Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek možu ni do seksa

možu ni do seksa

To da imaš ženo in ne smeš spati pri njej, takrat je že zelo narobe.

Imaš ženo in si ga moraš drkati namesto seksa, niti približno ni to ok.

Lahko je gej, v tem primeru ne moreš nič spremeniti.

Lahko je problem žena ki je izrinila moža na kavč in si ni želela seksa.

Verjetno se v vašem primeru ne da več pomagat, lahko nasvet pomaga parom ki niso v tako hudih težavah, takrat ko gre mož spat na kavč, ali pa si ga začne drkat, takrat se še da pomagat, samo ne čez 5 let.

Samo ne pisat kako se razumeta, takrat ko moški spi na kavču in si ga drka, takrat je že konec ljubezni.

A tebe kdo plača za take zgodbice, ker so kar duhovite.

Ker zanika, da imava težavo. ker njemu je ok. Jok, razlaga, pogovor, prošnje, nič ne zaleže.

jaz bi rekla takole: lahko ima fiziološke težave, lahko ima psihološke težave.

on pa jih zanika.

lahko mu je nerodno. lahko ga je sram. noče se s tem soočati.

noče po pomoč.

ne vemo kaj je v resnici v ozadju.

imaš dve opciji: se s tem sprijazniš ali zakon zaključiš.

zame osebno, ta stavek, ki sem ti ga skopirala, pomeni da je vajin zakon v slabem stanju.

ker to te nekdo ne sliši, ko jokaš, razlagaš, prosiš… ko ga to ne zgane…

potem je potrebno preveriti kaj bi ga še zganilo.

poglej si film Hope Springs, pokaži ga možu in povej, da je pri vaju isto.

kratka vsebina: popolnoma ista situacija kot pri vaju.

žena je potem postavila pogoj, da gresta k seksologu.

igra meryl streep.

mož tudi tam ni hotel sodelovati.

potem pa mu je terapevt rekel: če je to vse kar zmoreš se potruditi,

potem sem tu tudi da pomagam zakon končati.

točno to rabiš: ali gre s tabo po pomoč ali pa zakon končaš.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
počutim se posiljeno, izdano,nepotešeno, 24.03.2022 ob 17:29

Že v naprej prosim za spošljivo komunikacijo.

Z možem sva poročena juhuhu let. Ustvarila sva si družino, trije otroci, dva že na svoje, tretji še študent, večino časa študira, dela in ga skoraj nikoli ni več doma. S punco si ustvarjata svoje gnezdece in vprašanje časa je, kdaj bo še zadnji ptiček odletel iz gnezda.

Z možem imava , na zunaj, zgleden zakon.

Ustvarila sva si lepo družino, sva dobra prijatelja, marsikaj ustvarjava in delava skupaj, rada kam greva, se poruživa s prijatelji, skratka, oh in sploh , vse ok.

Na znotraj pa…

Jaz umiram. Bojim se, da sem že čisto umrla.

Možu dobesedno ni do spolnosti. Prvih 15 let je bilo ok, to pomeni, 1x tedensko, kasneje se je to prestavilo na 1x na mesec, zadnjih deset let je pa katastrofa.

On je star nekaj let čez 50, jaz imam še nekaj do Abrahama.

Se je zgodilo, da se je preselil na kavč. Pet let je trajalo, da se je vrnil nazaj v posteljo, kje je bil psihično takrat..ne vem. Fizično je bil na kavču, z mislimi pa…

Počasi sva se ohladila drug do drugega, prijateljsko funkcionirava res enkratno, se ne kregava, a meni manjka spolnost.

Želim si. Imam fizično potrebo. Lahko bi vsak dan.

Ne pomaga rdeča oblekca, ne pomagajo samostoječe nogavice, če se že loti zadeve, ne daje nobene energije od sebe. Ni poželenja , ne v njegovih očeh, ne v dejanjih.

Pravi, da me osvaja. Ko me z mezincem podrgne po stegnu.

Meša se mi. To naj bi bilo osvajanje. Kje so poljubi? Jih ni.

Kar bi pa rada danes poudarila, je pa to, da sva se lotila sexa prejšnji teden. Pet minut je potreboval, da mu je prišlo. Sicer se je potem nekaj trudil, da bi me zadovoljil oralno, ampak mislim, da če bi nadaljeval, bi med nogami zaspal. Brez energije.

Sem ga poizkušala vzpodbuditi, in nič Seveda mi je vse dol padlo, ne samo to, počutila sem se dobesedno posiljeno.

To se ni zgodilo sedaj prvič. Tudi v preteklosti je poskrbel samo zase.

Pa sem takrat to sprejela. Ne vem zakaj. KER KER KER KER….

Sedaj pa ne gre. Ne morem čez to.

Želim si, da bi pokazal željo, da bi se mi posvetil, da bi mi naredil, da mi pride, 1x,2x,3x…

Kar bo vas rada vprašala, predvsem tiste, ki ste v dolgoletnem zakonu, in v zakonu vse štima, razen spolnosti, ali bi sedaj, ko bi res moralo biti lepo, vse skupaj pustili, in začeli nekje znova.

Jaz ne vem, ali sem fizično in psihično sposobna, vse začeti znova.

Ne izgledam slabo. Vedno sem urejena, izgledam precej mlajša, kot pa v resnici sem, marsikdo še vedno rad pogleda za mano…le doma ne.Nikoli ni zadovoljen, dam lepo obleko gor, pa pravil.sej si lepa, ampak…vedno je nek ampak. Vidi se, da mu ni do mene.

Se trudi za hišo, za dom, dober oče, sin. Le v postelji mu ni do mene.

Počutim se izrabljeno, izdano, posiljeno, ranjeno. Mar res nisem vredna več?

boli, prekleto boli.

In ta želja po intimi..ko ne mine in ne mine.

Sem se prijavila na avanture, in  ugotovila, da so tam tudi sami fukfehtarji, ki bi dejansko poskrbeli samo zase in za njihove potrebe.

Kaj mi je tega treba?

 

Pozdravljena  pr meni je pa obratno sicer mal mlajsa ma ji ni in ni ,jaz tud obupujem  če mi piseš bova kakšno o tem napisala lp [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Mož na kavču, 25.03.2022 ob 01:22

To da imaš ženo in ne smeš spati pri njej, takrat je že zelo narobe.

Imaš ženo in si ga moraš drkati namesto seksa, niti približno ni to ok.

Lahko je gej, v tem primeru ne moreš nič spremeniti.

Lahko je problem žena ki je izrinila moža na kavč in si ni želela seksa.

Verjetno se v vašem primeru ne da več pomagat, lahko nasvet pomaga parom ki niso v tako hudih težavah, takrat ko gre mož spat na kavč, ali pa si ga začne drkat, takrat se še da pomagat, samo ne čez 5 let.

Samo ne pisat kako se razumeta, takrat ko moški spi na kavču in si ga drka, takrat je že konec ljubezni.

Bom prijazno odgovorila:

mož se je sam prestavil na kavč! Enkrat je bil razlog, da je utrujen zaspal, drugič da smrči, in me ne želi motiti, tretjič, da se ni počutil ok, itd itd itd. V petih letih, je prišel spati v spalnico mogoče 20x. Nisem ga jaz spodila iz spalnice. Na tone solz, načinov, prošenj, je bilo, nič ni pomagalo. Potem človek obupa, kajne?

Ko sem mu zagrozila  z ločitvijo, da če se stvari ne bodo spremenile, in da imam res dovolj, je spremenil določene stvari, kot je spanje v spalnici 2-3x tedensko, da me objame, da se stisneva zvečer, itd. Pokazal je nazaj neko toplino.

A sexa še vedno ni.

Jaz sem mu zavračala sex samo v obdobju, ko so bili otroci majhni in sem imela nešteto neprespanih noči, ko sem bila hudo bolna, in ko sta mi umirala starša. Drugače pa nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6718, 25.03.2022 ob 01:31

A tebe kdo plača za take zgodbice, ker so kar duhovite.

na žalost je zgodba mojega življenja 🙁

pa meni se ne zdi duhovita.

v tem primeru ženska posiljuje moškega s svojo željo po seksu. Oba pa sta dovolj materialistična in komot, da ne naredita nič drugega. Te pač ne mara več, razlog pa res ni pomemben. Če sta do sedaj vse lepo prijateljsko urejala, pa ni vraga, da se ne bi znala tudi prijateljsko raziti. Gre pač hiša na pol, pa kaj.

Tega je kar veliko in mislim, da se o tem premalo govori. Vzrokov je lahko več. Moškim po 50 drastično pada libido, kar je hud udarec za njihov ego. Tudi ženskam posledično načne ego. Mislim, da ni sebičen, a če ne čuti vzburjenja, se morda prej on počuti stalno prisiljen v sex, če ne celo posiljen. Mogoče je kaj narobe z njegovimi hormoni, prostato, je depresiven. Pri teh letih potrebujejo dosti dosti intenzivnih dražljajev, da jim vsaj za silo vstane. Verjemi, oblekice ne pomagajo. Lahko imaš najbolj natrenirano telo, ne pomaga. Četudi bi si našel novo mlado partnerko, bi bilo za silo ok na začetku, ampak čez čas bi s postalo enako.

Midva z bivšim partnerjem sva bila podobnih let kot vidva, s podobno težavo, edino s to razliko, da sva bila skupaj samo pet let. Začelo se je s prezgodnjimi izlivi, premalo otrdelosti…itd. Na zacetku se nisem obremenjevala, a se je to iz leta v leto stopnhevalo. Če je dober človek, ni vredno, da ga zapustiš samo zaradi pomanjkanja seksa. Vendar, če mu ni mar da se bi skupaj premaknila z mrtve točke, potem je za razmislit ali je sploh vredno vztrajat. Sploh, ko ti včasih nekje drugje, kakšen dober tip, 35+, jasno nakaže, da bi te z veseljem nasadil. Eni nočemo varat, ampak to je tako kot bi žejnemu sredi sahare postavil mrzlo limonado pred usta.

Se boš morala odločit sama.

 

Nikakor ne obupaj ne nad sabo ne nad njim! Predvsem zahtevajo pogovor ampak ne s figo v žepu. Slej ko prej ti bo povedal po resnici kaj ga teži.

Glede na to kar praviš enostavno se z ločitvijo ne bi sprijaznil, zato lahko na njega pritisneš na to struno! Vedeti moraš da za dober zakon nista samo dobra zakonca ampak tudi prijatelja ki si vse zaupata torej vztrajaj in zahtevah.

Kot sem že enkrat napisal, poskusi ga napraviti ljubosumnega, flirtaj s prijatelji ali znanci pred njim in ko se bo začutil ogroženega se bo začel boriti za tebe!

A ne sme se boriti s kregom ampak z dobrimi deli, kot so nežnost, spanje v spalnici da te hoče imeti vedno ob sebi, ljubčka itd…

Če pa iz tega ni nič potem pa nimaš druge izbire kot da si najdeš ljubimca ali pa da se ločis.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 25.03.2022 ob 08:07

v tem primeru ženska posiljuje moškega s svojo željo po seksu. Oba pa sta dovolj materialistična in komot, da ne naredita nič drugega. Te pač ne mara več, razlog pa res ni pomemben. Če sta do sedaj vse lepo prijateljsko urejala, pa ni vraga, da se ne bi znala tudi prijateljsko raziti. Gre pač hiša na pol, pa kaj.

vržeš v smeti 30 let skupnega življenja, zato, ker moški ne bo spustil svojega ega, in se mal potrudil za svojo ženo.

ne, to pa ne! Moški pa ne!

Žena lahko vse, on se pa ne bo spremenil za mini majceno drobtinico.

Žalostno je vse skupaj 🙁

Spoznaš Nekoga ki ima problem v isti smeri z ženo..

Lep dan

Ne privoščim ti tega trpljenja..

Odgovor na objavo uporabnika
počutim se posiljeno, izdano,nepotešeno, 25.03.2022 ob 08:18

vržeš v smeti 30 let skupnega življenja, zato, ker moški ne bo spustil svojega ega, in se mal potrudil za svojo ženo.

ne, to pa ne! Moški pa ne!

Žena lahko vse, on se pa ne bo spremenil za mini majceno drobtinico.

Žalostno je vse skupaj 🙁

preteklega življenja ne moreš vreči stran, ker si ga živela kolikor si vedela in znala (očitno si kronično nedojeb in niti te drobtine ne moreš spustiti iz rok) in tega ti za nazaj nihče ne more vzeti.  Mož te ne mara iz globine svoje duše in svojega telesa, ti pa ga posiljuješ. Zakaj te ne mara se bo pa očitno tudi hitro pokazalo tudi iz tvojega pisanja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 25.03.2022 ob 08:22

preteklega življenja ne moreš vreči stran, ker si ga živela kolikor si vedela in znala (očitno si kronično nedojeb in niti te drobtine ne moreš spustiti iz rok) in tega ti za nazaj nihče ne more vzeti.  Mož te ne mara iz globine svoje duše in svojega telesa, ti pa ga posiljuješ. Zakaj te ne mara se bo pa očitno tudi hitro pokazalo tudi iz tvojega pisanja.

Z njo je, a ne mara je iz globine svoje duše? Če bi bilo tako, bi že zdavnaj spakiral kufre in veselo jahal drugo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kisla logika, 25.03.2022 ob 08:39

 

Z njo je, a ne mara je iz globine svoje duše? Če bi bilo tako, bi že zdavnaj spakiral kufre in veselo jahal drugo.

 

saj jo, oz. najverjetneje ga. Taka ženska, ki v 3o letih skupnega življenja pristane na en mlačen seks za ta velike praznike je pač idealna krinka oz. predstava za javnost.

se ti ne sanja, koliko je takih skrivačev.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 25.03.2022 ob 08:45

saj jo, oz. najverjetneje ga. Taka ženska, ki v 3o letih skupnega življenja pristane na en mlačen seks za ta velike praznike je pač idealna krinka oz. predstava za javnost.

se ti ne sanja, koliko je takih skrivačev.

Tebi se pa ne sanja kakšni so moški pri 50+ . To niso baš neki loverji, veš. 😉

 

bolj kot berem tale forum, bolj opažam, da nas je veliko žensk takih. sama sem slabih 20 let mlajša od tebe, ampak z lahkoto trdim, da bom pri svojih 50ih lahko napisala nekaj podobnega, kar si napisala sama.

ne vem, jaz mislim, da nekaterim nam pač manjka kemije, ki bi zdržala leta in leta. tudi midva sva super prijatelja. na koncu dneva se udariva s tem, da meni je do seksa veliko, njemu pa pač malo. tako kot ni od mene pravično, da zahtevam, da gre on preko samega sebe in “trpi” v seksu z mano, če mu do tega pač ni, tako tudi od njega ni pravično, da od mene zahteva, da “trpim” s tako malo seksa, če bi pa rada več.

si mislim, da je konec dneva to ultimativni preizkus ljubezni, kdo bo popustil in kdo ljubi bolj in več in se uklonil svojemu partnerju.

no, eno je pa jasno in o tem sem veliko razmišljala – na koncu bom na smrtni postelji odgovorna samo sama sebi. in v skladu s tem mislim tudi ravnati v življenju.

se mi zdi pa vse skupaj smešno – kako smo omejeni z idejo o partnerju, ki ti bo ustregel in odgovarjal v vsem, če pa je to, na podlagi tega, kar berem tule in kar opažam v svoji okolici, to praktično nemogoče. in potem je varanje avtomatsko nekaj najbolj strašnega na tem svetu. zakaj ne bi mogla imeti moža, s katerim sva prijatelja, se rada z njim družim, se super ujameva pri vzgoji otrok, poleg njega pa še nekoga, ki zadovolji tisto, kar mi manjka? je to res tako sfaljen koncept?

meni je mož nekega večera po tem, ko sem se mu spet zjokala in bila na robu obupa, da naj mi vendar pokaže rešitev, rekel “ja pa se prijavi na kakšen portal”.

ja sedaj bodo pa revce jokcale gor, ker se pač niso poročile z nekom, ki bi jim v resnici dišal.

Odgovor na objavo uporabnika
bonbon674, 25.03.2022 ob 08:53

bolj kot berem tale forum, bolj opažam, da nas je veliko žensk takih. sama sem slabih 20 let mlajša od tebe, ampak z lahkoto trdim, da bom pri svojih 50ih lahko napisala nekaj podobnega, kar si napisala sama.

ne vem, jaz mislim, da nekaterim nam pač manjka kemije, ki bi zdržala leta in leta. tudi midva sva super prijatelja. na koncu dneva se udariva s tem, da meni je do seksa veliko, njemu pa pač malo. tako kot ni od mene pravično, da zahtevam, da gre on preko samega sebe in “trpi” v seksu z mano, če mu do tega pač ni, tako tudi od njega ni pravično, da od mene zahteva, da “trpim” s tako malo seksa, če bi pa rada več.

si mislim, da je konec dneva to ultimativni preizkus ljubezni, kdo bo popustil in kdo ljubi bolj in več in se uklonil svojemu partnerju.

no, eno je pa jasno in o tem sem veliko razmišljala – na koncu bom na smrtni postelji odgovorna samo sama sebi. in v skladu s tem mislim tudi ravnati v življenju.

se mi zdi pa vse skupaj smešno – kako smo omejeni z idejo o partnerju, ki ti bo ustregel in odgovarjal v vsem, če pa je to, na podlagi tega, kar berem tule in kar opažam v svoji okolici, to praktično nemogoče. in potem je varanje avtomatsko nekaj najbolj strašnega na tem svetu. zakaj ne bi mogla imeti moža, s katerim sva prijatelja, se rada z njim družim, se super ujameva pri vzgoji otrok, poleg njega pa še nekoga, ki zadovolji tisto, kar mi manjka? je to res tako sfaljen koncept?

meni je mož nekega večera po tem, ko sem se mu spet zjokala in bila na robu obupa, da naj mi vendar pokaže rešitev, rekel “ja pa se prijavi na kakšen portal”.

če ti nekJ MANJKA iščeš drugje.nisi rečna.

torej si najdi takega ki ima vse kar iščeš ne pa da varaš.

mer to ni veza potem več mapak ekonomska skupnost.

Najdi ljubimca. Ko je bil na kavču je imel ljubico. Zamenjaj službo. Jaz sem si našla tako službo, da delam čez vikend. Izleti, za kaj pa? Ne da se mi. Meni je izlet služba v nedeljo.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 25.03.2022 ob 08:56

ja sedaj bodo pa revce jokcale gor, ker se pač niso poročile z nekom, ki bi jim v resnici dišal.

pa a ti razumeš, kako zelo se ljudje lahko spremenijo v 30 letih zakon? v 10 letih zakona so stvari povsem druge in situacije, skozi katere gremo, na nas vplivajo. ljudje se spreminjamo, rastemo vsak v drugo smer, kdor danes trdi, da bo čez 20 let vse enako, je zgolj in samo BEDAK.

torej, tudi če se poročimo s perfect človekom, to NI garancija.

Če se te ne želi je on posiljen. Ti njega posiljuješ. Najdi nekifa, bo to počel prostovoljno. Fuk fehtarji. Sej si tudi ti pol fuk fehtar. Glej decu moraš dat jasno vedet, da rabiš dolgo predigro. Sploh ne smeš dovoljit, da ga prehitro not vtakne. Preberi knjigo Popolni Ljubimec in ti vodo sex. Točno povej, kaj hočeš.

Pri teh letih pa res še rabiš seks, rabis nekoga, barem 1 x tedensko

kontaktiraj me

[email protected]

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jesen580, 25.03.2022 ob 08:11

Tega je kar veliko in mislim, da se o tem premalo govori. Vzrokov je lahko več. Moškim po 50 drastično pada libido, kar je hud udarec za njihov ego. Tudi ženskam posledično načne ego. Mislim, da ni sebičen, a če ne čuti vzburjenja, se morda prej on počuti stalno prisiljen v sex, če ne celo posiljen. Mogoče je kaj narobe z njegovimi hormoni, prostato, je depresiven. Pri teh letih potrebujejo dosti dosti intenzivnih dražljajev, da jim vsaj za silo vstane. Verjemi, oblekice ne pomagajo. Lahko imaš najbolj natrenirano telo, ne pomaga. Četudi bi si našel novo mlado partnerko, bi bilo za silo ok na začetku, ampak čez čas bi s postalo enako.

Midva z bivšim partnerjem sva bila podobnih let kot vidva, s podobno težavo, edino s to razliko, da sva bila skupaj samo pet let. Začelo se je s prezgodnjimi izlivi, premalo otrdelosti…itd. Na zacetku se nisem obremenjevala, a se je to iz leta v leto stopnhevalo. Če je dober človek, ni vredno, da ga zapustiš samo zaradi pomanjkanja seksa. Vendar, če mu ni mar da se bi skupaj premaknila z mrtve točke, potem je za razmislit ali je sploh vredno vztrajat. Sploh, ko ti včasih nekje drugje, kakšen dober tip, 35+, jasno nakaže, da bi te z veseljem nasadil. Eni nočemo varat, ampak to je tako kot bi žejnemu sredi sahare postavil mrzlo limonado pred usta.

Se boš morala odločit sama.

 

Ja, ker 35+ tipi komaj čakajo da nategnejo 50 letnice:)))

 

Zadnji stavek ubije. Nima vsak jajc iti iz cone udobja in živeti življenja s polnimi pljuči. Večina ljudi gre skozi življenje v nekem polsnu. Skratka životarijo tja v tri dni, brez smisla.

 

New Report

Close