetu.
Ampak ti tega seveda ne veš, ker si samo za štedilnikom.

Čez deset minut grem pa domov – pa ne kuhat, ker danes sin peče pico :))

Hahaha, si me nasmejala. Jaz sem prišla pravkar iz službe – za razliko od tebe. Pa žal, v službi nimam računalnika.
Pa ne mi reč, da si cel šiht naredila s temle klepetom tu gor? Povej, kje delaš, se pridružim vašemu kolektivu. Še s sinom nas flancaš? Bejž, bejž, kje bo pa mladoleten sin pekel pico? Vsi si jo raje naročijo pod “hallo pizza”. Tolikokrat si se že zagovorila, da ti nič več ne verjamemo.

Pa res lepo, da te tako skrbi zame, mojo družino in naše prehranjevanje. Veš, nekateri svoje otroke tudi kaj naučimo in jih ne delamo mamine sinčke. Pico in še marsikaj drugega zna narediti tudi mlajši sin pri svojih šestnajstih, ampak danes jo peče pa starejši, ki jih ima skoraj enaindvajset :)))))) Halo pice pa ne maramo, ker nam pač ni dobra.

Kje delam, ti pa ne povem. Mi pa ni hudega in imam lahko ves dan odprt tudi zavihek forumom. In ne, ni JU:)))))))

Zdaj pa res mislim, da vsi že malo pretiravate.Iz čisto preproste fantazije, ki jo je hvala bogu zaupal SVOJI ŽENI in si jo tudi želi izživeti S SVOJO ŽENO (večini tukaj popolnoma nerazumljivo, zato pa tudi toliko varanja), ste naredili celo znanost. Pravzaprav ste o njej in njima ugotovili prav vse, torej se ne ljubita, on je prikriti gej, itak jo že vara in ima drugo, da ne govorim o tem, da pa je ona lena, ne zna kuhat, laže o otrocih in je sploh popolnoma nesposobna.
Ja, prava slika večine monovk, čudi me samo, kako so na zadnje noge stopili prav moški…ne, on pa ne bi gledal nje, kako bi z drugim…o ja, bi pa še kako cedil sline, če bi jo gledal z drugo žensko. Hinavščina na višku!
Školjkica, ne obremenjuj se s tem in naj ti ti odgovori ne “pomagajo” pri tvoji odločitvi in pri izživljanju vajinega sex življenja in fantazij, pa naj bodo še tako “bizarne”. Poslušajta sebe in izključno samo sebe in predvsem uživajta!

školjkica

A si ze natočila vodo v banjo?

Šanmpanjec je že.

bom prispeval komentar….prvega na tem forumu 🙂
fantazija da bi gledal ženo z drugim mi ni tuja, v bistvu mi celo paše misel na to….
ko pa pomisliš na kasneje, pa se zna stvar zakomplicirati,vest, želje po še več in če ne bo ročne zavore, zna bit problematično…..ne vem , itak se morata sama odločit…..

moram pa pohvalit nekatere komentatorje…res z veliko lahkotnosti obtožujete druge…..če nimate kaj pametnega povedat, ni treba komentirat…

školjkica, srečno

Le kako se je končala take zgodbica. A ti Raglja morda veš?

…školjkica,prav nič čudna ni ta moževa fantazija in samo dokazuje, da te ima rad, da je vajina veza “zdrava”, da si upa poskusiti tudi kaj več in drugače in se ne boji, da bi karkoli ogrozilo vajin odnos in vezo. Vsak ima svojo fantazijo, eni pač to vso življenje nosijo v sebi, ker enostavno nimajo partnerja, ki bi jih razumel, morda poskušal to fantazijo tudi izživeti, drugi se počutijo dovolj varne, da jo lahko zaupajo, se o njej pogovorijo, ne glede na to, ali jo bodo kdaj tudi izživeli ali ne.
Nikar ne glej moža po strani, ga obsojaj ali mu karkoli očitaj, ker je bil to tudi zanj velik korak, da ti je zaupal svoje želje. Le lepo se pogovorita, pač mu povej, da se ne počutiš udobno niti ob misli na to, kaj šele, da bi spala z nekom drugim in verjemi, da ti ne bo nikoli več najedal v tej smeri.
Tudi midva z možem se veliko pogovarjava o različnih variantah, o popestritvah (skupaj 30 let) in včasih je že misel na kaj takega prav luštkana in seksi, a ni rečeno, da bi jo ali da jo bova kadarkoli izživela. Je pa že to super, da se pogovarjava, si zaupava, eksperimentirava…
Bodi vesela, da imaš tako vezo, v kateri si lahko tako zaupata, marsikdo tukaj gori te sreče nima…verjemi pa, da imajo še bolj “bolane” fantazije kot tvoj ali moj mož, kot ti ali jaz.
Zato se ne oziraj in delaj po svojem občutku in to, kar te oziroma vaju osrečuje. Nikoli, še zlasti v seksu, pa ne idi proti sebi in ne počni nečesa, kar ti povzroča neugodje, samo zato, da boš osrečila partnerja.
Srečno![/quote]

v swingerjih in tako privat se dogajajo različne kombinacije spolnih partnerjev in nikakor ne moreš vedeti kam zgornji pes taco moli..

lahko da jo ljubi lahko ne…menjavajo vsi mogoči..taki kjer se oba ljubita, taki kjer ljubi samo en, taki kjer ni nobene ljubezni…tako da o kakršnemkoli dokazu ljubezni tu ne more biti govora

Moje mnenje pa je, da te mož ne ljubi. Zanj si zgolj objekt seksualnosti. Ali ti moža ljubiš? Če ga si poskusi predstavljati, kako bi ti bilo, če bi on vpričo tebe seksal z drugo……. Odgovor imaš na dlani.

Jaz ne bi bila za. Ti pa premisli.

!

Odgovor na objavo uporabnika
PikaNikaPika, 24.10.2013 ob 08:31

Se strinjam, pa vidim, da imate tudi moški tako mnenje. Če jo ima rad, je ne bo želel gledati z drugim.

… je samo demonstracija posesivnosti, ne ljubezni. Ko ljubiš ne obsojaš, ne omejuješ, si ne lastiš. Je pa treba najprej popucati lastne strahove.

Ja dej ne, se javim.

Odgovor na objavo uporabnika
1raglja, 24.10.2013 ob 06:03

Le kdo hodi v swinger klube? Opice?

Za avtorico, dejta prej probat s kakimi igračkami malo popestriti vajino spolnost.

V skrajnem primeru pa, omisli si dobrega ljubimca, mislim brez slabe vesti, ga lohk še domov pripelješ :)))

Še dodatek: saj veš, da fantazij ni potrebno uresničiti, fantaziramo pa vsi, vsak po svoje.

Moja fantazija…..ahhh

Da mi je vedeti. Mmmmmm, ščegetinka. Sam ti si zdajdaleečč

Ja, to je zdaj in.

Gledanje…

Izgleda da ima pri tebi polno rit

Odgovor na objavo uporabnika
školjkica, 24.10.2013 ob 05:41

Še vedno ne morem čisto dojeti, kaj se mi je sinoči zgodilo, zato prosim za vaša mnenja in razmišljanja. Stara sem 40 let, 20 let v zakonu, ki je popolnoma povprečen, z vzponi in padci. Včeraj sva si z možem privoščila toplo kopel, kozarec šampanjca, beseda je dala besedo… In tako je beseda nanesla tudi na seks, kjer sva na žalost zapadla v vsakodnevno rutino. In ko se tako malce opogumljena od šampanjca pogovarjava o teh rečeh, se dotakneva tudi erotičnih fantazij. In mi mož zaupa svojo fantazijo – rad bi gledal, ko bi seksala z nekom drugim! Ker nisem hotela pokazati, kako me je s tem šokiral, sem navidez brezbrižno povprašala po podrobnostih. Torej, ne želi si seksa v troje, ne bi se pridružil, želi si samo opazovati, ko me obdeluje nekdo drug. WTF?!?
Cela debata je bila tako bolj lahkotne narave, samo v smislu pogovora in zaupanja najintimnejših fantazij. Danes zjutraj, pred odhodom v službo, pa me tako “mimogrede” vpraša “Boš razmislila o mojem predlogu?”
Torej si očitno to fantazijo želi tudi uresničiti. Kaj naj naredim? Kaj naj si mislim? Popolnoma sem zmedena in šokirana.

Iz prve roke…. Pri meni je od istega nedolznega predloga prislo do locitve. Zakaj ker je gospod imel vec fantazij ki jih je skrivoma uresniceval jaz pa vec nisem mogla ostati v takem razmerju. Ko se enkrat okorajzi s predlogom potem se to samo se stopnjuje. Premisli ni vse hec. To so njegove bolane fantazije in zelje. Drzi se💪

Skoljkica,

ukrepaj takoj, da ne bo prepozno.  Eno okrog kepe,  za zacetek,  bo kar dovolj. 🤔

New Report

Close