Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mrežaste žabe in zima

Mrežaste žabe in zima

Kako pozimi oblečete mrežaste žabe? Rada bi oblekla mrežaste žabe, pa se bojim , da me bo zeblo. Sem pa že kar nekaj žensk videla v mrežastih žabah, tako, da sigurno obstaja nek trik.

obstaja. Spodaj oblečeš navadne najlonke, čez pa mrežatse

Tudi jaz tako skombiniram, kot ti je napisala Anja. Vedno kontrastne barve, k rjavim žabam dam čez črne, rdeče ali roza mrežaste žabe, čez črne pa bele, rjave ali rdeče. Če imam hlače oblečem navadne rjave žabe čez pa dam samo mrežaste dokolenke. Je pa fino malo nogice izpod kikle ali pa oblekce pokazat. Čas in temperature so ravno pravšnje.

ja se strinjam. Malo se igraj z barvami in boš videla, kaj ti bil paše in kaj ne glede kar boš oblekla.

Ok. Razumem to. Ampak kako se vam ljubi toliko se ukvarjati z oblačenjem?

Kere provokacije imate.

A to spet piše tip?

Ja, ki ima fetiš na mrežaste najlonke, pol si ga pa drka ko tole bere

A mrežaste žabe sploh še nosi kdo razen prostitutk?

Kje so še sprejemljive ? Še posebej pozimi? Od kod ste, dekleta?

Prejšnja leta sem kombinacijo dvojnih žab kar velikokrat uporabljala. Nikoli nisem pa pomislila na kontrastne barve, vedno sem oblekla le temnorjave žabe spodaj in svetlorjave mrežaste čez ali pa obratno. Mi je pa zanimiva kombinacija črnih žab in rdečih mrežastih, mogoče se letos opogumim in poizkusim.

Jaz imam tudi rad žabo.

Mrežaste žabe so za prostitutke in lahke ženske.

Pozimi je mrzlo in je najbolj pomembno, da smo v toplem, da nas ne zebe. Pozimi se nosi hlače, če je prav res mrzlo, spodaj še najlonke, ali pa krilo, škornje in bolj močne hlačne nogavice.

Poleti pa se hodi naokoli v lahkem krilcu ali oblekci brez žab.

Odgovor na objavo uporabnika
stara tetka, 03.12.2022 ob 17:49

Mrežaste žabe so za prostitutke in lahke ženske.

Pozimi je mrzlo in je najbolj pomembno, da smo v toplem, da nas ne zebe. Pozimi se nosi hlače, če je prav res mrzlo, spodaj še najlonke, ali pa krilo, škornje in bolj močne hlačne nogavice.

Poleti pa se hodi naokoli v lahkem krilcu ali oblekci brez žab.

In kdo si ti, da boš odločala, kaj se lahko nosi in kdaj se lahko nosi?

Odgovor na objavo uporabnika
Claudya, 03.12.2022 ob 14:48

Prejšnja leta sem kombinacijo dvojnih žab kar velikokrat uporabljala. Nikoli nisem pa pomislila na kontrastne barve, vedno sem oblekla le temnorjave žabe spodaj in svetlorjave mrežaste čez ali pa obratno. Mi je pa zanimiva kombinacija črnih žab in rdečih mrežastih, mogoče se letos opogumim in poizkusim.

Spodaj temno rjave (kot temnopolta koža) in čez svetle mrežaste? Tega si nikakor  ne morem naslikati.

Res pa ne nosim žab, jih ne prenesem, me kar zmrazi če pomislim na njih. Super so mi tople jegginske, notri kosmatene, zunaj jeans ali črn bombaž z elastanom. Lani so jih imeli v lidlu in sem si naredila zalogo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anita696, 02.12.2022 ob 23:28

Tudi jaz tako skombiniram, kot ti je napisala Anja. Vedno kontrastne barve, k rjavim žabam dam čez črne, rdeče ali roza mrežaste žabe, čez črne pa bele, rjave ali rdeče. Če imam hlače oblečem navadne rjave žabe čez pa dam samo mrežaste dokolenke. Je pa fino malo nogice izpod kikle ali pa oblekce pokazat. Čas in temperature so ravno pravšnje.

Tole moram pa moji pokazat.

Moda klovnes

Najbolj trapasto se mi zdi, ker nekatere ženske ravno pozimi, ko bi morale biti oblečene tako, da jim je toplo, nosijo mini krila ipd. Ne vem, a se bojite, da moški ne bi znali priti do vaših nog, ali kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Haha265, 03.12.2022 ob 18:00

In kdo si ti, da boš odločala, kaj se lahko nosi in kdaj se lahko nosi?

SAj ti noben ne doloca. S tem, kako se obleces, pa ti sama sporocas kam spadas.

Tole mi je pa zanimivo. Grem danes v nakup. Za začetek bom naredila test z dvojnimi rjavimi in bom videla kako bo izpadlo. Trenutno nimam nobenih rjavih mrežastih doma, da pa to testiram s črnimi mi pa ni. Moram najprej videt kako to izgleda, nato pa se bom odločila.

Odgovor na objavo uporabnika
Bronija, 05.12.2022 ob 07:14

Tole mi je pa zanimivo. Grem danes v nakup. Za začetek bom naredila test z dvojnimi rjavimi in bom videla kako bo izpadlo. Trenutno nimam nobenih rjavih mrežastih doma, da pa to testiram s črnimi mi pa ni. Moram najprej videt kako to izgleda, nato pa se bom odločila.

Pa si daj črne čez, bo še bolj sexy zgledalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 05.12.2022 ob 12:32

Pa si daj črne čez, bo še bolj sexy zgledalo.

Pa kaj ti misliš, da bom po tvojem nareku oblekla črne mrežaste žabe, da si ga boš potem lahko cel večer žlajfal. Pozabi. Jaz se oblačim zase, ne za tipe, da se na meni rajcajo in potem drkajo.

mhmm, glede na to, kakšen nivo pogovarjanja imajo tu mrežasta dekleta ,je videti  ,na kakšnem nivoju so one same.

Odgovor na objavo uporabnika
Bronija, 05.12.2022 ob 16:46

Pa kaj ti misliš, da bom po tvojem nareku oblekla črne mrežaste žabe, da si ga boš potem lahko cel večer žlajfal. Pozabi. Jaz se oblačim zase, ne za tipe, da se na meni rajcajo in potem drkajo.

A ti jih je malo napela, ane. V neki drugi temi pišeš, da se oblačiš v cunje od tvoje punce, valda ima doma kakšne črne mrežaste. Daj si jih gor in si ga drkaj. Še bolje bo, če boš zraven obul še njene škornje čez kolena z visoko peto, seveda če jih ima. Drugače ti predlagam, da ji za miklavža kupiš vse kar rad gledaš na drugih ženskah.

New Report

Close