Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca!

Muca!

Dej na Radio Sport! Tam imaš Ronana!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kje pa je ta sport bemti..prviš čujem…zgleda da bo treba cd kupt..tud tist tvoj link neide.veš?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

107, pa še neki. Ne vem točno. Tukaj je staaaalno! Poskusi najt!

Tile linki grejo pa tudi meni na živce. Ta komad mi je hotel kar 10 minut dol snemat.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Men pa še začel ni..ah od kdaj soo paswordi..pa v njih sploh ni problem..ampak strežniki..in potem še ,ko so v drugem formatu,kot pa je sploh poslušanje možno.pol je pa treba neke pretvarjat.eh jeza me to…jest pa pojma nimam kako je treba…kaj čem..bi me mogel kdo v tečaj vzet pa mal naučit..sej kar hitro kapiram..ampak če ne gre ne gre..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon je rekel, da je tisto zazipano. A ima končnico .zip? Mogoče pa je za real player. A ga imaš?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kwa zazipano..kaka končnica..ja a nisti dol laudala potem veš kaj ma…jest nobenga zipa nisem vidla..
ejjjj a se morte vi tud madona kar naprej registrirat če hočte tuki kej napisat..mater ej stalno mi kaže registriraj se!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne, govorim o linku, ki ti ga je Mišon napisal. A nisi potem prebrala njegovega sporočila? Poglej na oni naslov, ki ti je dal link.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jest vse preberem ma na pamet se naučim kar mi on napiše..hehe pa nobenga zipa nisem vidla..eh pustva k k bom ..heheh poludjela..Hvala ti vseen LILIka a ti ga poslušaš komad mislim..ti je ratal?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zazipano je, ja. Extract dela pa samo, če vtipkaš geslo.Geslo pa dobiš na naslovu, ki je vpisan v txt datoteki v zipu.

Lili, dej ti snemi dol in pošlji muci.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja dej pošlji jest itak preglupa…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ni ratal. Bom raje cd kupila.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hej, Lili, a res ni bilo sedmice.?
Pol bom ta teden igrala še jaz .)))))))))

Jutrčka, muca ****

Bemti, iz službenega računala pa ne gre. Bom od doma probala.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Čisto zares! Kar začni pisat!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Še dobr, da sem pozabu listek napisat. Zdej bo pa res treba.

Očitno morajo napolnit proračun, pa vlečejo to sedmico v nedogled.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Katere številkice, pa moram napisat, da dobim, prosim ? :))))))))))))))))

1, 8, 15, 16, 22, 29, 32 in 39

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close