Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca***

Muca***

Ajde, greva ajat !
Nočko!
zajček

OOO ti kr pejd..bom pa jest pravljico dobila…heheheheh
ti jo jutr povem..kak je blo prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bom še malo počakala, heheheh…raje…

Jani bo spet reku, da ponoči galamiva:))))))

Srečno novo leto******in nočko!
Čau!

Uh net mi ga sračka..povezava sad je nema sad je ima…uh grem ajat tudi jest..nočko!!

Zajček lepo spančkej..nočko….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, tudi meni ga je sračkal. Ampak veš samo ” tjavendan forum “, ker on ima svoj strežnik. Torej ni billa napaka pri naju!

In, ja good morning vsem ! ! ! Janiju, posebej :))

Ha, hah, pravljice ni bilo , moogoče bi si mogla želet kaj drugega…

Dobro jutro, mili moji gmajnarji, zajček, a si ti
ponoč mau špinealu, a? Tisto s srečnim novim
letom mi je delovalo kot zadetost, veš!
Dobro jutro, dobro jutro, dobro jutro, dobro jutro,
deževno jutro, jutro za ljubljenje na dežju, ……
kavica mi je prišla gor, tečem in pritečem nazaj!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko gledam vpisane poste.. mi neki ni jasno…… Le kdaj, hudiča, si zajček kej spal………

Jani želi zajčku dobro jutro! In veliko korenčka :)))))))

Marija, tud teb dobro jutro… kje špineli, kakšni.. kdaj? Zajček.. je kej, kar bi jest tud moral vedeti?

Jani pošilja Mariji enga cmoka in ji želi lep dan!

Pa še enga cmoka ;))))))) al pa dva :))))

Ma uboga Janovske žverca, a tudi danes moraš
rabotkati. Na Janči enega jutranjega cmoooočka,
sem pravkar do polovice popila kavico, pojeda dva
štrauba, gledam skozi okno in tokrat me dež ni tako
razveselil, kot ponavadi, ker sem mislila prekopati vrt.
Po svoje pa, no ja….. saj ne bo vrt prav nikamor ušel.
Jani, evo pravo resnično dobro jutro in še enega
cmočka!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, Mariči je rekla, da sem sigurno skadila en špinel, ko sem voščila srečno novo leto, po polnoči zvečer. Meni je to oki, saj ni važno, važno je, da se praznuje, pa če je ali ni novo leto. Nima veze, ura je pač bila polnoč…yeesss, naj živi ura polnoč!!!!!!!!!!!!!!!!

Heheh, danes res bolj malo. Takole neki vmes. :)) ampak glej, bo prišel čas, ko bom skoz morala samo spat, do takrat pa občasno malo zglajzam !!
Pa še kontrole nimam, šefice ni, čebelice ni, in zajček veselo žur, heheh….yeess!

naj živijo žurke!

Fajnali!
Thx!
Bi šlo tudi N4O, a ? :)))))))))))))))

Lep in nadvse čudovit dan ti želim,
zajček

Ampak a veš kaj zajček, men si ti res glih no malo
le čuden, veš, zadnje čase si kot na sfedrani travci,
pol pa tisto voščevanje, pol pa ….. ma superca si,
res, še bolj superca kot jaz, ko spijem dva šnopčka,
pol mi je pa svet tako hudičevo raven in smešen, kot
moj kavč!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Le tako se užene slaba volja, pozabi na vso nesnago , ki umaže ta svet, pa še in še……sicer pa ej, moj ljubi prijatelj, mi je rekel fatalne – usodne besede, ki sem jih vzela dobesedno, grejo pa takole ” Ma, ko jih jebe vse in vsakega posebej, ki te hoče prizadet “. Pa evo, jaz se bom tega držala !

Ej, zajček, te fatalne besede je tudi meni nekoč
dejal sodelavec, ko sem mu morala, žal sem bila res
prisiljena povedati nekaj, kar mu ni bilo pogodu (no, saj
čez par mesecev je bil tako “odstranjen” z dela!): Dejal mi
je: ma ko te jebe? Jaz od presenečenja najbrž odprti ust nekaj trenutkov stojim pri miru, pol pa iz mene butne: Ma, svako bolje od tebe! Bemtiš, on nazaj: ma kako to znaš! in ja njemu nazaj: Ma, pobogu, bom pa ja vedela, a? Če ne znaš ne govorit, ne delat kot je treba, pol tudi jebat ne znaš!
Tko je to, ja. In te fatalne besede pridejo zelo prav! Še meni so prišle prav, verjemi, pa četudi so bile meni namenjene. Se zgodi, da se besede včasih dvakrat obrnejo !

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, čaki. Ne moreš to reči vsakemu. Rečeš le tistemu, za katerega veš, da te j… v glavo po krivem, vzdolž in počez ! Drugače ne. Ne, ne, drugače ne. Se je treba ljubiti med seboj ! :)))

Ja Marija, moj delovni.. šihtarski dan bo danes dolg točno 4 ure…. ob 10 jo šibam dam… pa v delo.. madona.. mam tooooooooooooooolk za narediti :))

Marija, vračam cmoka, pa ne se jezit na dež 🙂 Tud ta je potreben :)))

Sevede bi šlo tud N4O :)))))

JTLC :))))

Saj se ne, saj se ne več, samo v noge me zebe,
pa v truplo tudi veš, pa mi gre na živce v tem lepem
mesecu še hišo kurit, res no! Pa bo treba, hio bo
treba zakurit, pol pa še truplo s kakšno rečjo, res no!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close