Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moževa sporočila drugi

Moževa sporočila drugi

Če sumite, da vas mož vara, preglejte mu telefon. Jaz sem danes dobila vse, kar sem iskala.

Vsako jutro ji napiše dobro jutro, zvečer lahko noč, cele dneve si pisarita o vsem mogočem, pa seveda tudi kako je bilo lepo tu in tam in kako lepo sta se imela včeraj in tako dalje. Tudi o njunih posteljnih aktivnostih kar po sms-jih diskutirata. To me je zelo presenetilo, sama ne bi nikdar puščala zapisanih sledi. Kakorkoli, moževemu “onetu” pravita ZAJČEK. Ko sem mu pa jaz pred leti hotela dati kakšen vzdevek (pa ne živalski, ampak npr. luli) me je pa vedno nahrulil. No in ji je napisal, da je medtem, ko je bil na družinskem kosilu, je razmišljal o njunih aktivnostih, njenem obrazu in beli koži. Zaradi tega naj bi se “zajček” vznemiril in začel izgubljati tekočino. Da ko je prišel domov je šel takoj pod tuš (to je res, ko smo prišli domov, je pikiral pod tuš), ampak da se ni dotikal zajčka, ker zajček ugrizne vsako drugo roko, le njej se dovoli božati.

Bodite iskreni, je moj mož totalen psiho, da piše take?

ne, ti si, ker si z njim

jaz se močno čudim da te sploh prenaša. mei je slabo že sedaj.  LULI?? kakšen vzdevek je to? ti pa si ful prizadeta je, če rečeš, da vi ti skrila vse sledi.  hahahaha ojojoj.

Realno. Saj verjamem, da se to dogaja. Samo pazi!! Ti, če bi to res odkrila danes, bi bila šokirana in v šoku in ne bi bila zmozna pisat. Tako pa si lepo spisala pravljico za lahko noč.

 

 

Cele dneve si pisarita? Torej ne krivite otrok, da so konstantno na telefonu.

Zgodbica pa je, ja. A imata kaj otrok?

Luli vzdevek 😂 Imaš psa z imenom Kuži mogoče? Želiš, da ti pofafam Lulija? 😂😂

Tvoji zgodbi res ni za verjet.
Tvoj poduk, da naj kdo štofiri po telefonu nekoga drugega, je prav zaničevanja vreden.
Če bi jaz bila moški in bi mi ti predlagala naziv LULI za moj privesek, bi bila močno užaljena.  Vsaj Tiger, Komandos, ..

Odgovor na objavo uporabnika
Oliva726, 28.01.2024 ob 18:19

Realno. Saj verjamem, da se to dogaja. Samo pazi!! Ti, če bi to res odkrila danes, bi bila šokirana in v šoku in ne bi bila zmozna pisat. Tako pa si lepo spisala pravljico za lahko noč.

 

 

ah kje, že prej mi je bilo vse jasno, sem pa danes v miru prebrala lepo št. sporočil. Ni šanse, da pridem do konca, ker si nepretrgano pisarita.

Je zajček lušten vzdevek

A ta luli ne nosi vsaj telefona v hlačah, ki ga ponoči greje med jajcami* :)))? To pol pod dekco prebiraš za lahko noč? :)))

normalno da je znorel na ime luli kdo neb  jaz mozevega klicem general 🤣😂🤣 tip je zaljubljen. nabij ga in bos se ti si lahko nasla kazga zajcka

 

Odgovor na objavo uporabnika
prevarana691, 28.01.2024 ob 17:59

Če sumite, da vas mož vara, preglejte mu telefon. Jaz sem danes dobila vse, kar sem iskala.

Vsako jutro ji napiše dobro jutro, zvečer lahko noč, cele dneve si pisarita o vsem mogočem, pa seveda tudi kako je bilo lepo tu in tam in kako lepo sta se imela včeraj in tako dalje. Tudi o njunih posteljnih aktivnostih kar po sms-jih diskutirata. To me je zelo presenetilo, sama ne bi nikdar puščala zapisanih sledi. Kakorkoli, moževemu “onetu” pravita ZAJČEK. Ko sem mu pa jaz pred leti hotela dati kakšen vzdevek (pa ne živalski, ampak npr. luli) me je pa vedno nahrulil. No in ji je napisal, da je medtem, ko je bil na družinskem kosilu, je razmišljal o njunih aktivnostih, njenem obrazu in beli koži. Zaradi tega naj bi se “zajček” vznemiril in začel izgubljati tekočino. Da ko je prišel domov je šel takoj pod tuš (to je res, ko smo prišli domov, je pikiral pod tuš), ampak da se ni dotikal zajčka, ker zajček ugrizne vsako drugo roko, le njej se dovoli božati.

Bodite iskreni, je moj mož totalen psiho, da piše take?

Ne, ni psiho, le kuri jo in to precej dobro.

Namreč, nekateri moški – primitivci zmorejo le tak tekst: “Kdaj bova spet .ukala”?

Bravo za sicer neprevidnega gospoda!

Sicer pa seks ni samo not-ven. Starejši to še kako dobro vemo, mlajši pa suvajo, kot so to videli v xxx filmih. Žal.

To, da ti seveda ni vseeno, pa seveda razumem.

Ne ti si, budala babja, glupa zahojena, zato te tudi vara, čaka, da boš odšla, glupa kot si, še te bo dolgo varal in prenašal, dober je mu čestitam.

ki je nihče noče. good story

Zajček? A ti to resno?
Vesela bodi, da se ena druga ukvarja z njim in njegovim Zajčkom.
Vsaka normalna in opravilno sposobna ima vsaj Tigra, če ne še kaj močnejšega. 🤗

 

Jaz vsekakor ne bi ostala z njim, toliko se pa le cenim, pa vi?

Pra nagon ohranitve vrste je najmočnejši. Morda ti nalašč oblikuje vsebino za vznemirjenje?

Imela podoben primer pred leti. Le da je moj vsa sporočila brisal. Slučajno sem začela ugotavljati , da nekaj ni prav. Tajil ves čas in mi dopovedoval da sem malo mimo. Pa naročim detektiva, ga dobim z njo brez hlač, pa je še vedno trdil  da ni bilo nič….

Svetujem ti , da čim prej pobereš stvari in greš. Ni vredno.

New Report

Close