Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca!

Muca!

Mam jest svojo frekvenco in mi Cukerček trena uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu BAILA MORENA!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uauuuuu mišon! Tale je pa čisto na kožo pisana danes naši muci.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Čist je mim udaru..sploh nisem taka….daleč od tega!! Sej ni pa nič čudnega da me tkole označi…sej……..sej……sej….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sej mu je tko al tko takoj oproščeno, ker je pač mišon, a ne? hehehe… mi že vemo, muca.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

AAAA??? opajade..zamerim do konca…pa lih zat k je mišon..eko..zdej bom pa tih…lepo se mejte papa….mene nau več..bye…arivederči…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a je že čas za kosilo?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

muca je pa res šla :(((((((((( šmrk, mucica… mucica…. pridi nazaj… :(((((((

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

a je pri vas mogoč zmankal smejalnega plina :)))))

B, ki ve da se muca sam mal zeza … tko 🙂

Evo, spet je Ronči na radiu šport.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Tuki maš še en link za ta komad. A vidiš, kako se jaz trudim zate.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jaz sem jo pa klicala ob 14:33h, pa ni dvignila telefona. Sem ji hotela komad spustit preko žice, hehehehe…

Muca! Kje si?

Lili je vesela, ker jutri dobi avto s servisa, jupi!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, končno, boš spet lahko drvela.
Ti, kako pa čakanje pa to ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hmmmm čakanje, dobro vprašanje. Ja, sem dočakala. Vsaj mislim, da.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Z miško se postavi na DOWNLOAD NOW, klikni z DESNIM gumbom in izberi SAVE AS ali SAVE TARGET AS. In shrani kamor hočeš. Ko neha prenašati, klikni odpri in VOILAAAAA! Moglo bi že kar igrat. Zdajle zjutraj pa definitivno bolj leti!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili… thanks za povezavo.. sem dobil kar sem iskal :))) Manu Chao…. rules 🙂 Me gustas…… Uf

Jani želi Lili dobro jutro in lep dan :)))

p.s. JTLC :))))))))))

Se že vrti….pa za srček me stiska…hvala*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kokrat sem že rekla, da ji ne pošiljajte pesmi, filmov itd…z vsebino , ki jo gane.
Dovoljeni so vojni filmi, vojna zvezd, opere, jazz, ….

Kaj pa čem,če sem taka..mi pa transplatacijo naredite pa dušo zamenjajte..pa bom lih taprava…

Tud jazz pa opera pa vesolje te včasih stisne..nč se ne da pomagat…!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca! Ronan je! Spet!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close