Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca***

Muca***

Ha, ha, smo že tam. :))))
So že trupla v zgodbi, hehehe…

Hvala !
Amen !

zajček je izredno zadovoljen!

Viš Marija, sej maš za vse rešitev :))))

jani ti želi, da ti se tako hiša kot tudi truplo, kar najbolje ogrejeta :)))))

Zajček, srečnga pa zdravga…..

Jani prav, da ni vredn živet če ne skadiš en špinel in si malo zadet :)))))

:)))
CMOKA JANI ZATE , LE ! ! !

srečnga pa zdravga, ja špinel zna bit zakon :)))))))))

….. pa še en pir pa dva šnopčka, pa greš po
stopnicah v nebesa. Veš, Jani, kar dobro je
tako zadevanje, samo mero je treba imet, ane?
Špinel, mater, bi zdej tolk pasal, še kurit mi ne
blo treba, pa trska pripravljat, bi me kar pogrelo,
kaj praviš! O špinel, špinel, kje je zdaj Lili, tako je znala dobro pripravit človeka h kajenju, da si kar s prsti mencal, ko si jo bral in si si ga zvijal …..špinel, bemtiš, da nau napačnega, …..e……..napačnih ……e…… aha, mi je že pršlo ……. napačnih asociacij!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vse kaže… da danes deluje še tisti.. od zadnjič … iz ordinacije ;)))

:)))))))))
saj ti skozi govorim, ko pride tako, vzami , lezi in uživaj, hehe Jani ej !

Hehehehe, Marija, rajš mam en pir pa en šnopčk… kot pa en dim :))))

Jani bi zdejle.. oboje :))))

Jaz tudi ! Definitivno !

Ja, ja, Jani, tudi pir pa šnopc naredite svoje,
verjemi, preverjeno! Bemtiš, me zebe v prste,
res bo treba iti kurit! Če bojo napake, jih ne
…e …. čutim, ker mi prsti zmrzujejo, so čisto out,
oziroma so kot krepani, trdi, prsti so trdi, ……e, ….
pa brez občutka …….pa e …….nič bubani, kot pri
mišonu!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma, jest tuko rad ležem… in uživam… aj jaj :))))))))

RTFM, maš recept gor !

Muca, a si na kresovanju med mladimi ?

Ah kakšno kresovanje,,sem na kresovanju kar doma..se iskri in kreše…ahhh:(((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne ):
simptom lude kepe, hja šit!

heheh šit ja!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nikoli naj ti nič ne seže do srca !!! Ni vredno! Ti veš kaj si in kaj pomeniš!

uh zajčki..k sem pa taka sera!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To si ti samo misliš, v resnici ni tako. Pravzaprav ti je ta misel vsiljena…
a greva tja ko včeraj, ti bo lažje…

oki

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, nič nisi sera, dej zdej tvojo skravžlano glavco
pokonci, pa gremo. Če ne gremo na en pir, bemti,
ga gremo pa v gmajno brez lučke srat!

Na en panj se bomo vsedle, pol pa bomo ……….. jokale. Najprej bom jaz, jaz sem vedno rada prva. Bom tulila kot zmaj. Bom povedala, da sem ena sera, težka 73 kg, velika 160 cm, stara .. …. dobrih kvalitetnih let, ampak, kljub vsemu ena sera.

Pol bomo dovolili zajčku, da pove, da je druga sera, a je prov, a!

In, muca, če boš prov pridna, bova z zajčkom dovolila tudi tebi, da poveš, da si sera. Pa bodi seri, če ti je to tko velika želja, a prov, a! Sera, ki ima zelene učke, učke, kot extra virgin maslinovo ulje, laske kot črna noč, skodrane, da po njih lahko splezaš do zvezdic, ko pa prideš do zvezdic, se spet zazreš v učke naš muce! No, le lepo povej, da si ena velika sera, da imaš stopalo veliko 45, da imaš joške, ki jih nimaš kam spravit, da imaš spalno srajco, ki so ti jo zašili preveliko in bi lahko bila, tako kot moja, na jamboru jadrnice, no, kar povej, ti sera serasta. Še dober, veš, da nisi samo ti taka sera, če ne bi me že trgalo od ljubosumja, verjemi ali pa ne! Mene tko žre, tko me žre, če bi to bila samo ti, tko, da niti pomislit nočem na to, res ne!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko sem brala tale tvoj post namenjen meni..so mi kar solze pršle.une ta hecne in une žalostne.hja..kaj pol če smo sere..hehehhe
Pač take smo!
Ej Marija..zlat sonček si!Ti in moj zajček in moj mišon._očka…….pa Jani k je tako priden..pa pa.ježek..pa vsi gmajnarčki..
Tko ,še en mal mal za likat ostalo pa sem pošlihtala…Hja Živel 1.maj..delavni praznik…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca naša, pa k……….c, seve, pa kislo zelje,
ane! Pa, oh ja, seve, praznik 1. maja!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hihihihihihi jaaa!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close