Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Možnost zanositve

Možnost zanositve

Če tip obvlada svoje telo ni zime za eskime. Tako sem delal cel lajf z različnimi ženskami in nobena mi ni prišla trkat na vrata s trebuhom, da poskrbim za njo in otroka.
Je pa res, da sem se z eno razšel, ker nama ni ratalo kasneje narediti tisto kar sva si želela, čeprav je bilo z obema po pregledu vse ok.razšla sva se zaradi moje neresnosti. Men je navsezadnej večji užitek zunej končat kot notri, posebej, če se ženska razmaže po joških z mojo tekočino, hehe. Vem, da zadnji stavek ne spada sem, samo še enkrat trdim, če moški obvlada je mala verjetnost, da ženska zanosi, če pa on ne ve, kaj se mu s qurcom dogaja med sexom pol ga pa jebi, ode mast v propast.

:)))))))


Moj kolega je isto govoril, kako je to super varna metoda. Sedaj že ene 10 let plačuje preživnino…

мамурном курцу длака smeta


Moj kolega je isto govoril, kako je to super varna metoda. Sedaj že ene 10 let plačuje preživnino…[/quote]

ata se mu pa reži:-(


Moj kolega je isto govoril, kako je to super varna metoda. Sedaj že ene 10 let plačuje preživnino…[/quote]

ata se mu pa reži:-([/quote]

Ni panike, ene vrste preživnino plačujem za otroka, ki sem si ga želel in to ne boš verje/al, z veseljem, vsak dan , hehe, nervira me edino to, ker tera ist šport kot jst.

Na, evo, koncno nekdo, ki pise to kar mislim, ko sem prebirala odgovore oz. sem zelela vprasat, kaj je s tipi tehle avtoric svojih prispevkov? One skoz pisejo, kako pazijo, kako gledajo plodne dneve, itd. Najbolj za pazit ima pri vsem tem tip in ne zenska. On se mora natancno poznat in on mora tocno vedet, kdaj bo prisla predsemenska, da ga umakne ze takrat ven.
Zenska tukaj nima kaj dosti vpliva, ker semencice ti prezivijo tudi 6 dni v rodilih in dvomim, da katera od teh ze 6 dni pred pricakovano ovulacijo ne sexa. Poudarek seveda na PRICAKOVANO, kajti zgodi se lahko ovulacija tudi prej ali pa se zamakne.

@Tocno tako: hahaha a ti misliš, da predsemenska pride mal pred izlivom ven? Ni tipa na svetu, ki bi kontroliral predsemensko tekočino no. Dej ženska ne pametovat o stvareh o katerih nimaš pojma!

Itak, ti bi najstnicam svetovala tabletke, ki so samo suho zdravje. Res, za kozlat!!!

мамурном курцу длака smeta[/quote]

Rđavom pa res…

Ojoj, kakšne traparije pa šele ti pišeš. Ta tvoja kolegica si je metodo predstavljala popolnoma pravilno, enako kot ti, samo da je dokazala, da ni učinkovita.
In res je zanimivo, da ste vse zagovornice varnih dni zanosile izključno takrat, ko ste načrtovale, in to vse do zadnje in pri vseh otrocih v prvem poskusu.
To je ista fora, kot ko nekaterim parom množično pokajo kondomi. Ne me basat no.[/quote]
Si kdaj pomislila,
– da je pa to mogoče zato, ker se za tak način odločajo ženske, ki ne sexarijo od 13tih let dalje, kot je normalno za večino mon? Pa ker nikoli ne začnejo z umetnimi hormoni meštrat svojega telesa, se eni vzorci tudi jasneje pokažejo?
– do so to mogoče pari, ki jim življenje nekaj pomeni, celo lastno in zato pazijo kaj vnašajo v svoj organizem?
– da tvoja plodnost ni bolezen, da bi zoper njo morala jemat tabletke?
– še ena taka – otroke imam točno po zaželjenem redu. Moja plodnost deluje super, tako pa tudi moje spolno življenje in zakon. Zadovoljna sem, res.


Upam, da boš pri tem bolj uspešna kot jaz, saj se meni med plodnimi dnevi najbolj seksa:-) pa tudi midva ne uporabljava zaščite že 6 let. Ker če bi se pač zgodilo sva na to pripravljena. Lp

T.i. “varni dnevi” so bili včasih res popularna, a premalo varna metoda. A v zadnjih letih so stvar dodelali – če opazuješ telesne znake (sluz, merjenje jutranje temperature itd), lahko varne dneve zelo točno izračunaš in metoda je enako varna kot tabletke. Simptome in temperaturo vnašaš v neko tabelo in točno lahko določiš varne dneve. Uporabno tudi za splošno poznavanje delovanja telesa, ne le plodnosti. Učbenik se da kupiti ali izposoditi v knjižnicah, obstajajo tudi tečaji. Priporočam.

New Report

Close