Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Možu je vse škoda vreči proč – kako se lotiti tega problema?

Možu je vse škoda vreči proč – kako se lotiti tega problema?

Si me nasmejala. Ma ne bo nič pokalo. Ona je na to, kar je meni za v klet naštimala že tisočkrat pozabila. Lej primer – če nisem jaz 50 torbic dol znosu, nisem nobene (no itak sem jih vrgu stran). Lani enkrat mi pribije – pismo morm si eno lepo torbico vzet, sem vidla da je na angebotu skoraj sto evrov znižana! Še reku sem ji – ej, v klet je petdeset torbic (sem bil pogumen a ne?) vzem eno. Pa pravi: ja a s ti zmešan, da bom po centru s staro torbico šetala, pol je pa čist vseen če mam kr navadno vrečko.
Eto! In zakaj naj bi jest potem v klet šparal njene taške?! Za kerga?! DVA stara kavomata (enemu se je ročka zgubila, drugemu je plastika za vodo počla) oba mi je dala, da naj nesem dol k enkrat bo pa gospa se spravla pa šla na netu naročit nove dele, ker to sta bla tko fullll dobra avtomata da joj! 🙂 To sem ruknu stran, niti do kleti prnesu nisem, direkt pred blok pa v kanto! A ti misliš, da je gospa naročila nove ročke pa plastiko? Khurac je naročila. Je ja. Nov kavomat je privlekla iz Mebeliksa za 800 evrov. Še enkrat me ni vprašala če mi mogoč tisti kavomati dren delajo v klet?!

Jej, a ti si z zlato ribico skupaj, da ima tako zanič spomin? Svašta. :)))

HAhahah, ta je bila svetovna, ma tebe res rajca nevarnost, še sam drezaš, hahahahaha.

Vagabund in Valrakira1, umiram :’DDDDDDDDDDD

Sicer pa moja babica je rekla o dedku, ki vse spravlja, da ko pa kaj rabi, pa itak ne najde in gre novo kupit 😀

Simpatično:)

Zdaj, ko si tako nazorno to napisal, pa lahko samo upaš, da ne bere mona. Kapo dol za pogum!

Moj je bil na začetku tud tak. Je to po starših podedoval. Vse stare posode,lonce, toasterje,…..sta spravljala na podstrešje. Ker kaj pa če bo to enkrat prav prišlo? Zakaj že? Nebo, ker ne dela, je crknilo,…. Pač vržeš stran in kupiš novo. Sem imela vsega dost ter začela vse stran metat. To delam že od vsega začetka (10 let) pa še niti ene stvari ni nikoli pogrešal. Se je zdaj sam navadil, da ko nekaj crkne, je prenucano,…da gre takoj v smeti.

Kaj, če bi vso še uporabno ropotijo, ki je ne rabite, peljali na Snago, v center ponovne uporabe? Baje vzamejo vse (če je kaj res za stran, pol že oni vržejo) in prodajajo naprej za par centov. Ene reči pred prodajo tudi oni popravijo. Vzamejo pa zastonj, ne odkupijo od tistega, ki prinese.

To predlagam iz ekoloških razlogov, ker se mi ne zdi ok metati še uporabno stran. Seveda pa je jasno, da se v skladišču ne more živeti. Tako komu morda še pride prav, reči se znebite in ne polni se smetnjakov.

Lahko pa seveda tudi na Bolhi sami prodajate za malenkost in kaj se bo sčasoma že prodalo.

Sem se prav nasmejala …

New Report

Close