Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mraz ne popušča…

Mraz ne popušča…

Namreč….doma sta se modem in PC tako spičkala, da je morala posredovat policija (beri-telekom) kar je rezultiralo s tem, da nisem mogel sploh poškilit na net….

Zdej….rekel sem si, ah….sej mogoče pa ne bom dosti zamudil ker so bile teme bolj britke, zasoljene, zavolj obupa, z žalostjo zasnežene….

Pa kurac.

Če vas hočem prebrat, rabim dopust, škatlo red bulla in lovskega psa.
Da seveda unih 68 neprebranih mailov niti ne omenjam.
Študiram, da bi otrokoma zvečer namesto pravljic bral vaše maile…itak ne bi nič štekala, samo da bi bila dikcija in zvok okay…..

Pa če bi bilo ob tem vsaj malo bolj toplo, ne pa da se zima smeji v brk znanstveno dokazanemu segrevanju ozračja. Saško zelo trpi v mrazu, da niti ne govorim o oblačenju in rapidnem povečanju možnosti, da z naraščanjem števila kosov oblačil na sebi grdo polomiš kak modni standard ali zakon….pa še vsi ženski čari ostajajo bolj ali manj varno za zapahi pozimi….

Jaz imam pa rad pomlad, poletje, prebujanje narave, ko se pokažejo prvi popki…….

Dobro jutro gmajni….pupam lubčka na popka, fantom pa čin!

Se mogoče še kej….ujamemo, ko dobim grif in se skidam ven. Čau.

Hahahaha , Saško .
Kaj nimaš več tistih nočnih šihtov ,
ponoči se najlepše bere … ?

Ne zebe , ne zebe , ne zebe , ne zebe me …
poskusi z avtosugestijo , men je že vroče .
Vroče mi je , vroče mi je , vroče mi je ,
vroče …. no , pa sem tam !

Nioba, eja , zahvala lepa , ko haraš po forumu :))))))
cmoka

kar se Saška tiče , ma ko mu postane vroče bo začel tuki…..saj veš…….

Morgen

tisto , ja
vem
in komaj čakam .

Saaaaaaaaškoooo !

nice morning too U !

haha , a drezamo v žerjavico ?

U2

:)))))))))))))))) kiss for U :)))))))))))

U for kiss he he he

Jutro vsem…. mrzlo magari, ma se bomo pa vsaj stiskali…he,he,he…

Saško… a ti bi pa popke poljubljal?! Hm…….. bo treba rečt Nikiti, da še tvoj horoskop prebere, da vidimo kako je pa kaj s tabo…. Meni je namreč rekla, da se ne maram preveč na usta poljubljat…. da ustka raje kje drugje “uporabim”….. he,he,he……..

LUMP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hehehe. Tralalala

Ha, ha !!
Ej , ti že vrnem hopsasa…

A hopsat moramo. Tako kot v šoli pri telovadbi. OK

Njami

ali bi ti hotel meni tam na oni strani napisat , kaj hudiča se ti je zgodilo .:))
saj si čisto podivjan !

Čau Seba……….Ma kej njami???

Kaj pa je?

Ustnice!

hehe, a me tole spet zanalašč vprašaš kaj pa je , hej a , da se razumeva ???? sva o tem že govorila hahah..

ne popušča pa tud delo… Saško, matr a je treba da je človek zabezecan cel dan, da se na forum namesto ob 6. uri javi svojim frendom šele ob 9 in mal…

ja, sej pravim, človeka ni par dni v službi in ma popolni kažin 🙂 Bom tud moral lovskega psa pa red bul pa.. tvojo varianto, čeprav ne verjamem, da bosta moja mulca rekla n’č ne štekam, ko jima bom bral vaše maile :))))))

uh, Saško, a lahko še jest pupam enga lubčka na popek :))))))) fantom pa ja… ma ja.. čin pa zauh :))))))

Jani se koplje ven z dela… še mal, samo mal.. pa bo :))))

hehehehe no ja… nekateri so za vroče :)))))))))))9

živjo nioba!!

ja, bo začel svinjat.. samo očitno je tud neki zadrenan z delom, ker še ni začel :))))))

živjo zajček!!!! cmoka!!!

hehehehe, kratko in jedrnato… očitno zebe seba kaj :))))))

jutro!!

New Report

Close