Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mrtvilo?

Mrtvilo?

Kje pr oštji ste vsi, de se neč ne dogaja???
Ben, kej je predolgu dan udzuni? Al ztu ku so spremenili poročila na TVS?
Sploh noben nječe več kinota tuki delat…
Forum pa tak… ;))))

Dejmo, stari, se ga dvignt s kavča… in pred čarunalnik…

Kej bi rada?a nis mela dost Meksike?
Sp

Helček, daj men pošlji en slovarček, ker jaz njet ne razmjem tebe…no en mal…Helči, jaz grem sedajle šukice pripravčkati za nočko, pa se vrnem, da kakšno rečeva o najinem mediju…in tud kakšno o politiki…no nekaj bova že rekli…cmoka Helček, pridem nazaj…kmal

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dost, ma ne zadost…
meni enih stvari ni nikol zadost… 😉

Kaj sva samo midva gori?
Povej kej, drgač grem delat…

Čauči

ok, Plastelinka… njet ruski, primorski, oštja, kej ne razumeš primorski?

bom še mal počakala… če te pol ure ne bo, čez eno uro grem…
a šukce, njam i love šukca very much!!!!

hm, kaj ti si zdej doma al tam, kamor si šla?
papa

-> ladlc ->

Helči!
A bi ti šla zdaj,npr.:…………….CENZURA………………..?
Sp

kamorkoli bi šla… sem mela bedn dan…
zdej tle pišem en člankič, sem kar ratala bulš volje…
pa bi res šla kam, tku…. se ga odklopit…

papa

Jaz bi npr.: zdaj vse skupaj poslal v pizdo kravjo!
Oprosti izrazom,ampak se tako počutim!
Bo že boljši!
Sp

vidim ja, da te nekej daje…
nekej sem ti poslala v tvoj hot-ladlc, če čes odpiši, ce nječes pej pač nje…

a drgaš so krave pr vas že zuni na paši? ni več snegca? 😉

dej, ne ga srat zdej vn s kravje guze… jutre bo spet sončk, kukr je za vsakim dežjem….

sej si zadost star, de zastopiš???

cmokca

Odgovor že maš!
Pa saj nisem slabe volje,oštja!
Sp

Oštja, da si zagrenjen, otožen ipd. !!!
Odgovor že šou nazaj…

Eh, se mi je jezik ustavu… sploh mi ne teče več…
pa še kašljam… mogoče jutre vzamem bolniško… to bo šef vesel, hihi.. .

papa

Ne… kar kipiš od dobre volje…jo je čutit…in ne vem zakaj bi pole u kravjo rit lezu…ali tja nekam no…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se spomiš lumpačka, da je bila najina zadnja tema predno si šla tja dole u Meksikanko…kera je večja lumpačka in sva se zmerjali od plastelinke naprej…sem te pogrešala, veš to…
Ja jaz sem trenutnon tu doma…v petek odhajam…sem dol in pridem zopet čez nekaj časa domov in sem doma par dni in grem dol in tako bo čez vse poletje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja, lumpačka, pogrešala si me? A vedle vedle taku? Hihi, zakaj pa si me pogrešala? A nisi mela komu nagajat, aaaaaaa?

No, pa saj jaz sem tudi tebe pogrešala. Zato sem tudi prišla nazaj. Je blo tam spodi lepo, ma je anke tuki lepo… na forumu sploh, če je živahno… ampak zadnje cajte je mrtvilo….

A tako, praviš, gor in dol boš hodila. Hmmmm… no, naj ti ratuje karkoli že delaš… hihi…. magari notr in vn….

Papa lumpačka lumpa
:************

New Report

Close